Jacasa (K_B) vs Robot (Dewianci) 4124,34% do wojny

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jacasa (K_B) vs Robot (Dewianci) 4124,34% do wojny

    Starcie i % do wojny :) pozdrowienia dla K_B :) Paweł, Ewa dla Was takie fajerwerki :) obrońcy SZO miło się zachował :)

    AgresorJacasa[K_B](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%

    Flota:

    L.myśliw. 105.596
    C.mysliw. 197
    Krazownik 32.820
    O.wojenny. 2.166
    Bombowiec 447
    Panc. 617


    Obrońcarobot[Dewianci](x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%

    Flota:

    M.transp. 36.210
    D.transp. 825
    L.myśliw. 29.109
    C.mysliw. 1.011
    Krazownik 980
    O.wojenny. 1.113
    Recykler 3.181
    So.szpieg. 825
    St.kolon. 2
    Bombowiec 419
    Panc. 3.172
    Niszcz. 2.987
    G.Smierci 26

    ...po 6 rundach:


    AgresorJacasa[K_B](x;xxx;xx)

    Flota:
    L.myśliw. 65.651-39.945
    C.mysliw. 132-65
    Krazownik 26.199-6.621
    O.wojenny. 1.846-320
    Bombowiec 407-40
    Panc. 545-72


    Obrońcarobot[Dewianci](x;xxx;xx)

    Flota:
    G.Smierci 26

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.


    Agresor stracił łącznie381.359.000jednostek.
    Obrońca stracił łącznie1.115.354.000jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz251.643.900metalu i160.789.800kryształu.

    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4124,34%
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85



    2196 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 43.920.000. Na polu zniszczeń znajduje się 251.643.900 jednostek metalu i 160.789.800 jednostek kryształu. Flota odzyskała 21.960.000 jednostek metalu i 21.960.000 jednostek kryształu.

    219 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.380.000. Na polu zniszczeń znajduje się 220.533.900 jednostek metalu i 129.679.800 jednostek kryształu. Flota odzyskała 2.190.000 jednostek metalu i 2.190.000 jednostek kryształu.

    2223 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 44.460.000. Na polu zniszczeń znajduje się 57.815.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 44.460.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    219 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 4.380.000. Na polu zniszczeń znajduje się 13.355.200 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu. Flota odzyskała 4.380.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Mysiek ().

  • Gratulujemy Jacaso % do wojny i dziekujemy. Robotowi oczywiscie odbuowy bo wiemy że będzie z racji wysokiego poziomu gracza. Zabawne jest to że robot znow padł w weekend :D Coś źle jednak z tym odwykiem czy jak? :P
  • Brawo Jacek.
    Teraz bede czekal az Mystek udowodni swoje skille i ustrzeli cos wiekszego solo bez pomocy C3 ]:-D
    A co do zyskow itp. to mamy wojne wiec zbiorka pz nie ma takiego znaczenia, no i w dodatku wykreciles top łan Capelli.
    Jeszcze raz graty.
    Przetopu na co tam chcesz :E ... moze dobijesz do 100k krazkow ?? a m oze sobie jakies recki zbudujesz ?? :P

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez niegrzeczny kotek ().


  • Lubię jak myst fajkę bucha, ma dobry humor, wszystko lubi i wszystko mu się podoba:) i z krową i na koniku :)

    mYsterio0n napisał(a):

    Trolololo nie zesraj sie :D
    fetysz fekaliczny go nawet rajcuje :)

    Myst ja już wiem czemu masz takie wielkie i przestraszone oczy :) bo nie wiesz kto za tą pelerynką się dobrał do Ciasteczka :) :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mysiek ().

  • myst myst, zawsze z małej litery, powinienem pamiętać :) taki małystkowy mały człowiek, małe imię, mały nick i mały ... ten no, zresztą wiesz sam co :)
    wyluzuj, to tylko gra :) śmiej się hahaj czy jak tam a ty tak ni tak ni siak :) niby śmieszno ale tak przez zaciśnięte zęby i jeszcze te malutkie prowokacje ech :)
  • buhahaha ta zaciśniete. może gdyby mi zależało żeby cie zezłomować to chociaż bym ci sie wbił w układ i próbował coś skleić, ale jak widzisz to ty probowałeś mi zdejmować moona nie ja tobie :E kompletnie wylane mam w ciebie, co więcej jestem pewien że zaraz cie zobacze na urlopie jak tylko ktoś ci sie w tych układach na końcu swiata pojawi :)
    aj aj aj :P edit; to jest takie zabawne, stary dziad z czarną brodą siedzi przed kompem pół dnia i każde zdanie kończy ":)"

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez mYsterio0n ().

  • myst

    Nie chcesz ? masz wylane ? obudzę cię ze snu... nie umiesz boś zwykły noob.Lotka ? o czym ty mówisz... zawsze na bfs i bunkier latasz... zero planowania.Też mi finezja

    Co do palenia obaj wiemy jak jest =)

    Jacek graty tytana.Top1 solo uni i do wojny ... robot po raz kolejny w roli sponsora % dla wrogiej drużyny :P

    SzO robocik

    Ps. Zysk przy wojnie i topowym ST nie jest ważny ale tego taki marny gracz jak myst nie pojmie

    Ps2. Sam się rozbił o mnie by wojnę podtrzymać ;(
  • musze przyznac ze w tym wypadku jestem po stronie Jacasy - wojna wazniejsza niz zysk. gratulacje jacasa.
    Dewianci na pewno odpowiedza jeszcze na to rw - kotek pokaz te pazury :}

    zastanawiam sie tylko jak mozna nie uciec w 11 sekund:) toz to gora dwa-trzy klikniecia :P sz/o robot
  • myst znowu z fają w zębach i bucha:) to już drugi raz dzisiaj tak się ujarałeś :) a to dla ciebie specjalnie:)

    :) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :):) :) :) :) :) :) :) :) :) jestem monotematyczny, ty wolisz różnorodność !
    Dzięki za gratki Pszczółko i Arnej, też mam nadzieję że Kot ruszy kuperek, Aga nie spij bo wojnę prześpisz :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mysiek ().

  • Gratuluje %, odwagi i obserwu, Robot gdyby nie te zlomy to top 5 murowane by bylo ;) chytry 2 x traci ;)
    Niestety pala za sojusz, ze nic nie pomogli pozbierac, to nie byla spontaniczna akcja, tylko zaplanowana, umiesz liczyc, licz na siebie, a szkoda bo moglo byc zyskownie i nawet wiekszy % jakby ktos sie dolaczyl. Do tego po starciu powracali z urlopow ... Mam nadzieje ze na stale i pomoga walczyc.
    To jest jak w zyciu, nie idzie to jestes sam, jest sukces to sie dolaczaja.
    Agresorowi przetopu, Robotowi to co zebral inwestycji mimo wszystko w eko badz gwiazdy :) Nie rob floty juz :)