Przyklejony ACS; Igła (BBG)vs Aragorn(U_P), bollo(U_P), moonmoon(G-O) - 31547,19% Obrona TOP 4 ACS

  • Draco [1]
  • ACS; Igła (BBG)vs Aragorn(U_P), bollo(U_P), moonmoon(G-O) - 31547,19% Obrona TOP 4 ACS

    Ładna historia,podobnie kiedyś chełmek poległ,historia się powtarza =) Dzięki za pomoc GO ,szybka reakcja i efekt moze się podobać.W skrucie było tak; Aragorn poleciał na STORMA,ładnie tam urwał i chyba pokaze to jutro,Igła wyliczył recki i dzieki mu za odwage,nasza powinność była oczywista i na czasie ,mógł być lepszy ale dexu brakło i posłałem tylko to co mogłem ,a miałem 200 układów. moonmoon miał bliżej i dzieki mu za to ,zresztą ma satysfakcje nie mniejszą niż my ,bo bez niego to by było mniejsze pz ,ale z nas ;P
    Tu od aragorna;
    No cóż... było kilku niecierpliwych i bollo mnie wyprzedził, a ciężko jest wiosłować i 2 tematy w ST zakładać, tak więc niech podklei 8-)


    wstępem do tego ST było moje solo na Stormie
    tak wiec wszystko wyszło na jaw przed zbiórką moich recków no i chłopaki policzyli i Igła puścił kontre...
    wyczułem ją wcześniej jak tylko dostałem pierwszego skana i zaczęło się szybkie kołowanie obrony.
    był bollo to trochę pomógł mi to ogarnąć i znaleźliśmy Moonmoona. w każdym bądź razie gdy igła startował to chłopaki już lecieli od kwadransa.
    Z tego co mi igła napisał to AJU bardzo ładnie wyklikał i synchro się udało na 1s za reckami. (taka tam niedźwiedzia przysługa)
    w sumie to szkoda mi Iglaka, bo nwet fajnie się z nim pisało, ale taka ta gra jest...


    w trakcie lotu było jeszcze liczenie co zrobić, żeby mieć najlżejsze straty w sumie, a Iglakowi zdjąć jak najwiecej, no i wyszło że musiałem poświęcić wszystkie LM i krążki co z resztą widać, ale za to bilans jest diametralnie lepszy

    tak więc po 3 tygodniach posuchy miłe było zrobić ST, ale zrobić jeszcze top4 ACS to już totalne zaskoczenie :E

    pozdrowionka dla wszystkich znajomych, a zwłaszcza smerfera (znowu trzeba będzie startować prawie od zera z odbudową, ale za to fun był mega i było warto) dla bollego, Moonmoona (bez was by nie wyszło) i reszty znajomych i nie znajomych

    Atakierowi jak i w sumie sobie oraz Stormowi życzę SzO i do bardzo szybkiego, a reszcie uczestników przetopu

    I od moonomoona;
    "Pozdro dla sojka i reszty budziakow
    czas pomalu konczyc ta gre"




    Pozdro przy okazji dla całego sojuszu GO ,smerfera,halsy.kasi,Krisa,Kojota,Peina,soja całego U_P na Jupiterze i wszystkich co znam a nie wymieniłem, I do rzeczy;


    [center]Starcie z 2012-01-25 00:01:36 następujących flot:

    Agresor Igła (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Niszcz. 1

    Agresor Igła (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 49.353
    Panc. 34.997

    Obrońca Aragorn (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 83.551
    Krazownik 6.000
    O.wojenny. 2.100
    Recykler 8.000
    Panc. 5.914

    Obrońca bollo (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 10.000

    Obrońca moonmoon (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Panc. 35.491

    ...po 6 rundach:

    Agresor Igła (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Igła (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 5 -49.348
    Panc. 724 -34.273

    Obrońca Aragorn (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 2.074 -81.477
    Krazownik 1.793 -4.207
    O.wojenny. 1.576 -524
    Recykler 1.072 -6.928
    Panc. 5.451 -463

    Obrońca bollo (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 9.250 -750

    Obrońca moonmoon (x;xxx;xx)
    Flota:
    Panc. 33.942 -1.549

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 4.344.422.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 838.825.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 1.763.650.700 metalu i 1.391.068.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 31547,19%
    Created by cuteConverter v 0.2.6 - Adam85[/center]
    Grałem na u-41 OFF ,u-63-OFF ,Jupiter-OFF,Pegasus-OFF Vega-OFF Cygnus-off
    Draco-OFF Japetus-off

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez bollo ().

  • Nie zapomnij dodac ze moonmoon mial pakt z Igla o nieagresji co jest kluczowym elementem tejze ukladanki.
    Do tego[ciach]. Odbudujemy cie Iglak.

    //Nie wstawiamy linków z wulgaryzmami.
    //Asiaa

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Jarol ().

  • Słąwek Big SZO ;P ;P ;P

    Obrońcom wyczucia czasu ale spadek na TOP 9 to niezłe EKO + reszta latajek więc jak to się mówi :

    flota nie cnota odbuduje się :D :D :D

    Byłkomitet odbudowy lamy Cichego to i będzie Igły ]:-D ]:-D ]:-D
    Sojusz : =N= , Żniw , ZS

    Best Solo Draco : Top4 uDraco 30.780,73 ]:-D ]:-D ]:-D
    Best ACS Draco : Top2 uDraco 88.017,80% Top6 uDraco 54.102,12% :D


    Draco : Top 3 Off
    Quantum : off - uleczony przez jasnowłosą :D :D :D

    Tal'mac Goauld. Na'noweia si'taia. Di'dak'dida ?
    Tal mal'tiak mal we'ia
    ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Goauld ().

  • No ładnie :) Gratuluje chłopaki! Szkoda, że nie miałem deuteru w g3, żeby pomóc... ale tylu skanów od Igły ile dostałem podczas tego lotu nie miałem przez ostatni miesiąc :)
    Liczba ST: 385 (regular: 358 speed: 27)
    Suma % w ST: 1 393 466% (regular: 1 301 446% speed: 92 020%)
    Personal best (regular): ACS 173 678%, SOLO 80 189%
    Personal best (speed): ACS 21 846%, SOLO 14 135%
  • utyty napisał(a):

    A czy JAorl nie mial podobnego paktu c Cichym >??? oj co za hipokryzja..

    nauczka zawroc 5 sekn przed a jak masz duze lagi zawsze moze nawet 10..


    Gratki podstawki ladnie to wyglada.. 8-)


    Wuja przecież jest alfą i omegą - nagina pod siebie :)
    Zawsze :D
  • A tak Igła kiedys sie zarzekałeś ze nigdy moonmoona nie zaatakujesz a teraz masz male ała...
    Coż życze tobie odbudowy , skonczylo sie kozaczenie:) lag nie lag blad twoj... kazdemu sie zdarza...
    W Ogame pakty to wiesz... raz sa raz ich nie ma , Jarczyk o tym wie, kazdy o tym wie, chec zysku czasami jest wieksza proste , jest wojna paktu nie ma


    //Nie kolorujemy całych postów.
    //Asiaa

    Uni Draco - top3 off

  • I w końcu jedno z marzeń G-O się spełniło :E Widac to po szybkosci wklejenia raportu na boarda :D niemalze blyskawicznie :)

    Graty sie naleza bo dreczyciela mamy z głowy, akcja naprawde swietna, wyliczanie reckow hehehe igla na ambicji chcial znowu sobie flotki dobudowac i pewnie jakis ST by byl z tych reckow, a tu taki PZ z reckow sie zrobil ze z panckow igly prawie nic nie zostało :E

    Aragorn wiosłuj xD
    Sojusz GoE, Forum sojuszu GoE

    Night Wolf // Mihu Dzieki za pozdrowka w tym filmiku :)
    dailymotion.com/video/xjwcd6_ifos-final_videogames
  • No pieknie... tego sie nie spodziewalem taka cisza byla ostatnio w soju a tu prosze i nikt skromnie sie tym nie chwali :P


    Wielkie graty rekordu do tego wobronie .. no i nie wiem co napisac :D

    igle Szo nawet nie trzeba zyczyc bo i tak bedzie :D
  • no coz graty sie naleza jak najbardziej bo ST nie codzinne, bardzo ladna ilosc stateczkow

    co do moonmoona to ja sie przekonalem jak zaczynal kariere na Draco i juz wtedy bylo wiadome ze nie potrafi dotrzymac danego slowa.
    ja osobiscie nazywam takich ludzi [ciach] mimo ze to tylko gra i pewnie wiekszosc graczy nie traktuje tu kontaktow z innymi na serio

    :gszo: wszystkim zycze

    //Pseudowulgaryzmy są zabronione.
    //Asiaa
  • Pasiekowy Omar napisał(a):

    no coz graty sie naleza jak najbardziej bo ST nie codzinne, bardzo ladna ilosc stateczkow

    co do moonmoona to ja sie przekonalem jak zaczynal kariere na Draco i juz wtedy bylo wiadome ze nie potrafi dotrzymac danego slowa.
    ja osobiscie nazywam takich ludzi [ciach] mimo ze to tylko gra i pewnie wiekszosc graczy nie traktuje tu kontaktow z innymi na serio

    :gszo: wszystkim zycze


    A mógłbym cię kolego poprosić, żebyś napisał pod jakim to ty nickiem tak dawna grywałeś na draco, że u ciebie taka rozległa wiedza.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez quentinn ().

  • zawsze gralem na draco pod nikiem Omar, jedynie konto zmienialem pare razy z roznych powodow.


    ps. gram na draco od pierwszych minut powstania uni ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Pasiekowy Omar ().

  • Tygrysek napisał(a):

    A tak Igła kiedys sie zarzekałeś ze nigdy moonmoona nie zaatakujesz a teraz masz male ała...


    Pokarało mnie za naiwność :E

    utyty napisał(a):

    A czy JAorl nie mial podobnego paktu c Cichym >??? oj co za hipokryzja..


    Spytaj Cichego czy Jarczyk mu cele czasami podsyłał ;P

    Ładna akcja, zlagowało przeglądarkę na 55s przed wlotem, jak się zalogowałem z powrotem to miałem tyle czasu, że hoho :E
    Sobie życzę SzO (może kiedyś, obrońcom graty)
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • bollo napisał(a):

    Ładna historia,podobnie kiedyś chełmek poległ,historia się powtarza =)

    Ale łupnęło :E
    Gratki panowie obronki
    Aragorn hehehe ty to lubisz stateczki stawiać
    co do cytatu to była poezja.... podstawka u dwóch, kontra kontry, recki na 3 pz fajnie się latało
    jak by paliwko było potrzebne wiecie do kogo pisać 8-)
    Atakierowi :gszo:
    Pozdrawiam
  • no ładnie się narobiło :D , żal byłoby się nie wpisać

    Iglakowi, choć go lubię, to jednak ten liść się należał ;)

    i zobaczyć znowu U_P w akcji, sojusz który Jarczykowi i Psikus na nosie zagrał, bezcenne

    Darek, prawdą jest to co Iglak pisze o Waszym pakcie?

    obrońcom, gratulacje :)
    atakierowi SzO
  • Bardzo ciekawa rozgrywka i zwroty akcji na szczęście ze szczęśliwym zakończeniem dla naszych. :graty: Panowie za zgranie i szybkie decyzje :brawo:
    Bollo Ty nie dasz się nudzić :D adrenalina musi być
    Aragorn rozgrzałeś atmosferę krążki odbudujesz z zyskiem :D
    Dla atakiera :gszo:
    Dla takich akcji warto wchodzić na forum
  • Gorące pozdrowienia dla sojuszników, graty za akcję sojuszowi który kiedyś skopał tyłek napuszonym skrypciarzom :D Cieszy mnie że gracie nadal, że pikusie nie spakowały Was w recki, to sporo mówi o UP.
    A mojemu dawnemu sąsiadowi grzecznościowo odbudowy ale tak bardziej od serca to olania ogame i odbudowy w realu :))

    Zastanawia mnie jeszcze tylko gdzie są granice bezczelności u Jarczyka i czy takowe są. Latał na skryptach czego się wypierał a jak oberwał banika za to, to głupawe pyskówki i nawet odrobiny skruchy przed partnerami w zabawie że ich oszukiwał, złomował znajomych z buddy i jak widzę nadal ma czelność pouczać innych.

    ps
    Jeszcze raz pozdrawiam byłych sojuszników z UP, każdego z osobna i wszystkich razem, gra z Wami to była przednia zabawa, gdybym kasacji konta nie zrobił to pewnie bym na jakiś czas się skusił do nałogu, może wiec lepiej że ta kasacja była :D
  • No i cóż kolejny rozdział za nami :) Obrońcom gratulacje starcia bo pierwsza klasa !! :)
    Cóż tak to bywa jak chce się zarobić trzeba brać poprawkę na wpadki no i się nie udało ;}
    Igle Bszo bo na pewno będzie zresztą stateczków jeszcze trochę masz więc nie ma co płakać XD
  • AJU napisał(a):

    bollo napisał(a):

    Igła wyliczył recki



    no nie do konca tak było :D

    igła brak i słów noobie :juzpotobie:
    mowiłem nie leć bo śmierdzi na kilometr,mowiłes ze nie polecisz.
    nie mozesz raz mnie posłuchac? :quasi:

    gratulacje obrony


    A pisałem im, że ty klikałeś :E Przecie chciałem zawrócić, ale z martwą naturą nie będę walczył :E
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13