michal1969zagan i Szym3k [cons] vs gbsmiglo [-=EW=-] - 66436%- OBRONA TOP 1 solo.

  • Electra [1]
  • michal1969zagan i Szym3k [cons] vs gbsmiglo [-=EW=-] - 66436%- OBRONA TOP 1 solo.

    Witam.
    na początek chwila wyjaśnienia.
    Od jakiegoś tygodnia zasiadam konto gbs ze wzgledu na to, że on ma sprawy prywatne, ktore mu na to nie pozwalają.
    Akcję zaplanowal sam smiglo, ale nie zdazyl jej przeprowadzic, wiec dokumenty na akcje przekazal mi, a ja je wykorzystalem zgodnie z przeznaczeniem :)
    Temat ten niech będzie jednoczesnie powitaniem moim i pozegnaniem gbsmiglo, wiec teraz czas na smiglo:

    Tak jak już zostało to wcześniej zakomunikowane, ze względów prywatnych (brak czasu, chęci, zmian w ogame na gorsze i inne) miałem przekazać konto w Nowym Roku. Zmiany w grze na gorsze przyspieszyły moja decyzję, jednak plany uwalenia zagana pozostawiłęm swojemu zmiennikowi, co jak widac poniżej zrealizował z pieknym skutkiem. Widok flot zagana i szczególnie szymka moje oczy bardzo cieszy. Szczegolnie szymka za to co zrobil zlomujac zaraz po wyjsciu ze soja psychodad-a. W tym miejscu chciałbym wszystkich znajomych pozdrowic. Mam nadzieje ze nie maja pretensji o fakt nieujawniania nowego gracza. Jest to mój dobry znajomy i jak widać ma kulkę na karku. Rezyseria tego steka niczym u Hitchcocka. Ale własnie o to chodziło. Dobra koniec pierdól pora przejsc do opisu akcji


    Kulisy akcji?
    Wiedzialem, ze w sojuszu jest krecik, wiec napisalem na klanowej, ze jestem pijany i ze robie fs na kolonizuj na 8 gali. Później wszystko zgodnie z planem. okolo pół h po wiadomosci pojawilo sie rakietowanie moona od zagana i 6 fal niszcz. W tym miejscu podziekowania do defetysty za zmówienie koronki, co by moon spadl. dalej to juz proste. zagan zrobil synchro, a nad ranem dolaczyl flote. Niespodziewanie na 15 minut przed atakiem pokazala sie jeszcze flota szymka. Liczenie i jest minus, ale nie ma tragedii. Więc decyzja o zrobieniu tego solo i zawróceniu wszystkich wsparć( defetysta i magic). Jasne bylo, ze zagan zrobi synchro reckow, wiec bralismy pod uwage zbiorke pezeta pomniejszona o 170k reckow. Z gory zakładałem około 5kkk w plecy po mojej stronie, wiec wszystko tak, jak zakladalem sie skonczylo. miala byc kontra dla zagana, ale jakies gs tam mu stacjonowaly z zatrzymaj. tyle o akcji.Dla jasnosci. Panowie lecieli na cala lekka flote jaka tutaj jest w RW, a gs sobie przeskoczyly przejsciem za obrazem przed atakiem..
    Pozdrowienia?
    całe EW,
    gbsmiglo za konto,
    defetysta i magic za współprace(gdyby nie wy byłoby bez tego ST dzisiaj).
    Wszyscy znajjomi.

    Przedstawiam Państwu top 1 solo uni electra:


    Starcie następujących flot:

    Agresor michal1969zagan [cons] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.251.579
    C.mysliw. 126.910
    Krazownik 117.683
    O.wojenny. 33.114
    Panc. 47.356
    Niszcz. 110.042
    G.Smierci 1

    Agresor Szym3k [cons] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.003.167
    Krazownik 105.000
    O.wojenny. 10.000
    Panc. 100.500
    Niszcz. 31.000

    Obrońca gbsmiglo [-=EW=-] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 38.168
    L.myśliw. 968.009
    C.mysliw. 7.445
    Krazownik 32.164
    O.wojenny. 989
    Recykler 30.442
    So.szpieg. 34.082
    St.kolon. 4
    Bombowiec 404
    Panc. 10.220
    Niszcz. 12.044
    G.Smierci 3.107
    Sat.slon. 1.155
    Obrona:
    Wyrz.rak 3.000
    L.laser 9
    C.laser 1.329
    Gauss 69
    Jon 100
    Plazma 140

    ...po 6 rundach:

    Agresor michal1969zagan [cons] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 790.745 -460.834 (M: 1.382.502.000 K: 460.834.000)
    C.mysliw. 83.664 -43.246 (M: 259.476.000 K: 172.984.000)
    Krazownik 80.588 -37.095 (M: 741.900.000 K: 259.665.000 D: 74.190.000)
    O.wojenny. 22.905 -10.209 (M: 459.405.000 K: 153.135.000)
    Panc. 32.765 -14.591 (M: 437.730.000 K: 583.640.000 D: 218.865.000)
    Niszcz. 75.828 -34.214 (M: 2.052.840.000 K: 1.710.700.000 D: 513.210.000)
    G.Smierci 1

    Agresor Szym3k [cons] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 633.681 -369.486 (M: 1.108.458.000 K: 369.486.000)
    Krazownik 71.676 -33.324 (M: 666.480.000 K: 233.268.000 D: 66.648.000)
    O.wojenny. 6.858 -3.142 (M: 141.390.000 K: 47.130.000)
    Panc. 69.229 -31.271 (M: 938.130.000 K: 1.250.840.000 D: 469.065.000)
    Niszcz. 21.540 -9.460 (M: 567.600.000 K: 473.000.000 D: 141.900.000)

    Obrońca gbsmiglo [-=EW=-] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 3.101 -6 (M: 30.000.000 K: 24.000.000 D: 6.000.000)

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 15.954.471.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 8.185.102.500 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.155.788.700 metalu i 2.487.904.200 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 66436,93%
    Bilans agresora (M: -8.755.911.000, K: -5.714.682.000, D: -1.483.878.000, P: -15.954.471).
    Bilans obrońcy (M: -5.103.488.250, K: -2.581.721.250, D: -473.150.900, P: -8.158.360).
    *Przy założeniu że żadna ze stron biorących udział w bitwie nie zebrała PZ.
    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85


    Złom? 170k recka u agresorow, reszta u obroncy.


    Pozdrawiam i do nastepnego.
  • Hmm ciekawi mnie kto zglosil mojego posta, ale mniejsza o wiekszosc pisze teraz bo czekalem na rozwoj wypadków
    Graty kolego, że wcielileś nasz plan w zycie. Tym większe graty za ustrzelenie jak już wcześniej pisalem Szymka
    Nie wiedzialem, że z niego taka szuja choc wiele akcji razem wspolnie planowalismy. Malo tego było mi dane nawet rozmawiać z jego sympatyczną panią która lubiła okupować jego konto. Ale po tym co zrobil stracil w moich oczach wszystko co zyskal. Coż uzyskalem choć troche satysfakcji.
    A Zagana zostawcie w spokoju. Nie znam kolesia i nie interesuje mnie czy kupil konto i za ile. Ma ochote wydawać swoją kase to jego sprawa.
    Dla siebie a w zasadzie dla mojego zmiennika na koncie zyczę Szo
    Zaganowi tez Szo
    Szymkowi tylko tyle, że przez takich jak Ty ta gra umiera. Myslalem że Rodzyn był tylko gnida
    po tym co zrobiles wiem ze i ty nia jestes??
    PS. Z obydwoma panami mialem kontakt i nieraz sie latalo. Ale życie uczy pokory i ... reszte sobie dopowiedzcie
    Reszta bedzie w innym dziale.

    GRATY JESZCZE RAZ ZA AKCJE
    I PROSZE O NIE WYPISYWANIE CO MOGLOBY BYC
    STek pokazuje co bylo i szacun kolego

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez KAT TiGeR ().

  • dostałem info o ST i byłem ciekawy całego zajścia :)
    gratuluję uSTrzelenia dwóch na raz -pieczyste i dobrze doprawione

    Gratki raz jeszcze
    SzO chyba ;P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez pocoto ().

  • ST bardzo ładne

    tylko szkoda smigiełko że faktycznie odchodzisz no ale cóz ta gra schodzi na psy coraz bardziej wiec decyzje podjąłes prawidłową ;] szkoda tyylko że nie posłuchałes i tak mało gasek pobudowałes bo wtedy moze by agresozy sie całkowice flotek by posbyli XD XD
  • hehe ale mi się morda ucieszyła jak dostałem RW ]:-D

    widzicie zagan i szym3k? tak to jest jak się lata na niekupione/niewystawione ;P
    chociaż z tego co mi szym3k pisał to zagan kupił konto Ataka do zezłomowania i to mu się nie udało :ocb:

    Obrońcy SzO :XP:
    i wielkie gratki nowego konta i top 1 solo uElectra

    Trzymaj się gbsmiglo, dobrze mi się z Tobą grało ;)
    Powodzenia w realu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Presja ().

  • wielkie graty teraz trzeba dokonczyc robote tylko heheh
    tydzien w soju i juz top 1 solo to sie liczy,troche surki jest tak ze sie częsciowo odbudujesz,
    a z resztą sobie poradzisz,pokazales ze na co cie stac ;P
  • magic napisał(a):

    wielkie graty teraz trzeba dokonczyc robote tylko heheh
    tydzien w soju i juz top 1 solo to sie liczy,troche surki jest tak ze sie częsciowo odbudujesz,
    a z resztą sobie poradzisz,pokazales ze na co cie stac ;P


    nie chce ci nic mowić. ale to my magic zebralismy surke. wiec jestesmy na plusie i IGL powinien to uwzględnić :P on niech się martwi ze nie zostalo mu nic recków :D ja juz wrzucilem 290k lm
    :)

    pozdro :P
    Electra - 196.902%
  • Gratulacje podstawki choc to z daleka brzydko pachniało podpuchą :) Niestety plan sie nie powiódł - ani zagana nie skasowano ani nie skontrowano :) jak widac gbsmigło planował zagana ustrzelić i skontrować i na tym zarobic więc bzurą jest ze zakładał ze bedzie minus - skończyło sie masakrą z olbrzymimi stratami (bo szymek pomógł i nic wiecej nie mogli obrońcy wymyśleć zeby zarobic ) - wiekszosc złomu trafiło do agresorów. Szymek sie szybko odbuduje wiec nic wielkiego wam sie nie udało oprócz osłabienia zagana ale ten jak polata to tez szybko nadrobi. Od siebie powiem że gdyby nie decyzja zagana (miał propozycje zeby to inaczej rozegrać) to te RW by było klęska obrońców gdyz miały takie floty poleciec zeby nic wam ani podstawka ani te gsy nie pomogły i jesli obrońcy by mieli jaja zeby do końca śmigła bronic to byłby to recordowe starcie a jesli by spękali to konto gb smigło zostałoby skasowane bez gsów ( jesli by nie podstawił )lub z gsami jesli by podstawił (czytaj zawrócił ze stacjonuj :) )i nie mógł wycofać ale to juz zostanie tylko w fazie gdybania :)
    pozdrawiam
  • Piter27 napisał(a):

    Gratulacje podstawki choc to z daleka brzydko pachniało podpuchą :) Niestety plan sie nie powiódł - ani zagana nie skasowano ani nie skontrowano :) jak widac gbsmigło planował zagana ustrzelić i skontrować i na tym zarobic więc bzurą jest ze zakładał ze bedzie minus - skończyło sie masakrą z olbrzymimi stratami (bo szymek pomógł i nic wiecej nie mogli obrońcy wymyśleć zeby zarobic ) - wiekszosc złomu trafiło do agresorów. Szymek sie szybko odbuduje wiec nic wielkiego wam sie nie udało oprócz osłabienia zagana ale ten jak polata to tez szybko nadrobi. Od siebie powiem że gdyby nie decyzja zagana (miał propozycje zeby to inaczej rozegrać) to te RW by było klęska obrońców gdyz miały takie floty poleciec zeby nic wam ani podstawka ani te gsy nie pomogły i jesli obrońcy by mieli jaja zeby do końca śmigła bronic to byłby to recordowe starcie a jesli by spękali to konto gb smigło zostałoby skasowane bez gsów ( jesli by nie podstawił )lub z gsami jesli by podstawił (czytaj zawrócił ze stacjonuj :) )i nie mógł wycofać ale to juz zostanie tylko w fazie gdybania :)
    pozdrawiam
    Powiem Tobie tak, jak mówi stare ludowe powiedzenie: "Jakby babcia miała jajka byłby dziadek". Oboje dobrze wiemy, ze nikt nie jest taki głupi, zeby sie nie domyslic, ze louve podstawi gs do zagana na powrot, wiec na kontry zadne nikt nie liczyl. Gdybys pobawil sie w ss, to zauwazylbys, ze moja flota lacznie z gs nie brala na solo z zyskiem floty zagana, ba nie brala jej wcale na solo, tylko wychodzil remis. ogarniasz, co chce przez to powiedziec, czy niezbytnio?
  • [ciach]

    Śmigło ładnie zaplanował, następca dokończył.
    Resztę dobijecie i będzie gówno z konserwy.

    //upominam za offtop
    diakkon

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Poke ().

  • Piter krzykaczu, nie pitol :)
    roznie moglo byc a się stało jak sie stało, rożne floty mogły po rożnych stronach,wiec nie sadź sie i nie badz taki matematyk z szóstej C :>

    Graty Smiglo :)
  • cos mi cówi że skoro konto smigiełka nadal jest top3 to znaczy że się duuuzo szybciej odbuduje niż agresorzy a ze troszke znam smigiełka to wiem że ma fajne eko więc na bank konto w pare dni stanie na nogi

    //nie używamy tutaj takich słów ;)
    diakkon
  • Hmmm. Widze ze juz wszyscy mnie spisali na straty i muszą sie dzieciaki troche dowartosciowac gadką jak to niewiele czasu mi zostało..
    Jakoś nikt nie wspomnial ze JEDNAK NIE WYSZLO TAK JAK ZAKLADALISCIE i jeszcze mi został tyle floty ze zdarze napsuc krwi niejednemu z tych ktorzy juz dawno mnie skreslili..
    Taktyka? plamowanie? Jasne ze tak!! Wyszlo wam eleganckie ST !!
    Ale nie bawcie sie w dywagcje o kontrach , dobijaniu i innych takich tam..
    kret kretem, rakietowanie rakietowaniem OBRONCY NALEZA SIE GRATULACJE bo rozkminil calkiem dobry plan a cala reszta towarzystwa to tylko [ciach] o ktorych łaskawie wspomniał autor tego ST. I nic wiecej.
    A ja? Zeby nie Szymek to zbierałbym teraz jedwabniki.. Czesc zlomu juz mu odesłałem a po powrocie z wycieczki z corka odesle reszte. Bo jednak mam jeszcze jakies zasady a jakby nie patrzec Moj Pomocnik stracił wiecej niz wy wszyscy moglibyście zyskac..
    Faktycznie niesmak pozostał ale załamywać sie nie bede a krokodylich łeż wylewać nie bede bo to tylko gra.. I nic wiecej

    I taka specjalna dedykacja dla magica..
    Strasznie kolego jesteś napalony na moja flote...
    Spróbuj :E

    //nie obrażamy
    diakkon

    "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."

    Stanisław Lem
  • haha xD Graty :P szkoda ze na - ale Top1 jest :D ładnie
    Dawno mnie nie bylo na ogame ale jak dostałem RW na gg jakies pare godzin temu to wiedzialem ze musze sie wpisac :D
    Szym3k zlamił :D SzO :D Zagan chciał mnie złomowac :( (chyba ze kto inny wtedy siedział) a teraz taka wtopa :P no ale zabawek bądz co bądz to mu zostalo jeszcze :) SzO dla Agresorów jak i Obrońcy :E
    Pozdro

    :fa: :fa: :fa: :D Atak is the only Way.! :D :fa: :fa: :fa:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ~Atak~ ().

  • rw dostałem do znajomego dzisiaj rano i byłem ciekawy czy ujrzy to światło dzienne

    trzeba przyznać majstersztyk w planowaniu i wykonaniu tego starcia :xga:
    chyba jedno z najlepszych w końcówce roku 2011, (jeśli nie najlepsze)

    (koniec przylizywania) :quasi:
    teraz jestem ciekawy co będzie dalej tak ze strony agresorów jak i obrońcy

    agresorom szo i pakiet z Nfz oraz odbudowy

    obrońcy graty i klepania nowych zabawek

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez typhoon ().

  • kolejny raz EW w akcji.
    ciekawe kto się bawi w kreta, widzę, że ciągle niektórym brak zasad moralnych pomaga w grze ....
    Dla atakierów lizaka na oslodę :)

    Pozdrawiam

    Guinness
  • A to skoro pan IGL gra już tydzień to wiem, skąd się wzięły te ataki na niszcz na mojego moona. :D
    W sumie z czystej ciekawości, coś Ty tam chłopie widział? :D
    Mniejsza o to, gratulacje sie należą. Pojechaliście po bandzie, cała trójka.
    Ale o to chodzi, żeby się dobrze bawić. ;)
    Teraz jazda z odbudową, czego życzę całej ekipie, co by zabawa nadal trwała. ;)
    Cheers!
    When nothing goes right...
    ...go left.
  • hmmm ładnie bilanse wyglądają :E

    Gratki dla obrońcy ustrzelenia Top1

    oraz trzem panom biorącym udział w tym zacnym procencie Szo :D
    "I must not fear. Fear is the mind-killer. Fear is the little-death
    that brings total obliteration. I will face my fear. I will permit it to
    pass over me and through me. And when it has gone past I will turn the
    inner eye to see its path. Where the fear has gone there will be
    nothing. Only I will remain.
    "


    "NaZz ty jesteś jak fabryka - produkujesz zniszczenie"
  • [ciach]
    co do st ladne lameriada 2 konsów aż palce lizać pozdro dla obrońcy szacun!!
    [ciach]

    //upominam za spam i obrazę
    diakkon

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez hey. ().