Barclays Premier League - Liga Angielska

    • Co za tekst ;) 99% osób których bym nie spytał :D
      Decyzja sędziego, i pogódźcie się z tym ;) Narzekanie na interpretacje sędziów jest tak żałosne, chociaż są 2 wyjścia:
      1. sam zgłoś się na sędziego i pokaż swoją klasę
      2. nie oglądaj piłki nożnej, zmień sport, może szachy?

      Żółta z miejsca za ten faul, czerwo mogło być, nikt nie miałby pretensji :) Sędzia zinterpretował to tak i uwierz mi, ty jesteś absolutnie NIKIM by się temu sprzeciwiać - albo idź do zarządu brytyjskiej piłki i się kłóć^^
    • dragonartur napisał(a):

      No chyba żartujesz ;)


      Nie, po prostu dużo oglądam angielskiej PL. Naprawdę, nie raz takie rzeczy widziałem, co więcej prawie w każdej kolejce podobne zajścia mają miejsce. Nie ważne czy to byłby faul Scholesa, Teveza, Vermaelena czy Sikorskiego, będę uważać tak samo. Wejście ostre, na pograniczu żółtej/czerwonej kartki. Tak jak napisał gluttony, sędzia dał żółtą i nikt mu nie ma prawa mieć niczego zarzucić, dałby czerwoną - również. Każdy pojedynczy arbiter zinterpretowałby to na swój sposób. Dobrałeś akurat przeciętny w skali brutalności faul rudego, uwierz, że miał on ostrzejsze zagrania w swojej karierze :)
    • Nie wiem co to za mecz był, ale strzelam, że cos kolo 2005r. Wtedy zasady były troszke inne i inaczej sie interpretowało faule na dodatek w takich meczach jak ARSNL-MU czy derby Liverpoolu, tam zawsze sie dało ostrzej pograć, co nie zmienia faktu ze na dzisiejsze realia dla mnie to jest 100% czerwień.

      ^Zaborca63^ napisał(a):

      Naprawdę, nie raz takie rzeczy widziałem, co więcej prawie w każdej kolejce podobne zajścia mają miejsce.


      Z pierwszą czescią zdania się zgadzam, i za kazdym razem siedząc przed telewizorem daje czerwoną :D zaś druga częsc zdania to kompletna BZDURA. W sumie nic nie poradzimy, mozemy sobie debatować czy tak czy siak, ze ja jestem mięczak bo to przeciez jest Anglia!! a nie jakieś Włochy czy cuś. Już widziałem graczy z takimi ochraniaczami na szczęke jak bokserzy. Trzeba troche temperować takie zagrania od tyłu, bo w tym przypadku Reyes nawet nie wiedział, że ktoś go atakuje od tyłu z takim impetem, nie miał czasu nawet na reakcje zeby odskoczyc czy coś.
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Mort ().

    • Kontuzja Bale'a. Kilka meczów ma z głowy. Tottenham pokazał w pojedynku z Interem, że nie jest drużyną najlepiej radzącą sobie z rywalem bez swojego lidera. Walka o miejsca promujące awans do Ligi Mistrzów nabierze rumieńców, zwłaszcza, że Wilshere i Walcott zaczęli już trenować. W dodatku Spursów czeka trudny, wyjazdowy mecz w Bazylei.
      Trochę offtopując: Faul Gallasa w drugiej połowie meczu, gdy zawodnik FC Basel wychodził na czystą pozycję. Brak nawet żółtej kartki - jedną otrzymał już w pierwszej połowie. Znacznie osłabiłoby to siły Kogutów w meczu rewanżowym. Znowu błąd sędziego?
      <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
      19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Zimny ().

    • Jak tam nastroje przed hitem? :D Temat troche zastygł, więc dobry moment by go rozruszać :D

      Jako kibic Arsenalu --> Do boju Chelsea, lub do boju remis? :roll:
      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI
    • Mort napisał(a):

      Jak tam nastroje przed hitem? :D Temat troche zastygł, więc dobry moment by go rozruszać :D

      Jako kibic Arsenalu --> Do boju Chelsea, lub do boju remis? :roll:


      Pasował mi remis albo wygrana Chelsea więc nie narzekam :P

      Zobaczymy za tydzień :)

      Oby duet SAS znowu coś zdziałał ]:-D

      Edit///

      No i duet SAS rozstrzygnął o losach meczu ,ale trochę inny SAS niż myślałem XD

      Mimo to wynik bardzo mnie cieszy

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Krabator ().

    • Po wczorajszej wpadce na Britannia Stadium mogą już nie dogonić Chelsea i MC ,tym bardziej że przed nimi ciężkie mecze derbowe z Chelsea i Tottenhamem w roli gości ,wyjazd z Evertonem i pojedynek z MC ,wszystkie te mecze w marcu /początek kwietnia :D więc dla Arsenalu to będzie ciężki okres

      Jeśli idzie o Liverpool to jeszcze czeka ich wyjazd na Old Trafford ale MU w tym sezonie daleko do optymalnej formy i liczę tam na przynajmniej 1 punkt ,a w kwietniu 2 arcyważne mecze u SIEBIE z Chelsea i MC i mogą w dużym stopniu zadecydować o kolejności w TOP 4
    • To, że Arsenal prędzej czy później odpadnie z tego wyścigu było wiadome w zasadzie od dawna. Przez część sezonu prowadzić mogą, ale ani składu nie mają na miarę walki z City i Chelsea ani mentalności pozwalającej na wygrywanie trofeów. Terminarz maja teraz trudny i bardzo prawdopodobne, że skończą sezon poza pierwsza trojką.

      Mourinho, co prawda gada swoje, ale w tej chwili największe szanse na mistrzostwo ma chyba Chelsea - City miało doskonała serie, ale ostatnio ich gra wygląda dużo gorzej.
      Co do pozycji LFC to.... Jestem jednak w lekkim szoku, przed sezonem nigdy bym nie powiedział, że mają jakieś większe szanse na skończenie go w TOP 4, a tymczasem bardzo prawdopodobne że skończą w TOP 3.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • To chyba definitywnie Arsenal pożegnał się z marzeniami o tytule ,bezsensowne jak dla mnie zachowanie Oxlade-Chamberlaina ,potem ta wręcz śmieszna decyzja sędziego XD .
      Niestety kolejny sędzia który się kompromituje ,powinni im przez rok nakazać sędziować mecze League Two albo niżej :E
    • Piękny mecz, który mimo to został przytłumiony przez błyskotliwość sędziego. Zdecydowanie mniejszą kompromitacją byłby brak reakcji niż odwalenie czegoś takiego... Przy 2:0 dla Chelsea i biorąc pod uwagę jak wyglądał mecz brak karnego i gry w przewadze wielkiej szkody by nie zrobił. A tak mimo okazałego zwycięstwa jedyne co z tego spotkania zostanie zapamiętane to byk Marrinera.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Też mi się wydaje, że gracze Chelsea myślami byli już przy LM i efekty tego widać po wyniku meczu. Ja się nawet cieszę z tego zwycięstwa Sunderlandu, bo choć wolę Chelsea od Liverpoolu to w tym sezonie chciałbym żeby The Reds wygrali ligę dla Gerrarda, bo on zwyczajnie zasłużył na świętowanie mistrzostwa z klubem któremu był wierny od dziecka.

      OGame.pl
      Z Życia Uniwersów
      Starcia Tytanów, Seek&Destroy, Nauka, Sport

      Ścisłe trzymanie się reguł bywa o wiele lepsze od oszukiwania.
    • No i mistrzostwo odpłynęło w sina dal...
      Mourinho mówił cały sezon, że mistrzostwa nie będzie i mam wrażenie, że jego piłkarze robili wszytko żeby tylko szans na mistrzostwo oddali, gdy tylko się nadarzały. I porażka z Sunderland jest tylko tego dobitny potwierdzeniem. Czy byli myślami przy LM hmm szansa na wygranie PL była jednak zdecydowanie większa niż LM no, ale teraz cóż, można już tylko pogratulować mistrzostwa LFC;)
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • No poczekamy do jutra , ale The Reds mają ciśnienie w lidze więc jak jutro wygrają na 99% kluczowym meczem, przesądzającym o tytule majstra będzie starcie na szczycie PL za tydzień :D .
    • City ze względu na lepszy bilans bramek. I najpewniej tak się właśnie stanie bo poza meczem z Evertonem City nie ma gdzie tych punktów nawet spróbować zgubić.
      Sam wynik meczu Chelsea z LFC jest trochę zaskakujący zwłaszcza w obliczu braku szans na PL i perspektywie walki o LM w środę.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Cezarze, złap za wodze swego umysłu i wstrzymaj te konie. Spokojnie, póki piłka w grze. Nikt nie obstawiał, że CFC i MC zgubią punkty z Sunderlandem, mało kto wierzył, że LFL pierwszy raz od prawie pół roku nie strzeli bramki w meczu w lidze, tak więc, jak mówił słynny trener, póki piłka w grze...
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Muszę niestety przyznać że taktyka Mourinho na ten mecz była bezbłędna ,Sturridge kompletne niewidoczny ,Suarez też nie grał najlepiej ,ale decydującym momentem w meczu był ten błąd Gerrarda po którym padł gol ,jego mina po tym mówiła wszystko ,pozostaje liczyć na to że The Citizens stracą kolejne punkty na Merseyside
    • To co teraz zrobił Liverpool smuci mnie serce. Było 3:0, myślałem, że może nastrzelają dużo i (5-6) i zrobi się końcówka ciekawa i ultra ofensywa z Newcastle, żeby może tymi bramkami City podgonić, a tu mi chłopaki robią taką niespodziankę. Chyba nie doczekam za mojego życia mistrzostwa dla LFC :(
      ex SMod ZŻU, MN
      ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

      LFC - this means more...


      Twister jest genialny!
      mirela jest wspaniała!
      Pręgierz (*)
    • Stracić 3 bramki w tak krótkim czasie i to z taką drużyną wyczynem jest niezwykłym. Widać piłkarze LFC jednak tej mentalności zwycięzców nie mają w tej chwili i gdy pojawiła się bardzo realna szansa na mistrzostwo zrobili wszystko żeby ją zmarnować. Aż się 2005 rok przypomniał z tym że tam poziom drużyn był bardziej wyrównany.
      Zapraszamy do quizów w dziale HydePark Forum Ogame.pl:

      Naukowych, Rozrywkowych lub Quizu sportowego
    • Wreszcie BPL wraca :D jakieś typy?
      Osobiście największą zagadką dla mnie będzie United oraz Liverpool- pytanie czy The Reds sobie poradzą naraz w lidze i pucharach. Faworyci? Niezmiennie wielka czwórka (choć teraz chyba można o piątce mówić), nie sądzę żeby ktoś inny się włączył do walki o tytuł. Największy faworyt? Chyba Chelsea- skład robi wrażenie. Osobisty faworyt? Mam ogromną nadzieję, że w końcu (jak to brzmi naiwnie ktoryś rok z rzędu) Arsenal zdobędzie mistrzostwo ]:-D
      Mes que un club




      This... is... Jackass!! :E