Przyklejony ACS : Mart ; Lillith ; pl1 [ZLY SEN] vs Mistgun [4PiP] - 57923,5%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS : Mart ; Lillith ; pl1 [ZLY SEN] vs Mistgun [4PiP] - 57923,5%

    Witamy


    Dzieki za locik . Pozdrawiamy sojusz i znajomych . a Hiena tez kogos tam pozdrawia ; ) ...






    Starcie następujących flot:

    Agresor Lillith [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    G.Smierci: 1.391

    Agresor MART [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    G.Smierci: 946

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    So.szpieg.: 1
    G.Smierci: 3.396

    Obrońca Mistgun [4PiP] (x;xxx;xx)
    Broń: xxx% Tarcza: xxx% Osłona: xxx%
    Flota:
    M.transp.: 29.367
    D.transp.: 4.970
    L.myśliw.: 453.406
    C.mysliw.: 32
    Krazownik: 80.470
    O.wojenny.: 9.243
    St.kolon.: 4
    Recykler: 49.849
    So.szpieg.: 847
    Bombowiec: 1.129
    Sat.slon.: 700
    Niszcz.: 3.493
    G.Smierci: 514
    Panc.: 6.036
    Obrona:
    Wyrz.rak: 3.000
    L.laser: 8.002
    C.laser: 1.567
    Gauss: 50
    Plazma: 50
    M.powloka: 1
    D.powloka: 1

    ...po 4 rundach:

    Agresor Lillith
    Flota:
    G.Smierci: 1.378 -13

    Agresor MART
    Flota:
    G.Smierci: 932 -14

    Agresor pl1
    Flota:
    G.Smierci: 3.362 -34

    Obrońca Mistgun
    zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął:
    119.511.283 metalu, 1.077.685 kryształu i 28.370.657 deuteru.

    Agresor stracił 549.001.000 jednostek.
    Obrońca stracił 11.077.108.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.647.469.500 metalu i 2.144.880.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 57 923,50%

    Bilans agresora (M: 3.461.980.783 K: 1.901.956.685 D: -32.629.343) (suma: 5.331.308.125)
    Bilans obrońcy (M: -7.118.739.783 K: -4.049.970.185 D: -963.748.657) (suma: -12.132.458.625)


    swinka skarbonka zasilona .

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez .pl1 ().

  • a to nie stare konto szpryca ?? bo mysle ze tak ... pislaem z tym kolesiem osdtatnio chcila te konto mi dac za fornaxweko top 100 ale nei stety nie wymiełem się i dzis zloma
  • Wow. :)
    Zauważyłem, że same plusy w topce, Mist spadł o 477 miejsc w ogólnym rankingu. 3/4 punktowej wartości konta poszłooooo!

    Robi wrażenie.

    @dawid97 Nie, to nie stare konto Szpryca, tamto ma urlop i nick "Sprzedane". Mistguna pamiętam jeszcze z początku Uni, gdzieś parę układów od mojej matki grasował. :)
  • Szkoda że pada kolejna flota i tyle surowca zasila ZS. % fajny, zysk też- tutaj nie ma co gadać. Niedługo różnica będzie już zbyt duża, jeszcze jak Zbyszek padnie i Tollen, to w ogóle będzie można ten temat nazwać STZS :?
  • Ale żeśta Zsy polecieli naprawde podziw dla was

    Pl1 Gratki
    Lilce Gratki
    Martowi Tez nech bd

    Topcie na Gaski Bo macie czym złomowac a jest tylu Kozaków do sciagniecia :)

    Odemniee 5 :D Za akcyje
  • Żelazna dama Lillith nadzorowała akcją jak mniemam :) Szkoda ze tak mało informacji o tym RW. Wiem tylko tyle ze moony w piątej gali zostały ściągnięte. Swoją drogą z taką flotą obrońca nie powinien spokojnie spać. Wczoraj najwidoczniej zbyt mocno sie wychylił i stracił czujność. Tak czy inaczej życze szybkiej odbudowy, tym razem moze ciut więcej w eko.
  • No cóż, z wielką przyjemnością bym sobie posłał kilka epitetów z powodu takiej ilości gwiazdek u PL1. ]:-D
    Ilość powalająca !
    Ale gratulacje się należą bo starcie mi się podoba ze względu na ilość gwiazdek.

    I specjalnie dedykacje dla Pl-ka:
    ;P . . . . . . . ]:-D , jeszcze raz gratuluje ilości gwiazdek.
  • Gratki wlocik był tylko czy czysto zagrane ? z tej rozmowy dziwnie wynika ziomek zadał pytanko :)) ?( czytamy od dołu


    wesolych swiat :) cconverter.adam85w.net/index.php?action=base&id=971a9ffbcd
    xxxxxx 09.12.2011 11:20:00

    tez opcja :)))) świąteczna

    Mistgun 09.12.2011 11:09:08

    zs zaplacili to dalem im zezlomowac flote swieta ida kasa sie przyda

    xxxxxx 09.12.2011 11:08:08

    co się stało kto ci tak wleciał i fs na planete bez rogala
  • krotko i na temat mariopole odpisalem bo bylem wtedy na koncie
    kazdy kto ma wiedziec to wie jak bylo z tym zlomem
    a jakies wczesniejsze komentarze ze lot byl 300 ukladow to niech sobie schowa takie newsy jak nie wie jak to wszystko wygladalo, bo wynika z tego ze nie wie nic a chcial zablysnac :)
    ja bede miec spokojne i mile swieta :D, zs ma co chcialo wiec wszyscy sa happy gratki :)
    odbudowa w toku ;p
    U.32-U.50-Fornax-Quantum-Xalynth-Eridamus
  • pushmeplz napisał(a):

    krotko i na temat mariopole odpisalem bo bylem wtedy na koncie



    kazdy kto ma wiedziec to wie jak bylo z tym zlomem



    a jakies wczesniejsze komentarze ze lot byl 300 ukladow to niech sobie schowa takie newsy jak nie wie jak to wszystko wygladalo, bo wynika z tego ze nie wie nic a chcial zablysnac



    ja bede miec spokojne i mile swieta , zs ma co chcialo wiec wszyscy sa happy gratki



    odbudowa w toku ;p








    no Fakt zjechali Ci flotę na planecie ciach :E bo nie miałeś tam moona dopiero po starciu powstał



    zlamiłeś i tyle, a patrząc na mapę ogame pl1 najbliższa planetke miał od ciebie o 300 układów więc nie pisz, że nikt nie leciał 300 układów

    W pobliżu nie było też porzuconej planetki więc trudno mówić o dolotce - chyba że była gdzieś dalej. :roll:



    Mniejsza z tym, ja nie musze błyszczeć to ty zabłysłeś na chwilę tracąc taką flotę XD

    koordy ciach
    arnej
  • 300 układów
    czy nie lepiej przez galę

    % ładny
    a co do reszty to nie znam wszystkiego co dzieje się na tym uni
    ale to że nie wszystkie ST są zamieszczane to mnie dziwi
    i wcale nie chodzi mi o to że są to lewe ST
  • sta111siu1 napisał(a):

    (...)
    ale to że nie wszystkie ST są zamieszczane to mnie dziwi
    i wcale nie chodzi mi o to że są to lewe ST
    A co się dziwisz. Większa ilość ST zrobionych nie jest pokazywana z prostego powodu.
    Zaraz zaczyna się pyskówka, insynuacje, obrażanie itd. Więc co się dziwić. Szczególnie tak się dzieje jak ZS wstawi rw(co zresztą widać w tym topicu).


    Graty ekipie złomującej. Poszkodowanemu hmm co tam chce.

    Emeryt