Przyklejony ACS : Mart ; Lillith ; pl1 [ZLY SEN] vs Mistgun [4PiP] - 57923,5%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • mesiu napisał(a):

    sta111siu1 napisał(a):

    A co się dziwisz. Większa ilość ST zrobionych nie jest pokazywana z prostego powodu.Zaraz zaczyna się pyskówka, insynuacje, obrażanie itd. Więc co się dziwić. Szczególnie tak się dzieje jak ZS wstawi rw(co zresztą widać w tym topicu).
    A mi się wydaje że ludzie kryją się ze swoją flotą by nie wzbudzać nią zbyt dużego zainteresowania i jej szybko nie stracić:

    "#1 SOLO; Absynt [Goth] vs ravi - 4727%
    Ogólnie to jest mój PB. Miałem nie wrzucać, no ale i tak już wszyscy z ZS znają doskonale moją flotę, jak i inni więc co mi tam."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kolumb ().

  • Kolumb napisał(a):


    (...)A mi się wydaje że ludzie kryją się ze swoją flotą by nie wzbudzać nią zbyt dużego zainteresowania i jej szybko nie stracić:

    "#1 SOLO; Absynt [Goth] vs ravi - 4727%
    Ogólnie to jest mój PB. Miałem nie wrzucać, no ale i tak już wszyscy z ZS znają doskonale moją flotę, jak i inni więc co mi tam."
    Taa. Bo pl1, Lillith i Legion + MART i reszta ZS mają czego się obawiać. I to jest powód, żeby ST nie dawać bo ludzie ich floty zobaczą.
    I wtedy taki np. "dawid97", który znany jest ze swojego TOP10 floty na fornaxie ich pojedzie.

    Jak napisałem. Ludzie nie chcą syfu w ST (czy to z tC., ZS, czy F.D - kolejność i tagi przypadkowe -- przyp. autora). I tyle w temacie.

    @urlop prawie masz rację(chociaż mi się wydaje, że konto szło inaczej - ale mogę się mylić)


    p.s. @ urlopek - jakto jest, że na moje paliwko nie chciałeś latać pomimo wielu skanów i zero akty(stało na moonach po 3-4 h jak skanowałeś bez akty) , a Nyah'a poleciałeś ?

    Emeryt
  • mesiu napisał(a):

    Kolumb napisał(a):


    (...)A mi się wydaje że ludzie kryją się ze swoją flotą by nie wzbudzać nią zbyt dużego zainteresowania i jej szybko nie stracić:

    "#1 SOLO; Absynt [Goth] vs ravi - 4727%
    Ogólnie to jest mój PB. Miałem nie wrzucać, no ale i tak już wszyscy z ZS znają doskonale moją flotę, jak i inni więc co mi tam."
    Taa. Bo pl1, Lillith i Legion + MART i reszta ZS mają czego się obawiać. I to jest powód, żeby ST nie dawać bo ludzie ich floty zobaczą.
    I wtedy taki np. "dawid97", który znany jest ze swojego TOP10 floty na fornaxie ich pojedzie.

    Jak napisałem. Ludzie nie chcą syfu w ST (czy to z tC., ZS, czy F.D - kolejność i tagi przypadkowe -- przyp. autora). I tyle w temacie.

    @urlop prawie masz rację(chociaż mi się wydaje, że konto szło inaczej - ale mogę się mylić)


    p.s. @ urlopek - jakto jest, że na moje paliwko nie chciałeś latać pomimo wielu skanów i zero akty(stało na moonach po 3-4 h jak skanowałeś bez akty) , a Nyah'a poleciałeś ?


    bo mało tego paliwa trzymasz i jeszcze jakaś tam obrona na moonie jest to nie chce mi się nawet aktywek sprawdzać ,a nyaha nie lubię to poleciałem , Ty jesteś neutralny choć w sumie też liżesz ZS.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mielek777 ().

  • hahahaha zbigniew to nowy łysy no.2 :E

    Ucz się i kształtuj od swego mistrza łysego.
    Duet dwóch takich co wyżej tyłek trzymają niż głowę mają 0_o


    Jeszcze raz GRATY PANI I PANOWIE. ZYSK MEGA!
  • mielek777 napisał(a):

    (...)

    bo mało tego paliwa trzymasz i jeszcze jakaś tam obrona na moonie jest to nie chce mi się nawet aktywek sprawdzać ,a nyaha nie lubię to poleciałem , Ty jesteś neutralny choć w sumie też liżesz ZS.
    Taa mało. Akurat często widziałeś większe ilości. To raz.
    Neutralny hmm w sumie masz rację. To dwa.
    Liżę ZS. No tu mnie rozbawiłeś na maxa. Tak tak im wchodzę w tylne części ciała, że nie polują na mnie. A moony kasuję i stawiam od nowa bo mi się nudzi.
    Zacznij grać częściej to będziesz dokładnie wiedział co i jak na uni. A nie tylko swoje śmieszne teorie stwarzasz jak np z wtyczką ZS w tC.

    Jeszcze raz graty agresorom.

    Emeryt
  • wiecie co jak nie chcecie nie wierzcie ale szpryc mowil mi jaka tam flote stawial i dla tgeo mowie ze to konto szpryca ( pyzy ) i popieram nawet zbyszka bo on tez dobrze wie ze to pyzy
  • haha i znow jakies bajki o mnie czytam :D
    po pierwsze miałem tutaj 3 konta ;)

    1 konto eko top 7 poszlo
    2 konto to co tu jest w st dostalem je top 40 skonczylo na top 11 z najwieksza flo na uni u fura je rozwalil i tez poszlo
    3 konto Magnata tez oddałem :D

    i wszystkie miałem za free hehe Panie Nyah któy wszystkie musiał kupic bo nikt mu nie da na zmarnowanie zadnego :D
    haha
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().