Przyklejony Rentek i Asphalt [WzB] vs DexDeus [Easy] - 2439,21% + TOP2 ACS

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Rentek i Asphalt [WzB] vs DexDeus [Easy] - 2439,21% + TOP2 ACS

    Dobry

    Po ostatnim czasie, kiedy ja skupiłem się na ogarnianiu sztuki szyfrowania tekstu:E a Rentek ogarniał sztukę latania... A Sylwia twardo i uparcie nawija o ST - wiem, wiem nie tak do końca miało to wyglądać ale niebawem będzie i nie upieraj się jak yyyoooo yyyyoooo ;P.
    Wracając do tematu, poskaniłem i trafiłem na tę flotke. Konsultacja z Farmą(Rentek), machloje w zapleczu paliwowym i jazda...

    DexDeus zachował się godnie, niestety szoszona nie będzie więc pozostaje mi życzyć pomyślności w rzeczywistości:).

    Przechodząc dalej:>

    Rentek napisał(a):


    na poczatku dzieki za locik Asphalt dedy dla wszystkich znajomych prion minus sylwi kiedy mnie nauczyc fs :*:*:* asi :*:*:* marcik :*:*:* Katy :*:*:* Aspahlta n00ba magius Adama :P an00ba ..:P too_easy tonku Hubcia :E aducha :* pushera :E mys Huziego :p Loci Telma i i dla kazdego kto chce i dla sojusznikow z wszystkich uni :)


    Ode mnie buziaki dla Marcik i obiecane ekstra buziaki dla Sylwii - wygoń proszę tego osiołka bo jest ciężko...:P
    Pozdrawiam sojusze WzB i A Kyszzz u38, wszystkich znajomych.
    tonku... Ty wiesz co;P

    A RW dedykujemy naszemu kochanemu Motabci;*

    [center]Starcie z 19 listopada, 2011 roku następujących flot:

    Agresor Rentek [WzB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    Krazownik 4.444
    O.wojenny. 1.993
    Panc. 4.065

    Agresor Asphalt [WzB] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 99.744
    Krazownik 10.000
    Panc. 4.559

    Obrońca DexDeus [Easy] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 4.349
    D.transp. 80
    L.myśliw. 30.630
    Krazownik 6.243
    O.wojenny. 1.861
    Recykler 3.165
    So.szpieg. 3.506
    St.kolon. 1
    Panc. 849
    Niszcz. 576
    G.Smierci 4
    Obrona:
    Wyrz.rak 960
    L.laser 335
    C.laser 400

    ...po 5 rundach:

    Agresor Rentek [WzB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    Krazownik 4.202 -242
    O.wojenny. 1.965 -28
    Panc. 4.006 -59

    Agresor Asphalt [WzB] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 63.051 -36.693
    Krazownik 9.450 -550
    Panc. 4.487 -72

    Obrońca DexDeus [Easy] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 3.625.934 metalu, 2.055.512 kryształu, 980.289 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 179.006.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 639.853.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 165.741.600 metalu i 78.179.100 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 2439,21%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 38.258.534, K: 32.337.612, D: -2.568.711, P: 68.027).
    Bilans obrońcy (M: -426.435.684, K: -215.045.762, D: -45.181.289, P: -686.663).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    5.700 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 114.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 165.741.600 jednostek metalu i 78.179.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 57.000.000 jednostek metalu i 57.000.000 jednostek kryształu.

    6.600 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 132.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 108.741.600 jednostek metalu i 21.179.100 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 108.741.600 jednostek metalu i 21.179.100 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 165.741.600 metalu i 78.179.100 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85[/center]

    :evil:
  • Heksogen napisał(a):

    yyyoooo yyyyoooo ;P.
    yyyyyyaaaa yyyyyyaaaaaa powinno być lamo :ffreak:
    Może później Wam pogratuluje, zastanowie się :fziew:

    Ok, później właśnie nastało :E
    Żeby nie było, że jestem wredotą... Serdecznie gratuluje :* :*
    I do rzeczy... 8-)
    Asphalt ty n00bie patentowany, obyś w końcu słowa dotrzymał :fangry:
    Bo nie ręcze za siebie, jeśli jeszcze raz, cos takiego wytniesz... :juzpotobie:
    Co do dedków... za te ekstra buziaki to może i osiołek zniknie :fgrin:
    Rentuś, z kim Ty się zadajesz co? :E Thx za dedy :fkiss:
    Ale z fsami nadal jest problem, nic nie łapiesz :glaszcze:

    Edit:
    tonku!! Ty wiesz co...

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez sylwia ().

  • DexDeus Nieeeeee !!
    Tak bym powiedział jak by mi Cię było szkoda:E

    fajowo tu, ale Rentek to i tak gej jest, zreszta Ty też, bo nie ma pozdro po co ja się tu wpisuje?

    o w mordę ale bieda zlom zbieraja.


    gratki chlopaki ladne walniecie:D
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • Dzięki Asphalt za linka i pozdro dla A Kyszzz'ów ;)
    widze ładne zabawki tu hodujesz i sie nie przyznajesz ojjjj wstydź się wstyź ;P
    Ja to wiedziałem że zawsze jesteś zdolny ale żeby tak na forach się tym chwalić;P
    A na poważnie oby więcej Ci takich ataków z udziałem po lewej stronie wpadło bo należne Ci jest i króluj na Hydra;)
  • ooo w koncu cos wiekszego z Twojej strony Asphalt : D
    ale przy takim %cencie, powinienes sie bardziej wysilic z dedykacjami
    a nie po standardzie lecisz :E
    freelove ma racje, po co my sie tu wpisujemy XD
    dzieki za linka !! przetapiaj na pancernika
    i wiecej STekow pykaj elo :D
  • Gratulacje chłopaki %

    Szkoda że mi sojusznika na dobre zjechaliście :(

    Chłopak przez to zrezygnował z OGame na dobre ehhh :-/

    motaba znów zajumał złoma? Ten Typ to jakaś hiena! :juzpotobie:
  • Diabloo napisał(a):

    Gratuluje takiego tam rozbijania akcja ogólnie bez polotu no ale to standard

    Dzięki hekso za dedy odbuduj sie szybko bo marną masz tą floteczkę :ocb: :ocb: :ocb:



    youtube.com/watch?v=xBq3FwdGM6A&feature=related



    przynajmniej ja sam robil ;] poraz kolejny widac ze wielki pan top 1 ma gula bo juz mu kolejny cel do wojny kolo niego sciagnelismy a on tyle przenosi moony i nic nie moze ustrzelic poza rozbijaniem siebie :E buduj sam flote bedzie wiekszy % z ciebie czekam z niecierpliowscia kiedy spelnisz obietnice i u mnie sie pojawisz:E


    Sirius mode on
  • Reznov napisał(a):

    Diabloo napisał(a):

    Gratuluje takiego tam rozbijania akcja ogólnie bez polotu no ale to standard

    Dzięki hekso za dedy odbuduj sie szybko bo marną masz tą floteczkę :ocb: :ocb: :ocb:



    youtube.com/watch?v=xBq3FwdGM6A&feature=related



    przynajmniej ja sam robil ;] poraz kolejny widac ze wielki pan top 1 ma gula bo juz mu kolejny cel do wojny kolo niego sciagnelismy a on tyle przenosi moony i nic nie moze ustrzelic poza rozbijaniem siebie :E buduj sam flote bedzie wiekszy % z ciebie czekam z niecierpliowscia kiedy spelnisz obietnice i u mnie sie pojawisz:E

    dobrze że sam zrobił flotę tak się składa że ja przypadkiem też zrobiłem sam flotę na tym koncie dla niewtajemniczonych konto było eko więc nie piernicz głupot młody

    obietnicę spełnię czekam aż się odbudujesz i będzie równa walka 1 vs 1 reznovku :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Diabloo ().

  • Diabloo napisał(a):

    dobrze że sam zrobił flotę tak się składa że ja przypadkiem też zrobiłem sam flotę na tym koncie dla niewtajemniczonych konto było eko więc nie piernicz głupot młody

    obietnicę spełnię czekam aż się odbudujesz i będzie równa walka 1 vs 1 reznovku :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb:




    ta flote moze sam ale reszte zrobil ktos inny jak by nie kopalnie osoby co grala wczesniej nic bys nie postawil no i jak by nie antymateria juz wlaczyles mechanika zeby obrone obudowywalo? obudowany juz jestem wiec zapraszam ;] slabe masz informacje ... ;E tylko musisz naraz 7 planet z moonami i tp przenies a tego nawet nie masz taki top 1 z ciebie :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb: :ocb:


    jeszcze raz dzieki za lot asphat ;) asia tutaj pz pozbierane ;P jest ladnie z zbiorka ;)


    Sirius mode on
  • Graty panowie za akcje;).

    Niestety troche przyczynilem sie do tego zloma namawiajac Dexa do powrotu...:/.
    Coz tak bywa, zycze mu milego odpoczynku od gry a wam przetopu w eko;).
  • Miałem już się nie udzielać na forum do powstania jakiegoś fajnego speeda, ale to co kolego Rentek piszesz to przechodzi moje pojmowanie naabstwa.

    Dlaczego jedziesz Motabe ? ... zbudował flotę SAM(Też dostał konto, ale bez floty za to z zapleczem, chociaż jak ktoś potrafi to i z czegokolwiek sie wybije), w przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty otrzymałeś jedynie konto i dobudowałeś bagatela 1k panc 2k krk i 10k lm ? Przez 3 miesiące ?. Kiedy jednak nie chciałem grać i oddawałem konto spowrotem Felipe, miało 200k pktów przewagi nad top 4, teraz jest 200k pktów w tył za top 4. Myślałem że gracz tak aktywny jak Ty, który cały czas siedzi online, umiał będzie sobie poradzić i dojdzie do conajmniej top 2. Nie miałem pojęcia że na koncie oprócz aktywności, kolega nic nie zrobił. Top 1 solo tak ? Też aż żal było to komentować. Bo z tego co widzę to jest :

    - dostanie od kogoś wiadomości że flota stoi ... puszczenie ... niezabezpieczenie złomu iiiii .... to ma być top 1 ?!. Co Ty nie masz kolegów co by recki puścili ?.
    - teraz widzę kolejne top 2 acs ... wielki burżuj z Ciebie, a Asphalt zaprosił Cię do lotu. Na jego miejscu leciałbym sam, na top 1 solo. I jeszcze to chwalenie się, żeś złom wyzbierał ... raczej że Asphalt umie zdobyć zysk, nie to co niektórzy.


    Tak więc kolego Rentek, albo pokaż jakieś umiejętności, że coś potrafisz zrobić z tym kontem, podskoczyć w statach, jakieś wyliczania, cokolwiek, a później możesz się kłócić z Motabą, bo on na pewno jest 3x lepszy od Ciebie.
  • PaQs napisał(a):

    Miałem już się nie udzielać na forum do powstania jakiegoś fajnego speeda, ale to co kolego Rentek piszesz to przechodzi moje pojmowanie naabstwa.

    Dlaczego jedziesz Motabe ? ... zbudował flotę SAM(Też dostał konto, ale bez floty za to z zapleczem, chociaż jak ktoś potrafi to i z czegokolwiek sie wybije), w przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty otrzymałeś jedynie konto i dobudowałeś bagatela 1k panc 2k krk i 10k lm ? Przez 3 miesiące ?. Kiedy jednak nie chciałem grać i oddawałem konto spowrotem Felipe, miało 200k pktów przewagi nad top 4, teraz jest 200k pktów w tył za top 4. Myślałem że gracz tak aktywny jak Ty, który cały czas siedzi online, umiał będzie sobie poradzić i dojdzie do conajmniej top 2. Nie miałem pojęcia że na koncie oprócz aktywności, kolega nic nie zrobił. Top 1 solo tak ? Też aż żal było to komentować. Bo z tego co widzę to jest :

    - dostanie od kogoś wiadomości że flota stoi ... puszczenie ... niezabezpieczenie złomu iiiii .... to ma być top 1 ?!. Co Ty nie masz kolegów co by recki puścili ?.
    - teraz widzę kolejne top 2 acs ... wielki burżuj z Ciebie, a Asphalt zaprosił Cię do lotu. Na jego miejscu leciałbym sam, na top 1 solo. I jeszcze to chwalenie się, żeś złom wyzbierał ... raczej że Asphalt umie zdobyć zysk, nie to co niektórzy.


    Tak więc kolego Rentek, albo pokaż jakieś umiejętności, że coś potrafisz zrobić z tym kontem, podskoczyć w statach, jakieś wyliczania, cokolwiek, a później możesz się kłócić z Motabą, bo on na pewno jest 3x lepszy od Ciebie.




    a Ty co pokazales i ciekawe skad wiesz ile czasu jestem a ile nie ... jak narazie nie wtopilem jak ty skonczyles grac bo wtopiles i to jest lamerskie :) na wyliczenia nie mam czasu co potafie pokazalem juz na innym uni zapraszam do topki u 31 tam zobaczyc finezyjne akcje bo bez nich bym nie byl w kfz w ktorym motaby nie ma bo tylko na bfs lata i na pushe co jest na pregierzu :) a co do tego ze Asphalt mail solo leciec mogl nawet bym mu rece pozyczyl ale ze chcial acs to dolaczylem:>


    Sirius mode on
  • PaQs napisał(a):



    Dlaczego jedziesz Motabe ?


    Nie no.. jak śmiecie Motobe obrażać, toż to skandal :E
    Przecież teraz mamy nowego top1 we flo :E

    Graty robijania sie, % sliczny... przetapiajcie i powodzenia dalej ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez --==Emil==-- ().

  • Reznov napisał(a):

    PaQs napisał(a):

    Miałem już się nie udzielać na forum do powstania jakiegoś fajnego speeda, ale to co kolego Rentek piszesz to przechodzi moje pojmowanie naabstwa.

    Dlaczego jedziesz Motabe ? ... zbudował flotę SAM(Też dostał konto, ale bez floty za to z zapleczem, chociaż jak ktoś potrafi to i z czegokolwiek sie wybije), w przeciwieństwie do Ciebie, bo Ty otrzymałeś jedynie konto i dobudowałeś bagatela 1k panc 2k krk i 10k lm ? Przez 3 miesiące ?. Kiedy jednak nie chciałem grać i oddawałem konto spowrotem Felipe, miało 200k pktów przewagi nad top 4, teraz jest 200k pktów w tył za top 4. Myślałem że gracz tak aktywny jak Ty, który cały czas siedzi online, umiał będzie sobie poradzić i dojdzie do conajmniej top 2. Nie miałem pojęcia że na koncie oprócz aktywności, kolega nic nie zrobił. Top 1 solo tak ? Też aż żal było to komentować. Bo z tego co widzę to jest :

    - dostanie od kogoś wiadomości że flota stoi ... puszczenie ... niezabezpieczenie złomu iiiii .... to ma być top 1 ?!. Co Ty nie masz kolegów co by recki puścili ?.
    - teraz widzę kolejne top 2 acs ... wielki burżuj z Ciebie, a Asphalt zaprosił Cię do lotu. Na jego miejscu leciałbym sam, na top 1 solo. I jeszcze to chwalenie się, żeś złom wyzbierał ... raczej że Asphalt umie zdobyć zysk, nie to co niektórzy.


    Tak więc kolego Rentek, albo pokaż jakieś umiejętności, że coś potrafisz zrobić z tym kontem, podskoczyć w statach, jakieś wyliczania, cokolwiek, a później możesz się kłócić z Motabą, bo on na pewno jest 3x lepszy od Ciebie.




    a Ty co pokazales i ciekawe skad wiesz ile czasu jestem a ile nie ... jak narazie nie wtopilem jak ty skonczyles grac bo wtopiles i to jest lamerskie :) na wyliczenia nie mam czasu co potafie pokazalem juz na innym uni zapraszam do topki u 31 tam zobaczyc finezyjne akcje bo bez nich bym nie byl w kfz w ktorym motaby nie ma bo tylko na bfs lata i na pushe co jest na pregierzu :) a co do tego ze Asphalt mail solo leciec mogl nawet bym mu rece pozyczyl ale ze chcial acs to dolaczylem:>

    ciekawe że nie masz czasu na wyliczenia skoro zarywasz prawie każdą nockę chyba że masz furę zasiadaczy dzień w dzień robisz mi skany na pustego moona tyle potrafisz konto dostałeś i lamisz rozbijasz się ponoc nie dla zysku(śmiech) naucz się zbierac złom możesz wpaśc po nauki młody aha i weź ze sobą Hekso bo sam to możesz jedynie zrobic mi próbę no to tyle , za wysoko skaczesz pewnego dnia skręcisz nóżkę i będzie płacz :quasi:



  • chlopaki nastepnego eSTeka

    ladny procent Wam wyszedl

    i jeszcze 4 zyczenia do wybrania ze spadajcych gwiazdek

    oby Wam sie spelnily

    thx za pamiec



    Obroncy powodzenia w realu





    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Aafalt bambusie !! jedno zero za mało przed przecinkiem procenta, nie starasz się, to uni powinno drżeć w posadach, na sam wydzwięk słowa szosa!!

    Bij i złomuj, morduj i gwałć, pal i się śmiej i w klame nie wal.

    czekam na więcej linków, większe % no i wizytacje jakąś w kuj-pom.
    "Wiele rzeczy jest niemożliwe dopóki się ich nie spróbuje, by się przekonać, że naprawdę są niemożliwe"
    Terry Pratchett

    u38:
    solo: 10'945%
    acs: 34'721%