AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Na Operze od wersji 3.51 nie działają kolory misji :E
      Maraton - Top1 uni43/Top6 uni68/ilość zabudowanych pól na planecie-380/342/najbardziej wartościowa planeta-20.745.310/20.316.859
      Maraton - Ikariam-Top1 Kappa/Top7 Beta/poziom budynków w jednym mieście-678/najbardziej wartościowe miasto-3.876.627
    • Update to 3.53, go to fleet dispatch III , open Antigame Options -> Data & Settings -> press "Update all Data"
      This forces Antigame to update the mission labels now, otherwise it might take up to 48 hours

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • FF 17.0.1 + AG 4.03.1 nie działają dodatkowe przyciski w wiadomościach .


      dzięki, będzie ustalona z następnym podglądzie

      thanks, will be fixed with next preview

      Edit : Fixed in 4.05.0

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Ja z kolei mam problem z licytacjami.
      Licytacja zbliża się do końca - ktoś dał 500k za boostera. Na stronie przez 30 sek nic się nie zmienia. Odświeżam handlarz -> licytacja a tam już jest ponad 1kk. Tak jakby strona z aukcją się nie odświeżała sama. Wcześniej było normalnie.

      Może to nie wina anitgame a GF wprowadziła takie rozwiązanie.
    • heh : )

      liczby skrocone i normalne tez ucina - opcje przetestowalem juz dawno .
      edit:
      problem dalej nie rozwiazany - pomocy :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

    • .pl1 napisał(a):

      hehe i dont want to watch this in shortcuts ... :(

      i like watching debris in full numbers - like i always do . : )
      help .


      It's one of the hundreds Opera problems .. Please use Firefoxe or Chrome instead of Opera - There it's displayed well.
      I won't spend anymore so much time for all those "Opera specials"
    • antigame 4.12, ff 18.0
      nie wyswietla daty ukonczenia produkcji w stoczni ale tylko w podgladzie

      (doesn't show the date of completion of production in shipyard but only in overview)
      PB: SOLO: 14405% ACS: TOP1 U55: 21370%


      *ku pamieci Mameja z u55 ]:-D

      NAJLEPSZE EKO???... TWOI SĄSIEDZI :D

      I SEE YOU MAN...

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^obserwator^ ().

    • antigame 4.12, ff 18.0
      nie wyswietla daty ukonczenia produkcji w stoczni ale tylko w podgladzie

      (doesn't show the date of completion of production in shipyard but only in overview)


      Fixed in Preview 4.13.0
    • Francolino mam 2 pytania do Ciebie:
      1) czy możliwe jest dodanie 1-2 pól w zakładce wiadomości/powszechne funkcje/dodatkowe przyciski w wiadomościach/Skasuj pokazane lub zaznaczone wiadomosci z tematem $subject ?
      2) drugie pytanie dotyczy panelu informacyjnego. Jakie są założenia/koncepcja jego rozwoju. Zakładka Tools jest zrozumiała. Zastanawia mnie "Stationed"
      W tej chwili są widoczne kordy planet, oraz
      Resources---

      Civil ships---

      Combat ships---
      czasami pojawia się ilość surki oraz skład floty, czasami nie.
      Czy jesteście w trakcie prac nad tą zakładką ? Co chcecie uzyskać ? Jakie możliwości da to graczom oraz czy funkcjonalność tej zakładki jest/będzie powiązana z "Komandorem" ? Czy wykupienie opcji premium da graczom więcej informacji niż tym, którzy tego nie zrobią ?
    • Francolino mam 2 pytania do Ciebie:
      1) czy możliwe jest dodanie 1-2 pól w zakładce wiadomości/powszechne funkcje/dodatkowe przyciski w wiadomościach/Skasuj pokazane lub zaznaczone wiadomosci z tematem $subject ?
      2) drugie pytanie dotyczy panelu informacyjnego. Jakie są założenia/koncepcja jego rozwoju. Zakładka Tools jest zrozumiała. Zastanawia mnie "Stationed"
      W tej chwili są widoczne kordy planet, oraz
      Resources---

      Civil ships---

      Combat ships---
      czasami pojawia się ilość surki oraz skład floty, czasami nie.
      Czy jesteście w trakcie prac nad tą zakładką ? Co chcecie uzyskać ? Jakie możliwości da to graczom oraz czy funkcjonalność tej zakładki jest/będzie powiązana z "Komandorem" ? Czy wykupienie opcji premium da graczom więcej informacji niż tym, którzy tego nie zrobią ?


      1. Comes with one of the next updates, not really sure - But on my ToDo list since a long time.

      2. This are only the first basic features of the Infopanel. Tab "Stationed" is NOT longer only for commander user, i got the OK. See board.origin.ogame.de/board6-o…hings-in-tools/#post24479

      The complete Infopanel concept : board.origin.ogame.de/board6-o…hings-in-tools/#post24479

      I am sure later no one disables it ;)
    • Bardzo dziękuję za informację ;)

      Kolejne zapytanie

      AG 4.14.0 + FF 18



      Zaznaczona wartość do kolorowania RS, które są równe i większe od zadanej wartości.


      Natomiast koloruje tylko RS które są większe od zadanej wartości, takie były założenia czy wkradł się jakiś błąd ?

      I kolejna sprawa


      W RS mamy opcję wysyłania SS bezpośrednio z raportu. Czy jeśli wszystkie sloty się zapełnią to czy nie powinien pojawiać się komunikat, że nie ma możliwości wysyłania ? Bo w tej chwili przycisk "szpieguj" odznacza się na zielono tak jakby można było wysyłać jeszcze misje. Jeśli nie komunikat, to niech przycisk nie odznacza się na zielono.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrFischer ().

    • MrFischer napisał(a):

      W RS mamy opcję wysyłania SS bezpośrednio z raportu. Czy jeśli wszystkie sloty się zapełnią to czy nie powinien pojawiać się komunikat, że nie ma możliwości wysyłania ? Bo w tej chwili przycisk "szpieguj" odznacza się na zielono tak jakby można było wysyłać jeszcze misje. Jeśli nie komunikat, to niech przycisk nie odznacza się na zielono.


      A tool can't check if the probes are successful send or not.

      It's really a minor problem if i use equal and greater or only greater - And the setting talks about a limit - this matches both.
    • Wydawało mi się, że w poprzedniej wersji było "równe lub większe" a teraz jest "większe". Stąd moje pytanie.
      Wyjaśnione.


      Ah - but i haven't changed something there. Maybe caused by the changes for the Spiohelper, not sure.
    • Czemu przy przeglądaniu galaktyki często mnie wylogowuje? Nie jestem na 100% pewny, że antigame jest winny, ale tak podejrzewam


      This problem appears since the last Ogame update and happens if the galaxytool plugin is active

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Francolino ().

    • Z góry przepraszam za głupie pytanie lecz nie mogę znaleźć w ustawieniach tego czego szukam. Mianowicie po ostatniej aktualizacji z podglądu galaktyki czy tez zwykłego podglądu znikną mi wykaz lecących flot i muszę ręcznie klikać na ruchy flot, czy jest możliwość przywrócenia tej opcji ? gdyby ktoś mógł wytłumaczyć jak będę wdzięczny :)

      pozzdrawiam
    • Witam, jestem nowym użytkownikiem anitgame (właściwie od kilku godzin :) )i podczas przeszukiwania gali natknąłem się na coś takiego

      ciach, usunąłem link do screena


      Mógłby mi ktoś powiedzieć co oznacza ten czerwony pasek?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Balrog66 ().