AntiGameReborn

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ok co do bledu zauwazonego przez Mrocznego okazuje sie ze nie jest to blad :E

      odpowiedzialna jest za to opcja na stronie WebSima:

      Kod źródłowy

      1. Ustaw własne techy na 0, jeśli brak danych w raporcie szpiegowskim


      oczywiscie mozna to wylaczyc odpowiednim zapytaniem do websima jednak rozmawialem na ten temat z szefem szefów orgina i powiedzial ze mi urwie cojones jak to zrobie :E

      w jego rozumowaniu ma to chronic poczatkujacych graczy oraz tych bardziej roztargnionych ktorzy po wykonaniu symulacji ze swoimi techami, bez techow obroncy zdziwiliby sie ogladajac raport wojenny :E w ten sposob szanse sa wyrownane i gdy raport szpiegowski zawiera tylko flote/obrone nie sa wczytywane nasze techy do symulacji. tak wiec mroczny podnies szpiega :E jak chcesz widziec swoje techy na websimie lub zmien w opcjach jak sie okazuje na mniej bezpieczne inne symulatory dragon-sim, Osimulate

      swoja drogą pokazuje to teraz graczowi ze pozostale dwa symulatory w przypadku gdy nie mamy pelnego raportu z badaniami są nie rzetelne i zawsze oszukają gracza na jego korzyść (techy vs brak techow)
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • no właśnie tu jest problem -mam pełny raport i wkleja techy obrońcy ale moich(agresora) nie wkleja.
      I ten błąd pojawił się w najnowszej wersji antigame do tej pory było wszystko w porządku.

      Edit -właśnie zainstalowałem wersję 1.42.4 i błąd z wesji 1.42.2 zniknął. Ponownie ładuje wszystko.

      I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII







      Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MrocznyZew ().

    • MrocznyZew napisał(a):

      do tej pory zawsze kopiowało techy. Zreszta sprawdziłem właśnie sobie w pracy .Tu miałem jeszcze poprzednią wersje i kopiowało z techami. Zainstalowałem aktualizację i bez :(

      gdyby to było niemożliwe to bym nie wklejał . miałem ten błąd na wszystkich unii na dwóch różnych komputerach zarówno w domu jak i pracy. dlatego przecież napisałem wczoraj że właśnie zainstalowałem w pracy wersje 1.42.2 i to samo :)

      I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII







      Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MrocznyZew ().

    • serio niemozliwe :E testowalem na 2 kontach. francolino testowal na .de nawet na wersji przyszlej 3.0 sprawdzalismy i to zalezy tylko i wylacznie od raportu szpiegowskiego. no chyba ze po aktualizacji nie odwiedziles w ogole zakladki badan i dlatego nie uzupelnia techow ;] ale az nagralem video zeby zaprezentowac uzupelnianie techow w websimie:

      screenr.com/Uvfs
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Joksik gdybym nie miał błędu to bym nie zgłaszał . Wklepywało zawsze techy obrońcy a moich nie.
      wersja 1.42.0 wszystko ok - wersja 1.42.2 nie wkleja moich techów a dzisiejsza wersja 1.42.4 z powrotem wszystko ok.

      Zresztą zaobserwowałem ciekawą rzecz . niektórym poszczególne wersje nie działają prawidłowo. np monsterman wersja 1.42. 0 nie mógł wysłać floty.




      says: 2011-12-11 10:22

      pamietasz może na której wersji antigame nie mogłeś wysłać
      floty?

      monster says: 2011-12-11 10:22

      1:42:0


      Zwierzakowi mimo prawidłowych ustawień( sprawdziliśmy wszystko po kolei) wciąż nie pokazuje statystyk w podglądzie galaktyki.

      zwierzak says: 2011-12-11 10:22 nie mam wciaz statystyk w podgladzie galaktyki
      10:22 mimo ze mam wszystko odpowiednio zalaczone

      I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII







      Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez MrocznyZew ().

    • pewnie uzywacie tylko ff, a tam jest wiele rozbieżności od wersji ff, wersji greasemonkeya, innych skryptow/dodatkow dzialajacych w tle.

      w momencie gdy nie dziala jakas funkcja a działają one pozostałym gracza najlepiej jest:

      - wylaczyc pozostale skrypty od ogame/dodatki do ff typu adblock itd.
      - zaktualizowac ff (pomoc/o programie)
      - zaktualizowac gm (dodatki/rozszerzenia/znajdz aktualizacje)
      - odinstalowac antigame
      - wyczyscic cookies/pamiec podreczna przegladarki
      - zainstalowac ponownie antigame i odwiedzic zakladke badania (inaczej bez odwiedzenia laboratorium beda bledy)

      w momencie gdy te kroki nie dadza efektu zglosic blad zalaczajac w opisie:

      - wersje ff
      - wersje antigame
      - wersje gm
      - zajrzec do konsoli bledow przegladarki i skopiowac ewentualne bledy
      - zalczyc print screena obrazujacego blad
      - a najlepiej umowic sie w celu polaczenia zdalnego przez team viewer

      jak jakbym nie testowal na chrome/operze/firefoxie (aurora) z znajnowszym gm 0.9.13 juz naskanowalem ponad 50 raportow bledu z techami nie mam. nie chce wiec odbijac piłki ze blad byl po Twojej stronie bo pewnie cookies/pamiec podreczna juz dawno czysciles i reinstalowales antigame odwiedzajac ponownie badania. wiec sprawdzimy to innym sposobem. wysle Ci na priv dane do moonowki z innego uni i tam zaloguj sie i odpal raporty szpiegowskie jakie sa w wiadomosciach i sprawdz jak bedzie z techami do websima. zalogowanie sie na nowe uni da nam juz jakis wglad w Twoja sytuacje.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Joksik ().

    • sprawdziłem - u mnie pokazuje. Więc prawdopodobnie przyczyną jest to co napisał joksik -różne wersje ff i poszczególnych dodatków co powoduje że nie które funkcje u jednych działają prawidłowo a u innych nie.

      I Twoim najlepszym Eco będą sąsiedzi
      Księga Mroku roz.XII







      Od:Vekk - tak szczerze to wole lucyfera w układzie niż ciebie w jednej gali...tak jakoś spokojniej śpię :D
    • Gilad Pallaeon - od pewnej wersji w antigame zrezygnowano z tlumaczenia statkow i typow misji w plikach jezykowych. sa one pobierane z serwera na ktorym sie gra. stad wpierw trzeba odwiedzic zakladke fleet3 oraz ruchy flot aby antigame pobralo sobie wszystkie typy misji i rodzaje statkow (podobnie jak z zakladka badania). dopiero wtedy w opcjach antigame w menu "ruchy flot" mamy misje przetlumaczone na jezyk polski. a gdy mamy misje przetlumaczone na pl to mamy juz pewnosc ze i nazwy statkow sa poprawnie tlumaczne - wtedy pokazywanie wielkosci zlomu na falandze bedzie dzialac. prawdopodobnie to bylo przyczyna. pewnie juz troszke pochodziles po zakladach wiec jak mozesz sprawdz dzis jak jest z tą opcja :E aha skinow zadnych nie uzywasz? bo czasem jakis skin moze ucinac istotny div i nie jest on wtedy wyswietlany.
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • no w końcu dokopałem się do sprawnie działającej wersji anti :D
      a już myślałem że owa nie istnieje, dziękuje osobie która była na tyle miła i
      inteligentna że naprawiła/ulepszyła wcześniejszą wersję ;)

      dziękuję :*

      "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."
    • no właśnie co do napraw :E

      w końcu po 2 dniach udało mi się naprawić funkcje "Redukcji Galaktyki" błąd objawiał się po wciśnięciu w tabeli przycisku "pokaż" lub odświeżeniu listy lotów, galaktyka zaczynała strasznieeee mulic :? do tego stopnia że można było zaobserwować wczytywanie się poszczególnych pozycji -_- przy okazji przy większych polach zniszczeń ikonki "szpieguj/wyślij wiadomość" lubiły sobie gdzieś tam fruwać poza swoje miejsca. mam nadzieje że wszystkie błędy zgłoszone mi na priv dotyczące redukcji galaktyki już poprawiłem w tej wersji:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      jeśli tak, zgłoszę teamowi orgin że jest już ta funkcja pozbawiona błędów i można ją dołączyć do następnych wersji skryptu na stronie oficjalnej userscripts
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • Joksik napisał(a):

      no właśnie co do napraw :E

      w końcu po 2 dniach udało mi się naprawić funkcje "Redukcji Galaktyki" błąd objawiał się po wciśnięciu w tabeli przycisku "pokaż" lub odświeżeniu listy lotów, galaktyka zaczynała strasznieeee mulic :? do tego stopnia że można było zaobserwować wczytywanie się poszczególnych pozycji -_- przy okazji przy większych polach zniszczeń ikonki "szpieguj/wyślij wiadomość" lubiły sobie gdzieś tam fruwać poza swoje miejsca. mam nadzieje że wszystkie błędy zgłoszone mi na priv dotyczące redukcji galaktyki już poprawiłem w tej wersji:

      joksik.ugu.pl/antigame.user.js

      jeśli tak, zgłoszę teamowi orgin że jest już ta funkcja pozbawiona błędów i można ją dołączyć do następnych wersji skryptu na stronie oficjalnej userscripts
      pod chrome wywala że złe kodowanie i powinno być w ut8 czy jakoś tak

      jednak po zainstalowaniu stąd : userscripts.org/scripts/show/116819
      skyrpt działa

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez valkyx ().

    • A ja mam pytanie czy zamiast przycisku Osimulate i przenoszenia na strone osimulate.com można zrobić coś takiego aby przenosił na SpeedSim i wklejał tam wszystkie dane?
      / juz zrobilem

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez diabeelek ().

    • To ja zapytam, czy planowane jest dodanie do wyświetlania w raportach szpiegowskich ilości MT i DT potrzebnych podczas rabunku w walce honorowej (zabiera się 75% zamiast 50)

      Tak na szybko rozwiązuję to u siebie mnożąc podaną przez Antigame liczbę transporterów przez 1,5 , a dla drugiej fali mnożę przez 0,375 (trzecia fala zwykle nie jest już konieczna ;) )
      (czyli jeżeli widzę że ma lecieć 1000 mt, to posyłam 1000 * 1,5 = 1500 w pierwszej fali oraz 1000*0,375 = 375 transów w drugiej fali)
      Nie wiem jednak, czy podany powyżej sposób obliczania jest prawidłowy (choć póki co się sprawdzał).

      Myślę, że bardzo ułatwiło by wszystkim grę dodanie w stopce raportu szpiegowskiego informacji w stylu:
      rabunek 50% - x transporterów
      rabunek 75% - x transporterów
      rabunek 100% - x transporterów

      Oczywiście ideałem by było, gdyby wtyczka sama rozpoznawała czy mamy do czynienia z walką honorową, niehonorową, czy też będziemy atakować bandytę, ale podejrzewam, że oprogramowanie takiego automatu było by bardzo skomplikowane...


      Top2 badań PL & World (na uni x1x7), top6 badań PL (wszystkie prędkości) oraz top19 badań World (wszystkie prędkości) ;P

      Badania stanowią 88,17 % wartości konta :E
    • wraz z aktualizacją wersji gry pojawił się dość nurtujący mnie problem, a mianowicie w podglądzie galaktyki
      nie wyświetla mi tak jak dotychczas miejsca graczy/sojuszy tylko ciąg jakiś cyferek co prawda mogę odznaczyć w anti
      pokazywanie miejsc graczy/sojuszy i wszystko wtedy jest dobrze ale chodzi o to aby było wszystko ok z włączoną opcją
      pokazywania miejsc
      jakieś sugestie ?

      "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."
    • nieosiagalny napisał(a):

      wraz z aktualizacją wersji gry pojawił się dość nurtujący mnie problem, a mianowicie w podglądzie galaktyki
      nie wyświetla mi tak jak dotychczas miejsca graczy/sojuszy tylko ciąg jakiś cyferek co prawda mogę odznaczyć w anti
      pokazywanie miejsc graczy/sojuszy i wszystko wtedy jest dobrze ale chodzi o to aby było wszystko ok z włączoną opcją
      pokazywania miejsc
      jakieś sugestie ?


      Też miałem to samo ale w starej wersji anti, zainstaluj ant. 1.42 i powinno pomóc, u mnie bynajmniej działa.
    • pomogło dzięki wielkie ;)
      a teraz trochę odbiegnę od tematu a mianowicie czy wie ktoś
      jak policzyć stosunek taktycznego odwrotu? bo jak narazie to wszystko mi ucieka co jest
      dość denerwujące jak się pali 15k ropy na lot a przywozi się z 10k sury ;/
      może by dodać takie coś do raportu szpiegowskiego czy zrobić jakiś dodatek do anti co by
      pokazywał stosunek flot agresora do obrońcy

      "Usiądź, opowiem Ci jak bardzo Cię zranię..."
    • a wiec w skrocie dzieki za sugestie. rozpoczelismy prace nad raportami szpiegowskimi aby obecny rabunek w mt i dt nie bazowal na dawnych ustawieniach 50% lecz rozróżniał te chore walki honorowe i uwzgednial wtedy inny farming. byc moze zajmie nam to ze wzgledu na okres swiateczny troszke czasu :/ ale najwazniejsze ze pracujemy nad tym :)
      U59 - top20 off
      U65 - top4 off
      Mizar - top80 off
      Zagadra - top40 off
    • przeinstalowalem antigame z tej starej wersji na ta nowa i zauwazylem ze zniknely mi takie ramki po lewej stronie pod odnosnikiem do antigame ktore pokazywaly godzinowe wydobycie i kiedy zapelnia mi sie magazyny. Jest tam gdzies w opcjach zeby to wlaczyc czy tego po prostu nie ma w tym antigame? probowalem grzebac w opcjach ale niewiele zdzialalem.