#12: PlayHardGoPro [SHEN] vs KAVU [-BC-] - 4895,76%

  • Barym

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • #12: PlayHardGoPro [SHEN] vs KAVU [-BC-] - 4895,76%

    ST słabe, na minusie, lamerskie. Ale jeżeli gracze z wszyscywiedząjakiego sojuszu mogą robić kontrę na parę GS i cofać ją przez swoje niedopatrzenie albo rozbijać się o bunkier to ja mogę zrobić top1 solo na grubym minusie :P A co! :)

    Sobie i obrońcy życzę Sz/o

    Starcie następujących flot:

    ____Agresor PlayHardGoPro [SHEN]
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 18.617
    ____* Lekki myśliwiec 101.456
    ____* Ciężki myśliwiec 1.033
    ____* Krążownik 11.552
    ____* Okręt wojenny 2.700
    ____* Pancernik 11.806
    ____* Niszczyciel 1.539

    ____Obrońca KAVU [-BC-]
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 4.519
    ____* Duży transporter 955
    ____* Lekki myśliwiec 80.696
    ____* Ciężki myśliwiec 557
    ____* Krążownik 5.555
    ____* Okręt wojenny 2.000
    ____* Recykler 3.967
    ____* Sonda szpiegowska 241
    ____* Statek kolonizacyjny 6
    ____* Bombowiec 555
    ____* Pancernik 5.373
    ____* Niszczyciel 1.100
    ____* Gwiazda Śmierci 18
    ____Obrona:
    ____* Wyrzutnia rakiet 21.827
    ____* Lekkie działo laserowe 3.000
    ____* Ciężkie działo laserowe 3
    ____* Działo Gaussa 111
    ____* Działo jonowe 22
    ____* Wyrzutnia plazmy 111
    ____* Mała powłoka ochronna 1
    ____* Duża powłoka ochronna 1

    ...po 6 rundach:

    ____Agresor PlayHardGoPro [SHEN]
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 5.325 -13.292
    ____* Lekki myśliwiec 29.317 -72.139
    ____* Ciężki myśliwiec 438 -595
    ____* Krążownik 8.418 -3.134
    ____* Okręt wojenny 2.402 -298
    ____* Pancernik 10.988 -818
    ____* Niszczyciel 1.441 -98

    ____Obrońca KAVU [-BC-]
    ____Flota:
    ____* Krążownik 5 -5.550
    ____* Okręt wojenny 83 -1.917
    ____* Recykler 1 -3.966
    ____* Bombowiec 117 -438
    ____* Pancernik 736 -4.637
    ____* Niszczyciel 467 -633
    ____* Gwiazda Śmierci 18
    ____Obrona:
    ____* Działo Gaussa 1 -110
    ____* Wyrzutnia plazmy 24 -87
    ____* Duża powłoka ochronna 1


    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 518.212.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.176.131.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 314.776.200 metalu i 174.799.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4895,76%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: -38.304.800, K: 9.668.500, D: -20.008.000, P: -48.644).
    Bilans obrońcy (M: -712.605.800, K: -419.828.400, D: -105.561.000, P: -1.237.995).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

  • Kavu SzO, Play Tobie kolejnych wlotów tym razem zupełnie czystych ..... po stronie obrońcy :-))

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jakub2005-82b2005 ().

  • ale pierdykło :E oj kavu, sąsiedzie- szkoda :] bardzo ładną tą flotkę miałeś :wrr: odbuduj się prędko jeśli będziesz jeszcze miał motywację ;) agresorowi SZO też się należy ;P no i graty bo w końcu poprawił znacznie top 1 Gibona ]:-D czekamy na ripostę BC 8-)
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • he,he
    czyżbyś pisał o nieudanej kontrze Swoich kolegów na moje GS ???

    co do najlepszego gracza Unii 54 to trochę Cię poniosło, było jeszcze kilku dobrych !!!

    przechodząc do sedna sprawy, jak "najlepszy" gracz UNII...

    takie wloty Ci nie wypada robić, przez myśl przeszło mi że wpisując do speeda zapomniałeś GS wpisać :)
    i wyszło co wyszło

    więc Tobie SZO :gszo:

    na TOP 1 SOLO nie zasługujesz, zbyt lamerskie 8-)

    PS oxygenic już 1 miesiąc minął :D

    Pozdrawiam
    KYRAND
  • Graty wlotu Webber, masz chłopie jaja!!
    Szkoda, że nie weszło do końca to, co miało wejść, ale takie życie
    Przy okazji wymienisz stare modele latawców na nowe :E
    SzO życzę i Atakierowi, i Obrońcy ;P

    Przy okazji muszę popolemizować z Kyrandem
    Chłopie, weź idź na kolanach do Częstochowy za ten fart, który Cię spotkał ;P (a jak jesteś niewierzący, to walnij kielicha i wznieś toast za opatrzność). To tyle na temat lotu na Twe gąski, o którym już wszyscy zapomnieli jako o zwykłym zdarzeniu, a Ty pewnie będziesz to rozpamiętywał do końca życia i opowiadał wnukom, jakiego to dziadek miał skilla, że siłą woli zawrócił atak. :E
    Nie wiesz nawet o czym Webber pisze, to po co głos zabierasz.

    A przechodząc do sedna sprawy ;)
    Czy Ci się to podoba, czy nie, to jest póki co TOP1 SOLO - no chyba, że właśnie ktoś zmienia regulamin i loty na minus nie są brane pod uwagę ;)
    Webber, czuj się pouczony! Nie wypada Ci robić "takie wloty" (pisownia oryginalna Kyranda) :D
    Nie wiem co prawda, jakie możesz robić, ale myślę, że na odpowiedź Chłopca z Kyrandii długo nie poczekamy
    Ja stawiam na długie (no i bez strat) loty gąskami, z godzinami odmawianym różańcem w intencji braku ewentualnej kontry ;P

    Na koniec też Cię pouczę - niegrzeczny jesteś Kyrand! Z całym szacunkiem dla strat mojego Sojusznika, ale mimo wszystko są znacznie mniejsze, niż ma KaVu, a Jemu nawet standardowego SzO nie życzyłeś
    Fe, nieładnie

    PS. Teraz pewnie znowu się wpisze dziku, czyli jakub2005-cośtamcośtam, że go mdli od mojego pisania ]:-D
    Winnetou jest moim idolem XD
  • kyrand napisał(a):

    przechodząc do sedna sprawy, jak "najlepszy" gracz UNII...


    Najlepszego gracza u49, 54, oraz 57 wybierali inni gracze. Sam sobie rangi nie wstawiłem.

    A co do reszty Twojego posta... Szkoda pisać. Kim Ty jesteś byś pisał mi jakie loty mi wypada robić bądź nie? :)
  • ...weeber weeber ...caly ty ...jak zwykle na wariata zlomuje :evil: - grunt ze masz top 1 solo a kavu bez floty ...tak 3maj chlopie i lej lamy dalej ]:-D

    ...a co do kyranda - raz ci obiecalem > efekt jest w tytanach ]:-D ...wiec sklej wary chloptasiu bo twoje popisy byly pozniej efektem zlania paru kont marnego sojuszu UNIVERSE ...a odbudowana flote stracisz predzej czy pozniej - uwierz 8-)

    SzO dla weebera i KAVU ...a kto ja szybciej odbuduje nie musze pisac ]:-D

    .G
  • hmmm co tu napisać. Trzeba stwierdzić że % jest nie kiepski, ale ten duuuuuży minus zaciemnia, ten bądź co bądź soczysty stek. Myślę, że ten % przesłonił zdrowo rozsądkowe podejście do tego lotu, tym bardziej że jakieś 50kk zebrał KAVU. Play zobaczył stateczki krew mu się wzburzyła, ciśnienie skoczyło i poleciał wykręcić top 1 nie patrząc, że lwia część tych % jest z własnej floty.
    Dlatego nie gratuluję, ale życzę SZO zarówna atakierowi jak i obrońcy.
  • Niektórzy trzepią sie nad stratami innych... - dobrze ze maja swoje konta ufffff
    pozatym ja w tym ST widze ze jedna flota prawie w całosci spadła... a inna spadła częściowo ale sie podniosła... polecam ogame stats i przyrosty :)
    Webb- jeszcze raz graty ze zmieliles w stoczni kolejną flote !!
  • ...dopisze zeby nie bylo hipokryzji z mojej strony

    TAK - st w wojnie jak najbardziej bym klaskal i robil achy i ochy
    NIE - jak niektorzy wspominaja ta gra polega tez na rozsadku i liczeniu a tu stosunek strat do zysku jest widoczny i bezdyskusyjny

    ...niektorzy nie wspominaja ze weeb napisal o tym st jako "słabe, na minusie, lamerskie"


    .G
  • A tam się czepiacie... jakby przy 500% było 10k straty to lot byłby for fun i większość by gratulowała, tutaj skala trochę większa sens prawie ten sam ;)

    btw mi się tam nawet podoba, chociaż nie wiem dlaczego :P


    Greed is for amateurs. Disorder, chaos, anarchy: now that's fun!