Przyklejony Marvin, Pgm, Solenzo, Quest, WsS [NFZ] vs Nowicjusz, pszczolkamaja [BT_] - 13089,42% ---***** TOP 1 ACS UNI JUPITER ---****

  • Jupiter [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Marvin, Pgm, Solenzo, Quest, WsS [NFZ] vs Nowicjusz, pszczolkamaja [BT_] - 13089,42% ---***** TOP 1 ACS UNI JUPITER ---****

    Krótka geneza:
    zapodaj.net/images/6234b9221e29.jpg


    Historyjka:
    Dawno, dawno temu na ogame rozprzestrzeniał się proceder kupowania kont. Marvin obserwował z zaciekawieniem ten proceder i zawierał co raz nowsze znajomości w celu zdobycia pozycji TOP1 uni Jupiter. W końcu udało mu się dotrzeć do niezastąpionego Jacka Gmocha. Niezastąpiony Pan Jacek jak się okazało był PRO playerem i dobrym znajomym pushpszczółki. Za 7 kont moonowych, 2-krotną zwózkę całego rocznego wydobycia sojuszu NFZ zgodził się pomóc w zezłomowaniu konta top1. Najpierw Pan Jacek uruchomił kontakty w skupie kont. Jak się okazało, szybko udało mu się załatwić sprawę, czego dowód zamieszczamy poniżej:
    img155.imageshack.us/img155/8420/przelew2.jpg

    Niezmordowany Pan Jacek za kolejną drobną opłatą w postaci półrocznego wydobycia graczy NFZ zgodził się rozrysować plan ataku na nowo zakupione konto! Najpierw by odwrócić uwagę pozostałych graczy rozbił 1500kr w celu dezorientacji przeciwnika i przekonania ich o słabości nowego właściciela konta. W chwile później plan Pana Jacka był gotowy:
    i42.tinypic.com/2rddk6e.jpg

    Pozostało tylko wykonać plan, którego podjęli się niezmordowani pusherzy:
    Marvin (największy konspirator),
    Solenzo (największy pusher),
    PGM (największy bandyta),
    WsS (największy chuligan),
    Quest (największa lama).
    Panowie pozbierali zabawki i polecieli w przestworza. Szczególne pozdrowienia dla Pana Jacka Gmocha - bez Pana nie było by tego RW!

    Pozdrowienia:
    Marvin: Z podziękowaniami dla Atuana za konto oraz dla wszystkich, którzy pożyczyli nam recków.
    Pozdrowienia dla Night_Angel :)

    WsS: Pozdrawiam znajomych z u65 oraz uJupiter, dzięki za lot.

    Pgm: Dziękuje bardzo za wspólny lot było naprawdę sympatycznie. Pozdrowienia dla wszystkich znajomych oraz Kaczki. Do następnego

    Quest: Dzięki za lot było super. To starcie dedykuję całej ekipie złomującej jak i sojuszowi NFZ w szczególności solitary wolfowi, slashowi, bora (harry) , Karpiosowi i Szymaniakowi.

    Solenzo: Pozdrowienia dla Marvin'a top lamy, Pgm'a , WsS, Quest'a, Harryego, Zinki, Madderdina oraz całej reszty [ciach] sojuszu NFZ :)
    Dodatkowe dedki dla domi, GoddessOfPassion a także dla zgrai ludzi z Hydry, dla: Letarga, Lorda Lukisa, Wujasa, kbl, Willa oraz całego Easy jak również dla DreamWalkera :)

    Dzięki Panowie za wspólny lot, takie sojuszowe akcje bez presji i w przyjaznej atmosferze lubię najbardziej. Mam nadzieje że będą kolejne :) PS. Jestem w końcu w topowym ST po właściwej stronie. :D


    Meritum:



    Starcie następujących flot:

    ____Agresor Marvin
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 10.901
    ____* Lekki myśliwiec 69.289
    ____* Ciężki myśliwiec 467
    ____* Krążownik 4.671
    ____* Okręt wojenny 1.998
    ____* Statek kolonizacyjny 1
    ____* Bombowiec 13
    ____* Pancernik 892
    ____* Niszczyciel 12

    ____Agresor Pgm
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 43.375
    ____* Ciężki myśliwiec 1.582
    ____* Krążownik 4.315
    ____* Okręt wojenny 1.158
    ____* Pancernik 3.765

    ____Agresor Solenzo
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 22.637
    ____* Krążownik 3.271
    ____* Okręt wojenny 999
    ____* Pancernik 1.546
    ____* Niszczyciel 11

    ____Agresor Quest
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 30.000
    ____* Krążownik 4.000
    ____* Okręt wojenny 400
    ____* Pancernik 3.400
    ____* Niszczyciel 80

    ____Agresor WsS
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 12.125
    ____* Lekki myśliwiec 59.505
    ____* Krążownik 7.404
    ____* Okręt wojenny 240
    ____* Pancernik 4.561

    ____Obrońca Nowicjusz
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 2.544
    ____* Duży transporter 365
    ____* Lekki myśliwiec 103.878
    ____* Ciężki myśliwiec 325
    ____* Krążownik 8.341
    ____* Okręt wojenny 39
    ____* Recykler 14.008
    ____* Sonda szpiegowska 4.480
    ____* Statek kolonizacyjny 9
    ____* Bombowiec 47
    ____* Pancernik 8.502
    ____* Niszczyciel 132
    ____* Gwiazda Śmierci 2

    ____Obrońca pszczolkamaja
    ____Flota:
    ____* Sonda szpiegowska 10

    ...po 6 rundach:

    ____Agresor Marvin
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 7.187 -3.714
    ____* Lekki myśliwiec 46.516 -22.773
    ____* Ciężki myśliwiec 347 -120
    ____* Krążownik 4.570 -101
    ____* Okręt wojenny 1.992 -6
    ____* Statek kolonizacyjny 1
    ____* Bombowiec 13
    ____* Pancernik 889 -3
    ____* Niszczyciel 12

    ____Agresor Pgm
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 29.204 -14.171
    ____* Ciężki myśliwiec 1.248 -334
    ____* Krążownik 4.199 -116
    ____* Okręt wojenny 1.154 -4
    ____* Pancernik 3.754 -11

    ____Agresor Solenzo
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 15.266 -7.371
    ____* Krążownik 3.187 -84
    ____* Okręt wojenny 996 -3
    ____* Pancernik 1.541 -5
    ____* Niszczyciel 11

    ____Agresor Quest
    ____Flota:
    ____* Lekki myśliwiec 20.164 -9.836
    ____* Krążownik 3.863 -137
    ____* Okręt wojenny 398 -2
    ____* Pancernik 3.390 -10
    ____* Niszczyciel 80

    ____Agresor WsS
    ____Flota:
    ____* Mały transporter 8.150 -3.975
    ____* Lekki myśliwiec 40.181 -19.324
    ____* Krążownik 7.243 -161
    ____* Okręt wojenny 238 -2
    ____* Pancernik 4.553 -8

    ____Obrońca Nowicjusz
    ____Zniszczony!

    ____Obrońca pszczolkamaja
    ____Zniszczony!


    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 150.926 metalu, 5.250 kryształu, 228.809 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 348.979.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.520.938.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 810.123.300 metalu i 498.818.599 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 13089,42%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 263.188.926, K: 306.288.250, D: -1.524.191, P: 567.953).
    Bilans obrońcy (M: -905.087.926, K: -616.006.250, D: -177.231.809, P: -1.698.326).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    9.330 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 186.600.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 810.123.300 jednostek metalu i 498.818.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 93.300.000 jednostek metalu i 93.300.000 jednostek kryształu.

    1.500 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 30.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 716.823.300 jednostek metalu i 405.518.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 15.000.000 jednostek metalu i 15.000.000 jednostek kryształu.

    2.044 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 40.880.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 701.823.300 jednostek metalu i 390.518.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 20.440.000 jednostek metalu i 20.440.000 jednostek kryształu.

    5.577 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 111.540.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 681.383.300 jednostek metalu i 370.078.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 55.770.000 jednostek metalu i 55.770.000 jednostek kryształu.

    842 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 16.840.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 625.613.300 jednostek metalu i 314.308.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 8.420.000 jednostek metalu i 8.420.000 jednostek kryształu.

    100 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 598.173.300 jednostek metalu i 286.868.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.000.000 jednostek metalu i 1.000.000 jednostek kryształu.

    10.722 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 214.440.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 567.173.300 jednostek metalu i 255.868.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 107.220.000 jednostek metalu i 107.220.000 jednostek kryształu.

    115 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.300.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 459.953.300 jednostek metalu i 148.648.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.150.000 jednostek metalu i 1.150.000 jednostek kryształu.

    30 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 600.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 458.763.300 jednostek metalu i 147.458.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 300.000 jednostek metalu i 300.000 jednostek kryształu.

    10.028 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 200.560.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 442.263.300 jednostek metalu i 130.958.600 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 100.280.000 jednostek metalu i 100.280.000 jednostek kryształu.

    4.726 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 94.520.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 265.981.900 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 94.520.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    901 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 18.020.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 284.001.900 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 18.020.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 515.420.000 metalu i 402.880.000 kryształu.[/list]Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85




    Od Marvina:
    Z okazji wskoczenia na top1 dostałem prezent od koleżanki, którym obiecałem się pochwalić. Oto on:
    i55.tinypic.com/4uyydi.jpg


    //upominam za pseudocenzure
    Diakkon

    Post był edytowany 8 razy, ostatnio przez Solenzo ().

  • Ta geneza to jeden wielki syf i mogila...

    Kurde kupilem te konto od whyducka za paczke zapalek i napisalem zle PW w ten sposob dostalem bana, wiec mnie wyzlomowali a surki mi odesla, na odbudowe.

    Co tu duzo gadac, PUSH jak nic i ja w tym bralem udzial :O

    Gratulacje, ale po co questa zabieraliscie? Bez niego mieli byscie mniejsze straty, bo to lama:D:D:D

    A co do Solenzo, to duzo mu jeszcze do mnie brakuje:D

    Piekny % i zysk, wiec teraz dawac do mnie po 15% od kazdego:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Solitary Wolf ().

  • No to teraz nie ma ponad Was lepszych pusherów na tym uni hehe :E
    % żeście wykręcili galanty tak, że aż normalnie super ekstra nice wręcz jest i coś pewnie długo go nikt nie odbije z Waszych ręków :D
    Na jakieś tam waciki z dolnej półki macie jak mi me na wpół ślepe oko mówi więc topcie i królujcie w topce :D
    :brawo: :graty: :bdb: :dobry:

    A tak na serio: :offtop:
    :E

    Dawajta dalej z tą jazdą :D

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Draconis ().

  • To był błąd pozwalając jemu zamiescic to RW i masz rację Marvin mając wątpliwości co do genezy .
    Panowie , udawanie świętego oburzenia i występowanie w roli świętych stróżów prawa wymaga nieskazitelności a z tym juz różnie jest .
    Zwłaszcza SOLENZO i jego 4 lewe konta ...więc jak to jest ? kupowanie kont jest be a multi juz nie ? bo to sojusznik ?

    Nie trawię takiego cwaniactwa i hipokryzji .

    Geneza jest żałosna , zrozumiałbym wykorzystanie okazji każdy powinien znać zasady ale wystepowanie w roli sędzi i kata będąc oszustem poniżające .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez SPINE ().

  • Primo 1 to niech poszkodowany przez los wie że OGame to gra kulturalnych ludzi i nie używa się w niej brzydkich wyrazów.
    Primo 2 to poszkodowany przez los już wie że kont się nie kupuje bo żle się to kończy.

    Pszczółce gratuluję znajomych na buddy, imponujące. Pewnie cały klub uczciwych inaczej tam się mieści.

    Całemu NFZ i tym pięciu szczęśliwcom gratuluję procentu, zysku, sławy i sukcesu w zebraniu złomu zwłaszcza że całe uni słało recki na oślep ze wszystkich galaktyk.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Zulu Gula ().

  • Sol wiesz ile czasu czekałem na taki link.
    Bardzo Ci gratuluje, nie złomowałeś a jak przywaliłeś to z grubej rury.
    I tylko Tobie w tym starciu gratuluję...
    Teraz możesz ze spokojem skasować konto i bawić się w prawdziwym życiu, czego Ci szczerze życzę.
    Solenzo Mistrz :top1:
  • OSU napisał(a):

    Gratulacjeeee:P A ile złomu znikło z pzt:)


    No znikło sporo :] Moje recki miały dolecieć trochę po trzeciej tak samo jak i Bory ale huh^^- zawróciłam bo na pół godziny przed ich dolotem PZ było wyzbierane co do ostatniego skrawka metalu.

    Inna sprawa że to było na prawdę zabawne obserwować jak przy moonie na którym miała się rozegrać akcja co odświezenie podglądu galaktyki PZ z sond to pojawiało się to znikało. Siedziałam wczoraj na #Jupiter i wiem, że ludzie nawet z pierwszej gali słali recki z nadzieją, że coś uda im się zebrać.

    Wiadomo było, że akcja będzie prędzej czy później, wiadomo na jakich koordach (takie info jak ban bez urlopu dla top 1 szybciej się roznosi niż nie wiem... syfilis) wiadomo było, że procent będzie astronomiczny. Ktoś podwędził złom? Normalka :] Nie ma nad czym płakać. Ale to, że tyle recków udało się nam znaleść w dość krótkim czasie i dzięki temu chłopaki wyszły na duży plus - to cieszy.

    Jeszcze raz dzięki wszystkim, którzy pożyczyli nam recki.

    I dzięki Bora za wczorajszą noc :] Ilustracja *evil planu* jest po prostu urocza :)
  • Sam leciałem reckami z chęcią zabrania coś dla siebie :) no ale wleciałem za wcześnie.
    NFZ gratuluje - jedynie wy mieliście możliwość możliwość i ilość statków aby wspólnie zniszczyć top1 flot.
    Obrońca spadł tylko/aż 10 pozycji, z takim kontem SzO wydaje mi się że będzie szybkie. Więc i może jeszcze raz będzie %
  • Dokładnie tak, ile złomu zniknęło to najmniej ważne:) Jest zysk, jest zabawa no i ładny %:) Ignis, nie ma za co również dziękuje za towarzystwo a co do samego obrazka- naprawdę się starałem;P Dill trochę dystansu znowu bo chyba przesadzasz z oceną. Co by nie było off-topu raz jeszcze gratuluje i Quest 15% złomu dla mnie z Twojej doli;)
    Personal best: 2660%
    ACS:17122,97%
  • gratulacje, naprawdę ładnie to wygląda, Marvin teraz przetapiaj i ciesz się trwalszym mam nadzieję fotelem lidera.
    Sol masz wreszcie swoje ST, pierwsze od daaawna ;)
    a co do genezy, to tylko można się śmiać z obrońcy za kompletną bezmyślność i zmarnowanie konta, choć do MB z fornaxa jeszcze mu daleko :E
  • Panowie gratuluje Wam tego steka, procent i zysk jest powalający.

    Solenzo jak tam Twoje morale? Do ego +100, +100 do nieśmiertelności i + 1000 do odwagi (przecież w ciemno byś nie poleciał)
    Widze, że masz ciennnniuteńką tą flote, buduj i top bo i tak mnie solo nie zrobisz :fgrin: :fgrin: :fgrin:

    Dziękuje za dedki, Masz buziaka bo tyle w to pracy włożyłeś i wysiłku... :fkiss:

    życz czystej miłości i błogiego spokoju
    tym
    którzy byli dla ciebie niedobrzy
    i żyj dalej
  • gratki ataku:) w sumie dlugo te konto bylo na chodzie odkad je opchnalem:P juz nawet zapomnialem co to ogame do dzisiaj jak mi wyslali linka do rw:D ,przetapiajcie na nowe latajki, a gdzie dedy dla mnie? w koncu moj wklad w top1 acs byl najwiekszy:P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez farmersurki ().

  • No coz procent wam wyszedl kosmiczny, cieszy oko bo top 1 w reckach. Teraz czytam ze to bylo adiksa konto. Adiks- graty top 1 w zlotowkach :D
    No to wystarczy wazeliny, teraz troche obiektywizmu:
    Co do genezy, nawet jakby konto sprzedal to napewno nie pierwszej lepszej osobie z ulicy, bez znajomosci zasad, bajka ladna ale widac na kolanie pisana...
    Po drugie, wkleilbys to pw, dobitnie byloby widac jak GO "sumiennie" wykonuja swoj za przeproszeniem wolontariat, zwlaszcza jak przychodzi do pewnych osob ktore zglaszaja, bo jesli nie nazwal cie marvin pania k. to bana nie powinno byc. bo wulgaryzmow juz nie banuja, a tylko obrazy... ot taka zbieznosc.
    Nie to zebym wam tutaj szukal minusow, ale 3 z atakierow to znane mi przekrety, lepiej byc ostroznym w osadzie.
    PS. zaraz tu wpadnie solitary i zacznie pisac mi pochwaly - ale mi sie misie zrymowalo, 8-)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Slabiak ().

  • A już za sprawą mojej byłej sojuszniczki zaczynałam lubić Marvina.....

    Czy cel uświęca środki ??

    Czy tak powinna wyglądać gra z przyjaciółmi ?
    Proszę tylko nie wspominajcie o sztuce prowadzenia wojny - nie jesteście na wojnie.

    Jednak najbardziej mnie dziwi postawa GO, bo ryba psuje się od głowy.

    smutne to.......
  • Slabiak napisał(a):

    No coz procent wam wyszedl kosmiczny, cieszy oko bo top 1 w reckach. Teraz czytam ze to bylo adiksa konto. Adiks- graty top 1 w zlotowkach :D
    No to wystarczy wazeliny, teraz troche obiektywizmu:
    Co do genezy, nawet jakby konto sprzedal to napewno nie pierwszej lepszej osobie z ulicy, bez znajomosci zasad, bajka ladna ale widac na kolanie pisana...
    Po drugie, wkleilbys to pw, dobitnie byloby widac jak GO "sumiennie" wykonuja swoj za przeproszeniem wolontariat, zwlaszcza jak przychodzi do pewnych osob ktore zglaszaja, bo jesli nie nazwal cie marvin pania k. to bana nie powinno byc. bo wulgaryzmow juz nie banuja, a tylko obrazy... ot taka zbieznosc.
    Nie to zebym wam tutaj szukal minusow, ale 3 z atakierow to znane mi przekrety, lepiej byc ostroznym w osadzie.
    PS. zaraz tu wpadnie solitary i zacznie pisac mi pochwaly - ale mi sie misie zrymowalo, 8-)

    Zaczne od tego ze Twoja wypowiedz jest normalnie ""rodem z familiady ""

    Gratuluje % ...Fajna ekipa Marvinek-PGM-Solenzo-nic dodac nic ujac ;) Ostatniego znam najmniej ale go lubie;) Za ""pyskajly ""w moim kierunku;p Tak jak napisalam gratuluje % ,piekne sa te Wasze flotki;) Osadzac samego starcia pod wzgledem moralnym nie zamierzam w koncu"" mi to lotto""Ale naprawde fajna ekipa poleciala;) Zastanawiam sie tylko po co tam Majusia??
    Pozdrawiam Wszystkich;) Marvin;* PGM;* Solenzo:* A obroncy hmmm SZO :D
  • Żenujące te wasze wypowiedzi....bo dorabiacie sobie historyjkę do tego jak kupiliście ode mnie konto...

    Jedyne za co GRATY to za %. Miło widzieć taki piękny. Dzięki za wykupienie mnie z nałogu...

    Reszta oceny poniżej.

    Przenieśliście moona tam gdzie mieliście swoje moony, bo na żaden inny moon byście nie dolecieli bo bym Wam dex-u brakło... :D

    ....banik kiedy trzeba, co by nie nocą, bo jeszcze by brakło flotek...

    Mądry Solenzo wpadł na pomysł bo ZNAŁ to słowo na k... zresztą to ten co jest przeciwny przenoszeniu moonów a sam zrobił to kilka razy i tym razem też się spisał...tak jak i przeciwny jest podobno różnym programom których sam używa...przeciwny multi...które świetnie obchodzi....

    Niezaspokojony sukcesami Marvin dołożył kasę, co by na jego stronie www ze STEKAMI wpadł kolejny push w którym jest przecież mistrzem...No i jak ktoś pisal nie musi się meczyć teraz o walką o TOP1.

    PGR za zmywak czy tam pakowanie brzoskwinek dostał premie to było skąd dać te kilkadziesiąt euro euro/łeb. Też Cię pozdrawiam lamo...Napisz kiedyś ile % twoich steków to ustawki ??

    Reszta się dorzuciła co by nie było że są inni, zresztą taki darmowy złom, mało kto by się oparł.


    Jedyna pretensja do siebie jaką mam, to, to że dałem im się przekonać, że to to jakiś wartościowy gracz który może wniesie coś do tego stęchłego uni chce się stać właścicielem konta TOP1.
    Świetny plan gracze NFZ-tu...teraz możecie z podniesionymi głowami dumnie się prężyć na forum....i w górnej części klasyfikacji...

    Z zasłużonej emerytury pozdrawia Kaczord vel WhyDuck...dobrze że mieli tyle jaj że poczekali ze złomem do czasu kiedy nicka będzie można zmienić.
    :D


    p.s. a we wpisy "rzekomego" właściciela konta TOP1 nie zwracajcie nawet uwagi...chłopakom z NFZ się już tak nudzi albo są już tak zdesperowani udowodnieniem wszystkim prawdy że posuną się do wszystkiego...
  • Top1 w rekach :E , top1 ST :D , olbrzymi % pozostaje pogratulować. Śmieszne nazwanie Marvina kapusiem bo nie wykorzystanie takiej okazji nie mieści mi się w głowie, po to są zasady i kupując konto trzeba zapoznać się z nimi. Nowemu właścicielowi SzO
  • po pierwsze solenzo nie pal tyle bo to na płuca niezdrowe

    po drugie jak w cezadorze lataliście niewidzialnymi niszczarami to tez na początku było hehehe a o co chodzi i woglóle możecie nam skoczyc durnie a skończyło się na aaa to nie ja to inni niedobrzy ja nic nie wiem - byłem ON ale u cioci na imieninach

    cuchnie to rw z daleka - dziwię się marvinowi że na to poszedł - natomiast nie zdziwiłbym sie wcale jakby w nfz urodzaj na banany nagle nastał