TOP 1 SOLO -- Gibon [SHEN] vs hoseszczepan - 3684,41%

  • Barym
  • TOP 1 SOLO -- Gibon [SHEN] vs hoseszczepan - 3684,41%

    .
    ..
    ...konto oddane > konto zezlomowane ...byly obawy ze nastepny wlasciciel konta ucieknie na urlop ale jak widac nizej (a pozniej jeszcze nizej dobitka), wyszlo z tego takie tygodniowe farmienie ...ochy i achy juz na pw dostalem - a co 8-) ...mam nadzieje ze recki wyslane przez toxicZnych pajacow i szczekajacych dupa Jacckow jak i inne sepy, spalily sporo ...poswiecilem dzisiaj od 3 sen by miec wglad co sie dzieje z kontem jak i logowaniem ...duzo z opoznieniem bylo ryzyka ale mysl o minach tych hien > niezapomniana ...tradycyjnie pozdrawiam tych co chca a reszcie kij w "oczko"

    ..
    .


    .

    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Gibon [SHEN] (x;xxx;xx)

    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    G.Smierci 222


    Obrońca hoseszczepan (x;xxx;xx)

    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 5.477
    D.transp. 1.951
    L.myśliw. 101.946
    C.mysliw. 1.397
    Krazownik 4.835
    O.wojenny. 1.498
    Recykler 8.243
    So.szpieg. 534
    St.kolon. 1
    Bombowiec 499
    Panc. 8.820
    Niszcz. 410
    G.Smierci 3
    Sat.slon. 232
    Obrona:
    Wyrz.rak 1.116
    L.laser 175
    C.laser 25
    Jon 1
    Plazma 5
    M.powloka 1
    D.powloka 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor Gibon [SHEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    G.Smierci 222




    Obrońca hoseszczepan (x;xxx;xx)

    Flota:
    M.transp. 1.131 -4.346
    D.transp. 430 -1.521
    L.myśliw. 19.974 -81.972
    C.mysliw. 276 -1.121
    Krazownik 943 -3.892
    O.wojenny. 300 -1.198
    Recykler 1.601 -6.642
    So.szpieg. 117 -417
    Bombowiec 89 -410
    Panc. 1.759 -7.061
    Niszcz. 89 -321
    G.Smierci 2 -1
    Sat.slon. 44 -188
    Obrona:
    Wyrz.rak 214 -902
    L.laser 36 -139
    C.laser 10 -15
    Jon 1
    Plazma 1 -4

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 12.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.230.845.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 217.570.800 metalu i 150.869.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 3684,41%
    Bilans agresora (M: 217.564.800, K: 150.863.700, D: 0, P: 368.429).
    Bilans obrońcy (M: -725.925.550, K: -503.000.850, D: -139.103.000, P: -1.368.029).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    18.777 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 375.540.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 217.570.800 jednostek metalu i 150.869.700 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 217.570.800 jednostek metalu i 150.869.700 jednostek kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85[/center]

    .


    .G

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .::Haborym::. ().

  • ooooo...... graty Gibciu aby tak dalej ładny zysk widać że Gś nie mają odpoczynku:) graty dla Ciebie

    a obrońcy.......... e.......... a krzyż na drogę

    nie przejmuj się hejterami za klawiaturą :ziew:
    Staniesz się lepszy, grając z lepszym przeciwnikiem.
    podstawy szachów 1885r



    Top 1 Złomiarzy U25

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Ojciec Chrzestny ().

  • a jednak wstawił... podziwiam Cię- trzeba mieć tupet ;]
    za dużo tu zbiegów okoliczności i przypadków, żeby uwierzyć, że to czyste starcie
    ciekawe, że jeszcze nie dawno konto to było w SHEN -_-
    i tak długo wytrzymałeś- całe 2 tygodnie od wywalenia z sojka ;}
    agresorowi jak i obrońcy nie życzę nic- w końcu to pewnie i tak ta sama osoba :wrr:
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Geologist napisał(a):

    a jednak wstawił... podziwiam Cię- trzeba mieć tupet ;]
    za dużo tu zbiegów okoliczności i przypadków, żeby uwierzyć, że to czyste starcie
    ciekawe, że jeszcze nie dawno konto to było w SHEN -_-
    i tak długo wytrzymałeś- całe 2 tygodnie od wywalenia z sojka ;}
    agresorowi jak i obrońcy nie życzę nic- w końcu to pewnie i tak ta sama osoba :wrr:


    maly % - zero wpisow bo z zazdrosci przez odbyt ogon wybija zeby
    duzy % - push

    ...nic dodac nic ujac > stajecie sie troche przewidywalni :E ...jak zloma dostanie - neta nie bylo - ukradli konto ...masakra ]:-D


    .G
  • .::Haborym::. napisał(a):

    maly % - zero wpisow bo z zazdrosci przez odbyt ogon wybija zeby
    duzy % - push

    ...nic dodac nic ujac > stajecie sie troche przewidywalni :E ...jak zloma dostanie - neta nie bylo - ukradli konto ...masakra ]:-D


    .G
    jaka zazdrość? kilku cyferek więcej? ;P ogarnij się, człowiecze :E

    no dobra- niech Ci będzie- :brawo: :graty: dawno takiego pushu nie widziałem :E jesteś :top1: och i ach! ]:-D
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • i tak jesteś lamką Piotruś:)
    graty, a jackasy teraz będa pisały o pushach :D
    tak apropo nie obrażając Miliego, jak on zrobi zysk z 200% 100-150mln to graty, a jak shen zrobi to push :E:E:E
  • Ludwiczek napisał(a):

    i tak jesteś lamką Piotruś:)
    graty, a jackasy teraz będa pisały o pushach :D
    tak apropo nie obrażając Miliego, jak on zrobi zysk z 200% 100-150mln to graty, a jak shen zrobi to push :E:E:E
    nie jackassy, tylko jeden osobnik- nie uogólniaj ;P to tylko moje zdanie, a nie całego sojuszu ;)

    a po co SHEN gratulować? żeby od Gibcia usłyszeć, że jesteś włazodupem? ;]
    Mes que un club




    This... is... Jackass!! :E
  • Jak się okaże, że to RW jest w pełni czyste, to pogratuluję. ;) Tymczasem obrońcy SzO, chyba że dziwnym trafem niebawem konto stanie się shenową moonkilerówką lub moonówką, bo jak padło od GŚ, to Bóg wie jakie cyrki mogą jeszcze być. :super:

    E: Odnośnie tej "kradzieży" - mam rozumieć, że została zgłoszona do GO? Przecież należy to zrobić, każdy o tym wie. Trzeba robić wszystko by odzyskać skradzione konto. :)
  • Brawo, brawo, brawo ...

    niesamowity STek, kupa surki do przetopienia na kolejne gęsi i dalsze punkty w górę ...

    szkoda tylko, że po takim perfidnym pushu.

    a od Toxycznych się odpitol ...

    a, i jeszcze jedno, jak już bawisz się w grafikę, żeby odwrócić uwagę od ustawionego starcia to pamiętaj, że kradzież pisze się przez "ż" a nie "rz" ... O_O
  • ...jak milo ze was krew zalewa ...miod na moje serce ]:-D ...i zaklad z bledem wygralem - znowu sie opije ...a nie mowilem ze kazda cyferke przeswietla a co dopiero bitmape 8-) ...co do RW i opisow ...nic po smieciarzach innego spodziewac sie nie mozna ...toxyczne nooby bezradnosci i zazdrosci ...suntzuju - klej wary i troche wiecej luzu bo jak ci aorta dupna strzeli bedziesz mial problem ze zwieraczami - spokojnie - to tylko gra ...ja wiem po ktorej wy stronie barykady jestescie a po ktorej ja - wy jestescie zlomowani ja zlomujacy - nie zmienisz tego 8-)

    edit

    ...z 2 str to ja sie nie dziwie ...przeciez ja jestem wszechojcem wszystkiego ...kont, flot - zlomiarzy i noobow

    .G

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .::Haborym::. ().

  • No tak, pewnie w życiu realnym też takie barykady istnieją, po jednej stronie ludzie mający spoko życie i grający w tę grę 4fun (te toksyczne nooby, ach), a po drugiej stronie ludzie którzy ciągle mają wiatr i inne rzeczy w oczy, a w grze mogą porządzić i podbudować zrujnowane ego. No nic, może być i tak, z mojej strony EOT. ;)
  • .::Haborym::. napisał(a):

    ...jak milo ze was krew zalewa ...miod na moje serce ]:-D ...i zaklad z bledem wygralem - znowu sie opije ...a nie mowilem ze kazda cyferke przeswietla a co dopiero bitmape 8-) ...co do RW i opisow ...nic po smieciarzach innego spodziewac sie nie mozna ...toxyczne nooby bezradnosci i zazdrosci ...suntzuju - klej wary i troche wiecej luzu bo jak ci aorta dupna strzeli bedziesz mial problem ze zwieraczami - spokojnie - to tylko gra ...ja wiem po ktorej wy stronie barykady jestescie a po ktorej ja - wy jestescie zlomowani ja zlomujacy - nie zmienisz tego 8-)

    edit

    ...z 2 str to ja sie nie dziwie ...przeciez ja jestem wszechojcem wszystkiego ...kont, flot - zlomiarzy i noobow

    .G



    Po przeczytaniu tej wypowiedzi , zastanawiam się ile autor ma lat albo na jakim poziomie rozwoju zatrzymał mu się mózg ;)

    St ładne , ale czy czyste ?
  • nie no małpion jest rozwalający ...
    kto normalny uważa że ogejmowiec wiedzący żeby zbudować taką flotę trzeba przynajmniej 1,5 roku, zostawia ją na pastwę dla "wybitnego" skądinąd gracza i nie zaloguje się nawet z komy w kiblu np. w pracy ??? :E
    ktoś tu myśli że jest bystry a reszta to banda tłuków !!
    życzę powodzenia w realu czego na bank ci brakuje adresacie :)
    nie ma jak pomykać furmanką po hyperprzestrzeni :E
  • No cóż szkoda konta Natana , on to miał klasę nawet jak kogoś zezłomował to miał do obrońcy szacunek

    A co do wypowiedzi Top 1 , to co wy panowie ( panie ) chcecie w końcu to gibon nie człowiek , trochę mu do nas brakuje
  • Ludwiczek napisał(a):

    tak apropo nie obrażając Miliego, jak on zrobi zysk z 200% 100-150mln to graty, a jak shen zrobi to push :E:E:E

    No ale zaraz, jak Mili miał ładny przyrost, to co poniektórzy się nie popluli z zazdrości? :D Złą sławę to zrobiliście, ale Miliemu, nie mając poza socjotechnicznymi opiniami typu "trzeba być głupkiem żeby uwierzyć w takie przyrosty" dowodów.

    Riddick, tak jak pisałam w tym temacie, jeśli coś macie, to tickeciki w dłoń, na bogów. ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • ...a kim Ewa oprocz zadufanej w sobie kobitki jestes by od razu wydawac wyroki ?! ...nie mozesz zalozyc tak jak u szmaciary i waszego mentora ze jednak bylo wszystko OK ?! ...jak to jest ze Gibon cokolwiek by nie zezlomowal jest pushem a u innych cacy OK - masz cos z tego ?! ...stajesz tu jako strona wiec jesli przyrosty sa dla ciebie wytlumaczalne to moze jednak nie wypowiadaj sie bo oprocz strzelania focha gdy ci ktos zwroci uwage lub nie zgadza sie z twoim zdaniem o grze nie masz zielonego pojecia


    .Gibon

    ...Eva - popros swoich koleszkow z temu niech przesledza kto zlomuje konto jesiol - notorycznie - ostatnie zlomowanie 3 dni temu - pewnie sie naladowal - i takich kont zlomowanych przez jedna osobe moge ci pare wskazac ...przestan pieprzyc glupoty - mialem cie za bardziej rozumna osobe

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez .::Haborym::. ().

  • Piotrze, gdzie ja wyrokowałam kiedykolwiek na Twój temat? W przeciwieństwie do Ciebie i Twoich postów dotyczących chociażby Miliego ja jedynie wyraziłam swoje wątpliwości, które jak widzisz, nie tylko ja mam.
    O! właśnie o tym mówię! "jeśli to nie był push, to nie znasz się na grze" - chylę głowę, faktycznie z moją matematyką i punkcikami ciężko :D
    Argumentum ad personam wyssane z palca pozostawię bez komentarza Ojcze Wszystkich Kont. :D
    EOT z mojej strony.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Ale jaja , nie no Gibon teraz to już perfidnie po bandzie pojechałes z tym RW , niewierze za holere że Natan dał to konto jakiejs lamie bo tak można nazwać gracza który daje sobie rozwalić flote za pomocą GSów i nie była trzymana na bunkierku , ile GSy leciały ? 20 godzin :D jaja jak berety , ale oczywiscie bravo za odwage przy stawianiu tego RW na forum , dla mnie to kpina żart ale oczywiscie powodzenia przy następnych takich misjach ,
    kto kończy gre teraz ? dajcie pasy dla Gibona :D

    SOLO 1789,43%
    ACS 2203,43%
    Moons Destroyed 10
  • Akacja moze i ladna. Moon zdjety.. pozniej tylko formalnosc.. ale byle konto Shen wiec niesmak pozostaje. Taka flote mial obronca i kilkudniowe fsy.. Smierdzi to wszystko ale bez dowodow nic sie nie poradzi. Graty i szybkiego przetopu
  • Genialne ST - takie na miarę chłopaka ze wsi XD
    A te ochy i achy to sam sobie wysyłałeś z moonówek ?

    Ludzie co wy chcecie - no przecież z buddy go wyrzucił XD , chyba że się mylę jak Wy :roll:




    Obrońcy nic bo nigdy nie istniał

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BraVurA ().

  • To mi przypomina trochę obrady sejmu.
    Srajcie na to czy to push czy nie, grajcie klikajcie uciekajcie to tylko zasrane cyferki!
    Przeżywacie to gorzej niż mrówka okres.
    Na każdego przyjdzie czas :)
    Uni Barym [on]
    Uni 5 [off] top 700 :quasi:
    Uni 11 [off] top 500 :D
    Uni 2 [on] top 300
    PB: 321% 198%, 190%, 130% :)
  • .::Haborym::. napisał(a):

    ...i zaklad z bledem wygralem - znowu sie opije ...a nie mowilem ze kazda cyferke przeswietla a co dopiero bitmape


    Aha, to oprócz ślęczenia nad kompem całymi dniami i nocami, jeszcze się z kimś zakładasz ? ... ja pitolę


    .::Haborym::. napisał(a):

    Eva - popros swoich koleszkow


    i o to też się zakładałeś, że wyłapiemy? no to znowu wygrałeś ... bo wyłapaliśmy

    również EOT

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Sun^Tzu ().

  • Trochę późno się wpisuję, ale wcześniej nie było czasu

    Gratki Piotrek TOP1 w złomach :E
    Jesteś TOP1 w pkt, flotach, więc i TOP1 w ST Ci się należało :)

    Konto było rzeczywiście u nas. No i co? Było, ale poszło w buraki - popularnie mówiąc. Więc skoro nie jest w shen, to trzeba potencjalnego konkurenta zdejmować, póki się nie zadomowił.
    Akcja udana, co widać również po ST z udziałem Grucora i Revoxa - Brawo!

    Nie jestem wszystkowiedzący, ale póki co nie widzę żadnych baników dla uczestników tego ST, więc może co niektórzy nadgorliwcy, którzy odtrąbili od razu, że to push i generalnie nieczyste ST odszczekaliby to, co popisali wcześniej?
    Np. Alex Mercer nawet napisał, że jak RW będzie czyste, to pogratuluje ;P
    No to czekam. W końcu słowo się rzekło, co Alex?

    Dla co niektórych, którzy piszą, że "niesmak pozostał" opowiem dobry, stary kawał:
    -------------------
    Kumpel mówi do kumpla
    - wiesz, po wczorajszej imprezie okazało się, że zginęła biżuteria i wyglądało na to, że złodziejem jesteś Ty
    - no co Ty? Ja nie mam nic z tym wspólnego!!
    - no wiem, wiem, bo po chwili ją znaleźliśmy w szufladzie. Ale wiesz, niesmak pozostał...
    -----------------------
    ;P I to tyle zamiast komentarza
    Winnetou jest moim idolem XD
  • to miło, że jeszcze mnie pamiętają ludziska z czasów mojej gry na tym koncie.
    Niestety następni właściciele nie mieli tyle zapału i serca do latania i złomowania, ale tak to jest, jak nie buduje się czegoś od początku.
    Cieszy mnie jednak ,że to Piotr zrobił tego złoma, chociaż jest mi żal nie wykorzystanych możliwości tej floty.
    Brawo Gibciu i buduj dalej te Gs-y.
    Obrońcy nic, bo pewnie nawet nie jest mu smutno.
  • Sporo kontrowersji Piotrku jest przy twoich stekach są dwie opcje albo przestaniesz latać (w co wątpię:D) albo będziesz robił coraz większe Steki i bardziej krwiste :D
    Graty lotu

    a obrońcy nic za zmarnowanie takiej floty :E