Przyklejony TOP 1 OGAME.PL chaosik, Tomas de Torquemada, Igła, Keisper, Cry vs Jarczyk - 194 277,95%

  • Draco [1]

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Jaka gra, taki koniec.

    NIE PIDOL GLUPOT BO JEDNAK WYMIATAL PORZADNIE i wielu graczy to potwierdzi
    niestey zawsze sie znajdzie jakas zlosliwa menda co zniszczy caly dorobek
    gdybym spotkał takiego typa na żywo i wiedziałbym że to jest taki typ to klepanie miski murowane - patrzyłbym tylko czy równo puchnie gnojek

    Wingstun klep sobie miche u babci w Gdansku a nie Bruce Lee udajesz

    pozdro
    zbanowany moonek
    Livin' la Vida Loca :kocham:

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez zlyleon ().

  • Darth Malack napisał(a):

    Jaka gra, taki koniec.
    Tyle w temacie.


    To dlatego musiales oddac konto na uni1 matiqowi? Bales sie ze swoja gra i tym co "pokazales" mozesz wlasnie tak skonczyc? Jarczyk przynajmniej potrafil udowodnic to co ma w sygnaturze, ty masz poprostu bujna fantazje...

    Co do rekordu czy tez "nie" rekordu... Sprawa jest prosta rekord ogame.pl jest to bezapelacyjny, wszak uni Draco jak kazde inne nalezy do ogame.pl. Zgodze sie jednak z faktem, ze nie mozna go porownywac z rekordami osiagnietymi na zwyklych uni, nie mniej jednak miano top1 sie nalezy... (moim zdaniem top1 to po prawej stronie dzielac na prawa i lewa kolejno speed uni i zwykle).

    Co do argumentu, ze uni 1-20 mialy 3x tyle czasu zeby osiagnac to co na uni Draco to sie niestaty nie zgodze... Przyklad prosty. Grales na uni8 byles wyrozniajacym sie graczem prowadzacym agresywna gre flociarza jednak uni 8 nie udalo Ci sie "przejsc" tutez nie pamietam Cie abys zajmowal 1 miejsce. Wiec idac dalej mozna zadac pytanie "dlaczego akurat uni Draco, a nie chociazby jedno z wczesniejszych badz jedno z pozniejszych uni"?;> Mysle, ze odpowiedz jest prosta "Speed uni"!?:>

    Tym milym akcentem pozdrawiam i zycze powodzenia w realnosci mimo wszystko;) (czy cofna czy tez nie) ;)
  • procent O_O O_O O_O O_O Co do rekordu cóż oficjalny czy nie jednak jest a czy speed czy nie to dyskusja akademicka ( lot krótszy, rozbudowa konta też jednak uni młodsze niż te x1). Nie o tym miałem pisać więc gratki procentu ( mimo że i tak dostanie wszystko z powrotem :D ) co do stylu cóż młotki nie dały rady normalnie to zrobiły włam żałosne i miejmy nadzieję, że dostaną po łapach :juzpotobie: :juzpotobie: :juzpotobie: . Nie raz pisano o Jarczyku jaki to snob i tak dalej (nawet w tym temacie został mianowany tumanem) ale jak widać zorganizował akcję własnego złomu iście perfekcyjnie :brawo: To chyba tyle w temacie

    Pietrzass napisał(a):

    Speed uni mają do siebie tylko to że się szybciej rozwijają.
    Jeżeli szybko przeliczyć starcie pod zwykły debris czyli 30% będzie tego na szybkie liczenie 83.261% więc dalej jest TOP 1 Ogame.pl
    A jak przeliczysz to że na uni x1 leci się np 1h a tutaj tylko 30 min przez co jest mniejsza szansa że cel ucieknie. :fsmile:
    (Przy tym ST to nie miało znaczenia ale te floty powstały z surowców z ST.)

    Pietrzasa znam dobrze i skoro tak napisał to wiem że ma rację a to, że floty powstały z innych ST nie ma znaczenia (sam pisałeś że czas nie miał znaczenia bo flota powstaje dwa razy szybciej ale szansa na jej stratę jest dwa razy większa :D )
    Tyle w temacie ode mnie :)
    Jarczyk :gszo: nie życzę bo, że tak powiem dostaniesz z automatu a atakującym :graty:
  • Racja połowa graczy która się tutaj zaczęła wypowiadać na temat speed uni nie wie o nim nic albo ledwo co to że mamy 70 % z debrisu spoko i że mamy speed x 2 ale to też jest minus bo inni szybciej mogą nas wyłapać więc nie widzę powodu sporu % jest rekordowy ? JEST !! i nikt nie napisze że nie a jak napisze to jest pała :] niema znaczenia czy top 1 czy nie, najważniejsze jest to że nikt większego % nie zrobił i tyle w tym temacie !!
    Jeszcze raz graty starcia .
  • Panowie i panie....zadnego konca nie ma;) powstal temat a wy obrzucacie sie blotem, poczytajcie uwaznie kilka tematow i wypowiedzi arkanisa

    byl to wlam na konto administracyjne, czyli zostaly uzyskane dane do kont jakich tylko kto sobie chcial i oczywiwiscie backupy beda

    ogolnie za ST nie gratuluje oprocz tego % i szybkiego znalezienia i zgrania takiej ekipy...

    obroncy SZO tez nie zycze bo przeciez zostanie wrocony stan konta;)
    % SOLO~~45814,26 w 58ST
    % ACS~~33293,47 w 22 ST

    25.03.2010

    uni 26 top 1 pkt - eko/flota

    uni 50 top 24 -potezne eko+ gs
  • Niezniszczalny^ napisał(a):

    Panowie i panie....zadnego konca nie ma;) powstal temat a wy obrzucacie sie blotem, poczytajcie uwaznie kilka tematow i wypowiedzi arkanisa

    byl to wlam na konto administracyjne, czyli zostaly uzyskane dane do kont jakich tylko kto sobie chcial i oczywiwiscie backupy beda

    ogolnie za ST nie gratuluje oprocz tego % i szybkiego znalezienia i zgrania takiej ekipy...

    obroncy SZO tez nie zycze bo przeciez zostanie wrocony stan konta;)


    Nie no Niezniszczalny w Polsce jest inna mentalność lepiej się pokłócić na forum żeby mieć adrenalinę:] a później i tak będzie po staremu. :quasi:

    Pozdrawiam ludzi którzy czerpią zabawę z kłótni na forum.
    Gratki zrobienia % i zebrania ekipy... złom wiadomo.
    UNI 1 aMGF OFF
    UNI 14 IMMORTAL/Avalone OFF
    UNI 31 CDN/NH OFF
    UNI 40 NN OFF
    UNI 52 GAC OFF
    UNI 60 AKUKU Urlop
    UNI FORNAX CHAOS ON po kilku latach
  • Na temat wklejania tego ST do działu mam swoje osobiste zdanie.........!
    Za Jarczykiem nie przepadałem, ale takiego dziadostwa nie poważam!!! Mam nadzieję, że ktoś to wyjaśni i konto powróci!!
    Czego Jarczykowi szczerze życzę!!!
  • rzur napisał(a):

    widać zorganizował akcję własnego złomu iście perfekcyjnie :brawo: (...)

    Odwazne stwierdzenie. :P

    Niestety RW zrobione w takich okolicznosciach nikomu specjalnej chwaly nie przynosi. Ot, taka ciekawostka ile % byloby z Jarczykowej floty. Prawde powiedziawszy, to w ostatecznym rozrachunku ani troche nie zazdroszcze agresorom, "troche" to potrwa zanim ich floty wroca do stanu sprzed RW. :E

    A co do samego tematu starcia to mnie to tam generalnie lotto co sobie wpisal autor, niech ma cos z tego RW. ;P
    Whatever.
  • utyty napisał(a):

    :) Tak patrze na te stary :E to stocznie niezle zapchane beda.....a skad ten dex teraz?? na czym uni bedzie latac przez miesiac jak atakierzy zaczna sie odbudowywac?


    Oj tam groszowe sprawy, ja plus malesz = 270kk deu :E Podobno normalne ilości, więc damy radę :D
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • tak że Jarczyk poprosił swoich sojuszników żeby zebrali ekipe i go zezłomowali bo nie chciał być spakowany przez G-O, jak się później okazało był to duży błąd...
  • tak że Jarczyk poprosił swoich sojuszników żeby zebrali ekipe i go
    zezłomowali bo nie chciał być spakowany przez G-O, jak się później
    okazało był to duży błąd...


    Jarczykowi to oznajmiłem, że na niego lecę i innej możliwości nie widziałem :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Keisper ().

  • Ja napisze jedynie tyle

    Graty Oszałamiającego % ale

    Na u formax było większe bum

    Wunik bitwy po RW na Jarczyk:

    Agresor stracił łącznie 5.604.290.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 22.149.703.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 12.152.008.400 metalu i 7.275.786.700 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 194277,95%

    Wunik bitwy po RW na Lillith
    board.ogame.pl/board790-z-ycia…illith-zly-sen-179164-09/
    Szkoda że to ST zostało zablokowane :/ :(

    Agresor stracił łącznie 0 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 35.872.149.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 10.949.581.000 metalu i 6.966.827.500 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 179164,09%

    Zwróćcie uwagę na Straty osobno i razem oraz procent
  • no to starcie też powinno być wymazane z top10 bo był backup. No chyba że się mylę bo nie ogarniam tego bajzlu :)
    wynik byłoby imponujące przy normalnych technologiach, ale kiedyś dojdziemy do takiego momentu że ten procent będzie pobity zapewne :)
    ps. fornax jest x5 draco x2

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez hess ().

  • oszust oszukał oszusta.....jakoś mi marchewka nie żal :P

    jarczyk miał świetne konto zbudowane w większości z przekrętów.A to ,że po kilku miesiącach wałków zacząć grać podobno w 100 % uczciwie-po prostu nie miał mu kto podskoczyć taką flotkę wychodował na tych swoich kantach.(tylko nie zaprzeczaj:3 bany na draco nie wzięly się z niczego)

    kaczka orłem nie będzie ale sobie przynajmniej powiększy....ego :D
  • AS nie zlomuje - AS skanuje ponadto nie tylko ja mialem ASa a tzlko ja bzlem top 1.
    Dzielenie (robienie fsa kumplowi) nie czyni mnie top 1 a tylko dobrym kolegom dla ktorego czyjas flota jest wazniejsza niz ban.
    Raz dostalem za push pasywny - faktycznie chodzilo o 6kk surowca, ktore i tak zwrocilem (nie bede wiecej tlumqaczyl ze to byla podpucha bym dostal bana)

    Jesli te nieregulaminowe czynnosci i zagrania wedlug ciebie sprawily ze mam taka przewage to naprawde nie mamy o czym rozmawiac.
    Pozatym ja juz nie gram wiec mozesz mnie smialo dogonic, wystarczy ze poklikasz 2 lata :E
  • Żal czytać powyższe, odpowiedzi normalnie mam z tego niezły ubaw co, z niektórych sprawa dawno zakończona, jarczyka a wy nadal swoje, jak napisał poklikacie więcej będziecie mieć tyle samo, więc w czym problem tylko mieć chęci do gry i czas i nic więcej tyle z strony tych waszych śmiesznych postów. :D Nie przejmuj się co inni piszą są dwie prawdy prawda i gówno prawda a większość wyznaje tą drugą prawdę pozdrawiam wszystkich z urlopu. :E
    Uni Draco] [/color] off :)


    Uni orion on :)
    Uni 66 on :) top354

    speedtest.net/my-result/3485047818 Typ Mobilny :)

    Orion Best ACS 385% + 371% + 492%=1248% ;) Solo 200% +345 % + 195% +305%+116% +256% + 266%+ 259%+265+280% +395%+522% łącznie =3404% solo jak na ten czas :E