nholio[TTG] vs Cypisek[Cypisy] - 13320,54%

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • nholio[TTG] vs Cypisek[Cypisy] - 13320,54%

    Od: Cypisek [x:x:x]
    Do: nholio
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 26.07.2011 09:33:27

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    a wiec nie pomyliłem sie co do twojej malutkiej osoby wyliczenie mnie nie było zadnym problemem bo nie spodziewałem sie tego po tobie okazałes sie zwykłym ......... hehe
    i nie gadaj ze tobie nie tylko cyferki w oczach bo żałosny jestes
    po weberze sie tego spodziewałem bo go znam i wiem jaka to szuja ty dołaczyłes do tego grona gratulacje jestes wielki

    Odsyłam Cię do posta w St z Michasiem w roli głównej, w którym zrywasz ze mną jakąkolwiek współprace. I jak już wcześniej pisałem na twoje oskarżenia, w każdym St się pushuje, dlatego na Tobie nie omieszkałem też tego zrobić. Zysk minimalny ale byłem gotowy na to, że masz recki na innych moonach. Siebie zebrałem, satysfakcja jest ;)

    Od: Cypisek [x:x:x]
    Do: nholio
    Temat: RE:RE:Nie dotyczy
    Data: 26.07.2011 09:37:06

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    a zysku razcej niewiele bedzie i nie zapomnij zmienic numeru telefonu :)


    Jak wyżej, nie chodziło o zysk. W każdym razie proponuje udać się na wizytę do specjalisty. Zalatuje mi tu groźbą. Będziesz mnie nękał telefonami ? Zacytuje tutaj dobrze mi znaną osobę. Chyba Ci się coś po kopułką odkleja;)


    RW w zasadzie jest zasługą Webbera, to on wywnioskował, że cypis musi tutaj robić fsy. Postanowiliśmy go wyklikać. Jak cypis słusznie zauważył nie bylo to ciężkie przedsięwzięcie. 1 GS na własne PZ. Próbowałem oczywiście załatwić więcej recyklerów, ale bro lubi cypisa (nie mam pretensji rzecz jasna) a fallen zdecydował, że nie będzie się mieszał. (niech będzie, że szanuje decyzję, chociaż nie rozumiem Twojego zdziwienia i wręcz zażenowania w związku z poniższym RW)

    Rw dedykuje Babykowi i Michasiowi;) Pomszczeni ;) Podziękowania dla siary za recki. Różowe pozdrowienia dla naszych kobitek ;> ahm no i dla wodza :> Howgh! Pozdrawiam znajomych.



    [center]Starcie z 2011-07-26 08:43:31 następujących flot:

    Agresor nholio (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 102.119
    C.mysliw. 19.357
    Krazownik 20.662
    O.wojenny. 2.798
    Bombowiec 1.015
    Panc. 4.098
    Niszcz. 509

    Obrońca Cypisek (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 4.039
    D.transp. 1
    L.myśliw. 81.416
    C.mysliw. 15.198
    Krazownik 11.513
    O.wojenny. 2.185
    Recykler 9.648
    So.szpieg. 153
    Bombowiec 10
    Panc. 3.886
    G.Smierci 1

    ...po 6 rundach:

    Agresor nholio (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 21.456 -80.663
    C.mysliw. 7.684 -11.673
    Krazownik 16.208 -4.454
    O.wojenny. 2.753 -45
    Bombowiec 1.008 -7
    Panc. 4.063 -35
    Niszcz. 504 -5

    Obrońca Cypisek (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 49 -2.136
    Bombowiec 3 -7
    Panc. 326 -3.560
    G.Smierci 1

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 565.865.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 1.337.069.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 894.853.400 metalu i 437.200.400 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 13320,54%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Created by cuteConverter v 0.2.5 - Adam85[/center]

    W sumie zebrane jakieś 32,2k reckow - jakis + jest ;]
  • RW Piękne!
    % jeszcze lepszy!
    Za dedykację dziękuje:*

    Wiadome że co do tego RW można się czepiać i niesmak na pewno będzie. Szkoda Panowie że wprost sami sobie tego nie wyjaśnicie...

    Cypis!Ty bierz przetapiaj to co pozbierałeś i odbudowa, tak jak Ty mi to mówiłeś, graj:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez M I C H A L ().

  • Padł jeden z tych, którzy czuli się po prostu za pewnie.

    Nie znam sprawy z współpracą dobrze ale jeśli została skończona to nie wiem o co Cypisek płacze. To jak zachował się po starciu to po prostu dno, mam nadzieje, że w następnym RW z jego udziałem już sam zrobię mu kuku swoją flotą, zrobiłbym to z wielką przyjemnością.

    Zrobiłeś ponad 13k%, przebiłeś o 10k% poprzednie top1 solo, ciesze się, że mogłem pomóc - czekają następne floty :)

    Cypisowi szybkiej odbudowy by było co znów złomować.

    Edit: No tak, bym zapomniał. Gratulacje!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WebberPL ().

  • Zaprawdę powiadam Ci - graty i jeszcze raz graty.

    Co do spięć - czytałem wypociny Cypiska już w kilku ST i jeżeli coś mnie dziwi, to tylko to, że Nholio sam nie zasadzał się na niego i potrzebował jakiegoś zapalnika. Ano tak Cypisku, po tylu bezpodstawnych oskarżeniach i chamskich tekstach, chyba każdy na miejscu Nholio by Cię zezłomował jakby miał ku temu okazję.

    Mimo wszystko buduj się jak już się pozbierałeś i dalej urozmaicaj nam to uni :)
  • Do obydwu panów mam ogromny szacunek jako do graczy i jako do ludzi.. dlatego jednemu gratuluje cudownego starcia z gigantycznym procentem..na topowym graczu pewnym swojej nietykalności( z uwagi na potęge swojej floty). Brawo nholio !!.. Cypisowi , mojemu drogiemu sąsiadowi życze błyskawicznej odbudowy ..i żeby mu nerwy pusciły ;)
    "Gdzieś na świecie powinno być jakieś miejsce, jakaś szczera dłoń, proste słowa, które zachowują swoje prawdziwe znaczenie."
  • Ja tam nie lubie obu panów :D no ale pogratulować jednemu trzeba, a drugiemu życzyć odbudowy :) % powalający!! :E :D :top1:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez NieMamNicka ().

  • A ja powiem tylko tyle bo jak czytam wasze wypociny to mi sie śmiać chce.
    Ja nie planowałem zadnych atakow na Ciebie ale o tym wiedziałes bo Ci to pisałem chocby przed wojną z ttg to raz dwa jest cos takiego jak honor czego ty nie posiadasz za grosz
    Juz kilka razy pisałem o tym ze dla ciebie tylko cyferki mają znaczenie liczyłes na wielki zysk i nie chrzań ze nie bo falen nie pozyczajac Ci rekow zepsuł całą zabawe wiec nie pisz mi tu o tym ze to dla satysfakcji bo dla satysfakcji nie jedzie sie "kolegi"A podobno nim byłem ]:-D wierz mi ze niewielu ma moj numer telefonu chociaz za twoją sprawą nie zdziwie sie jak ma juz go polowa uni co do mnie i tekstem z telefonem to odebrałes to po swojemu i nie zamierzamm tego tłumaczyć i strzępić jezyka.
    Padłem bo wierzyłem w to ze TY nhulio jestes honorowym graczem a okazałes sie zwykłą dupą wołową,
    Wziałes do TTG MICHASIA po czym Michas od was wyszedł nic tylko czkeac kiedy go zapakujesz w rece.
    poza tym nie płaczę bo nie ma po czym dla mnie TO TYLKO GRA i skaskował mnie ktos po kim sie bym tego nie spodziewał dla nholio PRZEDE WSZYSTKIM TO TYLKO GRA gdzie nic poza cyferkami sie nie liczy
    co do webera to anwet sie nie wypowiadam bo na innych uni zrobili to juz za mnie wielokrotnie ja tylko ja pisałem Ci w pw prosze bys udał sie do szkoły i nauczył sie pisac bo zapewne
    nhulio jest twoim najlepszym "kolegom" jak to napisał mi w pw przynajmniej na razie dopóki, dopóty sie nie znajdziesz w jego reckach haha
    bawcie sie lolki
    zalazłem na tym uni wielu osobom ale nikt mi nie zarzuci że grałem nie fair ze byłem chamski i sie ze sie pushowałem grajac sam bez jakiegokolwiek wsparcia ( bo moj sojusz wczesniejszy to było zadne wsparcie) uważam ze i tak nieźle poszło a że zapakowali mnie w taki a nie inny sposób no cóz hehe
    pozsotał tylko niesmak ale nie placz bo jestem dumny z tego kim jestem a nie taką SZUJA jak niektorzy żegam ozięble nhulia i spólkę
    zapomniałem dodac weber wróc do szkoły i skończ kaleczyć język polski bo jest piękny matołku

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Cypisek 78 ().

  • Trojek napisał(a):

    Cypiesek78...... czyli 33 letni facet, który tak ciężko przeżył stratę odrobiny cyferek? :) Chyba jednak Ci to na dobre wyjdzie :)

    nawet nie wiesz jak sie mylisz cyferki nie bolą boli głupota innych ludzi i to że człowiek myśli że inni są podobni do niego ale niektorzy tego nie rozumieją takie pojeb... to nasze społeczeństwo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cypisek 78 ().

  • Cypisek tym postem jak i poprzednimi wlasnie udowodniles jaki masz dystans do tej gry, ci ktorzy potrafia czytac i wyciagac wnioski sami ocenia Twoj dystans w mniej lub bardziej obiektywny sposob. Tym samym to co i jak pisales na temat nholio uwazasz, ze bylo tak bardzo honorowe (?) prowokowales - byla akcja - teraz jest reakcja.
    Wieszanie psow na agresorach tylko dlatego, ze zezlomowali Ci flote - no tego po topowym graczy sie nie spodziewalem.

    GRATULUJE nholio i dziekuje za pozdrowienia :P
    Faktycznie zysku ogromnego nie masz, ale po tym jak Cypisek kwieciscie Cie okresla satysfakcje pewnie masz ogromna.
    Przetapiaj to co zebrales i zlomuj dalej, bo cos mi sie wydaje, ze w duecie z webberem mozecie tu jeszcze namieszac.

    ps: pomijajac fakt tego jak oceniasz nholia czy cale TTG ... bardzo podoba mi sie takze to jak traktujesz poprzednich sojusznikow: "bo moj sojusz wczesniejszy to było zadne wsparcie". Nie wiem czy wiesz, ale ta gra to takze ludzie - pozazdroscic stosunku do innych, ale to przeciez przejaw jakze ogromnego dysktansu :] Bywaj.


    <Mefist> a w ogole to gra sie dla znajamych lam ; ]
    &
    <mirela> ja tam wole w 'moja' rozowa myszke klikac ; p


    • Multikonto funkcyjne (2/2) z lwica • Multi-megalomania (2/2) z Chocolate •

  • Ten procent będzie dłuuugo nie do pobicia :)
    starcie -> x_x
    Procent -> 0_0
    Zachowanie Cypisa -> :baby: .. ale w sumie i takie osoby są potrzebne :p nie wszyscy muszą być "w porządku"
    Wielkie Wielkie Gratulacje

    Edit: Cypis : jak komuś zarzucasz niepoprawną polszczyznę to sam się nią najpierw wykaż. Przecinka u Ciebie nie uświadczysz, reszta znaków interpunkcyjnych w deficycie... Pisany skowyt, jak u dziecka.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Darth RaVeN ().

  • Gratki raz jeszcze nholio.

    Co do cypisa hmm
    zezlomowal 2 osoby z ttg i wszystko jest wporzadku, ale jak ktos jemu sie dobral do skory to juz gorzej bo teraz wszyscy jestesmy bee, nie honorowi i wogole... Ja bym na twoim miejscu zastanowaiła się co ty wypisujesz. Nikt Ci niczego nie obiecywał, nie jesteś naszym sojusznikiem, naśmiewałeś się z nholio (wystarczy zobaczyć poprzednie ST nholio - każdy jego złom to wg cypiska push). Nie rozumiem też o co ty się tak spierasz. Nie spadłeś aż tak daleko, z tego co mi wiadomo złomu sporo zebrałeś więc buduj flotę i nie marudz. Tylko kolejnym razem przypilnuj jej i nie daj się wyliczyć. A najlepiej idz na browar wypij kilka i się odstresuj.
  • No coz - kibicowalem Michasiowi jak bez pardonu wparowal w pance Cypisa - podobalomi sie ze ktos spoza topki chcial troche namieszac w szeregach... Nholio zrobil poprawke jak sie patrzy takze rowniez szczere graty i SZP.
    Jezeli chodzi o obronce to Cypis na samym pocz uni sprzedal mi konkretnego zloma bo nie odebralem flotki - ale ja wtedy grzecznie pogratulowalem ... po jego reakcji i postach wydaje mi się ,że urlop od ogame dobrze mu zrobi i tego wlasnie zycze.

    P.S. jakies 2 tyg temu jak tylko pojawil sie WEBBER na uni wiedzialem ze bedzie sie dzialo ... ale nie przypuszczalem ze bedzie zamieszany w aż Taaki %%%% tak szybko :)
  • Cóż nie cieszy mnei to RW - bo wolalem jak sasiad latal bo okolicy i tworzyl nowych idlakow dla takich lam jak ja,ale cóż

    nholio -gratuluje bo straciłeś nie byle jaką flotę ,masz się z czego cieszyć bo zagrożeniem Cypis dla Ciebie już nie ejst, lecz to przeciez podobno gra i bez urazy nie znam Ciebie ale nie zdziwiło by mnie jakbys zachował sie po złomie tak jak Cypis -bo on zrobił to pod wpływem chwili ,a te wszystkie komentarze na co komu - na co od razu ejst tyle osob oceniajacych i oskarzajacych - jak prawda jest taka że gdyby Cypis Ciebie sciagnal jemu by wiekszosc z nich gratulowalaPrzetapiaj i pamietaj to mlode uni i nic nei trwa wiecznie



    Do Cypisa powiem tylko tyle - jak mogłeś się zachować jak szczeniak pisząc takie głupoty , w Twoim wieku wstydź sie - zreszta każdemu może sięzdarzyć ,lecz jezeli myslisz ze odejdziesz z tej gry bo Cie ktos zlomnal to wybil sobie to z glowy gam.... masz grac i pokazac ze to co osiagnales wczesniej bylo twoimi osiagnieciami i pokaz klase - bo to nei klasa pokazac ze robisz wielkie rW na uni na ktorym nie ma ACSow bo masz wielka flote i nikt Cie sciagnac nei moze -a klasa bedzie twa odbudowa i to szybka


    Oczywiście osobie ktorej nie znam czyli wspolnikowi zwycięzcy też gratuluje ,wyliczenie wymaga czasu ,checi i umiejętnosci i rzecz jasna mam nadzieje ze zwyciezca rW odwdzieczy sie Tobie bo jest za co

    I tak na koniec bez urazy panowie - bazgrole czasem cos do Cypisa i tylko z tego powodu zabieram głos wiec bez spinek to tylko gra

    Pozdrawiam
    Paweł
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski
  • A ja po komentarzach Pana Cypiska jestem zdania iż mu się należało, należało jak mało komu, wiadome jest że nawiązuje się tu jakieś kontakty, ma znajomych spoza sojuszu, dla jasności , Każde TTG które zakładałem było zlepkiem znajomych lam, tu od początku uni, znajomy, znajomi znajomych, ludzie dla ludzi, wspólnie spędzany czas na ircu, masa przegadanych godzin, pomocy, śmiechu i fochów :D TTG to zawsze było coś więcej niż tylko sojusz, utarłeś nosa kilku osobą, stanąłeś po przeciwnej stronie barykady, konfabulujesz na temat nholio , gdybyś był wobec niego w porządku, zapewne do tego ST by nie doszło ... doszło, zatem pokazałeś jaki z Ciebie "dojrzały" człowiek, istne apogeum "honoru" i kultury osobistej ... Faktycznie, jeżeli ta gra tak wpływa na ludzi, to powinieneś mu teraz podziękować że dał Ci pretekst by się z niej wyrwać... Bo najwidoczniej ma na Ciebie zły wpływ ...

    Co do RW ... % masakryczny wyszedł , tu też można pogratulować obu Panom że stworzyli spore flotki żeby mogło dojść do takiego starcia, zysk ... zysk byłby niezły, ale nie ma i nie ma co się tym przejmować bo samo pozbycie się "konkurencji" na pewno odbije się na przyszłości ... Wyliczone, 'nie spodziewałbym się po nim ..." - otóż to tylko gra, kreujemy tu pewne postacie i tworzymy im też pewien wizerunek, to że ktoś w życiu realnym jest poprawnym i nienagannie zachowującym się człowiekiem, nie znaczy że w owej grze ma takim być, mamy tu szerokie pole do manewru, to tylko gra. Były już znane przypadki na ogame kiedy kumple z reala się tu gnoili, najlepiej obrazując iż to tylko gra ! Gra w której mamy się przede wszystkim dobrze bawić. Jeżeli ktoś obrzuca kogoś błotem że niby się pushuje, a później zdziwiony faktem że zamiast na forum ,dał mu w dupke w grze, no cóż ... ogame to nie tylko forum ;) Jednak obaj wnieśliście coś do historii tego uniwersum , jeden jak i drugi na pewno jeszcze na jakiś czas zostanie zapamiętany, RW również. Gratluję Nholio przede wszystkim tego że miałeś jaja rzucić ripostą w grze, a nie jak niektórzy tylko na forum.

    Piękne starcie, ładne floty i na prawdę spory jak na takie uniwersum % serio gratuluję ;)

    Pozdrawiam
    Krzychu
  • b4el napisał(a):

    Cypisek tym postem jak i poprzednimi wlasnie udowodniles jaki masz dystans do tej gry, ci ktorzy potrafia czytac i wyciagac wnioski sami ocenia Twoj dystans w mniej lub bardziej obiektywny sposob. Tym samym to co i jak pisales na temat nholio uwazasz, ze bylo tak bardzo honorowe (?) prowokowales - byla akcja - teraz jest reakcja.
    Wieszanie psow na agresorach tylko dlatego, ze zezlomowali Ci flote - no tego po topowym graczy sie nie spodziewalem.

    GRATULUJE nholio i dziekuje za pozdrowienia :P
    Faktycznie zysku ogromnego nie masz, ale po tym jak Cypisek kwieciscie Cie okresla satysfakcje pewnie masz ogromna.
    Przetapiaj to co zebrales i zlomuj dalej, bo cos mi sie wydaje, ze w duecie z webberem mozecie tu jeszcze namieszac.

    ps: pomijajac fakt tego jak oceniasz nholia czy cale TTG ... bardzo podoba mi sie takze to jak traktujesz poprzednich sojusznikow: "bo moj sojusz wczesniejszy to było zadne wsparcie". Nie wiem czy wiesz, ale ta gra to takze ludzie - pozazdroscic stosunku do innych, ale to przeciez przejaw jakze ogromnego dysktansu :] Bywaj.



    Po pierwsze dystans mam i to spory napinki na forum a gra to troszeczke inna bajka jestes go na u1 zobacz jak tam to sie rozgrywa wiec mi tu nie pisz głupot
    Po drugie pisząc o swoim sojuszu EH nie miałem na mysli tego że byli źle przeciwnie to byli przynajmniej na poczatku zabawy ludzie z ktorymi grałem od dawna na innych uni ktorych zaprosiłem do wspolnej gry... ktorzy traktowali to ajko zabawe i grali lajtowo eko bez ciśnienia stad tekst że nie miałem wsparcia w postaci chocby reckow itd dobrze wiesz iel razy miałem problem ze zbiorką złomu własnie z tego powodu. Ale pewnie pewne osoby takie jak ty wszystkow iedzą lepiej i po swojemu jak całe ttg
    TO TYLKO GRA ?
    haha juz napisałem dla Was to PRZEDE WSZYSTKIM GRA
    koniec tych wypocin moich nie mam zamiaru tu zagladac i czytac bredni Ci co zieją jadem ziać będą ale gra to nie forum i tyle a honor honorem bedzie zawsze a pewne osoby go nie mają i miec nie będą trojek mi napisał ze przenosze świat rzeczywisty do wirtualnego ......... hmm kady przeciez to robi sposób zachowania w grze mozna wywnioskowac profil danej osoby czy sie tego chce czy nie. Co prawda w oczy kole??


    Cyzio nie pitol mi tu fanaberii ja go nawet nie przeskanowałem jakbym wiedział ze chce wojowac dawno bym sie zabrał za to ale ja nawet o tym nie pomyslałem przez minute bo skoro wspólpracowalismy i powstała jakas waśn to trudno ale dla mnie było jasne że nie atakuje i tyle jak widac kazdy interpretuje jak chce
    jestem niepoważny mam pstro w głowie teraz tu sie burze ale mam pewne morale ktorego niektorzy miec nie bedą napisałes ze sa sytuacje gdzie kumplel kumpla zjechał z reala tez takie znam i co ? do dzis od 2 lat ze soba nie gadają wiec mi ne wciaskaj ze gra nie ma wpływu
    ma wływ na kazdego z Was bo siedzac w pracy czy w szkoe zastanawiacie sie czy aby na pewno dobrze był zrobiony fs i czy zdaze go odebrac wiec jak juz cos piszesz pomyśl logiczniej a nie jednostronnie

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Cypisek 78 ().

  • hmm kady przeciez to robi sposób zachowania w grze mozna wywnioskowac profil danej osoby


    No daj spokój. Tu piszesz głupoty, oddziel real od gry. Ile razy ludzie latający za sobą w ogejmie, hejtujący na forach pili razem wódkę na zlotach i się dobrze bawili nie wyzywając się od różnych. To tylko gra, forum jest jej elementem.
  • WebberPL napisał(a):

    hmm kady przeciez to robi sposób zachowania w grze mozna wywnioskowac profil danej osoby


    No daj spokój. Tu piszesz głupoty, oddziel real od gry. Ile razy ludzie latający za sobą w ogejmie, hejtujący na forach pili razem wódkę na zlotach i się dobrze bawili nie wyzywając się od różnych. To tylko gra, forum jest jej elementem.

    Ty to sie lepiej nawet nie wypowiadaj bo łzesz jak pies skundlony moze pokleic kilka linkow gdzie robisz ludzi w wała ciekawe ilu wywałkowałeś matołku w życiu rzeczywistym podejrzewam ze również sporo bywaj
  • Ok skoro wazelina już poszła i emocje przynajmniej niektórym trochę opadły to można spróbować napisać coś sensownego.

    Faktem jest to że na tym uni tylko Fallen albo Nholio mogli zezłomować Cypiska. I nawet pewnie był czas że Cypisek miał trochę mocniejszą flotę ale nie będę się przy tym upierał.
    Od bardzo dawna było jednak wiadomo że oni na siebie nie latają a nawet więcej kiedy trzeba to współpracują. Cypisek zawsze bardzo dobrze się wypowiadał o nholio a dobrze to pamiętam bo sam też pożyczałem recki na Michasia i to nie jeden raz. I lepiej nie próbuj mnie przekonywać że nic nie zyskiwałeś na takim układzie bo parę razy zapomniałeś na trochę o flocie i były do tego nawet punkty do wojny a konkretny % i farmienie zrobione na Tobie to nawet wczoraj nam wklejał jeden z sojuszników. Oczywiste że Cypisek mógł narobić o wiele więcej szkód więc raczej nie ma co się wypierać ze z tego paktu czerpałeś korzyści.
    Kwasy zaczęły się po tym nieszczęsnym RW z Michasiem. Cypisek miał żal moim zdaniem niesłusznie bo wybrałeś sojusz zamiast przyjaźni. Ale trudno stało się i myślałem że rozumiesz to właśnie w ten sposób. Posty Cypiska nie były dla ciebie miłe ale przyjmowałeś to jakoś na klatę i wydawało się że czekasz aż mu przejdzie złość i tyle. Ja nigdy nie znalazłem nic w twojej wypowiedzi co by sugerowało że on jest teraz dla ciebie celem.

    Czy mimo tych wszystkich gorzkich słów dostawałeś od niego skany po tym wszystkim?
    Czy ty sam go skanowałeś albo zrobiłeś lub napisałeś coś co mu mogło nasunąć myśl że jest celem?

    Cała sytuacja trwała od tygodni więc co się stało? Chomik ci chorował i musiałeś przy nim czuwać w nocy więc obserwację zleciłeś największemu bucowi* uni 49, 54, 57 ?
    Wiadomo że twój brak skanów miał nie wystraszyć Cypiska czyli tak właściwie nie upewniać go że wasz pakt o nieagresji poszedł się kochać.

    Ja rozumiem że dzisiaj jest taka moda wśród małoletnich że jak wszyscy przytakną to myślą że coś automatycznie staje się prawdą. Ale nie róbcie sobie jaj z logicznego myślenia.
    Widać że niestety cyferki przesłoniły ci świat i każdy niezależnie od twoich zapewnień jest tylko pezetem na jakieś orbicie, który można zebrać.

    Cyziq chyba właśnie zapomniałeś że to tylko gra i można w niej stracić albo zyskać tylko cyferki. Dlatego by się mogło wydawać że to żadna sztuka zachowywać w niej honorowo. Oczywiście że to nie jest gra dla małych dziewczynek i często radość jednego to utrata przez innego czegoś co się budowało całe miesiące. Ale są pewne granice chyba że od razu się określcie: Nie respektujemy żadnych paktów i umów a każdego i tak zezłomujemy/wykiwamy jeśli będzie okazja a kto nam wierzy ten frajer.

    Cypisek gdybyś potrzebował mojej pomocy to wal śmiało. Było w tym sporo twojej winy ale najbardziej się przejechałeś na zbyt dużym zaufaniu do nholia.
    Mam nadzieję że się odbudujesz i utrzesz nosa paru burkom, którzy myślą że już po tobie i choć chętnie lali wazelinę pod twoimi tytanami dzisiaj ujadają.
    Nie zmienia to faktu że część komentarzy mógłbyś sobie darować bo widać że cię to sponiewierało a nie ma co im dawać satysfakcji.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez bro ().