nholio[TTG] vs Cypisek[Cypisy] - 13320,54%

  • Hydra

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Ja również podpisuję się rękoma i nogami pod postem Bro, sam nic więcej bym nie dodał od siebie, wszystko bardzo ładnie ująłeś :)

    bro napisał(a):

    Mam nadzieję że się odbudujesz i utrzesz nosa paru burkom, którzy myślą że już po tobie i choć chętnie lali wazelinę pod twoimi tytanami dzisiaj ujadają.
    Też mam taką nadzieję i będę trzymał kciuki żeby odbudowa była bardzo szybka.


    Ps. Webber miałem do Ciebie nie pisać bo z tego co widzę to masz dobrą podnietę jak się dzieje jakiś szum wokół Ciebie ale nie mogę się powstrzymać i napiszę tylko że jesteś pajac i tyle.
    Kwiatek / FlowerPower
  • Bro dzieki za posta ^^ lepiej poczekac na Ciebie i potem tylko potwierdzic zgodnosc zdan.

    Hulio juz wiesz skad ten bulwers ?? Nie chodzi o zysk tylko o % ?? Zawsze chodzi o zysk a Ty nie jestes typem gracza rozbijajacego sie for fun (zupelnie tak jak ja) bo gdybys byl to Total juz dawno by nie latal. Przestancie sie zaslaniac tagiem, rozumiem ze to bardzo wygodne ale zaczyna to przypominac zwykla wymowke i to taka z nizszej pólki typu dostalem zloma bo mama zabrala mi kabel od komputera.

    Tak z Tobą jak i z Cypisem utrzymuje dobre kontakty od poczatku uni. Róznimy sie jednym ja zawsze stawiam sprawe jasno i gdybym teraz chcial zaczac latac na ktoregos z Was to najpierw bym o tym poinformowal.

    Tak jak dzisiaj ze skwarkiem gadalismy kazde uni dochodzi do takiego momentu ze zaczynaja sie dziac rozne gowniane akcje. Przerabialem to na 56 potem na 63 a Io było wyjatkowo spokojne i chyba az za długo.

    Co do reckow reakcja z mojej strony zrozumiala ani na Ciebie ani na Cypisa nikomu reckow bym nie pozyczyl.

    Tyle z mojej strony ;] przetapiaj siebie i wracaj na swoj top.

    PS Chodzilo tylko i wylacznie o zysk o czym swiadczy proba wyfarmienia zebranej sury ktorej podjal sie nasz swiezo upieczony gwiazdor Io oraz maskotka TTG i nie same recki Cypisa Was zaskoczyly a ich ilosc.


    Universum Io 250 ST - 370 690 % OFF

    Universum Jupiter UF 40 ST - 215 799 %
  • PS Chodzilo tylko i wylacznie o zysk o czym swiadczy proba wyfarmienia zebranej sury ktorej podjal sie nasz swiezo upieczony gwiazdor Io oraz maskotka TTG i nie same recki Cypisa Was zaskoczyly a ich ilosc.


    Chodził o to by Cypis spędził rok w stoczni na 3G. Rzeczywiście liczba recków nas zaskoczyła.

    Ps. Webber miałem do Ciebie nie pisać bo z tego co widzę to masz dobrą podnietę jak się dzieje jakiś szum wokół Ciebie ale nie mogę się powstrzymać i napiszę tylko że jesteś pajac i tyle.


    Szum wokół mnie? A co ja takiego zrobiłem? :)
  • Gratki % bo tylko tyle się należy, kto kogo wydymał to już inna sprawa, mam wyrobione negatywne zdanie o tych graczach.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Uriel-x ().

  • Czy ktoś tu ma nadzieję, że ktokolwiek zaglądając do tego tematu przeczyta poza RW posta mającego więcej niż 5 linijek? Bro i Cypisek, łączę się z Wami w bólu i jestem pewny, że macie rację.... :)
  • "Mam kilka powodów i domniemań mniej lub bardziej słusznych na nholio jestem zły z kilku powodów, ktorych na forum roztrzasać nie będe bo guzik komu do tego aczkolwiek naszą wspólprace z dniem dzisiejszym uznaje za zakończoną "




    wg tego co wy tu wypisujecie to nholio powinien napisac albo co lepsze zadzwonic do cypisa i zakomunikowac mu BĘDĘ CIĘ ZŁOMOWAŁ...

    bro wyjasnij mi czego ja tu nie rozumiem i jak wg Ciebie powinien zachowac sie nholio co do cypisa.

    Po co wiec grac w sojuszach? Po co wlasciwie one sa? Sa lepsi i gorsi gracze, w sojuszu chyba chodzi o wspolprace miedzy nimi, ew jakas pomoc. JAk napisano w pierwszych postach byla to akcja zupelnie na luzie i nie chodzilo o zebranie calego zlomu bo bylo to na tamta chwile niemozliwe. Cypisek od jakiegos czasu juz "zbieral" sobie na kopniaka u nholia ale on nie reagowal, bo po co odpisywac na smieszne posty? W sojuszu gra sie z ludzmi i im sie pomaga. Więc ja dziękuje Nholio żeś mu skopał tyłek i nie będzie nas gnebil jak to robil do tej pory. Z tego co tez wiem cypis chcial pozyczyc od nholio recki na jego wlasnego sojusznika. Ja nie wiem, mi osobiscie byloby wstyd o takie cos prosic. Ale pewnie wg was to jest calkowicie normalne i nholio jeszcze sam powinien wiedziec dokad je wyslac.

    Dzięki temu ST zrobiło się ciekawiej, więc zamiast jechać po sobie powinniście pogratulować i bawić się dalej.
    To chyba tyle :)

    Tak czy owak Cypisku odbuduj się i graj.

    Pozdrawiam
  • Gratulacje nholio naprawdę dużego i nie codziennego bum ;)

    Gratulacje również dla webbera który też się przyczynił r do powstania tego rw :)

    Nawet jeśli nie został zebrany cały złom ważne że nie jesteś na minus :) a bitwa długo nie będzie pobita :)

    więc przetapiaj raz dwa :*

    Rozczarowujące jest zachowanie cypisa podobne do tego co było przy st michasia , nigdy nie można się czuć bezpiecznie nawet jeśli jest to uni bez acs :) I nie ma co włosów wyrywać ;)
    The heart is always only remain Ronin

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Mefist ().

  • coś dodam od siebie ;]
    cypisek odemnie też porzyczałeś niejednokrotnie recki ,pisałeś niejednokrotnie na gg...
    nie skanowaliśmy/lataliśmy na siebie... itp itd
    dlaczego ?
    -bo miałem niewiele mniejszą flotę i nie przebijałeś się... ? czy jak ?
    ostatnio po 2-3 miesięcznej przerwie ... miałem przyjemność zasiąść na byłe konto idka które mogłeś bez problemu spakować w reki i jakoś nie omieszkałeś skanów i lotów na mnie ...
    mimo że napisałem ci że dostałem te konto...
    więc nie gadaj że nie grasz dla pkt bo sam sobie zaprzeczysz...

    widzę że kolejny właściciel idkowego konta trochę namiesza na tym uni :)
    pomijając to bawcie się dobrze
    i patrzcie co tracicie przez te OG ;d



    imageshack.us

    idzcie na wakacje lepiej ;] :D

    co do starcie ładny widok :)
    % robi wrażenie
    graty

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • Trojek napisał(a):

    Czy ktoś tu ma nadzieję, że ktokolwiek zaglądając do tego tematu przeczyta poza RW posta mającego więcej niż 5 linijek?


    te są najciekawsze;)

    bro: jak panowie wyżej : dużo, ale z sensem;) + for Y

    a kto widział jak to pz znika, wie ze come back Cypiska nie będzie takie trudne, nie wiem ile było sępów, ale zezłomowany w mega % sam się podniósł.
    tym niemniej(co widać) ja trzymam stronę nholio: z tego co cypis pokazywał tu na forum, "koniec wspólpracy", "pusher" etc wtc , to raczej nie wynikała zdrowa zażyłość:)
    to ja z moimi farmami na lepszej stopie pisuję..
  • WebberPL napisał(a):

    Szum wokół mnie? A co ja takiego zrobiłem? :)

    Po prostu z nudów przejrzałem sobie okoliczności twoich tytanów na poprzednich uniach, między innymi jak lecąc z kimś w ACSIE (nie będę pisał z kim bo się pewnie domyślasz) okazuje się że leci tylko 1MT i ostatecznie złomujesz z obrońcą gracza z którym leciałeś :) Nie wnikam w to co kto i jak, ale czytając wypowiedzi graczy pod spodem wywnioskowałem że im więcej szumu dzieje się wokół Ciebie tym większą masz radochę, także przynajmniej ja nie dam Ci tej satysfakcji na tym uni i kończę dyskusje :E

    Żeby nie było offtopa to Cypisek jeszcze raz bardzo szybkiej odbudowy życzę bo jeszcze jest parę rzeczy do zrobienia na tym uni :)


    Ps. Noname, Cypisek moją flotę wciągał jedną dziurką od nosa i mógł mnie pojechać z 8 razy ale dawno temu mi napisał że mnie nie pojedzie i skana nie widziałem nigdy, chociaż zarobił by niegłupio na mnie, ale w jego przypadku widocznie słowo znaczy dużo więcej niż zysk, punkciki czy kolejne ST w doroboku więc pisząc że na starym koncie Cię nie skanował bo miałeś porównywalną flotę do niego a na koncie idka zaczął skanować to raczej przyczyny szukałbym gdzie indziej a nie w tym że na starym koncie nie dałby Ci rady :)
    Kwiatek / FlowerPower

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez balzak ().

  • balzak napisał(a):

    WebberPL napisał(a):

    Szum wokół mnie? A co ja takiego zrobiłem? :)

    Po prostu z nudów przejrzałem sobie okoliczności twoich tytanów na poprzednich uniach, między innymi jak lecąc z kimś w ACSIE (nie będę pisał z kim bo się pewnie domyślasz) okazuje się że leci tylko 1MT i ostatecznie złomujesz z obrońcą gracza z którym leciałeś :) Nie wnikam w to co kto i jak, ale czytając wypowiedzi graczy pod spodem wywnioskowałem że im więcej szumu dzieje się wokół Ciebie tym większą masz radochę, także przynajmniej ja nie dam Ci tej satysfakcji na tym uni i kończę dyskusje :E

    Żeby nie było offtopa to Cypisek jeszcze raz bardzo szybkiej odbudowy życzę bo jeszcze jest parę rzeczy do zrobienia na tym uni :)


    Ps. Noname, Cypisek moją flotę wciągał jedną dziurką od nosa i mógł mnie pojechać z 8 razy ale dawno temu mi napisał że mnie nie pojedzie i skana nie widziałem nigdy, chociaż zarobił by niegłupio na mnie, ale w jego przypadku widocznie słowo znaczy dużo więcej niż zysk, punkciki czy kolejne ST w doroboku więc pisząc że na starym koncie Cię nie skanował bo miałeś porównywalną flotę do niego a na koncie idka zaczął skanować to raczej przyczyny szukałbym gdzie indziej a nie w tym że na starym koncie nie dałby Ci rady :)


    tylko zasugerowałem że 95% tu gra dla pkt a nie dla znajomych , w końcu to gra
    a to że falen hulio i cypisek współpracowali między sobą to nic dziwnego skoro szanse na zezłomowanie bez ACS któregoś z nich były prawie nie możliwe...
    nadarzyła się okazja hulio by zezłomować cypiska... nie mieli dobrego kontaktów ostatnimi czasy to i nie można mieć za złe że poleciał :)

    co do cypiska nie mam żadnego żalu do niego... - mi się tam podobało oglądanie czerwonych znaczków przez te kilka dni :D

    Chwytam liny zła, by opuścić mroczne dna

    431.493 %
  • NoName napisał(a):

    coś dodam od siebie ;]
    cypisek odemnie też porzyczałeś niejednokrotnie recki ,pisałeś niejednokrotnie na gg...
    nie skanowaliśmy/lataliśmy na siebie... itp itd
    dlaczego ?
    -bo miałem niewiele mniejszą flotę i nie przebijałeś się... ? czy jak ?
    ostatnio po 2-3 miesięcznej przerwie ... miałem przyjemność zasiąść na byłe konto idka które mogłeś bez problemu spakować w reki i jakoś nie omieszkałeś skanów i lotów na mnie ...
    mimo że napisałem ci że dostałem te konto...
    więc nie gadaj że nie grasz dla pkt bo sam sobie zaprzeczysz...

    widzę że kolejny właściciel idkowego konta trochę namiesza na tym uni :)
    pomijając to bawcie się dobrze
    i patrzcie co tracicie przez te OG ;d



    http://imageshack.us

    idzcie na wakacje lepiej ;] :D

    co do starcie ładny widok :)
    % robi wrażenie
    graty

    Dobre :E lubie takich hipokrytów jak @cypisek :E rocznik 78 a płaczej jak by to był 98 ]:-D miałem Ci ja obrazki i mi zezłomowali a to wstrętni Ci ludzie dla punktów grają nie dobrzy :P opanuj się łyknij neospazminy i przestań biadolić
    Gratulacje za złomowanie :brawo:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kawosz71 ().

  • Przyjezdzam z urlopu i co widze............ :O :O :O :O

    Szok

    Ja na cypisa nic zlego nie moge powiedzieć od samego poczatku gadaliśmy i nigdy jakis skanow od niego nie dostalem a zawsze mogl moja fltoe zezlomowac bez problemów sam mi nawet pz robil, dzwoniłem do niego zeby mi sktywnosc robił, mimo ze znal osoby ktore mogly mnie zezlomować. Nie zgodzę się, że cypis grał dla punktów te uni mu sie strasznie podobalo i wiazał z nim duzo, ale widze wyszlo inaczej.... :(

    Co do hulio to ja mam inne zdanie kiedyś z nim gadałem pożyczałem od niego rece itp, ale ciagle gdzieś jakiś skan od niego dostałem nawet mnie raz dorwał bo mi sie wstawać nie chcialo ale pozbieralem po sobie...

    ale zdaje sobie sprawę, że ktoś powie odwrotnie ze mial tak z nhulio jak ja z cypisem

    Jak by nie było hulio dorwał naprawde dobrego gracza i ZAUWAZCIE TO ze jak by cypis miał cała swoja flote to zniszczyłby nhulio jak by chciał stracił w h......... i jeszcze troche uważam, że nie ma szcześcia do tego uni
    bo trzeba byłoby dodać dosłownie 3/4 FLOTY
    którą stracił........ przed atakiem hulio

    Szkoda mam nadzieje ze sie odbudujesz cypis

    POWODZENIA

    ale itak graty bo %%%%%%%%%%% kosmiczny
  • Odbuduje sie na pewno - przecież nei oszukujmy się nasza gwiazdka z RW nie ma tu aż tak wielu przyjaciol , w przeciwieństwie do zezłomowanego pana :D (chociaz trzy razy mnei dopadł brzydal okrutny )

    Mało tego był nie dawno poza top 30 -dziś wita się z top 10 -wiadomo surowce sie prędzej czy później skończą ale zawsze można pohandlować z nim dla jego szybszej odbudowy nei narzucając kosmicznych przeliczników - czego nasza gwiazdka zlomarz zrobić nie może

    Coż pozoastaje mieć nadzieje że Cypis wyciagnie lekcje z tego złoma i odbierze co było jego własnością :)
    Myśmy tak odbiegli od innych narodów, że święcimy klęski, gdy tamte święcą zwycięstwa.
    -Roman Dmowski

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kmicic1522 ().

  • Odbuduje sie na pewno - przecież nei oszukujmy się nasza gwiazdka z RW nie ma tu aż tak wielu przyjaciol , w przeciwieństwie do zezłomowanego pana :D (chociaz trzy razy mnei dopadł brzydal okrutny )

    Mało tego był nie dawno poza top 30 -dziś wita się z top 10 -wiadomo surowce sie prędzej czy później skończą ale zawsze można pohandlować z nim dla jego szybszej odbudowy nei narzucając kosmicznych przeliczników - czego nasza gwiazdka zlomarz zrobić nie może

    Coż pozoastaje mieć nadzieje że Cypis wyciagnie lekcje z tego złoma i odbierze co było jego własnością :)


    Tja, Ty tam wiesz najlepiej, co gwiazdka może, a czego nie może ;)
  • Na Cypisa złego słowa powiedzieć nie mogę, bo go nie znam i nie miałem z nim nigdy styczności... Ale jakiś taki sentyment mam...

    nholio - dał mi już lekcje... strzelec wyborowy, złom jest złom. I nholio choć może i pewny siebie to dotrzymujący słowa! Chyle czoła przed nim właśnie za to!

    Piękne starcie. Gratulacje dla obu za to właściwie, że możemy teraz coś takiego oglądać!