Lightman [Cymeria], falcon39 [K_B] vs grzecholot [HTF], mYsterio0n i gbiorczyk i c3gi3L i arnej^ [UNiTY] - 20180,06% ninja

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Agresorom wiecej roztropnosci ;) i oczywiscie SZO a wiem ze bedzie szybkie XD Szkoda ze stado patyka bylo zajete troszke inaczej by to wygladalo :E

    Obroncom graty . Niezle to sobie wykombinowali i co najwazniejsze ze weszlo ;(


    A teraz cos do tego

    ZrRyQuS napisał(a):

    Falcon w reckach ! Coś pieknego ! :) Zawsze chciałem zobaczyć tego no-life'a w czyichś reckach :) świetnie unity :) Dzięki gbiorczyk za linka :) Jest na co popatrzeć i czego gratulować :) :) :)
    Co ty mozesz wiedziec o czyims zyciu ?? Ty o swoich problemach nawet temat na forum zalozyles :D :D :D Daj spokoj i zostan tam gdzie jestes jakos normalnie bez ciebie bylo ]:-D
  • Gratuluje starcia, bo jest czego . Top1 ACS Capelli chyba na dlugo pozostanie nietkniety, chociaz patrzac na to co wyprawia ten UNITy uklad ;P to wszystkiego sie mozna spodziewac.
    Pokonanym SZO, ciesze sie ze to przyjeliscie na klate i gracie dalej.
    Zgrywus zapomniales dorzucic czegos o scisnietych zwieraczach, opowiadania tez nie napislaes, widze zdecydowana poprawe =) ale i tak po raz kolejny pokazales ze jestes :klaun:
  • Od czasu gdy przestalem latac na tym uni bardzo rzadko tutaj zagladam,ale takiego ST nie sposob nie pogratulowac ;) Pikna akcja i gratulacje za zaangazowanie topki flot capelli. Akcja jeszcze bardziej cieszy ,ze Grzechelot wzial w niej udzial. :D brawo i Bszo.
  • Strach się bac teraz Lightmana. Ten krwiopijca wyssie z was ostatnie kk surowców w odwecie.

    Mnie mniej graty. Floty i tak maja pokaźne atakujący mino tych strat,i nieraz siłę oraz klasę pokazali.
  • sir0g napisał(a):

    Ładne [ciach]. Unitki chcieli się przylansować? ?( Nie rozumiem lotów na minus... SzO dla dwóch stron.



    Takich jak Lightman, co skanuja Cie pelno razy dziennie, z radoscia bys zezlomowal na minus :D Zezlomowanie top1 i top3 cieszy 20 krotnie :P

    Co do UP :D

    Jakby wyslal cala flote to by poprostu akcje odwolali nie ;d? i by nic nie bylo ;d

    //upominam za cytowanie wulgaryzmów
    Diakkon
  • Witam z zaświatów :) Wiecie jak tu fajnie ]:-D

    Doszły mnie słuchy o wielkim buum na rodzimej uni, więc spojrzałem i zmarwiałem.
    Doprawdy buum przeogromne i chyląc czoła obrońcom muszę pogratulować udanej zagrywki.
    Ale po uważniejszym przeczytaniu tematu doszedłem do wniosku, że autozłomnięcie w wykonaniu Falcona przy pomocy dr Gałązki miało drugie dno. Wiem że Falcon nawet w beznadziejnych sytuacjach nigdy nie opuściłby acs-u narażając partnera na totalną rozwałkę. Wiedział napewno co się szykuje ale przy nieobecności drugiego w składzie nie wycofał się. Rozważając co przyniosłoby większą ujmę wolał się złomnąc. Takie moje rozważania :)

    Reasumując:
    obrońcom Grzecha - gratulacje
    atakierom - SzO
    Falconowi - szacun!
  • slabe te rozwazania, gdyby faktycznie wiedzial co sie szykuje to by nie puscil floty do ataku - pozniej juz nie bylo z czego nas "przeczytac", pozatym mozna przeciez zawrocic i powisiec...ale fajnie ze zachwalasz kolege, moze ktos uwierzy ze byl taki dobroduszny ze sie o nas rozbil;]
  • Gratulacje chłopaki pięknej obrony ^^ Wiedziałam, że Wam się uda ]:-D ale że dwie pieczenie na jednym ogniu to mnie zdziwiliście :P
    Procent przeogromny i jak najbardziej zasłużony :bdb:
    Przetapiajcie na zabawki

    Pozdrawiam
    :fkiss:
  • Wróciłem z urlopu forumowego, wygrzałem kości, ponabijałem się już z arneja na IRC, to mogę w końcu też się i tutaj wpisać.
    Niestety będą to musiały być zasłużone gratulacje, a ten krnąbrny pastuch arnej, będzie mi teraz wytykał, że mu od farmerów cisnąłem i zwątpiłem ostatecznie w coś, co będzie miało w wyniku chociaż cztery cyfry :D. Jednak tym starciem mnie zaskoczyłeś i to pozytywnie (dla odmiany :E) i kłaniam się nisko, grzywą trę o ziemię, a piórko kapelusza omiata twe skromne progi. Gratulacje, wielkie gratulacje, piękne starcie. Za taki procent jestem Ci w stanie wybaczyć 3 kolejne "ST", gdzie główną część Twojej floty stanowić będą transportowce :E.

    Żeby nie było, że zawsze muszę być złośliwe bydle, to masz i sie ciesz -> :* + :piwko:. Jednak chyba każdy z nas wie do czego prowadzi takie połączenie ]:-D. Gratki lameczko raz jeszcze.


    Pozdrawiam
    Żubrzyk
  • No gratulacje.
    Huknęło Unią tak że nawet w Stanach to odczułem. W sumie szkoda mi jedynie Pawełka że stracił większość floty - ale odbudowa pójdzie pełną parą więc raz dwa nadrobi stracone stateczki. Wiadomo troche to potrwa ale mimo wszystko chciałbym doczekać się rewanżu.
    Agresorom SzP Obrońcom BSzO

    Pozdrawiam

    Bombey
  • Tu się nie wpisałem :P
    Piękna obrona ;] Szkoda mi tylko Wędki i Falcona. Liczę na ich odbudowę. Unity wypada pogratulowa. Zorganizowanie tylu flot to jednak trzeba dograć na ostatni guziczek. Atakierom ESSzO, a obrońcom przetopu na zabawki.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Seras Victoria ().

  • ŁADNE JEBUT... każdemu czasem trzeba utrzeć nosa! bez wyjątków!
    ogromnie się cieszę, że zaoraliście dwie największe floty na uni.. wielkie gratulacje!
    atakierom SZO i mniej pewności siebie...
    obrońcom przetopu na mięso!

    pozdrawiam
    how
  • Nie no w życiu bym nie uwierzył jak bym nie zobaczył poprostu "wow" O_O O_O O_O O_O .Grzes ladnie to wam wyszło. Tak sobie pomyślałem że zobacze co na starej dobrej capelli słychać no masz :) pozdrowienia dla wszystkich dla mojego byłego sojuszu htf. A i zapomniałbym atakierom szo.

    //upominam za flood
    Diakkon