Przyklejony ACS; gward i melmax i bandzior [PiS], Furious [TEMP], freelove [ONI] vs pele i sago [iea], SzajbaWawa [IEA] - 4479,85% + TOP1ACS (Hydra idzie w odstawkę) + POŻEGNANIE

  • Gemini
  • ACS; gward i melmax i bandzior [PiS], Furious [TEMP], freelove [ONI] vs pele i sago [iea], SzajbaWawa [IEA] - 4479,85% + TOP1ACS (Hydra idzie w odstawkę) + POŻEGNANIE

    Twoja flota z planety Chakalakabum x:xxx:x osiąga księżyc planety x:xxx:x należącej do . GŚ wystrzeliwuje grawitony w kierunku księżyca, które powodują silne trzęsienie a na końcu rozrywają satelitę. Wszystkie budynki na księżycu zostaną zniszczone. Pełen sukces. Flota wraca z powrotem na rodzimą planetę.
    Szanse zniszczenia księżyca: 8 % Szanse zniszczenia GŚ (Gwiazdy Śmierci):46 %


    Witam, to już ostatnie RW na tym Uni.
    Ostatnie ponieważ gra tutaj zabierała mi masę czasu a tak na prawdę większość osób z Topki znałem, to był poniekąd mój błąd, nie mogłem sobie latać tu i tam, bo każdy by znajomy.
    Coś na tej uni pozłomowałem, nigdy nie uważałem się za kogoś lepszego z każdym pogadałem nie jak misiu:*
    Ostatnio miałem dobry okres, cele jakoś się znajdowały, choć przyznam lubiłem agresywna grę typu-->lotna w us---> i bawienie się z obrońcami..
    I tak samo było z pele wlot w us.
    poslanie floty, wczoraj rano wysłanie GS o 15:38 wlot i moon8600 spada za pierwszym razem :)
    na fali pokazuje się flota na zbieraj wracająca następnego dnia po 13.
    Co do ekipy mógłbym zebrać osoby z większymi flotami, ale wybrałem znajomych z którymi mam bardzo dobry kontakt i z którymi fajnie się mi grało:)
    Wiedziałem, że obrona może być silna, więc szukałem 5osób (szkoda, ze upiorek nie mógł polecieć)
    Nie chce się mi pisać, więcej:D
    Pozdrawiam w tym RW
    WSZYSTKIE CFOKI-mój najlepszy sojusz w jakim grałem, atmosfera która panowała w nim rok temu była idealna,ale wszystko do czasu...
    PiS- z chłopakami zawsze fajnie się mi grało i gadało.
    ONI- nie poznałem ich aż tak dobrze, ale sojusz jest na poziomie :)
    Chciałbym pozdrowić wszystkich znajomych z którymi grałem na tym uni nie będę wymieniał, by kogoś nie pominąć, dzieki wszystkim za wspólne loty i złomowania oraz rozmowy na GG czy PW :)
    Mozna mnie spotkać na Kassiopei, dzieki wszystkim za grę:)
    na Koniec dostałem kontrę na recki od puszatka co mnie zdziwiło kontrował mnie też Sago to też mnie zasmuciło,bo widocznie dla niego bardziej liczą się cyferki :)
    gward: Piękny dzień aby zakończyć grę :)
    reszta wpisze się pod RW:)

    :E:E::E:E::E:E:E:E
    MACIE RW:P

    Starcie z 2011-07-11 13:39:08 następujących flot:

    Agresor gward [PiS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 277.933.000 (13,08%)
    Flota:
    M.transp. 2.111
    D.transp. 500
    L.myśliw. 22.720
    C.mysliw. 215
    Krazownik 731
    O.wojenny. 92
    So.szpieg. 1.800
    Bombowiec 13
    Panc. 1.462
    Niszcz. 132
    Razem: 29.776

    Agresor melmax [PiS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 432.026.000 (20,32%)
    Flota:
    M.transp. 1.908
    L.myśliw. 22.909
    C.mysliw. 350
    Krazownik 1.512
    Bombowiec 12
    Panc. 1.848
    Niszcz. 1.018
    Razem: 29.557

    Agresor Furious [TEMP] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 277.664.000 (13,06%)
    Flota:
    M.transp. 2.625
    D.transp. 414
    L.myśliw. 6.449
    C.mysliw. 266
    Krazownik 850
    O.wojenny. 470
    Bombowiec 191
    Panc. 1.820
    Niszcz. 72
    Razem: 13.157

    Agresor freelove [ONI] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 767.561.000 (36,11%)
    Flota:
    M.transp. 5.137
    L.myśliw. 27.011
    C.mysliw. 320
    Krazownik 3.479
    O.wojenny. 982
    So.szpieg. 673
    St.kolon. 1
    Bombowiec 357
    Panc. 4.894
    Niszcz. 217
    Razem: 43.071

    Agresor bandzior [PiS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty 370.455.000 (17,43%)
    Flota:
    L.myśliw. 3.500
    O.wojenny. 90
    Panc. 2.608
    Niszcz. 1.035
    Razem: 7.233

    Obrońca pele [iea] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty z obroną 347.554.000 (19,46%)
    Flota:
    M.transp. 2.470
    D.transp. 424
    L.myśliw. 19.932
    C.mysliw. 37
    Krazownik 2.816
    O.wojenny. 808
    Recykler 1.420
    So.szpieg. 307
    Bombowiec 500
    Panc. 351
    Niszcz. 153
    Razem: 29.218
    Obrona:
    Wyrz.rak 1.165
    Gauss 1
    Plazma 1
    M.powloka 1
    Razem: 1.168

    Obrońca sago [iea] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty z obroną 788.347.000 (44,15%)
    Flota:
    M.transp. 5.064
    L.myśliw. 30.101
    C.mysliw. 16
    Krazownik 3.073
    O.wojenny. 1.103
    Panc. 5.438
    G.Smierci 3
    Razem: 44.798

    Obrońca SzajbaWawa [IEA] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Wartość floty z obroną 649.854.000 (36,39%)
    Flota:
    M.transp. 2.392
    L.myśliw. 32.419
    C.mysliw. 391
    Krazownik 3.373
    O.wojenny. 3.304
    So.szpieg. 1.748
    Panc. 1.912
    Niszcz. 371
    Razem: 45.910

    ...po 6 rundach:

    Agresor gward [PiS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 81 -2.030
    D.transp. 62 -438
    L.myśliw. 831 -21.889
    C.mysliw. 24 -191
    Krazownik 244 -487
    O.wojenny. 70 -22
    So.szpieg. 13 -1.787
    Bombowiec 10 -3
    Panc. 1.325 -137
    Niszcz. 128 -4
    Razem: 2.788 -26.988

    Agresor melmax [PiS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 61 -1.847
    L.myśliw. 846 -22.063
    C.mysliw. 36 -314
    Krazownik 483 -1.029
    Bombowiec 12
    Panc. 1.690 -158
    Niszcz. 997 -21
    Razem: 4.125 -25.432

    Agresor Furious [TEMP] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 107 -2.518
    D.transp. 34 -380
    L.myśliw. 229 -6.220
    C.mysliw. 25 -241
    Krazownik 263 -587
    O.wojenny. 370 -100
    Bombowiec 177 -14
    Panc. 1.665 -155
    Niszcz. 72
    Razem: 2.942 -10.215

    Agresor freelove [ONI] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 189 -4.948
    L.myśliw. 1.016 -25.995
    C.mysliw. 22 -298
    Krazownik 1.171 -2.308
    O.wojenny. 783 -199
    So.szpieg. 5 -668
    Bombowiec 342 -15
    Panc. 4.470 -424
    Niszcz. 210 -7
    Razem: 8.208 -34.863

    Agresor bandzior [PiS] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 126 -3.374
    O.wojenny. 79 -11
    Panc. 2.440 -168
    Niszcz. 1.022 -13
    Razem: 3.667 -3.566

    Obrońca pele [iea] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 29 -2.441
    D.transp. 19 -405
    L.myśliw. 210 -19.722
    C.mysliw. 1 -36
    Krazownik 443 -2.373
    O.wojenny. 394 -414
    Recykler 53 -1.367
    Bombowiec 394 -106
    Panc. 243 -108
    Niszcz. 138 -15
    Razem: 1.924 -27.294
    Obrona:
    Wyrz.rak 12 -1.153
    M.powloka 1
    Razem: 13 -1.155

    Obrońca sago [iea] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 76 -4.988
    L.myśliw. 418 -29.683
    C.mysliw. 1 -15
    Krazownik 571 -2.502
    O.wojenny. 656 -447
    Panc. 4.258 -1.180
    G.Smierci 3
    Razem: 5.983 -38.815

    Obrońca SzajbaWawa [IEA] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 35 -2.357
    L.myśliw. 413 -32.006
    C.mysliw. 14 -377
    Krazownik 537 -2.836
    O.wojenny. 1.797 -1.507
    So.szpieg. 1 -1.747
    Panc. 1.392 -520
    Niszcz. 340 -31
    Razem: 4.529 -41.381

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 605.584.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 890.142.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 305.029.200 metalu i 142.956.300 kryształu.
    Potrzebnych 22.400 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 4479,85%
    Z czego 1816,75% z floty agresora, a 2663,1% z floty obrońcy.
    Wartość flot agresorów 2.125.639.000 (54,34%). Wartość flot i obrony obrońców 1.785.755.000 (45,66%).
    Według systemu Antaresa agresor stracił 605.584k punktów, obrońca 888.433k punktów.
    Bilans agresora (M: -106.181.800, K: -51.416.700, D: -25.617.000, P: -183.216).
    Bilans obrońcy (M: -606.265.800, K: -282.167.500, D: -47.565.600, P: -935.999).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.


    Złomu zebraliśmy ciutkę:)
    ŻEGNAM

    Lecimy dalej:fa:
    :D freelove / Black Igor = turbo multi konto :D

    ZŁOMIARZ z ZAWODU :E :E :E
    U24
    U64
    GEMINI
    MIZAR
    NEKKAR

    ponad 200 ST
  • dzieki free za te wszystkie miesiace, byles najlepszy na tej uni! i nie ma co tu duzo gadac inaczej sie zlomuje majac 7 tys ludzi na uni a inaczej majac kilka ambitnych celow.
    zawsze trzymales poziom, zawsze grales czysto teraz masz ====REKORD GEMINI TOP 1 ACS!!=====
    fajnie ze moglem poleciec z wami.
    mysle ze poleciala sama smietanka jasnej strony mocy XD
    o prostu poPISowa akcja jeden za wszystich ,wszyscy za jednego lot do konca mimo ze wiadomo było juz w polowie drogi ze zysku z tego nie bedzie, po cichu liczylem ze zabawa w ,,cykora,, przestraszy obroncow i sie cofna....ale tez maja mocne nerwy i umieja sie bawic ]:-D
    dla tego panowie pełen szacun ;)
    ps. misiu tego dnia ci nie zapomne do konca tego uni 8-) miałes byc ozdoba w mojej gablocie ^^
    "Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana."

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -----MELMAK-------- ().

  • Zabawę w cykora wygrali złodziej złomu ;)
    A tak na serio Panowie lepiej skończyć w zabawę w wielkiej bitwie niż oddać konto jakiejś lame która szybko w reki spakują!!
    Gratulacje za odwagę a złodzieja złomu na pohybel, oby ich stocznie się popsuły od kradzionego złomu :E
    Jesteśmy tylko karłami stojącymi na barkach olbrzymów

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tribuni Plebis ().

  • ZACZNE OD TEGO


    Wycofałem sie bo z mojej floty by nic nie zostało chodz z tego co widze brakło wam organizacji( furious w pewnym momęcie nie wiedział co jest grane np dolot mojej floty nie chciałem za bardzo rozwijać rozmowy na gg zeby cos przypadkiem nie przekazać nie opatrzenie (kac)) lecieliście na pałe dosłownie i tak też było
    moj przylot 13:29 wasz przylot 13 37 przylot szajby 13 38 pele wiadomo minute pozniej z sago i z tym co pele zebrał do obrony niedali byśmy rady (co gorsza bez warunkowo musiałem wyjść przed atakiem takie życzie ...) jeszcze leciał znami edynward któremu bardzo dziękuje za wspólny lot można na ciebie liczyć :) !! MELMAX NIE NA TWOJĄ PROŚBE ZAWRÓCIŁ TYLKO NA MOJĄ !!

    minus wczorajszej organizacji naszej nie ustaliliśmy czasu ja byłem pijany z powodu wyjazdu kuzyna...później na szybkiego zbiórka deuteru :/ mogłem wziaść to 4,5kk z tej moonówki a nie tylko 3kk wtedy jak pele pisał "zawróć zrobimy to inaczej" było już za późno dla pewności powrotu mojej floty wysłałem ją na 8 godzin zatrzymaj !

    myślałem ze sie z uszatkiem nigdy nie dogadam że prędzej to będzie free a sytuacja sie odwróciła jak free podniósł ręke na mojego najlepszego kolege na ogame pele. gratulacje uszatek ściągnięcia tych recków nie wiem kto dokładnie leciał w acs z tego co pele do mnie dzwonił to jeszcze ladys i sago
    ladys ten skan rano myślałem ze jest wymierzony w mój powrót dla ustalenia techów z tąd ta buźka :) ale zrobiłaś dobrą robote <kwiaty> dla ciebie których na ogame brak :)) [czerwone róże]



    pozdrawiam to z mojej strony, złom piękny IEA pokazaliśmy ze sobie nie damy ! ]:-D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Ree ().

  • Szacun dla całej załogi... Dla atakujących i dla obrońców. Części która kończy - powodzenia w innych światach. Tym co zostają SZO. Miśkowi znudzenia - jesteś najsłabszym top 1 z uni na których grałem. Nie ze względu na umiejętności tylko za całokształt :/

    Jeszcze raz gratulacje chłopaki.
    HYDRA się wstydzi!!! xD xD :noob:

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Iskra ().

  • ładnie sie rozbiliście;)
    witam\y na kassiopei;)
    tam Cie jeszcze nie znają i nie doceniają;D
    top 1 ACS pobite świetnie;)
    gratulacje i frajdy z ubicia tuskafki kiedys na kassio:)
    a co do sojuszu najlepszego to na kassio jestes w najlepszym sojuszu na świecie:D
    A tak serio, to nie ma znaczenia czy jesteś papieżem, czy Barackiem Obamą, czy też Bono albo Björk – niektórzy ludzie będą cię uwielbiać, a niektórzy nienawidzić. Możesz być kolesiem wałęsającym się po ulicach albo najsławniejszą osobą na świecie, to bez znaczenia. Niezgoda i opozycja są, niestety, częścią człowieczeństwa. Nie znam jeszcze artysty, który by nie zaznał jakiejś formy krytyki.
  • He he - mój drugi ACS na Gemini chyba....

    ĆFOKI.... Tak to była atmosfera....

    Co do akcji - po cichu liczyłem, że zawrócicie ale niestety.... :)

    Co do zysku... Misiek się wtrącił i pozamiatał chyba troszkę - ciekawe ile zgarnął ale jak tyle co myślę to słabo u Was ze zbiórką :)

    Co do Sago.... Cóż powiedział bym , że umie się bawić. Tak jak i Ty i ja i inni co tu uczestniczyli w boju. Drapnął Twoje recki na powrocie bo... to gra i zabawa.

    Ogólnie to szkoda stateczków ale chłopcy z IEA mówili , że warto się dla PELEGO poświęcić bo w porządku jest.

    Dzięki za szybkie załatwienie 12 kk dex-u na lot :) 3 h i miałem na planecie. To jest SYSTEM :)

    Dzięki Sago i Pele za lot.

    Ogólnie wszystkim SzO!

    Zaczynam od dzisiaj górniczyć!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez SzajbaWawa ().

  • ja dziękuję wszystkim za locik - teraz jeszcze tylko odesłać pzta a potem urlop załączam...miało byc od 1 lipca le jakos ten duzy % mi nie wychodził...do dzisiaj.

    Ja też dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję pograc troszkę na gemini za mile lub nie spędzone wspólnie chwile :)

    aha - Pele zawróc ten recykler :P

    czemu ra. się wycofał? wystraszyli się czy jak? jedna flota więcej a na pewno nie skonczyłoby się remisem :)
    gward


    TWÓJ 1% MOŻE POMÓC!!!
    ODZWIEDŹ STRONĘ http://www.shd.org.pl/ I ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC

    JA POMOGŁEM - TERAZ KOLEJ NA CIEBIE
  • Szacunek dla każdego kto brał udział w tym starciu. Trzeba mieć jaja jak balony, żeby nie wycofać się wiedząc jakie mogą być skutki... Ogame jutro się nie kończy, natomiast straty każdego z osobna są do odrobienia w 2-3 tygodnie. Czym są jednak te tygodnie przy miesiącach podczas których to starcie będzie stać na piedestale.

    Gratulacje.

    By być obiektywnym pluję na tych którzy zamiast dobrze się bawić razem z innymi w piaskownicy postanowili niczym hieny cmentarne kraść to co do nich nie należy. Ot co top flociarze Uni za kontrowanie recków się zabrali. Widać kogo na co stać... banda dorobkiewiczów za wyjątkiem jednego który akurat leciał po swoje...
  • Bardzo ładne pożegnanie z uni, większość lotników znam chociaż trochę ze wspólnej gry, więc gratuluję decyzji. Free, mam rozumieć że teraz wszystkie siły koncenetrujesz na Kassio, czy też szykujesz się na Leo?? Pozdrawiam wszystkich znajomych z Gemini!!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez niedzio ().

  • gratuluje wszystkim zwlaszcza sago ktory wszystko ogarniał od początku do końca i byl inicjatorem całego zdarzenia wszystkim z IEA zycze szybkiego powrotu do zdrowia zwłaszcza Szajbie który chyba najbardziej dostał po galotach ale "jak się bawić to się bawić" raz dwa to odrobisz przygóniczysz i jazda dalej, co do agresorów to piękna akcja ale czy sie opłacała to nie wiem każdy pewnie sam na wlasny sposob sobie chcial przez ten lot cos udowodnic grunt ze IEA nie dała sobie w kaszę dmuchać :d Freelove powodzenia cokolwiek bedziesz robil :]
  • -----MELMAK-------- napisał(a):


    ps. misiu tego dnia ci nie zapomne do konca tego uni 8-) miałes byc ozdoba w mojej gablocie ^^


    na pw pisałeś że kontrę twojej floty wyliczyłem idealnie... a później jak cofnąłęm tą przynętę (posłaną 5 ukladów obok i tylko po to żeby twoi koledzy z temp spalili deut)
    to zarzekałeś się że nie planowałeś żadnej podstawki...

    doświadczenie w tej grze jednak mnie nie zmyliło, wabik w postaci gs lecąych na moona freelove i "kontra" na twoją flotę całkowicie was zmyliło...

    Tribuni Plebis napisał(a):

    Zabawę w cykora wygrali złodziej złomu ;)
    A tak na serio Panowie lepiej skończyć w zabawę w wielkiej bitwie niż oddać konto jakiejś lame która szybko w reki spakują!!
    Gratulacje za odwagę a złodzieja złomu na pohybel, oby ich stocznie się popsuły od kradzionego złomu :E


    sam byś ukradł złom gdybyś tylko umiał :D

    aura napisał(a):

    pewnie polowa uni recki wysylala :) ahhaha no dziady przeznac sie kto i ile zlomu ukradl.. Frelovku... brawo.


    nie połowa tylko kilka osób, z czego ja posłałem ponad 8 k recków, zebrałem 4 k czyli 40 banieczek metalu i tyle samo krysi
    a nie zebrałem więcej tylko dlatego że do końca nie wiadomo było która z flot lecących na zatrzymaj padnie...

    gward napisał(a):


    czemu ra. się wycofał? wystraszyli się czy jak? jedna flota więcej a na pewno nie skonczyłoby się remisem :)

    wycofał bo jedna lama mu kazała ...

    Cod3 napisał(a):

    Szacunek dla każdego kto brał udział w tym starciu. Trzeba mieć jaja jak balony, żeby nie wycofać się wiedząc jakie mogą być skutki... Ogame jutro się nie kończy, natomiast straty każdego z osobna są do odrobienia w 2-3 tygodnie. Czym są jednak te tygodnie przy miesiącach podczas których to starcie będzie stać na piedestale.

    bitwa bez sensu... odpadnie kilku graczy i będzie jeszcze bardziej nudno


    Cod3 napisał(a):

    By być obiektywnym pluję na tych którzy zamiast dobrze się bawić razem z innymi w piaskownicy postanowili niczym hieny cmentarne kraść to co do nich nie należy. Ot co top flociarze Uni za kontrowanie recków się zabrali. Widać kogo na co stać... banda dorobkiewiczów za wyjątkiem jednego który akurat leciał po swoje...

    ten co leciał po swoje nigdzie by nie doleciał, bo nawet nie wpadł na to żeby te recki wyliczyć... a tak zebrał sobie cały złom z kontrowanych recków freelove, bo ja nie leciałem po nie dla zysku

    ARDCANAGHT napisał(a):

    No cóż kończy Free kończę i ja :D kilak lam rozbiło sie o kilku nuubków ot i cała filozofia :D a najlepiej na tym wyszedł misio bauahahahahahahaha :D

    no w sumie z małym farmionkiem to wyszło ponad 100 banieczek na czysto z ukradzionego złomu :E

    klooos napisał(a):

    gratuluje wszystkim zwlaszcza sago ktory wszystko ogarniał od początku do końca i byl inicjatorem całego zdarzenia wszystkim (...)

    sago nie ogarniał niczego ! akcja po stronie obrony i po stronie atakujących była niezgrana, mogła paść praktycznie każda z flot lecących w obronie na zatrzymaj, bo każda dolatywała o innym czasie. Atakujący też się nie popisali, bo mogli np. ustrzelić tylko flotę sago, lub flotę sago i szajby - nie lecąc do końca, dzięki czemu mieli by nieporównywalnie mniejsze straty a nawet zysk.

    Ta akcja miała wyglądać zupełnie inaczej, do tego moja flota miała byc w recach melmaxa i bandy tempych, tfu wróć ;) TEMPKÓW bo zakładali że wyliczę czas powrotu melmaxa i pośle na niego cała flotę z kontrą... no i wyliczyłem, ale potrafię też logicznie myśleć...

    PRAWDA FREELOVE ŻE ZATKAŁO :P ?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mis.uszatek ().

  • misiu uszatku może flota nie bylo do konca zgrana ale i tak sago wszystko ogarniał gdyby nie on pele mial by w plecy cała flote a kazdy z agresorow o ile by ich nie kontrowali zysk. Mowisz ze "bitwa bez sensu... odpadnie kilku graczy i będzie jeszcze bardziej nudno" nie każdy gra dla punktów niektorzy graja zeby miec dobrą zabawę ^^
  • Co do starcia... Szkoda, że dwoje z nas recków nie posłało nie wiem dlaczego :quasi: Chociaż do końca akcji myślałem, że to zrobili...
    Akcja na zakończenie? Tego też nie wiedziałem... Może by było inaczej jakby miś_uszatek ( chyba ulubiona bajka z dzieciństwa) nie strącił tych 5k recków. Freelove mam cie uczyć recki posyłać??:D
    Reasumując... Fajnie było mimo strat. Skład był jaki był i więcej możliwe, że takiego nie będzie :) Semper wybacz :*
    Lodzik na uszata zawsze bym poleciał nawet jakby zysku nie było byle by on miał więcej strat a te GąSki wyglądały smakowicie :E
    Jestem teraz po tych co kończą jego najlepszym "przyjacielem" prawdopodobnie :E


    Co do złomu to zebraliśmy około 109kk metki i 75kk krisu ponieważ jw. Nie ma źle :) Niektórzy się ucieszą, że będę miał za co kriss kupić :)
    Odbudowa będzie gdyż TEPMlariusze ( a nie jak piszą niektórzy analfabeci "TEMPaki" ) to sojusz który jest od początku uni i składa się z osób z których jestem dumny, że mogę z nimi grać i grać będę dalej :)

    I w tym miejscu chciałbym wszystkich pozdrowić tych którzy dalej są z nami, tych co niedawno wrócili i tych co byli ;) Wiedzą Ci co mają wiedzieć :kwiat:

    A jeśli chodzi o wieś i słome z butów.. "człowiek" ze wsi wyjdzie ale wieś z "człowieka" nigdy ;) ( nie bez powodu " " jest ;) )

    Free 3m sie i do zobaczyska na innym uni :) W końcu ST nam razem wyszło :D



    TEMP RuLeZ :evil:
  • Ja tam pogratuluje obu stronom - sojusznikom bardziej, bo to standardowo :P Bronic trzeba. To uni zaniedbalem jak widac szczegolnie przez ostatnie pol roku. Zero udzialu na forum, sojuszu, pkty spadly itd. Tym co odeszli - powodzenia w realu bo to najwazniejsze, a tym co grają powidzenia w grze :)

    Patryk________
  • no i się zaczęły kótnie...niepotrzebnie - to też jest jeden z powodów dla których nie chce mi się tu grać...
    co do tego nie zgrania - od początku mieliśmy leciec na PELEgo i to był priorytet. Gdyby doleciał Ra. i ktoś jeszcze (nie pamiętam nicka) to IEA by wygrało.

    Akcja nie była robiona poto aby się pożegnać z tym unii , była zrobiona for fun i to jest najważniejsze :)
    gward


    TWÓJ 1% MOŻE POMÓC!!!
    ODZWIEDŹ STRONĘ http://www.shd.org.pl/ I ZOBACZ JAK MOŻESZ POMÓC

    JA POMOGŁEM - TERAZ KOLEJ NA CIEBIE
  • Ja lecialem swoimi szczurami:D Nie wiem czy moje namiastki floty cokolwiek by zdziałąły bo bądźmy szczerzy europy tym co mam nie podbiję, ale zostałem poproszony o pomoc, a dostaliśmy pod koniec dyrektywę żeby zawrócić więc zawróciliśmy.Pewnie za słabe techy miałem.
    To że ktoś dźwignie złom było niemal pewne(przynajmniej że bedzie probowal) a że mu się udało to gratuluję uszatemu sprytu (sam podbieram czasami:D). To że schabowsen obserwuje było wszystkim wiadome i ze ktos dostanie od misia czape na powrocie było kwestia czasu.
    Zastanawia mnie tylko czy freelove juz lecial z intencja pozegnania czy doszedl do wniosku po stracie reckow, jezeli juz leciał z takim pomysłem to trochę brzydko że postanowił sobie zrobić wielkie odejście kosztem "sojuszników".
    Freelowowi powodzenia gdzieś indziej
    Wszystkim szybkiej odbudowy