fafi :>

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Cześć!

    Imię: Rafał
    Wiek: 23 lata
    Miejsce zamieszkania: "Ściana Wschodnia", a dokładniej okolice Białej Podlaski
    Zajęcia: student zaoczny na kierunku ekonomii póki co poszukujący pracy

    W Teamie jestem już od ponad 8 miesięcy. Miałem niby nie zakładać CT, ale jedna osoba mnie do tego namówiła... :>

    To by było chyba na tyle takiej wstępnej charakterystyki. Zapraszam do zadawania pytań. ]:-D
  • 8 miesięcy? Znaczy ja już ponad rok? :O Faktycznie!
    No ale nie myśl, że będzie łatwo.
    1. Co takiego jest w elfie, a raczej, co takiego jest w fafim, że wytrzymał z elfem tyle czasu?
    2. Z perspektywy owego, jaka jest najtrudniejsza wada elfa?
    3. Czego fafkulec pragnie najbardziej?
    4. Nie przeszkadza Ci, że FA się czasem pod fafkulca podszywa i kiedy go wygryziesz?
    5. Ulubiona pieszczota.
    6. Skąd masz tyle sił do STukania? stukania? :D

    Pielwsa!
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Jakie typy na przyszły sezon?
    Czy przyjście Żewłakowa do Legii to zły znak? (dla Wawki ofc) Czy tylko ja tak to odbieram? :D
    Przyglądałeś się rewolucji w Poznaniu? Jak sądzisz jest szansa coś z tej drużyny wycisnąć mimo, że na stołku pozostał HOSE MARIJA BAKEJRO?
    Zamierzasz dorwać bilety na Euro 2012?
    Jak według Ciebie powinna wyglądać obrona naszej reprezentacji?

    Edit: Stwory?! Rzeźnik - foch! :D

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Madderdin ().

  • Bez przesady nie bedzie tak zle :P

    Nikt przeciez nie bedzie ci zadawał pytań w stylu co sadzisz O teori chaosu. Czy wiara to tak naprawde system polityczno społeczny słuzacy do kontroli mas :P ani ulubiona kreskówka i postac animowna i dlaczego :P

    Pozdrawiam :)

    PS to jakie masz zdanie na powyzsze tematy :P
    Woe to you, on earth and sea,
    for the Devil sends the beast with wrath,
    beacause he knows the time is short...
    Let him who hath understanding reckon the number of the beast
    for it is a human number,
    its number, is six hundred and sixty six
    :evil:
  • elfi napisał(a):

    8 miesięcy? Znaczy ja już ponad rok? :O Faktycznie! W porę się obudziłaś. ]:-D
    No ale nie myśl, że będzie łatwo. Mam się bać?
    1. Co takiego jest w elfie, a raczej, co takiego jest w fafim, że wytrzymał z elfem tyle czasu?
    Może to dlatego, że jestem trochę sentymentalny i już się zdążyłem przywiązać emocjonalnie do Ciebie. Znamy się ładny kawał czasu i mnóstwo godzin przegadaliśmy. Uwielbiam to, że mogę pogadać z Tobą szczerze praktycznie na każdy temat, choć oczywiście zdarzają się miedzy nami kłótnie (takich poważnych to chyba 2 naliczyłem).
    2. Z perspektywy owego, jaka jest najtrudniejsza wada elfa?Hmmm... Czasami jesteś może nieco zbyt impulsywna. Niektóre sprawy rozpatrujesz pod wpływem emocji, choć być może powinnaś się nad nimi głębiej pomyśleć. Aczkolwiek nie zmieniaj się bo lubię to w Tobie. ;)
    3. Czego fafkulec pragnie najbardziej? W perspektywie krótkookresowej najbardziej pragnę znalezienia pracy i uniezależnienia się finansowego od rodziców. Z kolei w perspektywie długookresowej pragnę chyba tego samego co każdy inny normalny człowiek, czyli znalezienie tej jednej jedynej osoby i szczęścia w życiu.
    4. Nie przeszkadza Ci, że FA się czasem pod fafkulca podszywa i kiedy go wygryziesz?Nie wiem czy ujawnianie na forum publicznym misternie uknutego przeze mnie planu wygryzienia FA i przejęcia władzy na forum jest dobrym rozwiązaniem. W końcu, któryś FA mógłby to przeczytać... :D
    5. Ulubiona pieszczota. Nie mam ulubionej, ale jeśli już miałbym wskazać to byłby pewnie "masaż"... :rumieniec:
    6. Skąd masz tyle sił do STukania? stukania? :D Bo wysysam energię życiową z innych ludzi...<złowieszczy śmiech>

    Pielwsa!


    Madderdin napisał(a):

    Jakie typy na przyszły sezon?
    1. Legia
    2. Wisła
    3. Lech

    Czy przyjście Żewłakowa do Legii to zły znak? (dla Wawki ofc) Czy tylko ja tak to odbieram? :D Nie tylko Ty. Podejrzewam, że pozyskanie Żewłaka będzie niewypałem. Jest stary, wolny, a na dodatek pewnie niemałą pensję będzie pobierał, którą można by przeznaczyć na dwóch młodszych i ambitniejszych zawodników.
    Przyglądałeś się rewolucji w Poznaniu? Jak sądzisz jest szansa coś z tej drużyny wycisnąć mimo, że na stołku pozostał HOSE MARIJA BAKEJRO? W sumie podoba mi się koncepcja poznańska polegająca, na budowaniu zespołu na młodych i zdolnych wychowankach, którzy będą dawali z siebie 110% możliwości w każdym meczu. W pierwszym sezonie rewolucji może być ciężko osiągnąć jakiś sukces, ale później kto wie... .
    Zamierzasz dorwać bilety na Euro 2012? Losowanie w pierwszym terminie mi nie poszło, jednak dalej będę próbował zdobyć jakiś bilet poprzez konkursy organizowane przez oficjalnych sponsorów EURO 2012. Nie mam jednak zamiaru kupować biletów tuż przed samymi finałami od "koników".
    Jak według Ciebie powinna wyglądać obrona naszej reprezentacji?
    Piszczek, Perquis, Jodłowiec, Boenisch.


    Rzeźnik drzew napisał(a):

    O ja. Popełniasz błąd. Teraz zasypią Cię takie stwory (jak wyżej) strasznymi pytaniami i nie dadzą żyć :P
    Udanej walki z trudnymi pytaniami :E
    Ja Ci daruję :*

    Ed.
    Aaa... sam napisałeś, że zapraszasz do zadawania pytań - masochista :D
    Lubie wyzwania. ]:-D


    Ksionc napisał(a):

    Bez przesady nie bedzie tak zle :P

    Nikt przeciez nie bedzie ci zadawał pytań w stylu co sadzisz O teori chaosu. Czy wiara to tak naprawde system polityczno społeczny słuzacy do kontroli mas :P ani ulubiona kreskówka i postac animowna i dlaczego :P

    Pozdrawiam :)

    PS to jakie masz zdanie na powyzsze tematy :P

    Chaos to... chaos i tylko tyle mam do powiedzenia na temat tej teorii :E
    Sama wiara, może nie. Jeśli już to raczej religię, można uznać za taki system.
    Ulubiona kreskówka... W dzieciństwie chętnie Garfielda oglądałem. :P Dlaczego? Bo był zabawny i lubiłem patrzeć jak się znęca nad tym głupim psem Odim. :D
  • Cześć ;)

    fafi napisał(a):

    Jakie typy na przyszły sezon?
    1. Legia
    2. Wisła
    3. Lech


    No możliwe, możliwe, ale wątpię aby Maciuś S. coś u Was jeszcze ugrał ;) Jeśli my kupimy jeszcze środkowego i lewego obrońcę to idę szampana otwierać :)



    fafi napisał(a):

    [...]młodych i zdolnych wychowankach, którzy będą dawali z siebie 110% możliwości w każdym meczu. W pierwszym sezonie rewolucji może być ciężko osiągnąć jakiś sukces, ale później kto wie... .


    110%? Wątpię, szczerze wątpię :P


    fafi napisał(a):

    Jak według Ciebie powinna wyglądać obrona naszej reprezentacji?
    Piszczek, Perquis, Jodłowiec, Boenisch.


    Piszczek? Ok.
    Perquis? A to jest Polak? O_o
    Jodłowiec? Nigdy nie widziałem, żeby pokazał cokolwiek. Prędzej już Głowacki czy Wojtkowiak by mógł być.
    Boenisch? Chłop nie gra rok w piłkę.


    No to teraz pytania :P

    Jakie po metinie forum wybierasz sobie do flame?

    Dlaczego ekonomia?

    Co w sesji jest pięknego?

    Masz prawko/auto?
    ex SMod ZŻU, MN
    ex Mod Handel, Wojny, DiD, S&D, ST, PoO, WiP

    LFC - this means more...


    Twister jest genialny!
    mirela jest wspaniała!
    Pręgierz (*)
  • Muahaha. Męczenia fafiego dzień kolejny.
    Co idealna kobieta fafiego mieć powinna? Z wyglądu i charakteru?
    Wierzysz w taką prawdziwą miłość do grobowej deski? Czy może to tylko chemia, a później pozostaje przywiązanie?
    Będą tylko dwa, ale liczę na wyczerpujące odpowiedzi.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Zimny napisał(a):

    Teraz trollujemy tutaj? :quasi:
    Wolałbym określenie "poznajemy lepiej swojego moda", ale ogólne przesłanie jest podobne. ]:-D


    Mati napisał(a):

    Cześć ;)
    Siema ;)

    No możliwe, możliwe, ale wątpię aby Maciuś S. coś u Was jeszcze ugrał ;) Jeśli my kupimy jeszcze środkowego i lewego obrońcę to idę szampana otwierać :)
    Pożyjemy, zobaczymy. Jeśli Legia będzie grać przez cały rok tak jak w końcówce sezonu to żadne transfery Wiśle nie pomogą.

    fafi napisał(a):

    [...]młodych i zdolnych wychowankach, którzy będą dawali z siebie 110% możliwości w każdym meczu. W pierwszym sezonie rewolucji może być ciężko osiągnąć jakiś sukces, ale później kto wie... .

    110%? Wątpię, szczerze wątpię :P
    Młodzi będą chcieli się pokazać i na pewno będą gryźć trawę w każdym meczu.

    Piszczek? Ok.
    Perquis? A to jest Polak? O_o - ma niedługo dostać polskie obywatelstwo
    Jodłowiec? Nigdy nie widziałem, żeby pokazał cokolwiek. Prędzej już Głowacki czy Wojtkowiak by mógł być. - Taa Głowacki... On coś nie ma szczęścia do gry w kadrze. A to samobója walnie, a to z boiska wyleci czy karnego dla rywali zrobi. :P Z kolei Wojtkowiak to dno totalne, zresztą tak jak Glik czy Sadlok.
    Co do Boenischa - do Euro został jeszcze rok i wierzę, że do tego czasu wróci do pełnej formy.

    No to teraz pytania :P

    Jakie po metinie forum wybierasz sobie do flame?
    Na Ikariamie mnie chyba jeszcze nie widzieli... ]:-D

    Dlaczego ekonomia?
    Humanista ze mnie słaby, a zawsze lubiłem liczyć. Miałem też nadzieję, że po skończeniu ekonomii będzie nieco łatwiej mi znaleźć jakąś fajną pracę.

    Co w sesji jest pięknego?
    Nic. :D

    Masz prawko/auto?
    Mam prawko... w planach. ;P


    elfi napisał(a):

    Muahaha. Męczenia fafiego dzień kolejny. Elfi! :*

    Co idealna kobieta fafiego mieć powinna? Z wyglądu i charakteru? Co do wyglądu to zawsze bardziej pociągały mnie blondynki. Powinna być wysoka (tak co najmniej 170 cm), żeby nie wyglądała przy mnie karłowato. Co do figury i różnych krągłości nie mam jakichś specjalnych wymagań. Oczywiście nie może być za gruba, ale z drugiej strony nie powinna też przypominać wieszaka na ubranie. :P Ważne też są dla mnie oczy. Powinna mieć w nich coś takiego urzekającego, a jednocześnie tajemniczego. Odnośnie charakteru to można by tu wypisać praktycznie wszystkie pozytywne cechy. :P Jednak dla mnie idealna kobieta musi być przede wszystkim inteligentna, szczera i wierna. Dobrze, żeby miała poczucie humoru, była radosna i troszkę zwariowana. Poza tym powinna być też czuła, odpowiedzialna i zdecydowana.

    Wierzysz w taką prawdziwą miłość do grobowej deski? Czy może to tylko chemia, a później pozostaje przywiązanie?
    Wierzę. Mam w sobie trochę z duszy romantyka. Chemia może trwać ledwie przez kilkanaście miesięcy, a ludzie wytrzymują przecież ze sobą kilkadziesiąt lat. Wątpię, żeby zdołali ze sobą tyle wytrzymać opierając się jedynie na samym przywiązaniu.


    Rzeźnik drzew napisał(a):

    Dlaczego fajnie jest być zielonym? :>
    (przełamałem się :P)
    Bo zielony to fajny kolor. :P A tak całkiem serio to można poznać sporo interesujących ludzi i to nie tylko w teamie, ale również w działach, które przydzielono Ci do moderacji. Nie ukrywam, że można poznać też troszkę smak władzy nad innymi, choć ja akurat ostatnio stałem się bardziej liberalny i do wielu przewinień userów podchodzę z większym dystansem. ;)
  • Po tylu latach oglądania w lustrze jaśniutkiej blondynki z długimi kończynami dziwi mnie, co faceci w takich kobietach widzą. Zwykle niewyraźne rysy, "rozmywający się" wygląd, a w lecie skóra znacznie ciemniejsza od włosów... :E Ale co kto lubi. Mi dla odmiany podobają się brunetki.
    Kojarzysz mi się zupełnie anty- muzycznie, nie będę pytać, czego słuchasz, bo pewnie odpowiesz, że wszystkiego, zapytam więc o jakiś jeden z Twoich ulubionych utworów. Zapodaj coś. ;P
    Btw szykuj się na koncert Rammsteina, ćwicz kondychę, bo wyciąganie bezwładnego elfa ze wściekłego tłumu do najprostszych nie należy. ]:-D
    Rozwiń skrót: elfi.
    Co sądzisz o piercingu? Tylko nie mów, że obojętne.
    A o tatuażach?
    Tak sobie pomyślałam, bo przydałby mi się murzyn. Co myślisz o dziale GiK? ;P
    Wsio bo nie mam weny, ale jutro będzie gorzej.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    Po tylu latach oglądania w lustrze jaśniutkiej blondynki z długimi kończynami dziwi mnie, co faceci w takich kobietach widzą. Zwykle niewyraźne rysy, "rozmywający się" wygląd, a w lecie skóra znacznie ciemniejsza od włosów... :E Ale co kto lubi. Mi dla odmiany podobają się brunetki.
    Brunetki a nie bruneci? ;P

    Kojarzysz mi się zupełnie anty- muzycznie, nie będę pytać, czego słuchasz, bo pewnie odpowiesz, że wszystkiego, zapytam więc o jakiś jeden z Twoich ulubionych utworów. Zapodaj coś. ;P
    Armageddon to jeden z moich ulubionych filmów i może dlatego zakochałem się w tym kawałku: youtube.com/watch?v=rKAn1HvmRXM

    Btw szykuj się na koncert Rammsteina, ćwicz kondychę, bo wyciąganie bezwładnego elfa ze wściekłego tłumu do najprostszych nie należy. ]:-D
    Tak, tak - pamiętam jak mówiłaś mi kiedyś, że lubisz mdleć na ich koncertach. :D

    Rozwiń skrót: elfi.
    elektryzująca, lubieżna, figlarna, interesująca

    Co sądzisz o piercingu? Tylko nie mów, że obojętne.
    1-2 kolczyki w wardze czy na łuku brwiowym mi nie przeszkadzają, ale już kolczyk w przegrodzie nosowej czy w sutku wygląda dla mnie nieestetyczne.

    A o tatuażach?
    Podobnie jak wyżej. Jeśli człowiek zachowuje umiar to jest ok. Tatuaż na twarzy mi się nie podoba, ale już na ramieniu, łydce czy plecach może wyglądać całkiem seksowanie.

    Tak sobie pomyślałam, bo przydałby mi się murzyn. Co myślisz o dziale GiK? ;P
    Chętnie, aczkolwiek odkąd siedzę w komisji MOD to jest nieco problematyczne :-/

    Wsio bo nie mam weny, ale jutro będzie gorzej.
    Najgorzej to raczej będzie pojutrze rano. :D



    Rzeźnik drzew napisał(a):

    Ile masz w dowodzie? Wzrostu oczywiście :P
    W dowodzie mam wpisane 192 cm, w rzeczywistości może być te 2-3 cm więcej. :P
  • buleon napisał(a):

    O, fafi założył cetka^^
    Jak myślisz, ile starczy Ci samozaparcia, żeby odpisywać na wszystkie pytania userów i - co gorsza - modów?
    Myślę, że dam radę. No chyba, że będzie więcej takich głupich pytań, podobnych do tego jakie zadał [Raven].
    Co Wy tam z Matim działacie na Metinie?
    Odstresowujemy się. :D
    Chciałbyś wziąć kolejny dział?^^
    Tak jak już wcześniej napisałem. Chętnie mógłbym pomoderować GiK, ale ze względu na moją obecność w komisji rekrutacyjnej jest to nieco utrudnione.


    [Raven] napisał(a):

    To też się wpiszę heeh
    Nie za młody? Nie.
    Nie za stary? Nie.
    Po co? Bo tak.
    Czy Ci się to podoba? Tak.
    POzdrawiam XD
    1. Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
    2. 2 GB RAM
    3. 256 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 3.0 (GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO)

    Jej, to jest zło ;< Pójdzie Ci?
    <Rosska> wiesz, co Zimny? Ty jesteś gorszy od pana V. i pana W. razem wziętych ;x
    19.01.2010 - Top4 Ogame.pl w wydobyciu deuteru.
  • Zimny napisał(a):

    1. Procesor Intel Core 2 Duo 2,13 GHz lub AMD X2 5600+
    2. 2 GB RAM
    3. 256 MB karta graficzna, z obsługą DirectX 9 i Pixel Shader 3.0 (GeForce 7900 GTX / ATI Radeon X1950 PRO)

    Jej, to jest zło ;< Pójdzie Ci?
    Procek na styk, pamięci starczy, ale obawiam się, że karta nie będzie na tyle wydolna, żeby Wiedźmin się nie ciął ;/

    Rzeźnik drzew napisał(a):

    Nie masz czasem dość tego forum?
    Póki co jeszcze nie. Z forum jest o tyle dobrze, że nie musisz go ustawiać pod swój harmonogram dnia. Mam czas to wchodzę i czytam/piszę posty. Zresztą teraz się jeszcze przez 2 tygodnie byczę się na urlopie. ]:-D
    I niektórych użytkowników?
    Użytkownicy potrafią czasem zaleźć za skórę, ale nie robi to na mnie wielkiego wrażenia. Czasami dostanę jakieś "kwieciste pw", ale wtedy tylko się uśmiecham pod nosem, czytając je. ]:-D

    Bo że gry, to jestem prawie pewien :P (mylę się?)
    Odpowiem trochę dyplomatycznie. Gram na dwóch uni flotowo i nie przejąłbym się zbytnio, gdybym jakiegoś złoma dostał. Przynajmniej byłby jakiś porządny impuls do skończenia. ]:-D Pewnie przeszedłbym już na emeryturę ogemową jakiś czas temu, ale jest jeszcze kilka osób, które mnie przy tej grze trzymają. ;)
  • Faf :*
    Wolisz wykonywać pracę samodzielnie, pomału, krok po kroku, czy może wolisz czerpać radość ze współpracy z innymi?
    Za czym tęsknisz?
    Co Cię wkurza na ogół w innych?
    Dlaczego niektórzy nie szanują ludzi uległych?
    Dlaczego dziewczynki wolą niegrzecznych chłopców?
    Jesteś "miły facet"?
    I na dobranoc: śnisz? O czym? Kolorowo? Masz jakieś swoje sprawdzone patenty na sny i ich kontrolę?
    Dobranoc. :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    Faf :*
    elfuś :*

    Wolisz wykonywać pracę samodzielnie, pomału, krok po kroku, czy może wolisz czerpać radość ze współpracy z innymi?
    To zależy od rodzaju pracy i współpracowników. Wiadomo, że w grupie raźniej i zabawniej, a dzięki właściwemu podziałowi obowiązków można szybciej taką pracę wykonać. Jednak ważniejsze dla mnie projekty wolę wykonać mimo wszystko sam. W grupie mogą trafić się jednostki, które pracują jedynie na pół gwizdka, żeby jak najszybciej odwalić pańszczyznę.


    Za czym tęsknisz?
    Dobre pytanie. Zastanawiałem się nad nim dość długo i nie znalazłem niczego za czym bym tak naprawdę mocno tęsknił. No może trochę za 3-latami spędzonymi w akademiku (niezapomniane chwile, gdy ktoś o 3 w nocy drzwi Ci wyważa podczas, gdy Ty smacznie sobie śpisz :E ).


    Co Cię wkurza na ogół w innych?
    Najbardziej mnie wkurza chyba ta nasza polska mentalność, przejawiająca się w ciągłym narzekaniu na wszystko i wszystkich, zawiści (ktoś osiągnął sukces w życiu swoją ciężką pracą - na pewno złodziej i krętacz) oraz uprzykrzaniu innym życia (sąsiad robi grilla, to idę trawę kosiarką wykosić). :P

    Dlaczego niektórzy nie szanują ludzi uległych?
    Bo niektórzy ludzie mają jakieś kompleksy i muszą to odreagować na innych. A wiadomo przecież, że łatwiej jest się wyżyć na osobie uległej i słabej, niż na kimś mocniejszym psychicznie.

    Dlaczego dziewczynki wolą niegrzecznych chłopców?
    To ja chyba powinienem zadać to pytanie.:D Taki niegrzeczny chłopiec jest pewny siebie, bezkompromisowy, buntowniczy oraz niezależny i to zapewne imponuje kobietom. Ponadto zdobycie takiego nieuległego faceta, stanowi dla kobiety swoiste wyzwanie.


    Jesteś "miły facet"?
    Myślę, ze można mnie do tej grupy zaliczyć. :P


    I na dobranoc: śnisz? O czym? Kolorowo? Masz jakieś swoje sprawdzone patenty na sny i ich kontrolę?
    Śnię przeważnie o różnych dziwnych rzeczach i zdarzeniach, które nie mają żadnego ładu i składu. Czasem przyśni się jakiś kolorowy sen, ale to raczej za rzadko. >_> Co do patentów to nie mam żadnych. Zrobiłem raz nawet pewien eksperyment. Przez kilka kolejnych dni tuż przed zaśnięciem myślałem o jakiejś jednej konkretnej sytuacji, ale niestety nie przyśniło mi się wtedy nic podobnego. :P

    Dobranoc. :*
    Miłego wieczoru :*
  • Fafuś ;*

    Bywasz impulsywny? Lekkomyślny?
    A może nieobliczalny?
    Jak się fafuś wkurza? Tupie nóżką?
    Łatwo ulegasz kobietom?
    Wolisz te dominujące czy te mięciusie?
    Opisz idealną... randkę :D
    I ciąg dalszy: czego nie znosisz o poranku? :D

    Dość :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    Fafuś ;*
    Elfuś :*

    Bywasz impulsywny? Rzadko, ale bywam.
    Lekkomyślny? Raczej nie.
    A może nieobliczalny? Nie, jestem raczej przewidywalny.
    Jak się fafuś wkurza? Tupie nóżką? Gdy się wkurzam to albo zaczynam mamrotać pod nosem niecenzuralne słowa albo włącza mi się wtedy tryb ciętej riposty w stosunku do osoby, która mnie wyprowadziła z równowagi.
    Łatwo ulegasz kobietom? Jeśli odnoszę wrażenie, że kobieta jest tego warta to tak.
    Wolisz te dominujące czy te mięciusie? Z tych dwóch skrajności wybrałbym raczej te dominujące bo wiedzą czego chcą od życia i od faceta.
    Opisz idealną... randkę :D Najpierw jakieś kino lub kolacja w restauracji, potem długi spacer w blasku księżyca zakończony namiętnym pocałunkiem.
    I ciąg dalszy: czego nie znosisz o poranku? :D Przede wszystkim samego wstawania i tych wrednych much. :D

    Dość :*
    Dobranoc :*
  • Co robisz w takich chwilach, jaką ja mam teraz, gdy wiesz, że MUSISZ zasnąć, bo rano MUSISZ wstać i jak tego nie zrobisz, to będziesz nieprzytomny etc. a sen za nic przyjść nie chce? :quasi:
    I special: gdzie Ty śpisz, lub z kim na randki chodzisz, że Cię rano muchy męczą? :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Evcia :*

    elfi napisał(a):

    Co robisz w takich chwilach, jaką ja mam teraz, gdy wiesz, że MUSISZ zasnąć, bo rano MUSISZ wstać i jak tego nie zrobisz, to będziesz nieprzytomny etc. a sen za nic przyjść nie chce? :quasi:
    Bardzo rzadko zdarzają mi się takie noce, ale gdy już się trafi to... zaczynam się wkurzać co raczej za bardzo mi nie pomaga w zaśnięciu. :E

    elfi napisał(a):

    I special: gdzie Ty śpisz, lub z kim na randki chodzisz, że Cię rano muchy męczą? :D
    Przeważnie na łóżku. ]:-D Często śpię przy otwartym/uchylonym oknie i mimo założonych w nich specjalnych siatek, czasami jakaś wredna mucha się przedrze.