Przyklejony Magnat i pl1 [Zly Sen] vs cvaniack [F.D], jumek_ (zasiadal halloween)[SoD] - 69996,86% + ACS; pl1 i Magnat [Zly Sen] vs jumek_ [SoD] - 12956,27%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • % duzy poszedl niepowiem, zysk tez nie maly...
    nie bede tu pisal kto tu jest super uczciwym graczem a kto nie, bo kazdy z was 4 ma cos na sumieniu...
    ale to ze w jaki sposob wbiliscie jumka z tej podstawki to juz sie w glowie nie miesci...
    jumek zrobil jak zrobil powszednio ale zeby sie znizac do tego poziomu co on kiedys to juz przegiecie ludzie... brak slow poprostu
    na takie zachowanie...
    najgorzej w tej kwestii wypadl cvaniak za te kurewskie zachowanie jakim sie wykazal, zal
    mam nadzieje ze to sie kiedys na nim odbije predzej czy pozniej
    JUMEK Szo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez MARIOCREW JP ().

  • Sposób zrobienia rw jest jaki jest, na wojnie każdy sposób zapędzenia wroga w pułapke jest dobry.
    A skoro normalnie się nie dało to trzeba i tak. Tylko nie bądźcie tacy znowu cwani i pewni siebie, w przyszłości na pewno ktoś będzie chciał któregoś z was urządzić w ten sam sposób.
    Nie czepiam się wystawki, można było w sumie tego uniknąć nie podstawiając sie byle komu. Bywały juz w tej grze numery z photoshopowanym screenem etc.
    Karygodne to były numery w wojnie z ZS jak się szewcowi wpierdzielili na konto i zawrócili fs. To dopiero było świństwo, przy tym to RW to małe piwo jest.
    Szkoda tylko że niektórych w normalny sposób skubnąć się nie da, no bo jak uwalić kogoś kto ma 5 osób do pilnowania konta i więcej skryptów niż my wszyscy razem wzięci lat.
  • Ktos pisał "majac takie floty mieliscie wiele mozliwoscie zezlomowania jumka"
    tylko jak?:) Jedynym sposobem byla wystawka ;D bo raz jumek nigdzie nie poleciał
    nie widzac mojej flo przez caly dzien mnie skanowal i szukal flo jak zezlomowal merusa
    dostalem 14 skanow :D mimo braku aktywnosci ;P
    czego uzywał jumek:

    dawidos :: 23553177
    no alarmach i
    Dzisiaj :: 19:19:04 dawidos :: 23553177
    (....)alarm i ogame(....)
    Dzisiaj :: 19:19:17 dawidos :: 23553177
    czyli jak lecisz na niego to program sam wysyla fsa
    Dzisiaj :: 19:19:23 dawidos :: 23553177
    ze jest nie do zlomnienica
    Dzisiaj :: 19:19:25 dawidos :: 23553177
    praktycznie

    dawidos :: 23553177
    sma program
    Dzisiaj :: 18:31:29 dawidos :: 23553177
    sam program podnosi flote
    Dzisiaj :: 18:31:32 ja :: 5593667
    heh
    Dzisiaj :: 18:31:33 ja :: 5593667
    porazka
    Dzisiaj :: 18:31:36 dawidos :: 23553177
    no
    Dzisiaj :: 18:31:39 ja :: 5593667
    powinni go () juz dawno
    Dzisiaj :: 18:31:40 dawidos :: 23553177
    robi akty
    Dzisiaj :: 18:31:41 ja :: 5593667
    co to za gra
    Dzisiaj :: 18:31:42 dawidos :: 23553177
    wszytko
    dawidos :: 23553177
    lata na idlerow

    nazwy progamow ukrylem :D
    A to rozmowa z bylem ziomkiem jumka ktorego jumus wystawil :D
    a fs jumka = urlop;)
    Na koncie siedzial zasiadacz w przeciwnym wypadku by kontra nie wyszla - program podniosl by flote
    :D

    A gdyby jumek gral czysto to tydzien by nie mial flo :D Za slaby poziom zreszta nigdy nie byl dla nas przeciwnikiem :]
    jak reszta co kozaczyla i skonczyla w rec ZS :D wystarczy popatrzec w top 10 st
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Ogolnie chce pogratulowac tego starcia i przechytrzenia jumka, dlatego iz nawet jak pl1 oraz lilith probowali mi zdejmowac moony i zlomowac tak jak skonczyli i zaczeli wspolpracowac, szczegolnie pl1 tak dotrzymywali slowa, tego trzeba sie trzymac i stanowi to dla mnie wytyczne do tego starcia, z jumkiem , owocowym i innymi z ttg bylego czy jak im tam bylo, bylo zupelnie inaczej, byc moze ksztatlowalo sie to poprzez pryzmat tego calego asa, byc moze nie, ale chcieli wspolpracowac a skanowali bez przerwy i czekali na chwile slabosci aby tylko zezlomowac... tak to wygladalo


    z mojej strony wszystko jest ok, starcie ladne, zrobione na podpuche, oszukiwanie przez jumka rzucilo na neigo cien i tak to sie skonczylo chyba...
    gratulacje jeszcze tego Starcia bo naprawde jest czego, szczegolnie tego %:)

    pozdrawiam
    niezniszczalny
    % SOLO~~45814,26 w 58ST
    % ACS~~33293,47 w 22 ST

    25.03.2010

    uni 26 top 1 pkt - eko/flota

    uni 50 top 24 -potezne eko+ gs
  • nie jestem zwolenikiem ZS ale sposób ciekawy :)

    można tez powiedzieć że frajerski :)

    ale skoro nie szło normalnie ponieważ obrońca korzystał z jakiś "dopalaczy" to tak to musiało wyglądać...

    nie lubię cię Szprycu ale daliście rade:D

    jumek Szo
    Nie zawsze mów, co wiesz, ale zawsze wiedz, co mówisz.
  • Pada wam na mozg!

    Nic tylko te cyferki! Zajmijcie sie zyciem, no chyba ze w zyciu jestescie tacy sami to wspolczucie dla was... Tyle halasu o byle pierdołe... Coo robi z czlowiekiem rywalizacja o jak lepsze zaistnienie w tym chorym swiecie nazywanym "Ogame" Jak dla Mnie nikt nie gra uczciwie bo poprzez nieuczciwa gre szybciej sie dojdzie do jakiegos super konta... Ludzie nie znam was, ale macie jakies do siebie problemy, a prawda jest taka ze sami osobiscie macie problem z soba... Kazdy tylko potrafi kozaczyc kim to nie jest... Co niektorym tego "wyjatkowego" i [ciach] uni Fornax proponowalbym isc na bazar najlepiej jakis ruski i wymiane konta na jakis pozadny mozg!:p Aaa jak dla was najlepiej jakis na SZPRYCowany inteligencja:p

    Dodam na koniec Moje zdanie...

    W[ciach] zlikwidowac ta gre:p
    Jop twoja mac:p

    Pozdrawiam Lobuzyyy:p

    edit arnej

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Fel@ ().

  • HalloweeN napisał(a):

    Szpryc. napisał(a):


    A gdyby jumek gral czysto to tydzien by nie mial flo :D Za slaby poziom zreszta nigdy nie byl dla nas przeciwnikiem :]


    ale bez oszustwa zezłomować go nie umiałeś :) i pierdzielisz coś że fs jumka=urlop, a ty co robiłeś ? :)


    wiec tak na mnie nie bylo/ nie ma flot na uni co by dały rade :D to raz
    przed matura zgadza sie ale gralem od czwartku do niedzieli bo tylko w te dni miałem czas bez urlopu tylko fs ;)
    a po egzaminach raz dalem urlop jak neta 2 dni nie miałem a dokladnie to pl1 mi go wlaczyl :D
    wiec nie wiesz nic a sie wypowiadasz :)
    elo

    i kogo chce tego zezlomuje jak nie ucieknie na urlop jak johnykalesony no 2 tyg juz z urlopu nie wychodzi :D
    ciebie tez zezlomowalem :) jumka z 3 razy :D itd...
    cala opozycje wyzlomowalismy ;D
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • szpryc ja nie chce nic mowic.. sam taka akcje raz zrobilem. wiec mnie sie tam podoba.
    tylko.. on mial boty, etc. na pregierzu nie wisi.
    a Ty tak.

    to mowi samo za siebie.

    mimo wszystko %% zacny, sposob wykonania fajny, choc dowodow na boty nie masz, bo na pregierzu nie wisi za wspomaganie.
    tak samo jest z kulturystami tej wyzszej kategorii. wszyscy bija dece, wino, enan, prolo a bez testow i tak wygrywaja zawody :)
    ale wszyscy wiedza ze biora. i nie mozna ich oskarzac, bo bez podstawne oskarzenia sa tez karane prawem..

    tak ze prosze. zmiencie juz plyte.
    bo .. to szpryc jest na banicji.


    mimo wszystko graty rw, choc i tak cie nie lubie
  • bryyyyyy all dawno mnie tutaj nie bylo ale czasem warto zaglądnąć graty ladnego pokreconego wlotu po szprycu spodziewal bym sie tego no ale pl1 hmmm czasem tak bywa szo obroncy


    Największą chlubą nie jest to, aby nigdy się nie potknąć, ale to, aby po każdym upadku dźwignąć się i stanąć na nogi

    We are born to die
    Ilość strąconych moonów==6 szt :D
  • MagnatU12 napisał(a):

    ostre slowa artek, tylko ze takie samo ciach robiło PK z innymi, kiedy szpryc lecial na wyliczone z pz , a tam zamiast floty stalo waszych 3000GS :D


    Wypraszam sobie oczerniania całego sojuszu
    Sojusz to nie jeden gracz a wszyscy , a ja tak samo mogę podać przykłady na nieodpowiednie zachowanie graczy ZS , a nie mam zamiaru oczerniać całego sojuszu bo wiem ze jednostka to nie sojusz

    Co do zagrywek , kiedyś gra była troszkę bardziej honorowa , teraz pojecie honoru odchodzi do lamusa , wiadomo jest to gra wojenna i we wojnie wszystkie chwyty dozwolone , wiec pragnę wam pogratulować przechytrzenia wroga i wykręcenia kosmicznego % i fajnego zysku i proszę o uważanie na słowa

    a co wg regulaminu nie jest zabronione to w grze jest dozwolone

    tyle ode mnie gratulacje
    start gry : 2005 r
    u2 top40 flota top 30[MZ] - end
    u18 top36 flota top20[RIP] - end
    u43 top5 flota top5[PK] - end
    u43 top12 flota 10[PK.] - end
    FORNAX top 44 flota top 5 [ZS] -end
    CYGNUS top x - eko
  • jak to kiedyś ktoś mądry powiedział " MIECZEM WOJUJESZ , OD MIECZA GINIESZ... "
    za te wszystkie frajerskie numery , prawidłowy koniec... szkoda tylko że to nie sam jumek tylko kolejny z jego przydupasów i zasiadaczy...
    jak widać bardzo regulaminowo dzielili konto w kilku xD SZO nie życzę bo nie ma komu....

    żałuje tylko że nie wziąłem udziału w tej akcji :(((

    dla was lamki GRATKI za spakowanie największego PRZEKRĘTA tego UNI , BRAAAWOO!!!!!
  • Szpryc. napisał(a):

    Wracajac do tematu powiem krotko uni jest podzielone na 3 czesci Zly Sen + kilku znajomych dokladnie 3 :D
    przydupasow zlego snu tu liczniejsze grono
    i nawieksza grupa przeciwnikow Zlego Snu ;D

    nie do końca mogę się z tym zgodzić
    jest jeszcze jedna grupa: są też gracze którym zły sen wisi
    klikają 4Fun i z całym szacunkiem dla Was - olewka

    może ta grupa jest nieliczna ale jednak jest

    pozdro


    a co do samej akcji, szkoda klawiatury
    obie strony są siebie warte :( :( :(

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FurionQ ().

  • Szpryc. napisał(a):



    wiec tak na mnie nie bylo/ nie ma flot na uni co by dały rade :D to raz
    przed matura zgadza sie ale gralem od czwartku do niedzieli bo tylko w te dni miałem czas bez urlopu tylko fs ;)
    a po egzaminach raz dalem urlop jak neta 2 dni nie miałem a dokladnie to pl1 mi go wlaczyl :D
    wiec nie wiesz nic a sie wypowiadasz :)
    elo

    cały czas twierdze, że to ty bez sensu gadasz, pewne jest że jak jumek puści fsa to leci około 150 misji niszcz więc jedynym wyborem jest urlop, za to ty puszczałeś go mimo, że i tak nikt ci juz wtedy nie dawał rady solo ;)
    i kogo chce tego zezlomuje jak nie ucieknie na urlop jak johnykalesony no 2 tyg juz z urlopu nie wychodzi :D
    ciebie tez zezlomowalem :) jumka z 3 razy :D itd...
    cala opozycje wyzlomowalismy ;D


    pokaż mi st gdzie mnie zezłomoweś :) sam chętnie się dowiem
    zapraszam na uni 60, tam też może pozłomujesz albo 4 raz z rzędu w dupe dostaniesz ;)
  • Zajęło mi trochę dotarcie tutaj :P

    Ogólnie jestem zawiedziony jumkiem, myślałem ze dużo lepiej mu pójdzie a tu zonk. Jumka to za bardzo nie zlomneliscie, lecz jego pomocnika ;)
    wiec ze akurat go upolowaliście to nie ma co świętować.

    Mialem wrócić na konto w sierpniu, i pograć z miesiąc może dwa, ale na to wygląda ze nie wrócę :P

    Jeszce raz chce podziękować Marice ze dale mi to konto i za razem prszeprosic ze nie zrobiłem tak jak mi radziła, czyli włączyć urlop.

    Pozdro Dla Wszystkich z którymi grałem, bylo dużo smiechowych akcji :)

    Dzwonniku niech ci rosną te procenty, całkiem dobrze ci idzie. Jusz na forum ci dokuczać nie będę, ale nie zapominaj podlewać 007 urośnie na godnego zastępce ;)

    Na ogame już na bank nie wrócę (mam taka ogromna nadzieje) ta gra jest czymś więcej dla niektórych, a ja napewno kimś takim nie chce zostać.

    Jak patrze co się dzieje z ludźmi z którymi grałem czy to w soju czy po tej samej stronie barykady, to się zastanawiam czy nie włączyć Friendly Fire, bo tak naprawdę NIKT święty nie był, ja tez nie bylem. Dla mnie zawsze prawda byla najważniejsza lecz czasami trzeba było trzymając fason dla dobra innych. (Nawet już zaczelem pisać co, gdzie kiedy i jak ale tak naprawdę to nie warto już straciłem czas pisząc ten post i powiększać go nie chce)

    A i dodam ze najlepszym graczem na fornaxie byl pl1 choć i on tez ma kilka szkieletów w szafie. (Ja na pewno wiem ze ma jednego, ale to zostawię już da siebie)

    (sorry za bledy troche wesoly jestem) :P

    Zegnam
  • Gratki szprycu Magnat za ubicie tego co prawie całą moją flo na byłym koncie spakował w rece
    I tego co tak szczekał na forum.
    Macie co przetapiać więc się bawcie dalej. :)
  • Szewczyk Dratewka napisał(a):

    GRATKI za spakowanie największego PRZEKRĘTA tego UNI , BRAAAWOO!!!!!


    Zapomniał wół jak cielęciem był? Sam przecież na uni Draco jak grałeś w sojuszu Ltd. i był on wtedy czymś więcej niż skupiskiem urlopowiczów, kupiłeś konto na allegro i się nim spuszowałeś.
    "Natura deszczu jest taka sama, pozwala rosnąć cierniom na bagnach, jak i kwiatom w ogrodach"
    "My z poprawczaka", Orfeusz Nowakowski.
  • Szpryc. napisał(a):

    dzis sprawdziłem sobie gg "brata jumka" a dokladnie jego zasiadacza i
    109866xx zakrywam 2 ostatnie :D zeby sie nie czepiał ze rozdaje jego gg

    zasiadaczem okazał sie 14 letni rozkminiacz Halloween :D :D :D :D :D

    Gratki rozwikłania kolejnej kryminalnej zagadki
    CSI Notre-Dame działa mimo wakacji
  • To juz chyba wiem dlaczego sobie ze speed simem nie radzil :E
    dzieciak mnie chcial do zawalu doprowadzic jak na 5minut przed wlotem stwierdzil, ze jego flota nie da rady :D
    musialem na szybko kminic screena :D
  • Ludzie myślicie że jak ktoś zrobi chamstwo to wszystko jest oki, - to wy tworzycie wszystkie uniwersa i nie mozna zmienic nikomu charakteru co i jak zrobił no fakt ze jumak to zly czlowiek ale dajcie mu szanse , bo i tak kazdy na nia zasluguje.
  • Xewisto napisał(a):

    Ludzie myślicie że jak ktoś zrobi chamstwo to wszystko jest oki, - to wy tworzycie wszystkie uniwersa i nie mozna zmienic nikomu charakteru co i jak zrobił no fakt ze jumak to zly czlowiek ale dajcie mu szanse , bo i tak kazdy na nia zasluguje.


    szanse na dalsze wlamywanie sie na konta zawracanie fs'ow, pushowanie sie, uzywanie niedozwolonego oprogramowania czy wystawianie kogos :D
    jumek dostal cos na co sobie zapracowal ;>
    po ostatniej wtopce panc u mnie wygrazal realem :)
    mam nadzieje ze juz nie wroci na to uni ;)
    10.05.2015 END!
  • Leonidas napisał(a):

    Szpryc. napisał(a):

    zasiadaczem okazał sie 14 letni rozkminiacz Halloween :D :D :D :D :D


    Ten najlepszy gracz uni60 ? :E

    Graty dla atakerów,z botami trzeba ostro ;) obrońcy kolejnej wtopy :)
    pozdro
    Leo


    Raczej nie on sobie sam to ustawił :> zabrali go na acs na zbanowanego i mysli ze pro jest :D
    tak wlasnie po poziomie jego wypowiedzi na gg i zaangażowaniu w tym topiku podejrzewalem ze to on:P
    poprosilem o gg cvaniaka i tym zasiadaczem okazal sie nasz niedojrzaly kolega halloween :D
    pozdrawiam
    10.05.2015 END!