Przyklejony Magnat i pl1 [Zly Sen] vs cvaniack [F.D], jumek_ (zasiadal halloween)[SoD] - 69996,86% + ACS; pl1 i Magnat [Zly Sen] vs jumek_ [SoD] - 12956,27%

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • taka prawda, uFornax ma speed x 5. liczą się punkty i jeszcze raz punkty, każdy się zmienia żeby mieć ich jak najwięcej, liczą się tylko profity tutaj, za wszelką cene. wszyscy jesteście siebie warci. jeden patrzy na drugiego. I zawsze tu tak będzie bo każdy jest identyczny na tym serwerze. pokaz polskiej monotonii.
    brawo


    Nie zapędzaj się memento, bo obrażasz też wielu graczy na tym uni, którym się to nie należy. Masz taki, a nie inny stosunek do tego RW? Rozumiem to, ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora.
  • procenty powalają O_O ale sposób w jaki były zrobione minimalizuje do zera :-/ o gloriance(ponoć dobrym graczu co zmienia konta jak glorianki klientów) to nawet nie ma co pisać 0_o bo szkoda słów na takiego a ZS to też daliście ciała zniżając się do takiego poziomu :dno: to tylko gra a zachowujecie się jak dzieci w przedszkolu

    Jedno jest pewne cvaniak powiniem zmienić nick na GLORIANek( więszkość wie chyba co znaczy glorianka :D )
    OGI vel KAKTUS :evil:
  • no . Wiecie . mnie By Wam Sie nie udalo tak nabrac :) ale jak ktos lapie sie na wycinek screna to graty :) ładny push


    ps. a co do tego lotu lotema . to sie zapytaajcie ile mu pl dal za to ze go zezlomuje i wkreca cala wine na mnie :D Graty pl. pomyslu :) wiecej tam sie awanturuj :) Żal.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez jumek__ ().

  • no Teraz Panowie... gracze z klasą i honorem! Cofnijcie sie w czasie o kilka miesięcy i podepnijcie pod siebie wszystkie obelgi jakimi obrzucaliście nie tylko jumka, ale i innych podobnie grających :D Tak czy inaczej propsy, że w końcu pokazaliście prawdziwe mordy :D

    rw takie sobie. gratulować nie za bardzo jest czego :E Jeszcze dedy rozdali XD no macie mistrza! :E
  • Wiedziałam, że wcześniej czy później to konto padnie - i padło - nie wnikam, czy przez brak wiedzy czy naiwność :)
    szkoda, że nie w uczciwy sposób - ale ta fornax tak już jest :)
  • Dlaczego ta Fornax a nie ten Fornax? :(
    Wiem że jesteś kobietą ale nie rób nam z Fornaxu kobiety :P
    Taki mały suchy żarcik...

    A wy reszta się już nie żryjcie, czytajcie co ludzi piszą - jumek olał kolegę w potrzebie, wystawił go, mimo że obiecał pomoc, i to się teraz na nim zemściło ;] lojalność :]
  • Ludzie ja was nie rozumiem.
    Gramy tu razem już trochę czasu i tylko " . . . . . . " nie spostrzegłby że każda z dwóch stron zrobiłaby wszystko aby zezłomować przeciwnika.
    Piszę tu o Jumku i ZS.
    Wcześniejszych relacji "cfaniaka" z Jumkiem nie znam i nie chce znać, konto "cfaniaka" w tym starciu nie ma dla mnie znaczenia. :P
    I nie obchodzi mnie z jakich pobudek to zrobił.
    Gdyby Jumek miał taką możliwość też by wykorzystał taką sytuację i by poleciał zezłomować kogokolwiek ze ZS-nu. ]:-D
    Wszędzie wypisujecie że to gra wojenna, zabawa i tp.
    Przecież w realnej wojnie też są zdrajcy, konfidenci, ludzie pokrzywdzeni żądni zemsty i tak dalej . . . . . . .
    Sami sobie dobieramy znajomych, partnerów do ACS-ów czy ludzi u których robimy podstawki. ;P
    Jumek czy jak ktoś napisał zasiadacz jego chciał tak wykręcić ST na ZS że przestał racjonalnie myśleć. XD
    - A może Jumek to konto Szpryca ? odwieczny wróg Szpryca został wreszcie zezłomowany, Szprycowi biją punkty. - ]:-D
    Ludzie nie lubicie Złego Snu to nie wpisujcie się w ich RW.
    Ja na to starcie czekałem już od dawna, miałem tylko cichą nadzieję że to Jumek wyroluje Szpryca. ]:-D
    Jest jak jest graty się należą, starcie fajne nie licząc jego kulis a i zysk przyjemny.
    Nikomu nic nie życzę.
    No chyba że złoma Szprycowi. ]:-D
    Pozdrawiam.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez COBRA. ().

  • cvaniack napisał(a):

    A konfidentow to ze swojego sojuszu wywal, bo coniektorzy donosza na prawo i lewo...

    Z tym sie zgodze :>

    Jak Jumek sam by siedzał przed kompem a nie jego zasiadacz czy tam brat? to by do tego rw pewnie nigdy nie doszło :)

    W pierwszej setce jeszcze jesteś i ładne stadko pasztetu masz to dasz rade:>
  • nedzny cvaniaku jedyne co moge zrobic ze swoim deuterem to przepalic na lot po NIE-twoja flote bo sam jej nie zrobiles :) zastanawia mnie twoj wiek bo nazywasz mnie dzieciakiem chociaz nie masz pojecia ile mam lat... nie wiem jak tam u was w podstawowce ale u nas w prawdziwym zyciu nikogo sie tak nie nazywa... :)
    takze powtorze jeszcze raz: jestes zalosny :)
    kokon rowniez ladna wypowiedz :) trzeba trzymac fason :)

  • Ustosunkuje sie do waszych wesolych komentarzy – nowy hot topick jak nic


    „Rw
    akurat na waszym poziomie ! Dno !” (c) szym


    hah no tak niedorastamy CI do piet wszystkich nas
    przerastasz umiejetnosciami (i pewnie nie tylko tym) wiec tak dla Ciebie dno .


    „hehe ale Wy matoły jesteście nie umiecie
    go sami złapać to do czegoś takiego sie uciekacie... i wielki cycek co mówi że
    każdego złomnie, w taki sposób boga można zezłomować eh szkoda słów”



    (c) halloween



    To jest element tej gry typie – jestes nieogar i tyle w
    temacie : >Dobrze wiesz ze jumek to oszust jakich malo konto naszpikowne
    alarmami i innymi cudami dla frajerow (od frajerow dla frajerow) – takie cos
    psuje tylko zabawe i bardzo sie ciesze ze sie pozbylismy sie OSZUSTA z fornaxa (a
    raczej jego konta bo pewnie powroci znowu na jakims innym kupionym .


    „Agresorzy udowodnili tą akcją, że nie różnią się od
    obrońcy” (c) arem



    I tu sie nie zgodze – bo czy my uzywamy „niedozwolonego
    oprogramowania” otoz NIE nie uzywamy .

    Jumek(czy tam jego brat) tak bardzo chcial mnie
    zezlomowac ze zapomnial o ostroznosci .


    „A wracając do cwaniaka, jesteś niczym więcej jak
    sprzedajną dziwką. To na prawdę przykre, że w tej grze są tacy ludzie- judasze
    (polecam zmienić nick na takowy) i jeszcze się tym chwalą. Na prawdę mali
    ludzie.” (c) arem



    A co wam cvaniak zawinil – zostal poproszony przez nas o
    to i ladnie wywiazal sie z powierzonego zadania – brawo szefu ! TO MY
    WYMYSLILISMY TEN NIECNY PLAN J haha


    „heh normalnie się nie dało to przekrętem

    ciekawe czy jak i jeśli mnie złomniecie to w taki
    sposób, a już pare nonejmów pisało do mnie o podstawkę

    Jumek szkoda ... pzdr” wujek grzesp



    Ciebie nie zezlomujemy bo z urlopu nie schodzisz (a jak
    schodzisz to na 5 -10 min ) grasz na
    swojej gsowce i chcesz nas rakietowac i sciagac nam moony – bo tylko to Ci
    pozostalo i to jest wlasnie to co taki PRO ELO gracz jak Ty grzesiu robi
    najlepiej RAKIETOWANIE albo pisanie bredni na forum lub donosow na policjie –
    no pochwal sie : ) . a i naucz sie
    liczyc do 7dmiu albo cyfry chociaz rozrozniac zanim zaczniesz brednie o bashu
    wypisywac na pw .


    „Od dawna wiadomo że konto cwaniaka to konto pushowe dla
    złego snu

    Szprycu [Zly Sen ] vs cvaniack [F.D.] - 3807,7%

    Biedaczysko dwoi się i troi aby dla nich
    pracować.nawet o deuter dla nich żebrze.

    FD wywalcie tego konfidenta na zbity pysk z
    sojuszu,nawet minuty dłużej bym go w soju nie trzymał bo sprzeda was aby mieć
    spokój.

    Nawet w grze trzeba mieć honor.

    Że też jumek dał się wrobić tego
    nie mogę pojąć

    Za jumkiem nie przepadam ale szo mu życzę.”(c)
    kokon1



    Konto puszowe zlego snu powiadasz : ) no to zglos do GO
    :) a nie sie zalisz na forum . Cvaniack zostal przez nas o to poproszony – to nie
    jego pomysl ale nasz wiec jak nie posiadasz wiedzy na temat starcia to prosze
    nie komentowac w glupi sposob , a co do konta puszowego to rownie dobrze moge
    przytoczyc moje starcie na Tobie i napisac ze jestes moim kontem puszowym linka
    szukac mi sie nie chce ale jest gdzies w St ponoc.


    „nieprawda! szpryc mogl zeskanowac, opoznic, zawrocic...
    a tu mogl ogladac tylko spreparowane screeny!

    My zrobilismy podstawke a on co? podlozyl sie
    flotke pod was? ale bym sie smial jakby wam bana za push wsadzili ” (c) artek



    A tu jumek mogl nie leciec – kto mu kazal ? wygrala chec
    zezlomowania mnie i tyle(takiej okazji nie mogl przepuscic) .Znal cvaniaka nie znal a polecial na
    zatrzymaj o co chodzi bo nie rozumiem ?

    Pisalem wyzej ze akcja niehonorowa – bo to prawda ale
    gdzie pisze w regulaminie ze trzeba grac tak i tak - NIGDZIE . Gral po chamsku to dostal chamska
    zagrywke .


    „heeheh wszyscy wiedzą że to ty go wystawiłeś,
    szczeguły są zbędne

    Niedługo pewnie zobaczymy RW, jak to ktoś wystawił
    Cvanego za to że wystawił Jumka... ”



    (c) sansey



    Nie udzielaj sie
    idz zaloz na nowym uni ZLY SEN i graj pod naszymi nickami jak to masz w zwyczaju


    „no . Wiecie . mnie By Wam Sie nie udalo tak
    nabrac ale jak ktos lapie sie na wycinek screna to
    graty ładny push

    ps. a co do tego lotu lotema . to sie zapytaajcie
    ile mu pl dal za to ze go zezlomuje i wkreca cala wine na mnie Graty
    pl. pomyslu wiecej tam sie awanturuj Żal.”(c)
    JUMEK



    Jumusiu na swoim koncie powinienes grac ty i tylko ty a
    nie nikt inny . Marna prowokacja , wlasnie dlatego tak postapilismy jak
    postapilismy bo jestes jaki jestes.


    „cwaniak, powtórzę jeszcze raz, jesteś zwykłą dziwką za
    surkę, powiedz, za ile dałeś d.. jaka jest twoja cena? I się cały czas tym
    chwalisz i chełpisz, beznadzieja. No i wpisujcie się jeszcze więcej, chłopaki,
    a może raczej chłopaczki z fd (poziom wypowiedzi wskazuje na gimnazjum). Może
    więcej jest u was sprzedajnych dziwek?” (c) arem



    Hah ale was boli te RW
    .


    COBRA – dobry post .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .pl1 ().

  • HAH teraz juz wiem z kim pisze : ) , uzywanie niedozwolonego oprogramowania czy to attack alarmow czy jakis powiadamiaczy smsowych nie jest tym samym co te rw . Nie udalo nam sie zlomnac calej jego floty konwencjonalnie ( bo pare zlomow zaliczyl np gsy z kontry ) to ucieklismy sie do sposobu - proste .
  • No cóż ogame to gra w której dozwolone są wszystkie chwyty... więc trzeba ostrożnie dobierać sojuszników... bo nawet przyjaciele mogą stać się wrogami.
    Tutaj widać to dokładnie.
    Choć szkoda głównego obrońcy, gratuluję przemyślanej akcji i pomysłu. Gra wojenna ma to do siebie, występuje wielu szpiegów, zdrajców itp...czy ktoś będzie pamiętał o zdradzie?, nieliczni... to jest nauczka dla nas Wszystkich...
    Jeszcze raz gratuluję agresorom...<zły sen> nazwa ma jednak dużo wspólnego z takimi wielkimi złomami...pewnie potem spać nie można...:)
    a obrońcy SzO i niech ograniczy zaufanie do wirtualnych "sojuszników", gdyby nie fakt że można było sporo zyskać tego ST by nie było a tak to bum...

    Pozdrawiam
    >>zwykły gracz:)
  • Oj tam oj tam ale to przezywacie... ale dobrze polewka mam :D

    Wracajac do tematu powiem krotko uni jest podzielone na 3 czesci Zly Sen + kilku znajomych dokladnie 3 :D
    przydupasow zlego snu tu liczniejsze grono
    i nawieksza grupa przeciwnikow Zlego Snu ;D
    ktorzy by chcieli a nic nie moga ... i rozpisuja sie na forum np green czy jak mu tam :)

    A prawda jest taka ze na kazdego znajdzie sue sposob mi sie ta akcja podoba i tego nie ukrywam ;)
    wykorzystalismy najslabszy punkt przeciwnika "rozum" :]
    Jumus byl zbyt pewny siebie uciekal na urlopy mial skrypty co podnisza flo alarm itp.
    o i tyle zapraszam do dalszej dyskusji :D
    10.05.2015 END!
  • czyste czy nie czyste... nie mozna tego jednoznacznie powiedziec bo skoro to gra wojenna a wojna sama w sobie nie jest czysta to chyba kazdy sposob na wyeliminowanie wroga jest dobry :) najnormalniejsza w swiecie pulapka a w dodatku bardzo udana :) jedyne co jest nie w pozadku to ingerowanie w gre jakimis programami....
  • Bardzo ladne ST, liczy sie tylko to ze sprzedaliscie konretnego liscia wrogowi i ze nawet zasiadacze i skrypty mu nie pomogly.
    Nie czytajcie pierdol ktore zazdroszcza i pisza o moralach i etyce, takie podmioty mozna w literaturze spotkac a nie miedzy oponentami w internetowej grze.
    Zgodnie z regulaminem wiec graty !!
  • Szpryc. napisał(a):

    ale dobrze polewka mam :D
    Nie trzeba było w lustro patrzeć...

    Wracajac do tematu powiem krotko uni jest podzielone na 3 czesci Zly Sen + kilku znajomych dokladnie 3 :D
    przydupasow zlego snu tu liczniejsze grono
    i nawieksza grupa przeciwnikow Zlego Snu ;D
    ktorzy by chcieli a nic nie moga ... i rozpisuja sie na forum np green czy jak mu tam :)

    A co do ma do rzeczy ? kogo to interesuje ? ;x

    A prawda jest taka ze na kazdego znajdzie sue sposob mi sie ta akcja podoba i tego nie ukrywam ;)
    wykorzystalismy najslabszy punkt przeciwnika "rozum" :]

    Każdy jest jaki jest cycu, ale każdego można złapać w sposób który nie jest chamski, szczególnie na uni x5 i nie było konieczne udowadnianie po raz kolejny, że jesteście nie lepsi od innych ;)
    I nie czaje co ci nie pasuje w "rozumie" ? Jak pisałem wyżej każdy jest jaki jest ale tylko Ci z mądrym rozumem potrafią to zaakceptować i odpowiednio radzić sobie z takimi delikwentami, wyjątkiem jest gdy ktoś bezmyślnie wytyka przeróżne rzeczy innym osobą i nie umie zachować przy tym kultury cycusiu ;) Zapraszaliśmy cie na skype pogadać normalnie jak faceci no ale nie skorzystałeś, z innymi gadaliśmy ale ty nie, czemu ? - Mam tylko przypuszczenia ;)

    Jumus byl zbyt pewny siebie uciekal na urlopy mial skrypty co podnisza flo alarm itp.
    o i tyle zapraszam do dalszej dyskusji :D


    Haha odezwał się ten co wogóle na urlopie nie siedzi :D Jaki jest twój styl gry? Urlop--->gra 1-2 dni---> urlop.
    Jeśli miał skrypty co podnoszą flote, dlaczego trafiliście mu gs z kontry ? Jak sfarmiliście kilka moonów ;)

    Przyznaj się poprostu, że nie umieliście go w uczciwy sposób złapać a gdybyście poświęcili 12h to go macie :) Ale co wam bede mówił wy wiecie wszystko najlepiej...
    Gratulacje frajerskiego st bo takie ono jest, przynajmniej tego się nie wypieracie
  • MagnatU12 napisał(a):

    ostre slowa artek, tylko ze takie samo[ciach]robiło PK z innymi, kiedy szpryc lecial na wyliczone z pz , a tam zamiast floty stalo waszych 3000GS :D , róznica taka, że Szpryc myśli co robi i potrafił was przejżeć a u Jumka czy tam jego zasiadacza z tym myśleniem bywało różnie i tego są właśnie efekty widoczne powyżej. Nie uważam zeby konto zostało złomowane przez oszustwo, to zastawiona pułapka jakich wiele na uni sie zastawia. Sposób zezlomowania był zdecydowanie bardziej honorowy niż cała gra i postępowanie Jumka. Na każdego jest sposób jak widać, na Zły Sen tez jest, tylko musicie się bardziej starać, Was boli to, że w pulapki nasze wpadają "rekiny" a w wasze nawet "płotki" nie chcą się złapać :D.

    :brawo: :graty: :bdb:

    Tak się składa,że nie masz racji...Szpryc leciał na kontrę floty która go ZAATAKOWAŁA a nie został poproszony o pomoc!!!!!! Wiec różnica jest zasadnicza.....
    Jak dla mnie TEGO typu zagrania to CHAMSTWO i tyle.
    Oczywiście :gszo: dla Jumka.
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez blackdruid ().

  • Ktoś kiedyś nawinął:

    Nie wiem co to zasady gdy ktoś je łamie by ich bronić.

    Nie wiem co to respekt gdy ty nawijasz o nim.


    Ten post miał w ogóle inaczej wyglądać, lecz Szprycuś może podziękować operze, która nawaliła:<

    Jumek :gszo: mimo tego co robisz/robiłeś/będziesz robić :dno: .

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez PSZ aka Archi ().

  • Panowie i Panie


    Wiele chałasu o NIC!!!!!!!!!!!



    Zlać te historie...

    na koncie zostało 700 gs i inne śmieci więc luźno - w 2 miechy all można odrobić... w pojedynkę a z bandą Jumków w miecha...

    pytanie tylko czy potrafi znowu się podnieść czy nie???

    czy wnioski jakieś wyniesie czy nie???/

    a reszta to miraż... ;> ;> ;>
  • Taki ładny temat to może i ja swoje dodam :)
    1)To jest strategia więc moralność tak jakby jest zatracona przez sam cel gry.
    2)Nikogo nie oceniam a sami se ocene wydają ci którzy robią coś co ponoć potępiają.
    3)Do jumka nic nie mam i pl1 też nie mimo iz złoma miałem od pl1.
    4)Sami sobie bagno zrobiliście i sami na nie narzekacie.
    5)Większość z was zapomina że to głupia gra która na dodatek nie jest zbyt skomplikowana :)
    6)Żal ile stresu wywołuje coś co ma relaksować...
    Przysłowia to mądrości narodów a narody to plemiona terażniejszych czasów...
  • .
    ...kazdy, ale to kazdy sposob by wyeliminowac przeciwnika jest dobry i to juz 80 % tych co wpisywali sie pod tym RW przyznalo
    ...ja proponuje by powolac Komisje Sledcza a na przewodniczacego mianowac pana Macierewicza 8-) ...orzekajacym moze zostac Ojciec Dyrektor ]:-D
    ...i bedziecie mieli z banki


    .Gibon
  • z góry informuję, że nie znam ani obrońcy, ani agresorów, oceniam tylko same rw i sposób jego zrobienia:

    no cóż... sposobem w jaki osiągnięto to st sięgnęliście dna, która tak bardzo sami potępiacie,
    nie umieliście inaczej, to trzeba uciec się do kombinacji, typowe polaczkowate myślenie
    to, że ktoś inny kombinował w żadnym wypadku nie usprawiedliwia podjęcia takich samych działań
    żenada do kwadratu, szczerze Wam współczuje...
  • hehe fornax juz dawno zjechał na psy i widzę ze kolesie z zs nadal myślą ze sa fajni i tp
    mam dla was przykra wiadomość....
    i chyba nie cze ba mieć 160 iq zęby rozróżnić oszukiwanie typu alarm od zezłomowania kogoś w taki sposób no chyba ze cyferki zabijają kulturę osobista bo o to tu chodzi
    pl za chwile napisze ze co ja mogę wiedzieć z moim top o grze hehe
    przykro mi was o tym informować ale ogame to tylko gra i będę robił sobie z ryja wycieraczki dla cyferek
    ja wy !!
    teraz lekcja dla agresora

    uczciwość -UWAGA nowe słowo dla nie których

    honor - brak ( uciekły ostatnie szczepy przy złomowaniu w stylu zs owoca i starego konta jumka )

    kultura osobista - wystarczy spojzec na odp pl1
    "haha no tak niedorastamy CI do piet wszystkich nas
    przerastasz umiejetnosciami (i pewnie nie tylko tym) wiec tak dla Ciebie dno ."
    "A co wam cvaniak zawinil – zostal poproszony przez nas o
    to i ladnie wywiazal sie z powierzonego zadania – brawo szefu ! TO MY
    WYMYSLILISMY TEN NIECNY PLAN J haha"

    no macie sie czym szczycić ;P
    krytyka - co to jest i jak oni mogą tak brzytwo mówić o mnie czeba im pojechać jak najszybciej !!! to sie lepiej poczuje i znowu będę mógł pobijać rekord wzdychania do cyferek oczywiście moich cyferek

    a w sumie to element gry haha zapomniałem haha fajnie to sobie tłumaczysz dla mnie to buractwo i typowe dla ... z wiosek
    co jeszcze jest dla ciebie elementem gry ;P ????
    o mam fajny pomysł może podbić do kogoś wyłączyć mu prąd a w go pójdziecie ;p to by bylo cos ;p ;P ;P ;P
  • Szpryc jest najuczciwszym graczem , który może wwszystkim wypominać bany:

    19.06.2011 11:47:41 GO prohans uwazajzkimtanczysz 29.06.2011 11:47:41 Dzielenie (I)

    19.06.2011 11:47:39 GO prohans KUPIE.DEUTER 29.06.2011 11:47:39 Dzielenie (I)

    Mój poprzedni post wyleciał , więc niech będzie: za duży % należą się gratulacje , graty pl1
    jumek SzO

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mielek777 ().

  • mielek777 napisał(a):

    Szpryc jest najuczciwszym graczem , który może wwszystkim wypominać bany:

    19.06.2011 11:47:41 GO prohans uwazajzkimtanczysz 29.06.2011 11:47:41 Dzielenie (I)

    19.06.2011 11:47:39 GO prohans KUPIE.DEUTER 29.06.2011 11:47:39 Dzielenie (I)

    Mój poprzedni post wyleciał , więc nie będzie: za duży % należą się gratulacje , graty pl1
    jumek SzO


    banik sluszny zamienilem sie kontem zmagnatem i wrocilem na swoje na mniej niz 30 po oddaniu
    wiec ban poszedl dla nas obu rozmawialem o tym z gm ;> chcesz sie dopytac szczegolow napisz do go pro;D
    bylo do wyboru 30 dni urlopu albo 10 dni bana wiec wybor byl oczywisty :D
    farmy sie odbuduja między innymity zbysiu :D
    pozdrawiam i do zobaczenia za 10 dni ^^

    I TAK W 3 DNI ZROBILEM TOP 1 PRZYROST WIEC SZYBKO SIE ODROBI :d
    GRZES A GRZES WYJDZIE NA WIECEJ NIZ 15 MIN Z URLOPU :P
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Szpryc. ().