ACS: okoprokopa i Nastrro [Deathrow], Nemezis vs krejsol (poprzednio Gringo-Baranq) [SCS] - 7.276,76% - ZŁODZIEJ w reckach!! TOP2 ACS

  • Andromeda [1]
  • ACS: okoprokopa i Nastrro [Deathrow], Nemezis vs krejsol (poprzednio Gringo-Baranq) [SCS] - 7.276,76% - ZŁODZIEJ w reckach!! TOP2 ACS

    Oczy mi sie smialy gdy zblizalo sie RW... po zlomie ogarnely mnie mieszane uczucia :?

    Przede wszystkim dziekuje Nemezis za lot i pomocna dlon :*
    Dodatkowo chcialbym podziekowac Nastrro i Vincowi - Dzieki chlopaki na Was zawsze mozna liczyc!

    Pozdrawiacze i sciskacze tradycyjnie dla wiadomych sojuszy i znajomych z gry

    Kupie deuter i prosze znalazce 70-80kk zlomu o oddanie badz ujawnienie 8-)


    Czasem sila argumentow musi byc zastapiona argumentem sily :E


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor okoprokopa [Deathrow] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 135.000
    C.mysliw. 2.500
    Krazownik 19.975
    O.wojenny. 4.200
    Panc. 12.000
    Razem: 173.675

    Agresor Nastrro [Deathrow] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 1

    Agresor Nemezis (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 75.000
    Krazownik 5.000
    O.wojenny. 2.200
    Panc. 9.000
    Razem: 91.200

    Obrońca Krejsol [SCS] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 4.758
    D.transp. 4.848
    L.myśliw. 94.729
    C.mysliw. 8
    Krazownik 9.702
    O.wojenny. 3.281
    Recykler 9.644
    So.szpieg. 171
    St.kolon. 3
    Bombowiec 998
    Panc. 9.928
    Niszcz. 547
    G.Smierci 4
    Razem: 138.621

    ...po 6 rundach:

    Agresor okoprokopa [Deathrow] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 71.091 -63.909
    C.mysliw. 1.656 -844
    Krazownik 18.172 -1.803
    O.wojenny. 4.131 -69
    Panc. 11.848 -152
    Razem: 106.898 -66.777

    Agresor Nastrro [Deathrow] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor Nemezis (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 39.630 -35.370
    Krazownik 4.545 -455
    O.wojenny. 2.169 -31
    Panc. 8.902 -98
    Razem: 55.246 -35.954

    Obrońca Krejsol [SCS] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 8.978.205 metalu, 2.198.834 kryształu, 5.182.417 deuteru.

    Dofarmienie:

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.489.103 metalu, 1.099.417 kryształu, 2.591.209 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 2.244.551 metalu, 549.708 kryształu, 1.295.604 deuteru.

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 1.122.276 metalu, 274.854 kryształu, 647.802 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 490.023.000 jednostek, z dofarmieniem 490.023.000.
    Obrońca stracił łącznie 1.935.563.000 jednostek, z dofarmieniem 1.935.563.000.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 456.484.500 metalu i 271.191.300 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 7276,76%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 43.653.135, K: 140.600.813, D: 1.451.032, P: 185.705).
    Bilans obrońcy (M: -1.178.388.135, K: -778.131.813, D: -224.534.032, P: -2.181.054).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    8.500 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 170.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 376.484.500 jednostek metalu i 191.197.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 85.000.000 jednostek metalu i 85.000.000 jednostek kryształu.

    8.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 160.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 291.484.500 jednostek metalu i 106.197.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 80.000.000 jednostek metalu i 80.000.000 jednostek kryształu.

    4.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 80.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 456.484.500 jednostek metalu i 271.197.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 40.000.000 jednostek metalu i 40.000.000 jednostek kryształu.

    4.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 80.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 416.484.500 jednostek metalu i 231.197.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 40.000.000 jednostek metalu i 40.000.000 jednostek kryształu.

    1.364 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 27.280.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 211.484.500 jednostek metalu i 26.197.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 13.640.000 jednostek metalu i 13.640.000 jednostek kryształu.

    6.022 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 120.440.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 146.021.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 120.440.000 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    360 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 7.200.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 197.844.500 jednostek metalu i 12.557.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 3.600.000 jednostek metalu i 3.600.000 jednostek kryształu.

    420 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 8.400.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 194.244.500 jednostek metalu i 8.957.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 4.200.000 jednostek metalu i 4.200.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 386.880.000 metalu i 266.440.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    GENEZA:

    konto Maqa i Mirka trafilo w nieodpowiednie lapki najpierw Szakala ktory puscil konto w Swiat by trafilo do Skara, a nastepnie Baranq... Baranq (nick na andromedzie Gringo zajumal i wyprowadzil konto z sojuszu) Pozdrowienia dla adwokatow zwlaszcza tatkoja. Zaczal skanowac i atakowac dawnych sojusznikow i buddy znajomych Maqa. Konto niby mial oddac do prawowitego sojuszu.... niestety reka sprawiedliwosci dopadla go zanim pomyslal co to honor. :E

    Zlodziej na deskach SIC! :D :D :D

    edycja tytulu
    arnej

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez okonek1 ().

  • tak , niestety ja tez mam bardzo mieszane uczucia. Nieraz z tą flotą latałam , napsuliśmy razem wiele krwi naszym ulubionym "Bosiakom" podczas wojny, ale Maqu wybrał inna droge :( .

    Konto trafiło w obce ręce i mało tego zmieniło sojusz.

    Maqu wybacz , ale Twoja flota stanowiła dla nas realne zagrożenie. Z żalem , ale niestety postanowilismy ja przetopić na nasze stateczki juz bardziej zaprzyjaźnione.



    Reasumujac : Kacper , urwaliśmy zapasowe koło z "wesołego autobusu " :D . Teraz muszą uważać, bo jak złapią kapcia to juz nie pojadą , ale bedą musieli truchtać na piechotę , a to pewnie juz nie bedzie takie wesołe :P


    Nastrro :* No powiedz sam co byśmy zrobili bez Twojej eksperymentalnej , podobno opancerzonej sondy ?? ;P :rumieniec: [ apropos , popraw projekt , bo poległa :glaszcze: ]

    Dziekujemy za pomoc.
    Vince , Tobie także ukłony. Ty wiesz za co :cmok:


    Obrońcy co tam sobie życzy , choc patrzac na to jak odszedł w niebieską krainę bez słowa nasuwa sie tylko jedna myśl : łatwo przyszło , łatwo poszło :-/

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nemezis141 ().

  • Gratuluje ubicia "złodzieja" :E
    Trzeba było wczesniej budzić to by wiecej złomu było u nas ;]

    Ale losy walki chyba moja sonda przeważyła :D

    Maq mysle że to st troche Cię cieszy :D
  • Gratuluje akcji choć opis enigmatyczny i nie wiem czy nie odebrane czy wyliczone, czy cuś jeszcze innego. Faktem jest, że Gringo jednego dnia prosi o pomoc w opóźnianiu wiszenia nad moonem, a drugiego wali jak w dym do wrogów...Szkoda konta bo to było przecież przez długi czas Top1....faktycznie łatwo przyszło, łatwo poszło...więcej fermentu nie sieje, bo mój sojusz złomował i zachowam odrobine lojalności...czy to dobrze, czy źle nie mnie oceniać. Zysk przedni, mam tylko nadzieje, że w akcji były emocje :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GiBoN ().

  • Oo ktos popsol kolo od autobusu, chyba nawet sila wyrwal :E
    No Smoku nadszedl swiety spokój XD
    Graty wlotu , nalezalo sie kolesiowi jak nikomu innemu

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rumpel.s ().

  • noooo, miodny ACSik okoń!!! niema lipy! a kolejny SCS w reckach cóż... jak zwykle CIESZY i moje oko :D

    pozostaje tylko czekać na szczekaczy, których w tym RW w komentarzach nie zabraknie i dadzą o sobe znać w pełnej krasie :E
  • Metzger napisał(a):

    noooo, miodny ACSik okoń!!! niema lipy! a kolejny SCS w reckach cóż... jak zwykle CIESZY i moje oko :D

    pozostaje tylko czekać na szczekaczy, których w tym RW w komentarzach nie zabraknie i dadzą o sobe znać w pełnej krasie :E


    Tak jest a co do szczekacza i jego kultury to niżej mamy link i pana hipokrytę z postu wyżej. Jak widać GO pracują na swoja opinię debili bez wytchnienia ;P

    Bendi [Deathrow] vs Metz [Hypnosis] - 391,65% + farming - Czyli GO i jego kultura

    P.S. graty starcia, więcej napiszę potem
  • Jak widac kradzione nie tuczy ;) Gratulacje, bo gosc byl dosc mocno nawiedzony, te skany byly juz nawet nie smieszne, a te loty po 300 satek lub na niszcz moona po 5k lm-ow swiadczyly tylko o "klasie" gracza. Szkoda tylko, ze maq nie odzyskal konta, bo fajnie nam sie razem gralo. A poza tym żalu nie ma ...
    Pozdrawiam
    Polska nie może być krajem normalnym,
    bo normalni ludzie są tu mniejszością.

    u25 się działo ;)
  • Tak jest a co do szczekacza i jego kultury to niżej mamy link i pana hipokrytę z postu wyżej. Jak widać GO pracują na swoja opinię debili bez wytchnienia ;P

    Bendi [Deathrow] vs Metz [Hypnosis] - 391,65% + farming - Czyli GO i jego kultura


    Jak byś umiał czytać to byś doczytał w linku w temacie, który sam zresztą wkleileś (post numer 19 - już Ci oszczędzę szukania), że nie ja gralem na tym koncie w tym czasie... no ale przecież wiesz lepiej :)
    jednakże ten temat nie traktuje o mnie ale o dokonaniach mojego kolegi okonka, więc niepotrzebnie tu śmiecisz...

    Pozdro okoń i jedziesz dalej!
    janko widze odpoczniesz troszke :D
  • Metzger napisał(a):

    Jak byś umiał czytać to byś doczytał w linku w temacie, który sam zresztą wkleileś (post numer 19 - już Ci oszczędzę szukania), że nie ja gralem na tym koncie w tym czasie... no ale przecież wiesz lepiej :)
    jednakże ten temat nie traktuje o mnie ale o dokonaniach mojego kolegi okonka, więc niepotrzebnie tu śmiecisz...

    Pozdro okoń i jedziesz dalej!
    janko widze odpoczniesz troszke :D


    Tak tak - to taka sama prawda jak ta z wirusem filipińskim :D no niech ci będzie że masz brata debila i jesteście spokrewnieni.

    Żeby nie było spamu to

    Pozdro okoń i jedziesz dalej!
    janko widze odpoczniesz troszke :D

    hahahaha
  • Co prawda to prawda obrońca był lekko "narwany" no i wyszło jak wyszło...
    Oko sprawiedliwości go dopadło :D

    Gratulacje Okon bardzo ładnego Steka :)
    Obrońcy udanego urlopu i powodzenia w realu

    Pozdrawiam
    Quecalkoatl / Smok Wawelski / Bajo Bongo - uni 25, Andromeda, Rhea


    Nie śpij, bo Cię napadną...

    Każda Chwila To Szansa Aby Wszystko Zmienić
    Bo jest paru ludzi, bo jest pare w życiu dobrych chwil...
  • szkoda sojusznika...
    szkoda ze fs nie wrocił wczesniej 8-)
    szkoda ze rw nie widziałem do teraz no nic autobus jedzie dalej, nawet jak by lżej bez zapasu -_-
    może chociaż tutaj sie Baranq wypowie jak to było
    agresorom graty bo % i zysk z tego st jest spory
  • Nemezis141 napisał(a):




    Nastrro :* No powiedz sam co byśmy zrobili bez Twojej eksperymentalnej , podobno opancerzonej sondy ?? ;P :rumieniec: [ apropos , popraw projekt , bo poległa :glaszcze: ]





    Ja nie musze nic porawiać to ty jeste nie doinformowana (muszisz wywiad poprawić) To najnowsza technologia XD opnacerzone sondy to zabytek, moje leca i wybuchaja siejąc spustoszenie ]:-D
  • jak to stare konto maqa to i wy pewnie je mieliście w buddy wiec takie ST naciągane zdeczko pewnie

    graty
    :fa: u23 The END top 24 :fa:
    :fa:u56 The End Top 400 :fa:
    :fa: u63 The End Top 300 :fa:
    Unii Andromeda tylko po co :? ?(


    19.05.2012 MUNICH!!!!!!!I Love This Game!!!!!!!

    :evil: CHELSEA FC :evil:

    WEST LONDON RULES

    BEST SOLO 1109,12%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez venom23 ().

  • venom nie pamietam Twojego nicka ale kiedy grales ze mna w soju...

    Nie kumam jak mogles pomyslec ze zezlomuje konto z buddy. Jak powiedzialem na wstepie konto ukrad po przejeciu od Skara Baranq. Najpierw usunal buddy po maqu, potem opuscil sojusz i zaczal skanowac slabsze i z mniejsza flota konta deathrow... Probowal tez farmic i zlomowac. Ja osobiscie wywalilem juz poprzedniego wlasciela - Skara z buddy wiec argument nie trafiony. Konto zostalo podstepem wprowadzone do SCS stety ja je znokautowalem - obecnie na koncie jest 150 krazkow i 1kk deu... Baranqu nie wiedzial ze flotowe konto potrzebuje deu chyba XD XD
  • Venom , Ty jestes jednak obłakany .Nic sie moja opinia o tobie nie zmieniła . Czy na 13-stce , czy tu :nadal to samo. [ chyba ze to ten sam nick :D i się myle ]

    Poprostu cale moje buddy to sa konta które mnie szpieguja i próbuja złomnąc.

    Sposób Venoma na spokojna gre : zaproś wroga na buddy :D

    P.s.

    Venom dzieki , teraz zauważyłam że mam Wielkie Ego na buddy , to tłumaczy dlaczego mi rozbija recki i kradnie paliwo , no ale dzieki tobie teraz juz z tym koniec ;P

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Nemezis141 ().

  • Lol, temat mozecie zmienic.
    Na koncie nie gram od prawie tygodnia - tatko i Uranos moga potwierdzic. Iron zreszta tez. Na BFS byscie mnie nie zlapali :)
    Zreszta nowy gracz - Krejsol. Ja tam nigdzie nie widze, ani Gringo, ani Baranq :)

    Ale % ladny :] Zysk tez macie przyjemny.


    51 ST
    81`242,71%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Arshen ().

  • eh Baranq, Baranq :wrr: coś Ty najlepszego zrobił oddając to konto jakiejś lamie lepiej jakbyś urlop włączył albo oddał komu pisałem.

    To prawda, Baranq nie gra tu już od ponad tygodnia, wiec nie piszcie tu o nim.

    Starcia należy pogratulować, a więc graty!

    Ps. jarczyko kuraku jeden, Ty grasz jeszcze? na którym uni? mam nadzieje że pamiętasz od kogo dostałeś konto na U8?
  • hahaha
    19:50:45
    widziałeś okoń i nemka zezłomowali konto maqa
    19:50:56
    a on razem z nim w soju był
    19:50:58
    hehe
    19:51:09
    pewnie z buddy

    JAAAAA
    19:51:09
    co ty dajesz
    19:51:17
    wkręcasz
    19:51:24
    może to jakieś pozegnanie??


    Po tym co zobaczyłem to napisałem to co myślałem za słuszne nie doczytując reszty tekstu zamieszczonego pod zbiórką złomu :E
    źle zinterpretowałem zamieszczone ST za co SORRY ekipe atakująca :)

    Nemka tak ładnie jeszcze nikt o mnie nie mówił ,,Nawiedzony " nawet mi się to podoba

    A z okonkiem to może i przez chwile na Andromedzie graliśmy dlatego coś dziwne mi się wydało takie coś z Twojej strony
    :fa: u23 The END top 24 :fa:
    :fa:u56 The End Top 400 :fa:
    :fa: u63 The End Top 300 :fa:
    Unii Andromeda tylko po co :? ?(


    19.05.2012 MUNICH!!!!!!!I Love This Game!!!!!!!

    :evil: CHELSEA FC :evil:

    WEST LONDON RULES

    BEST SOLO 1109,12%
  • hah

    Jeszcze dwa tygodnie temu Baran i jego adwokat tatkoj nawijali mi na PW jaki to nie jestem ograniczony, ze chce odebrac konto.... Sam zezlomowany pisal tekst ze jezeli tylko przestanie grac na andromedzie odda konto sojuszowi (z ktorego go zajumal notabene). Jeszcze tydzien moze dwa temu Maq prosil Was o zwrot swojego konta... Tu oczywiscie gdy konto zostalo zzerowane cudownie dowiaduje sie ze wciskaliscie je byle cepowi... historie to sobie sami piszcie i w nie wierzcie.

    Dostales lanie albo jestes zwyklym zlodziejem i powiedz to tu. Gralem, albo zaje.. - (kazdy dokonczy)


    Tyle w temacie
  • O Boze, okonek - ty naprawde jestes ograniczony.
    Pisal Ci Iron, pisze Uranos - to nie mnie zezlomowales.
    Chlopcze, ty bys nawet mnie wyklikac nie potrafil. A na BFS nie licz.

    Tak przy okazji. Oprocz tego, ze nie potrafisz pogodzic sie z tym, ze nie mnie walnales. Masz 0 kultury. Maly cytat z PW

    zajumales konto pajacu i jeszcze buraku lgales ze oddasz do sojuszu z ktorego je wyprowadziles jezeli tylko ty nie bedziesz gral... Pisales jestes dobrym honorowym graczem ktory wie ze gra na nie swoim koncie. Niech ludzie widza jak dostales cepa zaklamany leszczu. Wziales i zmarnowales NIE SWOJE konto i jeszcze pislaes ze oddasz. Wlasciel chcial odzyskac konto jeszcze tydzien temu.

    Bajeczki sprzedawaj swoim


    Jak juz mowilem - to nie ja na tym koncie siedzialem. I wez zmien naglowek bo wprowadzasz w blad.

    Dziekuje za uwage.


    51 ST
    81`242,71%
  • Na wstępie chcę pogratulować starcia atakującym. Bardzo wysoki %, spory zysk, doskonałe zgranie i kupa błędów po stronie obrońcy.

    Poproszę o zmianę nicka gracza pokonanego. Szkoda okonek, że nie zapytałeś się u źródła o co kaman, ale jak rozumiem duma znowu wzięła górę nad rozumem. Na koncie od ponad tygodnia, a moze juz nawet 2 tyg grał nowy gracz - nick krejsol. Niewiele o nim wiem, tyle tylko, że miał 1-1,5 roku przerwy i wg baranq przed przerwą był niezły. Żałuję, że baranq oddał konto, bo to jego chciałem w soju. Nowy gracz nie zdążył się nam na poważnie zaprezentować, choć miałem niepokój w sobie. Po przejęciu konta nie był łaskawy się nawet na moją prośbę przedstawić sojusznikom. Nie przedstawił żadnych rw ze swoimi osiągnięciami. Nie bede wiecej pisał, dalej - to wewnętrzne sprawy soja.

    Do tej pory się do nas nie odezwał więc nie wiem co się stało, a w opisie akcji bieda. Po okonku akurat nie spodziewam się fajerwerków, ale Nastrro, czy Nemezis stać na więcej.

    W sprawie sugestii o stan przynależności konta jasno piszę- okonku bełkoczesz. Konto jest tego gracza, ktory je ma i tyle. Decyzję ostateczną podejmuje GO. Jeżeli się w tej sprawie konsultowałeś to napisz jak chłop z jajeczkami i się przyznaj do oszczerstwa, bo to jest jedyna prawda. Mogę uwierzyc w sentyment do konta, do jego poprzednich właścicieli. Ile jest jednak kont, które po zmianie właściciela zwyczajnie zmieniało barwy? Co Ty sekte masz, że nie można odejść?

    Autobus się zepsuł? Nie sądzę. Trzeba trochę spokoju i bedzie ok.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb

  • uuu , z tego co wiem Baranq zamienil konto jakis czas temu na inne uni. sam sie dopytywalem go zreszta gdy zobaczylem jak inny gracz wymienia to konto na forum.
    i niewiem panowie co to za opcja z tym zlodziejem ?
    konto przechodzilo z rak do rak ,ale nikt nikomu nie ukradl praw do konta. co do buddy, to jak dostalem od Irona to pisal ze w buddy sa znajomi, dostawcy deu. ja od razu skontaktowalem sie z nimi i wszyscy oprocz Nemezis dali chec do dalszej wspolpracy. to samo powiedzialem Barankowi jak zasiadl na koncie. to ze usunal buddy to tylko i wylacznie jego decyzja. moim zdaniem nie macie prawa pisac rzeczy typu zlodziej w reckach.
    dobra koniec juz mojego narzekania.
    gratuluje starcia. % podobny do tego co zrobilismy niedawno, lecz tutaj zysk macie super :D
    zastanawia mnie tylko dlaczego do tego starcia doszlo. flota stala :/ i dlaczego gracz wymienia takie dobre konto na takie gdzie od razu traci flote :/ niestety takich graczy jest coraz wiecej i chyba nic juz na to nie poradzimy
    jeszcze raz gratuluje i zycze milego przetapiania i wiecej takich starc
  • Co to ja jestem wrozka.... :D

    Piszesz rowno tydzien temu ze grasz Ty i tylko Ty. Jezeli mi napisales ze zwrocisz konto do sojka po tym jak przestaniesz grac na andromedzie to czemu mam wysnuwac wnioski ze skoro nick sie zmienil to i gracz. Konto nadal w SCS przeciez jest. Nie napisales mi przeciez PW sorry winetu zajumalem konto i oddaje je od dzis noobowi (Zamiast zobowiazania o oddaniu sojuszowi). Kazdy normalny czlowiek zaklada ze ktos mowi prawde i tego nooba co zapakowalem zalozylem ze to Ty.... zreszta nie pierwsze konto zmarnowales wiec moja dedukcja jest prawidlowa ;]

    Ja zreszta nie takich kozakow juz przerabialem :E

    PS
    Trzeba bylo napisac chlopaki - wyprowadzilismy wam konto, nie oddamy i teraz to my bedziemy obsadzac na nim naszego czloweka, a nie mnie sciemniac - ja liczylem na wasza (wsza) prawdomownosc i czekalem na to, ze Baran znudzi sie kontem i odda je ktoremus z poprzednich zasiadaczy (bo nie umieli flota grac) badz Maqowi x_x

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez okonek1 ().

  • Okon, Nemezis, Nastrro - przykro mi, że ładne rw jest plamione głupimi tekstami jak ten powyżej. Nie będę tego komentował, jestem za poważnym człowiekiem.

    Tytułem wyjaśnienia - nic nie wiem o żadnych ustaleniach co do przyszłości konta. Co więcej - z mojego punktu widzenia goszczenie na chwilę konta deathrow i potem jego powrót to chyba jakaś kpina. Gdybym był ogarnięty paranoją, to bym tu napisał jakąś bzdurę pokroju - "pewnie wprowadziliście szpiega i teraz chcieliście nas złomować (i tu kilka epitetów)"

    Deklaruję - u nas w soju każdy może robić co chce - przykładem jest pokojowe odejście BedeBralCie, gdzie Makinia przejął konto po graczu, który był w naszym soju i nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby cos głupiego z tego powodu mu pisać. Do tej pory poprzednika, jak też obecnego właściciela darzę szacunkiem.
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''''
    tatkojmb