Przyklejony Szprycu i pl1 [Zły Sen ] vs Dawid [FUN ] - 62437,38% + zbiórka

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Chlopaki z Fun zasiadaja sobie konta przez zdalny pulpit baliny nie było na koncie ;)
    + na koncie był skrypt co robi * kto siedział na koncie albo co robilo * malo mnie
    interesuje * byla tam gdzie leciałem nie gasla deu sie nie zmieniał na skanie
    brak aktywnosci ;)

    szczekał w kazdym moim st wypisywał niewiadomo co
    wiec gratulacje od kogos takiego jak malina nie maja dla mnie zadnego znaczenia ;)
    pozostaje mi sie smiac tylko z ludzi tak uzaleznionych od internetu

    Od: Dawid []
    Do: Szprycu
    Temat: Nie dotyczy
    Data: 09.04.2011 14:40:06

    usuń
    odpowiedz
    zgłoś

    Jeszcze raz gratuluję musiałem to przespać :)

    Floty sam może nie zbudowałem ale od czasu gdy Szewc sprzedał te konto Pawlo33 to ja tu budowałem flote :)

    Szkoda strasznie floty ale cóż taka gra najbardziej nie moge przeboleć tego że w tak łatwy sposób sobie w leciałeś nie ma siły na organizm który czasami jest wykończony siedzeniem . A już miałem St przygotowane na dzisiaj 2.5k % nie wielkie ale zawsze coś jeszcze raz Ci gratuluję choć trochę sporów mieliśmy .

    Aż mi łezki lecą


    ...

    Nie wiem jakie okulary nosisz ale zeby nie zauważyc ze leca 2 ataki i ze liczba wiadomosci sie zwieksza ;)
    no ale trudno sam sie gubisz w tym co pisze :)

    Szkoda tylko ze grzesP ktory robi dobre st juz uciekł na urlop ...

    PS; malina wczoraj bys padł ale musiałem wyjsc
    poleciałes na pz do sasiada w ukladzie kolo 16 ;)
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • Szpryc. napisał(a):

    ...

    Nie wiem jakie okulary nosisz ale zeby nie zauważyc ze leca 2 ataki i ze liczba wiadomosci sie zwieksza
    no ale trudno sam sie gubisz w tym co pisze

    Szkoda tylko ze grzesP ktory robi dobre st juz uciekł na urlop ...

    PS; malina wczoraj bys padł ale musiałem wyjsc
    poleciałes na pz do sasiada w ukladzie kolo 16



    No i się kolego mylisz siedziałem na koncie możesz się zapytać LEGIONA99 nie będę Ci się tu tłumaczył co i jak ja wiem swoje i mam to gdzieś



    Na żadnego wczoraj pz nie poleciałem jesteś w błedzie cała flotą nawet transportową latałem na stacjonuj :)
  • dajcie spokuj panowie nieważne jak było malina stracił flotę ty ja ustrzeliłeś i nie ma o czym gadać graty i BSZO

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez dawidfornax ().

  • Potrafisz zorganizowac sobie zaplecze, ktore Ci pomaga. Potrafisz obserwowac i wyciagac wnioski. Potrafisz wyslac flote na atakuj.
    Nie potrafisz grac... albo jestes tak dobrym aktorem ze nie widac, ze grasz.
    ... jak zwykle przesympatyczny, skromny i zyczliwy dla innych :)
    Gratuluje mega zysku ze starcia tylko obawiam sie czy Ty w koncu nie pekniesz jak smok wawelski zasilony z takich wystawiaczy flot jak i niniejszy autor tego postu. Napaslismy juz Ciebie tak ze nijak z Toba walczyc. Jestes jak gora na ktora mozna sie wyproznic ale to jej tylko doda wysokosci a nie umniejszy w niczym
    Powodzenia w zbieraniu punktow na maturze wierze ze pojdzie nie gorzej jak tutaj.
    Pozdrawiam
  • DAWI4 napisał(a):

    Graty wyczucia czasu Szpryc w sumie tu ja wielki błąd popełniłem sfarmiłeś mi kolonie w 5 gali pewnie sprawdzając czy siedze byłem :) nie zauważyłem w sumie że na mnie lecisz z ty m dofarmieniem bo jakiś nooobek wysłał na mnie Dt na misje atakuj 13h :) ja zamiast wysłać fs'a wolałem czekać na gs'y i takie są tego efekty . Ja zasnełem ty sobie bez problemu w leciałeś bez żadnej finezji . Chciałem podziękować ludzią których poznałem (znajomych jakich wrogów ) dobrze że tak się stało bo ostanio za dużo czasu poświęcałem na tą grę i zaniedbywałem swoje realne życie teraz to się zmieni ;d Szkoda konta ale na tym ta gra polega raz ty raz ja w recach miłego przetopu życzę i pozdrawiam

    gratki postawy :brawo: szprycowi również gratki :E za refleks i wyczucie chwili.....Dawidowi :gszo:
    nie ważne,ile lat żyjesz :> ....Ważne ,ile życia masz w tych latach ;>
    Polan go bragh!!!! ;>
  • Szpryc. napisał(a):

    Wiec tak ;) Legiona nie było byl off jak ja leciałem ;)
    Latałeś na pz ;) Nawet pod Siebie bez wabika ;)
    Owocowy prosił mnie zebym Cie przypilnował i masz efekty
    nie dałeś urlopu wpadłes w recki :D



    No bo ja w porównaniu do Ciebie nie właczam cały czas urlop . Pózniej tak nie było go . Ja miałem akcje czekałem na gs'y no i zasnełem .

    Słychaj dalej Owocowego to twoja flota też będzie w reckach . Hahahah myślisz że jestem taki głupi i że bym wysyłał flote na pz ? hahaha prosze Cię cały czas latałem na stacje .

    Na każdego przyjdzie pora chyba że będziesz ciągle siedział na urlopie to nigdy nie dostaniesz złoma .