Przyklejony ACS; Szewczyk Dratewka i Lillith i Pyza i pl1 i Szpryc [ZLY SEN] vs PISZANIN [TTG] - 54336,26% + TOP 2 ACS + WOJNA

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Szewczyk Dratewka i Lillith i Pyza i pl1 i Szpryc [ZLY SEN] vs PISZANIN [TTG] - 54336,26% + TOP 2 ACS + WOJNA

    Witamy znowu :D

    Tym razem akcja, która planowana była już od dłuższego czasu. W zasadzie plan prosty - poniszczyć moony, liczyć na to, że spadnie właściwa kulka i zaryzykować lot.
    Bez pomocy pomocy wielu naszych znajomych byłoby to bardzo trudne, nie jestem w stanie nawet spamiętać ich wszystkich podczas wszystkich akcji ale z tego miejsca dziękuję im i jednocześnie dedykuję tą bitwę.

    Ale i tym razem bez komplikacji się nie obyło. Jak zwykle :) Zebraliśmy się do akcji bardzo szybko, ustaliliśmy co kto ma robić i polecieliśmy niszczyć moony.
    W międzyczasie micks dostał złoma, mieliśmy kontrować jumkowi recki ale pojawił się owocowy i nie mogliśmy już poświęcić na ten moment dexu zarezerwowanego na lot na piszanina ;>
    Poza tym inny problem z Owocowym - podejrzewaliśmy, że Piszanin zalogował się na konto bo miał przez cały czas aktywność i obawialiśmy się obrony. Na szczęście i tym razem TTG nie zareagowało :)

    Flota Piszanina zgodnie z oczekiwaniami pojawiła się tam, gdzie miała się pojawić, po 20 minutach wszyscy wystartowaliśmy. Ja tam nie mogłem dać wiary, że to wejdzie ale na szczęście pozytywnie się zaskoczyłem.
    Nikt nam nawet złomu nie zajumał :D poza 6k recka zdaje się :> Ale to szczegół :)

    Szacunki dla Piszanina, za to, że podczas tej wojny ani razu nie uciekł na U przesyła pl1, a ja się doczepiam :>


    ZLY SEN

    mówi szach...


    Pozdrowionka jeszcze na szybko machnium i Starcie ;)

    Od Lili:

    Dziekuje wszystkim za lot ktorzy brali udzial w tej akcji :*

    Ogromne Brawa dla calego Zlego Snu

    Dedki dla:
    Pyza ,Magnat,Szpryca, pl1 ,Kati ,Boski Malpen ,CRAZY PANDA
    DzidoL ,patrykalex ,FuRiOuS ,Boski_Merus ,LEGION99 Uri_Boyka

    jak i bylych sojusznikow oraz reszte znajomych
    GrzesP, dziqska,Muadib,Lucky666,Mor_bid80, Samarka
    no i moich dostawcow deuterku :*


    Od Szewczyka Dratewki:

    Podziękowania i dedykacje oczywiście dla Legion'a i całego Złego Snu za umożliwienie mi dorzucenia małej cegiełki do WOJNY ponadto pozdrawiam SHEN z u barym ;D dajecie tam chłopaki :D !! wszystkie znajome lamki i pyzę lamusa za motywację :D a no i artka i mua za milczenie ;D AVE!!

    Od Szprycka:):

    Pozdrawiam Magnata, Monie,Astellka, Pl1, Lillke, Pyzke, Ketiego, Patryka, Gucia, Hey'a, Legiona, Gustlika, I oczywiscie Lillke;* Furke ;D Marta Wariatka i Owocowego
    Znajomych Zły Sen :) I dzieki za lot Jak by nie nie wy nie miała by sensu moja dalsza gra na tym uni :)

    Od pl1:

    wiec chcialbym podziekowac wszystkim uczestnika lotu oraz wszystkim ktorzy nam pomogli . TAK GRA ZLY SEN ORAZ BLACKSUN : )
    pozdrawiam ABITQA , Lillth , szpryca , pyze , fure, Legiona!, Magnata, johnego , czajldusia , marta , samarke , szewczyka KATIEGO!!!! , pande dzidola , hazara i wszystkich o ktorych zapomnialem oraz wszytkich znajomy i CALY SOJUSZ ZLY SEN

    AKCJA MOŻLIWA DZIĘKI ZEZWOLENIU JARLA CZAJLDA NA TEN LOT :D

    I ode mnie:

    Dzięki Magnat ty wiesz za co ;) Qeenkę też pozdrów ode mnie. pl1 (brajan wins!;), Szprycu, mój Fura :D, Demonica! :* Legion, Kati :) wszystkich sojuszników! dla Sojuszu Pk i ĆFOKÓW z Jupi :)
    Hinczyk, Bef, Gustlik, Ciamajdek :), Perlej! Dawno Ci nie dedykowałem STeka :*, Leoś :D, wszystkich dawnych sojuszników ZLEGO SNU i Aga(gdzie bym zapomniał :) )


    [center]Starcie z 2011-03-07 02:09:33 następujących flot:

    Agresor Szewczyk Dratewka [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 500.661
    C.mysliw. 11.000
    O.wojenny. 8.041
    Panc. 10.919
    Niszcz. 13.989

    Agresor Lillith [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.020.000
    Krazownik 101.000
    O.wojenny. 40.500
    Panc. 60.000
    Niszcz. 11.000

    Agresor Pyza [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.000
    L.myśliw. 499.558
    O.wojenny. 9.309
    Panc. 4.237
    Niszcz. 3.456

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    O.wojenny. 30.163
    So.szpieg. 1
    Panc. 30.180
    Niszcz. 35.207

    Agresor Szpryc [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.010.541
    Panc. 48.341

    Obrońca PISZANIN [TTG] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 26.253
    Krazownik 136
    Recykler 5.039
    So.szpieg. 696
    Panc. 158
    G.Smierci 993

    ...po 2 rundach:

    Agresor Szewczyk Dratewka [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 477.984 -22.677
    C.mysliw. 10.483 -517
    O.wojenny. 7.684 -357
    Panc. 10.427 -492
    Niszcz. 13.336 -653

    Agresor Lillith [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 973.738 -46.262
    Krazownik 96.445 -4.555
    O.wojenny. 38.682 -1.818
    Panc. 57.252 -2.748
    Niszcz. 10.485 -515

    Agresor Pyza [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.897 -103
    L.myśliw. 476.944 -22.614
    O.wojenny. 8.907 -402
    Panc. 4.028 -209
    Niszcz. 3.320 -136

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    O.wojenny. 28.770 -1.393
    So.szpieg. 1
    Panc. 28.809 -1.371
    Niszcz. 33.564 -1.643

    Agresor Szpryc [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 965.119 -45.422
    Panc. 46.156 -2.185

    Obrońca PISZANIN [TTG] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 117.767.564 metalu, 101.257.957 kryształu, 109.741.173 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.729.187.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 9.138.064.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.073.154.500 metalu i 2.360.471.000 kryształu.
    Potrzebnych 271.682 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 54336,26%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 2.062.969.064, K: 1.746.543.957, D: -48.648.827, P: 3.760.864).
    Bilans obrońcy (M: -5.193.123.564, K: -4.163.965.957, D: -1.115.461.173, P: -10.472.551).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    36.680 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 733.600.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.044.154.500 jednostek metalu i 1.331.520.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 366.800.000 jednostek metalu i 366.800.000 jednostek kryształu.

    90.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.800.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.500.354.500 jednostek metalu i 787.720.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.012.280.000 jednostek metalu i 787.720.000 jednostek kryształu.

    4.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 80.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.540.354.500 jednostek metalu i 827.720.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 40.000.000 jednostek metalu i 40.000.000 jednostek kryształu.

    8.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 160.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 1.620.354.500 jednostek metalu i 907.720.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 80.000.000 jednostek metalu i 80.000.000 jednostek kryształu.

    40.000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 800.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 488.074.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 488.074.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    102.900 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.058.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.073.154.500 jednostek metalu i 2.360.520.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.029.000.000 jednostek metalu i 1.029.000.000 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 3.016.154.500 metalu i 2.303.520.000 kryształu.



    ŚWINKA SKARBONKA (zacnie) ZASILONA :D

    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez Pyza90 ().

  • KUPIĘ DEUTER


    a co do całej akcji ;D to wielkie brawa dla wszystkich którzy brali udział w akcji ;D (strzelców wyborowych ^^) wielkie dzięki za wspólny lot ;D
    jakby nie patrzeć akcja bardzo fajnie zorganizowana :) padło 7 z 11 kulek z tego co mi zdaje :D ale piszanin musiał mieć dziś rano minę ;O
    co do jego zachowania to spodziewałem się trochę więcej bo cała gadka z rakietami itd. to zachowanie noobka z top 2.000 chodź niektórzy
    godniej się zachowują po wtopie... ale cóż jak sam napisał na tyle go jedynie stać... stresu trochę było nie powiem... spodziewałem się kontry
    od owocowego a tu mi jeszcze 20 kk paliwka u niego się zwróciło za lot :D szkoda że się prędzej nie wziąłem bo mogło być tylko lepiej :D ale cóż :D
    płakać nie będę bo noc zaliczona jak najbardziej do udanych :D czekam na kolejne takie :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szewczyk Dratewka ().

  • Gratulacje za wole walki, wytrwałość i niebywałe zgranie sojuszu. Widać że macie ludzi którzy gotowi są poświęcić "dużo" dla swoich braci z sojuszu. Procent wymiata. Oczywiści SzO dla Piszanina.
  • Agresorom mogę tylko pogratulować zgrania i to wszystko .

    Te starcie i dwa inne wcześniejsze były wynikiem mechanizmemu gry taka jest odpowiedz GO (co do wcześniejszego mego złomu )
    moim zdaniem to jest typowe wykorzystywanie błędów w grze.
    Ta gra jest dla osób którzy grają w nocy ja do nich nie należałem , ale żeby nawet bezpiecznego fsa nie można zrobić na monach to chyba nie jest już taka gra jaka powinna być .
    Ta flota była zawrócona z misji stacjonuj jeszcze do wczoraj wieczorem byłem przekonany że to najbezpieczniejszy FS.

    Zmieniam teraz nick na Pan Rakieta i zaczynam inwestować w RM
    ps. i tylko na tyle mnie stać

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez mariopisz ().

  • no to Trex w śwince, Piszanin w śwince... pozostał Jumek Topik i Owocowy
    ciekawe czy ta wojna skończy się dzięki osiągnięciu 200k% czy też przez datę - osobiście wolałbym wyznaczony próg 200k % wtedy jeszcze jakieś RW się obejrzy ;)

    gratki, dzięki za pozdrowienia

    pzdr
  • Zrobiliście najlepsze transfery jakie byly możliwe mowa Tu o Szewcu i Furce takich 2 graczy każdy chcial by mieć w swojej ekipie bo maja duze umiejetnosci i je pokaza jesli cos im sie zachce :P
    Wracając do wątku gratuluje kolejnego ściągania gasek Ladnie Wam wychodzi uszczuplanie stada TTG
    Dzieki za Dedki Dzieki za Linka szewus :)
    Do Nastepnego To Tylko Zabawa ;)
  • heyu64 napisał(a):

    Zrobiliście najlepsze transfery jakie byly możliwe mowa Tu o Szewcu i Furce takich 2 graczy każdy chcial by mieć w swojej ekipie bo maja duze umiejetnosci i je pokaza jesli cos im sie zachce :P
    Wracając do wątku gratuluje kolejnego ściągania gasek Ladnie Wam wychodzi uszczuplanie stada TTG
    Dzieki za Dedki Dzieki za Linka szewus :)
    Do Nastepnego To Tylko Zabawa ;)

    jeśli mnie pamięć nie myli Fura gra w ZS od zawsze z drobnymi przerwami kiedy nie grał na fornaxie...
  • Wujek GrzesP 24 napisał(a):

    heyu64 napisał(a):

    Zrobiliście najlepsze transfery jakie byly możliwe mowa Tu o Szewcu i Furce takich 2 graczy każdy chcial by mieć w swojej ekipie bo maja duze umiejetnosci i je pokaza jesli cos im sie zachce :P
    Wracając do wątku gratuluje kolejnego ściągania gasek Ladnie Wam wychodzi uszczuplanie stada TTG
    Dzieki za Dedki Dzieki za Linka szewus :)
    Do Nastepnego To Tylko Zabawa ;)

    jeśli mnie pamięć nie myli Fura gra w ZS od zawsze z drobnymi przerwami kiedy nie grał na fornaxie...

    To sie mylisz Panie kolego ;) ze grałracja ale wrócił bodajże na te wojne albo to ja mam problem z pamięcią mimo wszystko w sio graty:)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez heyu64 ().

  • mariopisz napisał(a):

    Agresorom mogę tylko pogratulować zgrania i to wszystko .

    Te starcie i dwa inne wcześniejsze były wynikiem mechanizmemu gry taka jest odpowiedz GO (co do wcześniejszego mego złomu )
    moim zdaniem to jest typowe wykorzystywanie błędów w grze.
    Ta gra jest dla osób którzy grają w nocy ja do nich nie należałem , ale żeby nawet bezpiecznego fsa nie można zrobić na monach to chyba nie jest już taka gra jaka powinna być .
    Ta flota była zawrócona z misji stacjonuj jeszcze do wczoraj wieczorem byłem przekonany że to najbezpieczniejszy FS.

    Zmieniam teraz nick na Pan Rakieta i zaczynam inwestować w RM
    ps. i tylko na tyle mnie stać


    zabolało :D
    byo poleciec z planety na planete i zawrocić :D
    i bylo by po problemie :D
    10.05.2015 END!
  • Wiedziałem :D :D , że jak wejdę z rana na forum to zastane coś na co czekaliśmy wszyscy w Złym Śnie już wiele, wiele nocy wcześniej przy innych próbach ustrzelenia tego gracza. Cierpliwość i systematyczne dążenie do celu się opłaciło. :brawo: :brawo: :brawo: :bdb: . Ciesze się że miałem i wciąż mam dość duży udział przy budowie i cementowaniu naszego sojuszu, radość jest ogromna widząc was znowu w takim rw po właściwej stronie. Oczywiście 1000 buziaków dla Was od mojej żonki :fkiss: :fkiss: :fkiss: , pucharek się wam należy mimo iż to tylko top2 :top1: , Piszaninowi tym razem :gszo: za to, że przemówił :D .
  • Gratki dla PISZANINA za postawę...

    tyle ile razy budził się bez moonów to tylko On wie...

    Gratki za rekord uni w zrobionych i straconych łącznie gsach...

    i od razu odpowiedź co do skutecznego fsa - to U-fs...


    A teraz szczególne podziękowania dla ekipy złomującej pod banderolą ZŁY SEN....

    Dziękuję za dedy i towarzystwo podczas tych nocy pełnych wrażeń

    Pisałem już kiedyś to i się powtórzę, że to wszystko dzięki Lilli:) - mam nadzieję, że niebawem nie będzie sama w soju:)...

    % - KOZACKI - cały uczciwie do WOJNY - po prostu szczena opada a wraz z nią chęci - okazuje się, że sposób jumkowy, topikowy, owocowy, pawlowy ect... na nic się zdaje po kolei jeden po drugim jest na spowiedzi!!!

    A tak na marginesie to lipni sojusznicy - żeby nie zreflektować się, że Piszanin moonów nie ma - nie mieć nawyku sprwadzenia podczas wojny jak jego układ z 2 moonami stoi... żenujące!!! - ale i odzwierciedla całe TTG.,..

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez M A R I U S ().

  • Noo gratuluje starcia.. fajnie nam to wyszło bo jakiegoś pustaka dołożyłem do Tego STarcia...
    Dzięki Plku i Lilus za dedki macie ode mnie :*:*
    Reszta lotników graty:) bez buziaków hahahahahahaha
    No nic coś tam pokazaliśmy po prostu Farcimy:)



    Zły Sen Nie Dzieli Nas A Łączy
  • Gratulacje zgrania i to wszystko bo nie ma nic ciekawego w wykorzystaniu mechanizmu choć błednego i za taki nie uznawany.
    Nie jest mi zał ani nic w tym podobnego dlatego nie piszcie głupot na mój temat :)
    Pogratulowałem jak t_rexa ubiliście bo to był błąd jego a nie mechanizmu gry....
    Szanuje przeciwnika mimo iż nie musze się lubić ale to starcie nie powinno mieć miejsca jak i podobne robione w ten sam sposób.
    Przegrywamy teraz i to bardzo ale to dzięki nam macie motywacje do zgrania :P
    Piszowi BSzO i tak będzie :):):)
    Przysłowia to mądrości narodów a narody to plemiona terażniejszych czasów...
  • witam
    do postu piszanina :
    tak ta gra jest napisana , a Ty tylko udowadniasz ze nie zgadzasz sie z jej ZASADAMI i strona techniczna . to prawie tak jakbys mowil ze kurcze dostalem 1 sekunde na ucieczke ale BLAD gry wg Ciebie i wykorzystany przez kogos - no nie moze byc

    proponuje nauczyc sie rozrozniac 2 rzeczy - co to jest mechanizm gry a co to jest jej bład !
    jak grasz w tetrisa to tez sie spinasz ze nie leca CI te klocuszki co trzeba , albo ze za szybko ? - pewnie tak bo przeciez BLAD GRY ZA SZYBKO O JEJ NIE TEN KLOCEK
    przyklad 2.
    jak grasz w queja to tez narzekasz ze zmiana ze spawa na rejla jest za wolna i ze CIe oszukali i wogole .
    przyklad 3.
    grasz w pokera i nie wiesz np ze kolor jest mocniejszy od parki - no tak BLAD GRY .

    "Ta flota była zawrócona z misji stacjonuj jeszcze do wczoraj wieczorem byłem
    przekonany że to najbezpieczniejszy FS." - czlowiek uczy sie cale zycie : )


    co do wczesniejszych tam wypowiedzi AGENTA i innych tam ; "tak jak tylko Wy zrobicie starcie to lecimy z placzem do GO" . przyklad powyzej pare postow pana piszanina .

    do postu pana Topika :
    "Gratulacje zgrania i to wszystko bo nie ma nic ciekawego w wykorzystaniu mechanizmu choć błednego i za taki nie uznawany." - skad te info ? z "FAKT-u?"
    "Szanuje przeciwnika mimo iż nie musze się lubić ale to starcie nie powinno mieć miejsca jak i podobne robione w ten sam sposób." - chyba kpisz ! jak lecisz z falangi albo robisz kontre i nie dajesz szans na ucieczke to tez jest nieuczciwe? OTOZ TO TEN SAM MECHANIZM GRY - my rowniez szanujemy Was jako przeciwnikow .
    "Przegrywamy teraz i to bardzo ale to dzięki nam macie motywacje do zgrania :P" - zgadza sie .

    pozdrawiam

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez pl1 ().

  • niestety zgadzam sie z pl1, ma racje co do mechanizmu gry...1:15 magiczna godzina widac, magiczniejsza niz 3 ....wykorzystali to wysmienicie i naleza im sie gratulacje, st wykonane prawidlowo, nawet pytalem jakiegos GO przy okazji i potwierdzil to co pisze pl1 powyzej, wiec niestety dla obroncy ale nie moze miec pretensji, aczkolwiek ja na miejscu teamu uznalbym taki mechanizm za blad i powinno zabronic sie go stosowac;p

    jeszcze raz SZO zycze obroncy bo wporzadku gosciu, agresorom milego przetopu bo floty juz macie wysmienite
    % SOLO~~45814,26 w 58ST
    % ACS~~33293,47 w 22 ST

    25.03.2010

    uni 26 top 1 pkt - eko/flota

    uni 50 top 24 -potezne eko+ gs
  • Niestety speed x5 robi swoje w moonkilingu :)
    Co do samego mechanizmu gry to wielu sobie z tego nie zdaje sprawy. W zasadzie czy to dobre czy złe to zależy po której jest się stronie :D ale dzięki temu jest możliwość złomowania nawet najlepiej pilnowanych i fsowanych flot.

    Kto był pomysłodawcą? :D Lil? ;)

    Obrońcy szo za postawe.
    Swoją drogą jak by się zalogował by ocalił cyferki :D
    Hammer Of The Gods Will Drive Our Ships To New Lands
  • Oj męczyliście się z Piszkiem sporo czasu... I szacunek dla Niego, że nie uciekał na urlopy gdy robiło się gorąco...
    Gratulacje dla Pyzaka i Lili, w sumie podwójne bo wygraną wojnę macie już w kieszeni.
    Dzięki za pamięć i powodzenia przy następnych akcjach.
  • dziqska napisał(a):

    Oj męczyliście się z Piszkiem sporo czasu... I szacunek dla Niego, że nie uciekał na urlopy gdy robiło się gorąco...
    Gratulacje dla Pyzaka i Lili, w sumie podwójne bo wygraną wojnę macie już w kieszeni.
    Dzięki za pamięć i powodzenia przy następnych akcjach.
    Nie bądz taka pewna siebie .....