Przyklejony ACS; Szpryc, Lillith, pl1, FuRiOuS [ZLY SEN] vs t_rex [TTG] - 70575,72% + kontra + TOP 1 ACS + WOJNA

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • ACS; Szpryc, Lillith, pl1, FuRiOuS [ZLY SEN] vs t_rex [TTG] - 70575,72% + kontra + TOP 1 ACS + WOJNA

    Znowu mogę wystawić bitwę swojego sojuszu. Namówili mnie do tego? NIE! Wywalczyłem to w pocie czoła, w bezlitosnej i okrutnej walce na słowa i kwintesencją argumentów. Dlaczego tak się uparłem? Wystawienie czegoś takiego to dla mnie ogromny zaszczyt :)

    Brakowało nam już tego sukcesu. Ciągle mieliśmy tyle zaparcia w sobie aby mimo wszystko nie poddawać się, przez myśl nam nie przeszło aby zaprzestać walki, mimo wszystko siły i cierpliwość się powoli kończyła.
    Powiedzieliśmy sobie, że nie oddamy im pola choćby nie wiem co.

    Wojnę przegrywają Ci, którzy popełniają błędy, a wygrywają ją Ci, którzy błędy przeciwnika potrafią umiejętnie wykorzystać.
    RW poniżej jest wynikiem błędu t_rexa, naszego zgrania i myślę, że umiejętności. Głównie dwóch osób, które wszystko ogarniały – pl1 i Furka ;> Tak samo jak i niezawodna Lili i Szprycu ( nie odpuszczający do końca :D).

    A do ogarnięcia było sporo... masa rzeczy mogła mieć wpływ tutaj na powodzenie i przyznajemy, że mieliśmy też dużo szczęścia... a może intuicja złomiarza? ;) Jestem prawie pewny, że coś takiego istnieje :D

    Ale po kolei. Akcja zaczyna się od lotu t_rexa na bunkier, na który wracał sobie FS. Mieliśmy czas wlotu, miejsce i odległośc t_rexa od tego miejsca.Ale jak tu wyczaić na ile % leciał? Wszystkie znaki na niebie i na ziemi mówiły, że... nie wiemy :D Aczkolwiek mając pewne śladowe informacje Fura zadecydował, że polecą na 90%. Ale to tak naprawdę najmniejszy problem... złe określenie czasu to tylko ryzyko przepalenia paliwa.
    Prawdziwym ryzykiem była możliwośc zastania na moonie t_rexa 5k gs :D Liczyliśmy, że mniej więcej takie możliwości ma (miało:D) ttg ;> bądź zastaniemy u niego ich szybkie floty, które w połączeniu z taką ilością GS mogły zrobić krzywdę, a przede wszystkim przeważyć wynik bitwy.

    Pozostało obserwować co ze swoimi flotami poczyniają wrogowie. Jumek wprawił nas w zadziwienie kiedy załączył sobie U ;> ale mimo wszystko postanowiliśmy obserwować dalej innych. I nasze obawy o tym, że lot t_rexa mógł być podpuchą zaczął się niemiło urzeczywistniać, kiedy z moona BotaWymiatacza zniknęły jego Gsy, mniej więcej tak aby zdążyć na obronę.
    Nie było innego wyjścia, trzeba było t_rexowi zniszczyć kulkę mimo jego obecności. Na jego szczęście byliśmy w kropcę bo miał sporą flotę do obrony. Przed wlotem gs pl1 przeskanował ponownie Bota i nie mogliśmy uwierzyć własnym oczom – nie bronią powrotu t_rexa, wszystkie jego 1250 gs w komplecie! Rzuciliśmy wszystko na jedną kartę i wystartowaliśmy floty :) Podczas lotu sprawdzenie czy t_rex nie poleciał na 100%, chociaż to było mało prawdopodobne... no ale na szczęście moon okazał się pusty. Pozostała prędkość na 80 i 90% i zaczynało robić się optymistycznie, pierwsze głośne wypowiedzi – możę to się naprawde udać!

    Na kilka sekund przed wlotem wszyscy zamarliśmy - aby po wlocie na kilka sekund zamarło całe uni :) Radość ogromna, przełamaliśmy nie tylko złą passę ale zmieniliśmy liderów wojny ;)


    Stali w ciemności, strzegąc i czekając. Nie było sposobu mierzenia upływającego czasu ani też żadnej skłonności, by go mierzyć. Istniał taki moment, kiedy ich tu nie było, i zaistnieje moment...prawdopodobnie... kiedy znowu ich tutaj nie będzie. Będą gdzie indziej. Czas między tymi momentami nie był istotny.
    Ale niektórzy tracili cierpliwość, a niektórzy, Ci młodsi, byli pełni chęci.
    Ciężar narastał.
    Coś trzeba było zrobić.
    Jeden z nich wzniósł swój umysł w pieśni.


    ZLY SEN




    Dedykacj od FuRiOuSa:

    Pozdrowienia przede wszystkim dla towarzyszy lotu oraz: Dzidola, Pyzy, Dziqski, Muadiba, Lucky'ego, a także dla wszystkich obecnych jak i byłych sojuszników :)


    Dedykacje od Szpryca:

    Pozdrawiam Magnata, Monie,Astellka, Pl1, Lillke, Pyzke, Ketiego, Patryka, Gucia, Hey'a, Legiona, Gustlika, I oczywiscie Lillke;* Furke ;D Marta Wariatka i Owocowego
    Znajomych Zły Sen ;) I dzieki za lot:D Jak by nie nie wy nie miała by sensu moja dalsza gra na tym uni ;)

    Dedykacje od pl1:

    Przede wszystkim dzięki za lot, bez pomocy wszystkich by się nie udało. Chcialbym pozdrowic Abitqa , martola , legiona , czajlda , pyzke , katiego ,crejzi , johnego , hazara , gwizdacza, merusa i małpena no i wiadomo wszystkich uczestnikow lotu i wszystkich znajomych i ZLY SEN
    Nawet nam się coś czasem uda! :)

    Dedykacje od Lillith:

    Przede wszystkim chciałabym podziękować naszej ekipie lotniczej za wspólny lot:*
    który do ostatnich sekund trzymał nas w napięciu. Pozdrawiam bez wyjątku wszystkich sojuszników ZŁY SEN którzy wspierali nas w trakcie lotu jak tylko mogli.
    Oczywiście pozdrowka dla znajomych spoza sojka:
    Lucky666, Dziqska, Jazz, Muadib, mor_bid80, GrzesP, Yamato



    [center]Starcie z 2011-03-05 01:28:54 następujących flot:

    Agresor Szpryc [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.003.416
    Krazownik 99.625
    O.wojenny. 87.378
    Panc. 49.941

    Agresor Lillith [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 1.019.906
    Krazownik 103.468
    O.wojenny. 40.274
    Panc. 54.363
    Niszcz. 11.100

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 1.004.064
    Krazownik 100.268
    O.wojenny. 30.066
    So.szpieg. 1
    Panc. 30.708
    Niszcz. 34.088

    Agresor FuRiOuS [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 57.574
    Panc. 1.081

    Obrońca t_rex [TTG] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    G.Smierci 1.417

    Obrońca Owocowy [TTG] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    So.szpieg. 45

    ...po 2 rundach:

    Agresor Szpryc [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 972.447 -30.969
    Krazownik 96.537 -3.088
    O.wojenny. 84.658 -2.720
    Panc. 48.430 -1.511

    Agresor Lillith [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 988.466 -31.440
    Krazownik 100.367 -3.101
    O.wojenny. 39.030 -1.244
    Panc. 52.718 -1.645
    Niszcz. 10.723 -377

    Agresor pl1 [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    D.transp. 1
    L.myśliw. 973.353 -30.711
    Krazownik 97.237 -3.031
    O.wojenny. 29.163 -903
    So.szpieg. 1
    Panc. 29.790 -918
    Niszcz. 33.069 -1.019

    Agresor FuRiOuS [ZLY SEN] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 55.812 -1.762
    Panc. 1.040 -41

    Obrońca t_rex [TTG] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Obrońca Owocowy [TTG] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 4.496.871 metalu, 1.341.477 kryształu, 4.621.601 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 1.362.098.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 12.753.045.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 3.990.135.500 metalu i 3.067.436.000 kryształu.
    Potrzebnych 352.879 recyklerów aby zebrać pole zniszczeń w całości.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 70575,72%
    * Bitwa odbyła się na księżycu.
    Bilans agresora (M: 2.181.153.371, K: 1.752.854.477, D: -96.483.399, P: 3.837.524).
    Bilans obrońcy (M: -7.089.496.871, K: -5.669.386.477, D: -1.421.621.601, P: -14.180.505).
    *Oparty na raportach ze zbiórki pola zniszczeń.

    Zbiórka PZ:
    80.686 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.613.720.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.578.655.500 jednostek metalu i 1.656.007.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 806.860.000 jednostek metalu i 806.860.000 jednostek kryształu.

    5.700 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 114.000.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 2.635.655.500 jednostek metalu i 1.713.007.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 57.000.000 jednostek metalu i 57.000.000 jednostek kryształu.

    135.448 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 2.708.960.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 3.990.135.500 jednostek metalu i 3.067.487.000 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 1.354.480.000 jednostek metalu i 1.354.480.000 jednostek kryształu.

    96.447 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 1.928.940.000.
    Na polu zniszczeń znajduje się 853.587.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.
    Flota odzyskała 853.587.500 jednostek metalu i 0 jednostek kryształu.

    Udało się zebrać 3.071.927.500 metalu i 2.218.340.000 kryształu.

    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Pyza90 ().

  • Dzieki za lot i rozmowy na ircu wszytkim :D
    t_rex 3 raz w mich reckach i 3 raz
    tak dobrego gracza nie stac zeby pogratulować;)
    to teraz ttg bedzie musiało mnie lillke albo pl1
    dorwać zeby przechylic szale zwyciestwa :D
    ale to juz tak proste nie bedzie bo i jak zostawimy floty
    to nie znajdzie sie tam odwazny zeby nawet przyfarmic :E

    i dodam ze nie fura albo pl'ek tylko lillka nami trzesie ;P
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • No i cóż tu pisać więcej :D
    Fajnie nam to wyszło, akcja trwała dość długo, ale najważniejsze, że się udała :)
    Cieszy mnie fakt ze przekonalem pl'a głównie na lot na 90% :D:D:D

    No nic, teraz czekamy na ripostę ze strony TTG :)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez FuR[i]OuS ().

  • Noo trzeba się wpisać bo widzę Morda Furka dał dedy... Ty ruchodajko hehe:)
    Ładnie wam to wyszło % konkret więc cisnąć dalej...Kszy Kszy
    Bez odbioru:)


    Zły Sen Nie Dzieli Nas A Łączy

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez OSU ().

  • no nalezy pogratulowac
    pokazaliscie klase
    a i szczescie duze przy tym bylo
    t-rex zrobil blad a wy go wykorzystaliscie brawo
    t-rex BSZO i chyba dostales nauczke na przyszlosc
    nie pozostaje nam nic innego jak odrobic straty
    pozdro
  • Gratki akcji choć szkoda % do wojny
    % powala no i trza będzie jakoś odrobić :):):)
    Jeszcze jest czas :)
    A błedy i wy popeniacie tylko trza je wyłapać :):):)
    T_rex SzO
    Przysłowia to mądrości narodów a narody to plemiona terażniejszych czasów...
  • co do sprawy nieliczenia % do wojny owocowego na patrykalexie podjeliscie jedyna sluszna dezycje, chcieli byc cwani i po prostu przekombinowali do tego lamiac regulamin starc w wojnie, a ze sie pultaja na forum to juz ich problem ze sami sie wydymali
    a co do tego starcia, to gratulacje w koncu top 1 acs przestalo % byc podobne do tego top 1 solo ;)
    a ze do wojny, w ktorej TTG poczulo sie juz zwyciezcami to dodatkowa wisienka na torcie graty wam sie naleza,
    jeszcze tylko dodam ze poszkodowany w ktorego wlecial tirex narobil sporo halasu o tym, wiec ktos tutaj czul sie za mocny z tymi 1400 gsami :D

    PS a na jakim koncie gra Billek w zlym snie ? :P
    U.32-U.50-Fornax-Quantum-Xalynth-Eridamus

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez pushmeplz ().

  • Gratuluje całej akcji % do wojny zrobiliście i to nie mały ..... :d
    gdyby t_rex obudził się wcześniej byśmy się podstawiali no ale cóż każdemu zabrakło minut do dolotu
    Obrońcy życzę Szo :(
  • GRATY MOJE MORDKI xD
    Przepiękny Wlocik!!!!!!!!!!!! :lm: :ow:
    [ciach]
    Cudowne TOP :top1: ACS Dla was
    Mimo iż postanowiłem że nie będę się zbyt często wpisywał w ST
    (Aby ktoś nie szczekał na mnie)
    Tu muszę i niema innej OPCJI.
    Dzięki za dedki osobiste i te sojuszowe.
    Zysk macie miodzio szkoda tylko że wam zwineli:
    918.208.000 metalu i 849.096.000 łącznie 1.767.304.000 Surki
    -_- -_- -_- [ciach]
    Bo by to był Naprawdę Rekordowy Zysk!!!!!!!!!!!!!!!!
    Jeśli to t_rex to niech ma na odbudowe
    Mimo wszystko :gszo:
    Jeśli złodziej to Niech się udławi tą surką.
    Przetapiajcie MORDKI MOJE xD

    flood ciach!
    arnej
  • 90 skanów w 3 godziny, tyle ich dostałem :P

    30min przed powrotem gsow t_rexa dowiedzieliśmy się ze jest możliwość kontry, mieliście tez farta ze musiałem odejść od kompa a tak to gsy od was chowałem, zastanawiało mnie po co tyle skanujecie.

    Jak by t_rex nas uprzedził trochę wcześniej to bilans wyglądałby całkowicie inaczej :)

    Ogólnie nie gratuluje wrogom, ale muszę przyznać ze ładnie wam to wyszło. Moje gratulacje dla całej ekipy.

    ps: t_rex został zaproszony na lot przez pewnego gracza co puścił własnego pilota, któremu zależało na konkretnej godzinie, wiec myślę ze tu nie było za bardzo co zgadywać na jaki % puścił atak.

    Edit: hmm chciałem wam ładnie pogratulować i ładnie się zachować lecz przeczytałem post dzwonnika, i tu muszę dodać małe fakty o tym odważniaku :)
    Lecac kontrować Owoca wystraszyłeś się i zawróciłeś.
    Sam napisałeś ze idziesz na urlop bo się boisz ze jumek ci będzie moona zdejmował.
    A i jak nie jesteś na urlopie, to na koncie nie włączasz produkcji, bo się boisz ze cie wy farmimy.

    Surowce na Kupie Deuter [X] (Gracz 'VilkuKaT') z dnia 03-04 01:07:38
    Metal: 976.628 Kryształ: 342.770
    Deuter: 813.330 Energia: 22.528
    Floty
    Okręt wojenny 33 Satelita słoneczny 640

    Surowce na Kupie Deuter [X] (Gracz 'VilkuKaT') z dnia 03-04 06:06:57
    Metal: 977.127 Kryształ: 343.020
    Deuter: 813.330 Energia: 22.528
    Floty
    Okręt wojenny 33 Satelita słoneczny 640

    Wiec nie strugaj ze siebie jakiegoś kozaka, jesteś dobry w ta grę, ale nic nie zmieni faktu ze jesteś zwykłym leszczem.

    Edit2: Halas dzwonów przeszkadza w myśleniu? :)

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez BotWymiatacz ().

  • jak by baba miala wasy ;D
    nic byscie nie zrobili ;)
    kati czekal tylko z gasmi :D
    lot byl na 100 % :D
    wiec owocowy nie dał by rady sie podstawic a jak by sie
    podstawil by jego flota poszla cała zostały tylko gs t_rexa :D
    pomyslcie troche zanim cos napiszecie

    a jak byscie byli faktycznie tak dobrzy jak piszecie byscie pl1 kontrowali bo leciał przez gale ..;)
    :lol: :lol: :lol:


    30min przed powrotem gsow t_rexa dowiedzieliśmy się ze jest możliwość kontry, mieliście tez farta ze musiałem odejść od kompa a tak to gsy od was chowałem, zastanawiało mnie po co tyle skanujecie.

    lot trwał 36 min hah słabe info masz :)
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Szpryc. ().

  • no to wreszcie cos z mojej strony GRATY GRATY
    akcja dos dopracowana
    błędy w TTG ;p = 70kk w plecy do wojny Brawo Brawo

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez nastukawszy ().

  • Szpryc. napisał(a):

    jak by baba miala wasy ;D
    nic byscie nie zrobili ;)
    kati czekal tylko z gasmi :D
    lot byl na 100 % :D
    wiec owocowy nie dał by rady sie podstawic a jak by sie
    podstawil by jego flota poszla cała zostały tylko gs t_rexa :D
    pomyslcie troche zanim cos napiszecie

    a jak byscie byli faktycznie tak dobrzy jak piszecie byscie pl1 kontrowali bo leciał przez gale ..;)
    :lol: :lol: :lol:





    Daj se na luuz ze swoją wilekościa bo sam piszesz nie myśląc do końca :P
    Bot jeszcze ma flotke ja coś tam bym dał no i owoc + jeszcze ktoś nie pamiętam kto był on wtedy i starcie mogło być inne ale gdybanie nie ma sęsu :P
    Nie prowokuj bo zaraz będziesz płakał żę syf ci ktoś robi w ST a może i lubisz zaczepki ale szacunek reszcie agresorów się należy :)
    A co do czasu to wiem że nie rozumiesz co jest napisane ale T_rex nic nie pisał więc ciężko było o tym wiedzieć ale ty pewno masz już polewke że lot gs dla nas 30 min ma :):)
    A wystarczy czytać ze zrozumieniem i pomyśleć troszkę :)
    Przysłowia to mądrości narodów a narody to plemiona terażniejszych czasów...

    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Topik ().

  • Gratuluje calej ekipie fakt faktem rw widzialem juz dawno ale to cos pieknego:)
    Brawo dla Was dzieki szprycu za dedki latajcie dalej :)
    Bawcie sie bo o to w tej grze lata pozdro o/
  • Czułem że coś grubego się szykuje - a jak dostałem linka i zobaczyłem to Gęsio bicie u t_rexa na moonie to aż mi się słabo zrobiło - zezłomować prawie 1,5 k drobiu to nie takie pitu pitu - Chylę więc czoła przed W I E L K Ą C Z W Ó R K Ą - i serdecznie gratuluję przy okazji życząc miłego i szybkiego przetopu - obrońcy Sz/o - dziękuję za pozdrowienia i sam pozdrawiam serdecznie GUCIO :lol:
  • Szprycu nie ma to jak dostać dobre konto i tylko napieprzać flote i uciekać na urlop nie? ;D

    Starcia pogratuluję ale zważając na osobę Szpryca uczestniczącą w tym starciu bedą to gratulacje troszke uszczuplone ;)

    Wam przetopu
    A t_rexowi szO?
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • niesamowity % i niesamowite sklady flot...juz teraz prawie niemozliwym bedzie odrobienie strat w wojnie, ale wojna naprawde na wysokim poziomie....gratulacje dla agresorow...pl1 - widzialem w opisie ze nie masz czasu, roznie z tym bywa co nie?:D

    obroncy SZO mimo tego co agresorzy napisali ze nie pogratulowal
    % SOLO~~45814,26 w 58ST
    % ACS~~33293,47 w 22 ST

    25.03.2010

    uni 26 top 1 pkt - eko/flota

    uni 50 top 24 -potezne eko+ gs
  • Lilith dostała złoma - odbudowała,pl1 flotę budował od zera

    Fura się nie liczy,bo gucio do ST wrzucił,a szpryc zasiada konto z Magnatem :D

    Dlatego też w tej bitwie nie ma nic czego mógłbym gratulować ogółowi i gratuluje dwóm jednostkom wymienionym w pierwszej linijce ...

    Obrońcy BSzO,bo wiem ile pracy i czasu włożył w te gsy ;)
  • O_O [ciach]O_O wlot. GRATY oGROMNE GRATY agresorom.
    przyprawiajcie częściej o zawał i tych co w Gębie mocni.

    obrońcy SzO ?? po to by znów go ktoś zapakował :)

    pseudowulgaryzm ciach!
    arnej