Przyklejony SOLO; jumek [TTG] vs hinczyk3 [Zły Sen] - 30852,01% + farming + zbiórka TOP 1SOLO WOJNA !!

  • Fornax

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • jumekDGW napisał(a):

    Owoc ma racje :) pokazał mi skana hinczyka bez akty bodajrze w 1 gali, zapytalem go czy pali sie w 3 bo niechcialo mi sie wczoraj latać. powedział ze sie nie pali to zaskanowałem . a jak ujrzałem flote hinola. przypomnialy mi sie 2 poprzednie sytuacje. napewno nie odebrał fsa. albo kampi. bo jzu raz leciałem na niego. jaki skill co to wogole jest? mam szczeście poprostu wieksze niż inni. mowisz gwizdacz ze trzeba miec wieksza flote tak trzeba. ale zauwarz po jakim złomie ja sie podniosłem? postawilem 2 x wieksza flote i sie prubuje tylko zemścić, narazie 1/2 strat z atamtej akcji odzyskałem. niestety padło na hinczyka. zaraz ktos napisze ze pewne ktos mi pomogł odbudowac . a wcale nie. sam to zrobilem . lubie farmic z tego ejst najwiecej zysku polecam innym. czasem mozna wiecej zarobic niz ze ST. pozdrawiam



    Jumek po co sie tłumaczysz ? ;) Zezłomowałeś hinola i tyle a czy to było stojąco leżąco :D co ich to inetresuje:D GRATY nie znamy sie ale cisnij ile sie da:D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez BALIC ().

  • pawlov napisał(a):

    dzidol Ty lepiej sie nie odzywaj najwieksza lama jestes wlasnie Ty. nie rozumiem jak mozna męczyc kogokolwiek w realu zeby sprzedawal statusy.


    mi sie wydaje ze ty jestes najwieksza łajza na tym uni kupiłes konto top 13 zrobilo sie top 50 z 4 wtopy po drodze 2 pushe ;)

    a co do st albo hinczyk jest tak głupi i zostawia tam flote bez opieki albo to ustawka ...
    skoro jumek kupił konto jelenia to i to pewnie kupił ;)
    jedyne co mnie zastanawia to to ze owoc wyslal mu skana co byl bez aktywnosci
    a o 1-1:10 miał (tak on) bo sprawdzałem jak niszczylismy moony piszanina :D

    3 razy to samo 3 razy w jednym miejscu w podebnej sytuacji ...;)
    bawcie sie w kupowanie kont dalej


    kati nie rozmawiaj z nimi nie sa tego warci ze jumek tylko potrafi zniszczyc moona albo skan-lot to kazdy wie :D
    bez asa to jego pierwsze st na moonie :lol:


    ale i tak graty
    hinczyk zarobił nie jest źle
    10.05.2015 END!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Szpryc. ().

  • jumekDGW napisał(a):

    Owoc ma racje :) pokazał mi skana hinczyka bez akty bodajrze w 1 gali, zapytalem go czy pali sie w 3 bo niechcialo mi sie wczoraj latać. powedział ze sie nie pali to zaskanowałem . a jak ujrzałem flote hinola. przypomnialy mi sie 2 poprzednie sytuacje. napewno nie odebrał fsa. albo kampi. bo jzu raz leciałem na niego. jaki skill co to wogole jest? mam szczeście poprostu wieksze niż inni. mowisz gwizdacz ze trzeba miec wieksza flote tak trzeba. ale zauwarz po jakim złomie ja sie podniosłem? postawilem 2 x wieksza flote i sie prubuje tylko zemścić, narazie 1/2 strat z atamtej akcji odzyskałem. niestety padło na hinczyka. zaraz ktos napisze ze pewne ktos mi pomogł odbudowac . a wcale nie. sam to zrobilem . lubie farmic z tego ejst najwiecej zysku polecam innym. czasem mozna wiecej zarobic niz ze ST. pozdrawiam



    Wiem po jakim sie złomie odbudowałeś bo grałem wtedy jak Cie zezłomowali;) no i trzeba przyznać że ładnie Ci odbudowa idzie. Jeszcze raz gratki.

    A wy wszyscy zamiast tutaj sie wyzywać to byście poskanowali i jakieś % do wojny porobili. Napewno na lepsze by wam to wyszło.
  • Idioci :)

    Jumek nic nie umie tylko leci na stojącą flote i robi 30k %? ;)

    Zróbcie tyle to możecie sobie takie rzeczy pisać :p

    Jumek, gratulacje i przetapiaj ;p
    "Ja to Cie przygarnąlem tak jak Shrek tego osła. Szkoda tak zostawić samego w lesie mimo tego, że cie wkurza :D " ~ panwpolo


    Ursa - Top 34 THE END
    16.07.2013 - 29.12.2014
    Bez urlopu
  • gratulacje jumek top 1, czy na flo stojacej czy na jakies innej niewazne, wazne sa cyferki. Hinczyk jak widac po oburzeniu to byl o jeden raz za duzo i w pelni sie zgadzam z tym co napisal Magnat lecz część tego powinien napisac na privie, ZLY SEN jest sojuszem profesjonalistow a kolejny(3?) zlom w taki sam sposob(w dodatku podczas wojny) jak wczesniej to jest hanbiace dla calego ZS i hinol na pewno o tym dobrze wie. Hinol jest naprawde jednym z najlepszych graczy jakiego spotkalem gdyby nie te "małe" detale...


    kolejna sprawa jest taka ze gadacie cos o jakims > skillu < lecz chyba nie zdajecie sobie sprawy ze to zwykla wymowka na usprawiedliwienie tego ze marnujecie sobie zycie spedzajac 25 h na dobe kilkajac w obrazki... przestancie sobie zarzucac jakies glupoty tylko grajcie w gre a nie pokazujecie kto ma wieksze wirtualne cojones

    //tak wyglada ladniej :)
    //kasai

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez micks ().

  • Jumek,gratulacje takiego pięknego % :)
    Jak widać Zły Sen stracił jedną z lepszych swoich flot. No cóż...bywa...
    Obrońcy życzę odbudowy.
    PS.
    Hińczyk,nie zasypiaj przed kompem,bo jakoś często Ci się to przytrafia ;)
  • Jak nie przepadam za agresorem, tak muszę mu pogratulować tego "czystego" starcia bez ASa, ale nie zapominajmy że w dużej mierze ten farming o jakim pisze jumek podczas jego odbudowy był właśnie dzięki ASowi bo nie sądzę żeby mu się chciało klikać na tylu idlaków... A później z gotowych RS wysyłać mteki na farming to czysta poezja...
    A hinol no cóż... po raz kolejny tak zlamić... eeeeeeee... szkoda gadać... W każdym bądź razie powodzenia w realu i wkońcu wyspania się bez narażania sojuszu na taki % podczas wojny...
  • macie wszyscy powalone we lbie ....
    to jest gra , wiec dajcie sobie troche luzu

    prawda jest taka ze wiekszosc z was czyli 90 % potrafi tylko i wylacznie poleciec na flote stojaca
    dobrze wyliczyc malo kto potrafi
    zawrocone stacjonuj tym bardziej
    kto potrafi dobrze walnac flote z kontry czy recki wyliczyc
    kto potrfi zlomnac kogos na kolonizuj bez zdejmowania moona
    wszyscy tacy dobrzy a malo na tym uni jest ST ktore sa inne niz BFS czy nieodebranie floty ....

    kazdy lata tylko na stojace floty a pozniej tylko szczeka na forum jaki jest pro a reszta to lamy ... i co to da ?? czujecie sie lepiej ? macie lepszego "skilla" ? a nawet jak to umiecie to i co z tego skoro sie zachowujecie jak dzieci ktorym zabrano cukierka ...

    zapamietajcie to jest tylko i wylacznie gra z ktorej macie czerpac relax odprezenie od zycia codziennego a nie jakies chore emocje jakimi sie polowa tego uni kieruje...

    zal mi was
    start gry : 2005 r
    u2 top40 flota top 30[MZ] - end
    u18 top36 flota top20[RIP] - end
    u43 top5 flota top5[PK] - end
    u43 top12 flota 10[PK.] - end
    FORNAX top 44 flota top 5 [ZS] -end
    CYGNUS top x - eko
  • Specjalistom od ortografii, ludzi bez błędnych, poliglotów, top złomiarzom z "doświadczeniem i umiejętnościami" itp. podziękujemy :quasi: ... . BTW kozak TOP1 zasłużone ;) Obrońcy BSzo bo widzę, że to nie pierwsze wasze starcie ;).

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Gudlas ().

  • EbbeSand napisał(a):


    kto potrafi dobrze walnac flote z kontry czy recki wyliczyc
    kto potrfi zlomnac kogos na kolonizuj bez zdejmowania moona


    co do 1wszego (flota) każdy który potrafi dodawać oraz odejmowaćjak i każdy kto ma do tego predyspozycje więc proszę o nie wyolbrzymianie tematu a o kontrowanie recków to dedykuję dla osób ciepliwych.
    co do 2 to teraz to możliwe ? " chyba nie " ;)

    generalnie dla mnie procent super bo do wojny więc podwaja wartość :)

    Gratuluję :)
  • bociku zobaczymy kto sie bedzie cieszyl ostatni nie na darmo masz nick bot bo 24h siedzisz a pozniej u :P ale spoko przyjdzie i pora na ciebie ... a co do mojej rodziny to uwazaj bo moze cie cos niemilego spotkac ... jeszcze slowo na temat mojej rodziny
  • Jakbyś czytał uważnie to w powyższym offtopie było napisane, że Jumek dostał skana od owocowego i sam zeskanował hińczyka .. jednak czytanie z uwagą boli.

    Graty sporego % do wojny i przetapiaj w pancki :)
  • po piersze
    Jumek wielkie graty za bajeczny procent i do do wojny :bdb: :graty:
    a teraz mały :offtop:
    Magnat jak czytam twoje posty to zaczynam myślec ze jesteś chory poważnie
    ta gra wypaliła ci mózg ostatnie dwie szare komórki
    przęzywasz to wszytko co sie dzieje jak mrówka szczytowanie
    wow człowieku wyluzuj bo ci żyłka pierdząca pójdzie
    hinol zlamił a ty piszesz jaby świat ci zawalił koniec świata
    są ważnjesze rzeczy niż ta wow szok ze można tak sie wkręcic w ta gre
    może jakiś odwyk psychiatryk
    sam nie wiem
    Silny posługuje się rękami, mądry umysłem a sprytny kimś innym :D
  • Gratulacje Jumek ładnego % i to do wojny.

    ale ludzie pamiętajcie że to głupie cyferki.
    jeżeli ktoś patrzy na te cyferki i to jest "środek" dzięki któremu czuje się dowartościowany to mu współczuje. jeżeli poprzez obrażanie czuje się lepszy tak samo jest jednym wielkim zerem.

    lepiej niech każdy patrzy najpierw na swoją grę a później ocenia innych.
    przecież tutaj każdy lata na bfs to dlaczego jeden drugiemu to zarzuca że tylko to potrafi ? albo zdjąć moona i polecieć na powrót floty ? na tym gra polega przecież.

    niech najpierw każdy oceni siebie samego, swój poziom intelektualny jaki pokazuje na tym forum i niech później ocenia innych
    naprawdę to już żałosne jest.
  • i co że byli kiedyś celami ZS? jak byłem farma top ileśtam tysięcy to też byłem celem każdego :E Idąc tą logiką do żadnego soja się nie nadawałem :E
    co jak co ale taki pl1 na przykład to grać umie i umie zdecydowanie więcej niż przeciętny fornaxowy złomiarz więc czemu nie mieć go u siebie??

    akurat pierwszy jumkowy złom (40k%) to głównie moja wina bo zamiast dać 2k niszczar na zatrzymaj do 3g to dałem 500, dziqska puściła pance, ja speniałem a ona i tak to zawróciła -_-
    dużo pracy włożyliście w tamtą akcje ale farta też mieliście WIELKIEGO bo moon padł na 3-ciej, ostatniej nieobstawionej fali gsów. A do podstawki po prostu flot nie było, godzina z hakiem do powrotu fs-a po zdjęciu moona. Inna sprawa że suck to organizacją specjalnie nie grzeszyło :E

    as czy nie as. Połowa top 50 na asie jechała a wy ciągle po tym jumku. Jest poprostu wygodniejszy i oszczędza mnóstwo czasu. Powinni go wprowadzić jako stały element ogame, ew. oficera :E
    I weźcie troche wyczilujcie bo zachowujecie się jak banda pryszczatych nerdów co słońca od miesiąca nie widziała a niebo znacie tylko z tapety na Win XP.
  • Czy wy nie macie wiekszych problemow niz spieranie sie o jakies glupie cyferki ?
    Napijcie sie piwka czy tam soczku i dajcie sobie na luz ;] W sumie przeczytawszy caly temat itak nie wiem o co Wy sie tak zawziecie klocicie , nie mowiac juz o panu M A R I U S'owi który miał najwiecej do powiedzenia, niekoniecznie z sensem i na temat.

    ST jak ST skill czy szczescie ? A czy to wazne ? Wazny jest wynik i to ze do wojny :)

    Tak czy owak temat przeczyszczony i mam nadzieje, że jak arnej wróci z urlopu to bedzie miał Was uważnie na oku :)

    W razie problemow zapraszam na pw/irc.
    Jestem i mnie nie ma ^^
  • a ja na koniec powiem tak... ogarnijcie się proszę, hinola zdjął jumek i nic tego nie wróci... a tym głupim gadaniem zrobiliście jumkowi syf z jego top1 :/ :/
    wstyd i hańba.