c3gi3L i the coon i professor chaos i mYsterio0n [UNiTY] vs Belzebubek [Cymeria] - 7898,11% TOP 1 ACS + end of war

  • Capella

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • No gratulacje dla unity :) Szkoda, że ktoś chwilę przede mną zawinął metkę :D :D Procent wykręciliście kosmiczny, jak na te uni i jak ktoś tu zauważył to ciężko będzie go pobić, choć z wami nic nie wiadomo :D

    PS: Mnie to ciekawi jeszcze wypowiedź Corc, która rzekomo ściągnęła Belzebubka na konto Spławika :lol: :lol: :lol:



    Edit: Literówki :D

    83 Starcia Tytanów na łącznie 129 378%, co daje średnio 1507,68% na starcie!
    Top1 solo 2089,72%
    Top1 ACS 15 558,77%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez ZrRyQuS ().

  • tyle co dostałem wiadomość o złomie największego flociarza :) gratuluję unity takiego wlotu, szkoda że nie byłem tego świadkiem jako aktywny gracz...
    dzięki unity za spełnienie jednego z marzeń
    wielkie gratki :)
  • witam tu Kupidyn

    Graty dla Unitów ładna akcja to trza powiedziec , ale dla pana Spławika wielki szaczunek grac z toba na uni to był zaszczyt mysle ze byłes jednym z najlepszych graczy tej uni , zrobił bys lepiej kasując konto ale wiem jak to jest znam ten bul hihi ,Pozdrowienia dla znajomych wszsytkich . Mysle ze jednak gracz na koncie ma znaczenie , a nie samo konto jest jednak róznica miedzy tym kolesiem a spławikiem ale nic jak to powiedział ktos madry wszyscy skonczymy w rekackach to tylko kwestia czasu .
  • Masz rację, wszyscy i wszystko kończy w reckach. Nawet jeśli konto skasujesz to zawsze pozostaje twój NICK, twoja NAZWA. To ona się liczy i pracuje się na to aby był szacunek do tego.
  • Brawo chlopaki , cud miod i orzeszki


    procent superasty wykreciliscie

    zysk supciowy , wiec szybkiego przetopu zycze

    a zyczenia ze spadajacych gwiazdek niech Wam sie spelnia
    Z dedkami dla Marcikowej (dzieki za pomoc na irc)
    Dziekuje mYs za pamiec




    Obroncy SzO i odpoczynku bez pilnowania floty



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • Dzięki za dedy, mYs, a wszystkim rekordzistom gorąco gratuluję olbrzymiego procentu. Takie latanie w ACS to jest właśnie UNiTY, więc nazwę macie bardzo adekwatną. Brawo! :bdb:
  • Ciekawe dlaczego Belzebubek się nie wypowiedział, myślę że może mieć doła. Floty atakujące o wiele układów za daleko, 3-4 fs na pz i to nie raz za razem, na dodatek z różnych moonów i co wielki fart Unity - wątpię. Kto widział mapę starcia ten wie, kto wie jak latał Belzebubek też wie. Gratuluję oczywiście :) tylko czego bo raczej nie uczciwości. Wie wszystko ten kto parł na innych aby lecieć, bo wiedział gdzie i po co leci i przekonał i polecieli i jest ST TOP1. Gratuluję :)
  • Jacasa napisał(a):

    na dodatek z różnych moonów i co wielki fart Unity - wątpię.

    Jacasa napisał(a):

    Gratuluję oczywiście :) tylko czego bo raczej nie uczciwości.


    buahhahah:D pocwicz:D

    Jacasa napisał(a):

    Wie wszystko ten kto...


    wyglada na to ze to ty wszystko wiesz... a tak naprawde nie wiesz nic;DDDDDDDDDDD
    powodzenia w kompromitowaniu sie w kolejnych postach, wkoncu pokazujesz jakim jestes noobkiem;]
  • ST może i uczcie ale inna sytuacja rzuciła podejrzenia o nieuczciwość :)

    Można by się przyczepić do założeń c3gi3l`a o tym,że wiedział,że tak będzie itp.

    Mef siedzi cicho,a ST akurat na koniec S&D i do tego coś nawaliło w podliczaniu,oj ile przypadków ;P

    Nie oskarżam w tej kwestii akurat ale w innej,a i owszem :) Więc nie róbmy błota w ST tylko do DiDu hej pasterze :D

    SzO jeszcze raz dla seksisty !
  • Smutna prawda co mawiają,,,

    "Raz na wozie... raz pod wozem"

    I taki sens gry wpierw najlepsza Cymeria,,, tym razem Unity i kohan nie powiesz że tak nie zwiastowałem xD

    Cóż uni było fajne póki też na bal nie poszedłem :]

    3mcie sie tu ciepło, Unity ma pare... i myśle że to dopiero początek skończyły się lamqi co czychają na godzinną drzemke po odbiorze fs,,, są wymiatacze...

    5/5
  • panowie pięknego złoma mu daliście teraz odebrać złom od złodziei i przetapiać na kolejne stateczki :D

    Adaś dzięki za pamięć :)

    ps: saint jak masz chęć jeszcze tu polatać to daj znać mam troszkę floty a teraz moje koto się marnuje ;( a ty napewno będziesz mógł przywrócić mu nowe Zycie ;)


    graty panowie :evil: