wedka [Cymeria] vs Seras Victoria [UnHell] - 1921,07%

  • Capella
  • wedka [Cymeria] vs Seras Victoria [UnHell] - 1921,07%

    Nie ma co sie rozpisywac, kolejny zlowiony, jeszcze raz dzieki Smietan za pomoc ;)

    klik


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor wedka [Cymeria] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 2.943
    L.myśliw. 20.001
    Krazownik 5.442
    So.szpieg. 1
    Panc. 10.071

    Obrońca Seras Victoria [UnHell] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 1.061
    D.transp. 1.922
    L.myśliw. 14.515
    C.mysliw. 130
    Krazownik 2.500
    O.wojenny. 1.100
    Recykler 3.545
    So.szpieg. 967
    St.kolon. 1
    Bombowiec 200
    Panc. 2.810
    Niszcz. 4
    G.Smierci 5

    ...po 6 rundach:

    Agresor wedka [Cymeria] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.089 -1.854
    L.myśliw. 7.084 -12.917
    Krazownik 4.455 -987
    So.szpieg. 1
    Panc. 9.791 -280

    Obrońca Seras Victoria [UnHell] (x;xxx;xx)
    Zniszczony!

    Agresor wygrał bitwę!
    Przejął 228.811 metalu, 5.830.759 kryształu, 3.739.886 deuteru.

    Agresor stracił łącznie 105.333.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 535.025.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 114.923.400 metalu i 77.184.000 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 1921,07%
    Bilans agresora (M: 44.553.211, K: 48.280.759, D: -2.434.114, P: 90.400).
    Bilans obrońcy (M: -312.707.811, K: -228.376.759, D: -66.049.886, P: -607.134).
    *Przy założeniu że agresor zebrał cały złom.
    Created by cuteConverter v 0.2.4 - Adam85[/center]

    Brazzo powodzenia.

    Ps. Kupie deuter :)
  • Cóż pogratulować wypada, więc gratuluję nowego top1 solo.
    Niestety muszę przyznać z pokorą, że to co było pisane o naszym sojuszu to prawda. Nie zasługujemy na topkę w punktach czy we flocie. Zasługujemy na topkę jedynie pod względem spamu i komunikacji sojuszowej, bo to akurat jest u nas pierwsza klasa.
    Brazzo powiedział, że kończy grę, ale mam nadzieję, że uda nam się mu to wybić z głowy. Cóż. . . Nie da się ukryć, że zlamił wysyłając takiego, a nie innego FSa. . . Na nic zdał się trud sojuszu dotyczący poprawnego wysyłania FSa. Brazzo zrobił swoje, bo zapewne chciał przyoszczędzić sloty jak to oni i stało się jak się stało.
    Ode mnie za starcie max, mimo, że na sojuszniku.

    Nie znaczy to oczywiście, że się poddajemy. Jeszcze namieszamy na tym uni, potrzeba nam czasu :)

    PS: Więcej do tego starcia nie zaglądam, więc jak będą jakieś złośliwości odnośnie mojego posta to piszcie je na PW :)
    Pozdrawiam

    83 Starcia Tytanów na łącznie 129 378%, co daje średnio 1507,68% na starcie!
    Top1 solo 2089,72%
    Top1 ACS 15 558,77%
  • gratulacje za topke za % i za zlom

    nie rozumiem tlymaczenia ze fs byl zly trzabylo zrobic dobry ale jak sie sepi na paliwo to tak to jest

    fs u siebie w ukladzie na swojego pz co z tego ze z wabikami
    kazdy dobry gracz chyba wie ze fs z gs = zlom

    jeszcze raz graty
  • Nie będę smarkać i tłumaczyć jak wyszło ;) To co mogłem zrobiłem wczoraj :) Okazałeś się lepszy i to dużo z Rudolfem klikając ;)

    Dodatkowy argument do końca gry jest taki, ze eko grać nie potrafię ;) Sojuszników przepraszam za to :)

    Dziękuję wszystkim moim byłym i obecnym sojusznikom i owocną grę, w tym:
    - S.F. - było minęło, wielu fajnych ludzi, którzy się wykruszyli
    - K_B - dzięki za zaufanie i pozdrawiam serdecznie każdego prócz jednego fana :P
    - UnHell - dla was po odejściu z K_B grałem i to mnie przy Was trzyma :*
    - wszystkich, co mnie nielubili :D A co :D

    Na koniec cytacik z jednej z moich ulubionych ksiażek:
    "Czuł się tak, jakby właśnie wyprowadził okręt z głębokiego przechyłu i płynął kursem niebezpiecznym, ale wolnym od przeszkód. Mógł się rozbić na skałach, ale chwilowo wiedział co należy robić, i miał zupełną swobodę ruchów."

    Przetopu wedka i nowego top 1 solo :D haha :D mam 3 pozycje w topce hi hi hi :D ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Seras Victoria ().

  • Gratuluje Patyk bo % super, wiedzialem ze to tylko kwestia czasu i zrobisz topowa solowke ;) ale i tak dlugo czekalem na taki % z twojej strony :P

    Szkoda ze nie moglem leciec z toba ale jakies zasady trzeba miec :D (zysk bysmy mieli calkiem niezly a tak to tylko Ty masz na pocieszenie wczorajszego nie powodzenia :( )

    Brazzo powodzenia w realu
  • Grat Patyczek, wedka , czy jak Ci tam :) , obok czegoś takiego to wstyd się nie wpisać :top1:
    procent zarąbisty , trzeba chylić głowę :) Ładny wlot Ci wyszedł i tak trzymać :brawo: , zainwestuj w eko , latajek masz stanowczo za dużo :D

    Brazzo, powodzenia w realu , ale szkoda Cię w sumie , bo byłeś taki porządny chłopina :)
  • No to i ja dorzucę się gratkami i to dla obu stron :) Piękne starcie i elegancki procencik... jak tak dalej pojdzie to Cymeryjczycy zmiotą Capelle i bedziemy zmuszeni czekac na mixowanie unii :D no ale cóż takie życie :) Gratki Wedka :D

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez KoSmoSeR ().

  • no cóż powodzenia brazzo w realu ;] będzie nam ciebie brakować ale mam nadzieje ze jeszcze wrócisz :D
    ST Solo: 475,15%; 327,97%; 985,12%; 702,24%;; 110,49%; 327,72%
    ST ACS : 521,56


    "W żyCiu WażNe Są wsPomnIeniA, WiĘc TwoRzyMy ChwIle GodNe PrzYpoMnieniA
    "
  • Brazzo, nic się nie martw! Jak ja skończyłam grę na U36 jakiś czas temu, to poczułam wielką ulgę i od razu zauważyłam przypływ czasu :). Przynajmniej ładnym procentem zakończyłeś swoją podróż w kosmosie. Życzę powodzenia w realu, kontakt jest - damy radę! :*
  • a kogo tu moje patrzaly widza,normalnie nasza Kolezanka Viktoria zakonczyla gre..:D:D.nie chce glosno mowic,ale smierdzi mi tu rozwodem ze Zgrywem..:P..:D:D:D..Krzychu decyzja pikabelo bo zima idzie to i bedziesz w koncu mogl wyciagnac te zardzewiale sanie ze stychu..:D:D..powodzenia w realu i trzym sie tam raczej cieplo..:D..a Rydzykowi SZOOO,bo nie pajam sympatia..:D.
    Jezeli gosc w twoim domu na twoim terenie dreczy cie,traktuj go okrutnie i bez milosierdzia