Dyskusja na temat S&D

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Dyskusja na temat S&D

    Drodzy użytkownicy.

    Witamy w reaktywowanym S&D.

    Jeśli macie propozycje co do zmian zasad S&D lub po prostu chcecie porozmawiać ogólnie na temat projektu to trafiliście we właściwe miejsce ;)
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • SGoldenSBoyS napisał(a):

    Siema :)

    Bedzie SD dla nowych uniwersjów??, naprzykład dla capelli?


    Zapraszam do tematu Terminarz S&D

    Uniwersa Andromeda, Barym, Capella, Draco i Electra są tam ujęte, proszę patrzeć na 3 rundę.

    Co do ograniczenia liczy punktów - nie planujemy wprowadzenia takiego zapisu, jedynymi ograniczeniami są obecnie istniejące zapisy.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.
  • .Archangel napisał(a):

    Ale pomijając to do S&D powinni zapisywać sie gracze z większą flotą a nie tam coś w podobie 1k ow i 500 pancków 5k lm. Za duzo tym nie zwojujesz. Ale jak ktoś chce. Można by wprowadzić jakiś próg ograniczający słabszych graczy.


    Przepraszam, ale mając 1k owiec 500 pancków i 5k lm też można stuknąć chociaż parę procent dla drużyny w której się gra co ostatecznie może przeważyć szalę na korzyść tej drużyny a poza tym w S&D przede wszystkim chodzi o dobrą zabawę i wzajemną współpracę miedzy graczami poszczególnych drużyn więc osobiście nie widzę powodu dlaczego miano by ustalać jakieś progi punktowe na udział w tej fajnej zabawie.

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • Doskonale wiem że jeżeli masz flotę i umiesz się nią posługiwać napewno coś ustrzelisz. Wiem że to małe % ale będziesz ciułać i ciułać na korzyść drużyny. Nie raz brałem udział w S&D i powiem że było całkiem ciekawie raz zdarzyło mi się walnąć tylko 5% przez całe S&D bo cały czas nie miałem czasu na to.. ;x
    Coraz mniej ludzi zapisuje się do S&D bo nie ma kto.. A można by było zrobić tak że wszyscy chętni z uni np. 50 będą rywalizować z u 60 a nie po 2 lub 3 drużyny na jedne uni. Powiem że takie coś byłoby ciekawe. Na u 50 strzelali by ST i na u 60 a potem to podsumować i sprawdzić które uni było lepsze albo zrobić coś takiego tylko że w stylu zawodów.
    Nie wiem czy pomysł się komu spodoba bo wymyśliłem to na poczekaniu :D
  • .Archangel napisał(a):

    A można by było zrobić tak że wszyscy chętni z uni np. 50 będą rywalizować z u 60 a nie po 2 lub 3 drużyny na jedne uni.

    Ja sobie tego nie wyobrażam. Gdyby było tak jak piszesz to całe uni było by jedną drużyną która wspólnie walczy o wygraną. Zostaje kwestia kogo złomować skoro wszyscy z mojego uni chcą mi pomóc w zwycięstwie a na inne latać nie mogę
  • Ja sobie tego nie wyobrażam. Gdyby było tak jak piszesz to całe uni było by jedną drużyną która wspólnie walczy o wygraną. Zostaje kwestia kogo złomować skoro wszyscy z mojego uni chcą mi pomóc w zwycięstwie a na inne latać nie mogę


    Przecież nie chodzi mi że całe uni ma latać.. ;x Tylko jedna drużyna z jednego uni.. np w drużynie może być od 6 do 12 osób liczba musi być taka sama na oby dwóch uniwersach.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez .Archangel ().

  • .Archangel napisał(a):

    Quoted
    Ja sobie tego nie wyobrażam. Gdyby było tak jak piszesz to całe uni było by jedną drużyną która wspólnie walczy o wygraną. Zostaje kwestia kogo złomować skoro wszyscy z mojego uni chcą mi pomóc w zwycięstwie a na inne latać nie mogę



    Przecież nie chodzi mi że całe uni ma latać.. ;x Tylko jedna drużyna z jednego uni.. np w drużynie może być od 6 do 12 osób liczba musi być taka sama na oby dwóch uniwersach.


    Z takim rozwiązaniem sprawa by ciut ciężka była do rozwiązania bo raz że ilość członków w poszczególnych drużynach musi być taka sama i tyle samo drużyn ( np. na u65 mamy zebrane dwie drużyny po 15 osób to na u66 muszą też być dwie drużyny po 15 osób), a do tego suma punktów poszczególnych drużyn tez musi być jak najbardziej wyrównana ( np. drużyna ALFA z u65 ma 1kk pkt to drużyn a BETA z u66 też musi mieć około 1kk pkt).

    Pomysł z takim turniejem miedzy uniwersami jest fajny ale pewnie dość ciężki do realizacji więc wątpię aby wypalił...

    COOO!!?? JA NIE DAM RADY!!??

    :D

    Lepiej chyba już nie będzie :E

  • A można wiedzieć dlaczego uniwersum fornax nie może wziąć udziału w SD?
    Dla mnie to dziwne... Już długo czekam na SD na tym uni i jak widzę, nie doczekam się ;/
    Ludzie mają tam po 20kk pkt już, procenty idą grube, więc takie SD to świetna sprawa,
    póki jeszcze w ogóle jest co złomować... Bo z Waszego terminarza i tego jak rzadko
    jest SD można wywnioskować, że dopiero za rok będzie na fornax ;/ jak już nie będzie tam
    graczy ani flot ;/
  • Po zakończeni edycji na uniwersach F-H kwestia tego czy S&D ma się odbyć na uniwersach Io oraz Jupiter zostanie poddana pod głosowanie w ankiecie w podforach DiD w/w uniwersów tak jak miało to miejsce w przypadku F-H, start zapisów wypadnie wiec tak mniej więcej pod koniec kwietnia.
    Członek Rady S&D oraz moderator podforum Wojny






    W razie jakichś wątpliwości/zapytań/interpelacji zapraszam do pisania na pw.