Przyklejony TOP 1 ACS DRACO !! Jarczyk i EvenemenT i freeman i gorek i Abu Rzeźnik [Psikus] vs PALERMO i melmak i Vat i bodziu [TAO], mazgaj - 75 000,7%

  • Draco [1]
  • TOP 1 ACS DRACO !! Jarczyk i EvenemenT i freeman i gorek i Abu Rzeźnik [Psikus] vs PALERMO i melmak i Vat i bodziu [TAO], mazgaj - 75 000,7%


    Na poczatku o samej akcji :

    Wczoraj w nocy zauwazylem ze killmoonowka TAO chce sciagnac moona Pams w 5g, niestety nie zdarzylem go ostrzec i rano bylo juz po wszystkim.
    Zakladalismy rozne opcje lotu w tym tą z gsami panienki. Jak sie nie bawem okazalo od panny poszlo ladne stadko gesi a nam nie pozostalo nic innego jak troszeczke pokrzyzowac plany zlej dziewuszce i jej koledze. Na poczatku zrobilismy to co w zwyczaju mamy robic panną ktore duzo na forum szczekaja a marnie w ogeja graja czyli zrobic skuteczne synchro recków :

    17000 recyklerów ma całkowitą ładowność równą 340.000.000. Na polu zniszczeń znajduje się 187.057.500 jednostek metalu i 118.833.400 jednostek kryształu. Flota odzyskała 187.057.500 jednostek metalu i 118.833.400 jednostek kryształu.


    Jak juz zebralismy zlom z Pams usmiech od razu pojawil sie na twarzach gdyz jak wiadomo to juz kolejna akcja w ktorej tao nie potrafilo sobie zabepieczyc zlomu z wlasnego moonkilla. Tak czy inaczej mielismy nie dosyt, wiedzielismy ze jest szansa na trafienie gsow panienki ale bralismy rowniez pod uwage podstawke calego TAO w obronie kolezanki. Byla rowniez brana pod uwage opcja podstawki od mazgaja, przyznam szczerze ze bylo to troche malo przekonywujace ale mimo wszystko wyszlo jak wyszlo - zaskoczenia nie bylo.

    Panienka pisal jeszcze cos o finezji ale nie bedziemy do tego wracac. Reasumując:

    To juz drugi top 1 ACS w przeciagu 2 miesiecy jakie zrobily Psikusy na TAO.
    nasze straty mniejsze i to sie liczy, TAO znowu po przegranej stronie.
    To RW powinno zamknac usta tym ktorzy duzo klapia.

    Podziekowania:
    Dziekuje wszystkim sojusznikom na Draco zarówno tym z Psikusa jak i poza niego.
    W pierwszej kolejnosci wszystkim lecacym i liczacym sie ze sporymi stratami.
    Pams bo to dzieki niemu cala ta akcja i ode mnie wlasnie Ty masz dedykacje.
    Nastepnie wszystkim ktorzy wysylali recyklery na PZ.
    Calemu sojuszowi Psikus - jestescie najlepsi tylko macie male floty :E
    Sojuszowi MYTH z u8 bo tam zaczela sie moja historia zwiazana z OGame.
    TAO za to ze dzieki nim mozemy wykrecac takie % i bawic sie tu doskonale.
    Wszystkim niezaangazowanym a ktorzy chca byc pozdrowieni.

    Cos tam zlomu zebralismy, wiele tego nie ma ale odbudujemy sie, najwazniejsze jest to że w przeciagu 2 miesiecy udalo nam sie zrobic cos co jest bardzo trudne do wykonania na kazdym uni, mianowicie udalo nam sie unicestwic wszystkie floty sojuszu TAO. Zostaly juz tylko Gsy panienki ktore predzej czy pozniej i tak padna bez obstawy sojuszniczych flot.
    Powiem szczerze ze gdy gral jeszcze Malack i Axa to watpilem w to ze uda nam sie ich kiedys zezlomowac zwlaszcza po tym jak padla flota Lajkona(pozdrawiam Cie serdecznie) stracilem nadzieje ale widac ze wytrwalosc i doswiadczenie przewazylo szale zwyciestwa na strona Psikusa.

    Nie bede juz zanudzal bo humanistom nigdy nie bylem ani nie bede a chlopaki pala sie juz zeby cos napisac od siebie wobec czego mam zaszczyt przedstawic Wam nowy top 1 ACS uni Draco ktory mam nadzieje nie zostanie juz pobity - w koncu TAO nie ma juz flot ]:-D


    [center]Starcie następujących flot:

    Agresor Jarczyk [Psikus] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 293.984
    C.mysliw. 1.611
    Krazownik 49.616
    O.wojenny. 127
    Recykler 1
    Bombowiec 391
    Panc. 20.895
    Niszcz. 2.624
    G.Smierci 66

    Agresor EvenemenT [Psikus] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 11.035
    D.transp. 500
    L.myśliw. 105.921
    Krazownik 11.226
    O.wojenny. 863
    Panc. 11.538
    Niszcz. 482

    Agresor freeman [Psikus] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 17.281
    L.myśliw. 64.187
    C.mysliw. 26
    Krazownik 7.481
    O.wojenny. 1.700
    Panc. 7.460
    Niszcz. 84

    Agresor gorek [Psikus] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 75.793
    C.mysliw. 105
    Krazownik 9.796
    O.wojenny. 836
    Bombowiec 2.035
    Panc. 5.496
    Niszcz. 85

    Agresor Abu Rzeźnik [Psikus] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 7.316
    L.myśliw. 116.580
    Krazownik 11.512
    O.wojenny. 933
    Bombowiec 197
    Panc. 10.716
    Niszcz. 95

    Obrońca PALERMO [TAO] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 19.176
    L.myśliw. 57.191
    C.mysliw. 2
    Krazownik 7.332
    Bombowiec 6
    Panc. 6.710
    Niszcz. 2.009
    G.Smierci 273

    Obrońca melmak [TAO] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    L.myśliw. 150.480
    Krazownik 23.322
    St.kolon. 2
    Panc. 22.023
    Niszcz. 684

    Obrońca mazgaj (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 24.525
    D.transp. 1
    L.myśliw. 167.998
    C.mysliw. 514
    Krazownik 4.972
    O.wojenny. 26
    Recykler 1
    Panc. 9.076

    Obrońca Vat [TAO] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 3.774
    L.myśliw. 112.695
    C.mysliw. 154
    Krazownik 10.925
    O.wojenny. 1.459
    St.kolon. 2
    Panc. 16.409
    Niszcz. 874

    Obrońca bodziu [TAO] (x;xxx;xx)
    Broń xxx% Tarcza xxx% Osłona xxx%
    Flota:
    M.transp. 10.054
    L.myśliw. 29.600
    Krazownik 10.872
    O.wojenny. 75
    St.kolon. 1
    Bombowiec 2
    Panc. 6.434

    ...po 6 rundach:


    Agresor Jarczyk [Psikus] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 25.551 -268.433
    C.mysliw. 267 -1.344
    Krazownik 23.884 -25.732
    O.wojenny. 98 -29
    Bombowiec 305 -86
    Panc. 16.774 -4.121
    Niszcz. 2.147 -477
    G.Smierci 66

    Agresor EvenemenT [Psikus] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.025 -10.010
    D.transp. 98 -402
    L.myśliw. 8.905 -97.016
    Krazownik 5.342 -5.884
    O.wojenny. 663 -200
    Panc. 9.277 -2.261
    Niszcz. 398 -84

    Agresor freeman [Psikus] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1.483 -15.798
    L.myśliw. 5.584 -58.603
    C.mysliw. 5 -21
    Krazownik 3.624 -3.857
    O.wojenny. 1.305 -395
    Panc. 5.983 -1.477
    Niszcz. 66 -18

    Agresor gorek [Psikus] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 6.457 -69.336
    C.mysliw. 19 -86
    Krazownik 4.682 -5.114
    O.wojenny. 633 -203
    Bombowiec 1.653 -382
    Panc. 4.425 -1.071
    Niszcz. 70 -15

    Agresor Abu Rzeźnik [Psikus] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 644 -6.672
    L.myśliw. 10.319 -106.261
    Krazownik 5.548 -5.964
    O.wojenny. 710 -223
    Bombowiec 158 -39
    Panc. 8.658 -2.058
    Niszcz. 75 -20


    Obrońca PALERMO [TAO] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2 -19.174
    L.myśliw. 11 -57.180
    Krazownik 240 -7.092
    Bombowiec 3 -3
    Panc. 3.809 -2.901
    Niszcz. 1.672 -337
    G.Smierci 273

    Obrońca melmak [TAO] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 25 -150.455
    Krazownik 554 -22.768
    Panc. 11.113 -10.910
    Niszcz. 544 -140

    Obrońca mazgaj (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 2 -24.523
    L.myśliw. 28 -167.970
    Krazownik 108 -4.864
    O.wojenny. 5 -21
    Panc. 4.642 -4.434

    Obrońca Vat [TAO] (x;xxx;xx)
    Flota:
    L.myśliw. 27 -112.668
    C.mysliw. 1 -153
    Krazownik 274 -10.651
    O.wojenny. 415 -1.044
    Panc. 9.079 -7.330
    Niszcz. 717 -157

    Obrońca bodziu [TAO] (x;xxx;xx)
    Flota:
    M.transp. 1 -10.053
    L.myśliw. 5 -29.595
    Krazownik 266 -10.606
    O.wojenny. 15 -60
    Bombowiec 2
    Panc. 3.230 -3.204

    Bitwa zakończyła się bez rozstrzygnięcia, obie floty wracają na swoje ojczyste planety.

    Agresor stracił łącznie 4.742.468.000 jednostek.
    Obrońca stracił łącznie 5.971.918.000 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 4.892.770.400 metalu i 2.607.299.800 kryształu.
    Szansa na powstanie księżyca wynosi 75000,7%
    Created by cuteConverter v 0.2.3.3 - Adam85[/center]


    Strona poszkodowana prosila by zamiescic :

    Gracz xxx informuje cię, że :
    Dostałem taką wiadomość od VAT-a
    Nie znam sprawy więc proszę zainteresowanych o temat na forum.
    \"siemka ponoc pomagaliscie jarczykom zbierac zlom mam mala propozycje oferuje wam 50% z tego zlomu i podstawke wrazie atakow przez psikusy co wy n ato pusc msg w sojuszu\"

    W U_P podobnie :)
    -------------------------------------------
    A tu od panienki :

    "Od: PALERMO
    Do: Jarczyk
    Data: 19.08.2010 12:45:52

    widze ze w piorka urosles
    moze solowka to co mi zostalo kontra twoja flota znaczy ta reszta
    bo i tak mam zamiar skonczyc
    wybierz sobie miesjce "
    ------------------------------------------

    Szkoda tylko ze taki twardy nie byles jak na ciebie lecielismy i do polowy uni o recki prosales i prosiles zeby nie pomagali nam tylko tobie:)
    Nawet mazgaja blagales zeby wam pomogl bo bylibyscie w kaczej pupie :lol:
    Niemniej jednak przy swiadkach obiecuje ci ze jesli tylko nie skasujesz konta to twoje gsy wyladuja w naszych reckach :*



    Co by spamu nie robic w temacie pociagniemy wasz watek "kulturowy" tutaj.

    [V] napisał(a):

    trzeba miec jeszcze w sobie choc kszte godnosci i oglady ktorej najwyrazniej wam brakuje ;-]


    - to wy a w szczegolnosci panienka szczekacie ciagle na forum ze nie mamy jaj zeby na was poleciec :)
    - to wy blagacie zawistnymi pw ludzi azeby oddali wam nasz zlom ]:-D
    - to jaldabot zmienil nick na chwile przed rw na "Jarzczyk" i pisal nam pw "Zawróc szybko za duzo podstawka"
    - to wy po raz 3 z rzedu dajecie sobie zabrac caly zlom z moon killa ]:-D
    - to panienka wulgarnie pisze na forum obrazajac nas
    - to wy macie killmoonowki ktore sciagaja dla was moony i pushuja was a w zawisci o moje punkciki oksarzacie o pushe i multikonta
    - i co najwazniejsze to wy jestescie klamliwymi gowniarzami zwlaszcza ty vacior i panienka, pokazaliscie to przez zlomowanie wariatka z ktorym udawaliscie kolko wzajemnej adoracji a odwrociliscie sie od niego byleby tylko zarobic troche punkcików, nie zezlomowalismy go bo daliscie slowo ze nie polecicie ale jak widac wasze slowo jest mniej warte niz nasza kupa w sedesie
    - to wasze dziewczyny nie potrafia pisac poprawnie po polsku a o kulturalnej dyskusji juz nawet nie wspomne


    Reasumujac - jestescie do 4liter i jeszcze nie raz wam o tym Psikus przypomni ]:-D

    Post był edytowany 6 razy, ostatnio przez Jarczyk ().

  • Uff ... wielkie BUM z wielkich flot i przedziwne PZ ktore znikalo w oczach z sekundy na sekunde ... tak ze po 1 s zdolalem tylko uchwycic:



    Ciesze sie ze moglem byc drobnym % tej zabawy chociaz w zbiorce i licze ze uda mi sie zbudowac taka flote ktora pozwoli mi nastepnym razem uczestniczyc w podobnej bitwie po stronie agresora

    Brawo Psikusy ... pozdrowienia dla TAO
    Nadie espera encontrarse con la Inquisición Española

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Torquemada ().

  • Dzień w którym zatrzymała się ziemia ;) TAO znowu większe straty no ale wielkie gratulacje za podstawke i bronienie floty sojusznika, można smiało powiedzieć że macie jaja ;) Teraz odbudujcie floty i robimy większy % :D Graty za zgranie dla obu sojuszy, nie liczą się cyferki w tej grze ;) Ani troche !

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez HalloweeN ().

  • Jarczyk z tego co widze po zbiorkach jestescie tyle samo stratni co my wiec troche przekolorowales strono zwycieska :D:D

    ogolnie myslalem ze jakis poziom zaprezentujesz wklejajac to starcie ale mylilem sie jak zwykle pelno przechwalek i obrazanie innych ludzi sadze ze nie bawem znow sie spotkamy dla nas to przyjemnosc ;-]

    i tak apropo przyjrzyj sie jakie floty wam zostaly bo chyba nie dowidzisz ;]

    pozdrawiam

    V.

    Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [V] ().

  • nie będę wchodził w sprzeczki z dziećmi, ani ich oceniał
    dziękuję sojusznikom za lot i życzę SzO
    medale rozdane ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez gorek ().

  • Vat nie przechwalki tylko fakty.
    Nie obraza tylko wiadro zimnej wody za to co pisaliscie na forum, mialem powklejac wasze cytaty wtedy twoj post mialby sens ale poki co czekamy na nastepne :)
  • Gratulacje dla obu stron, teraz trzeba przetapiać to co zostało zebrane i odbudowywać flotki.
    Przynajmniej będzie spokoju troszkę i żaden psikus mnie nie będzie z tydzień skanował XD
    Gąski się ostały więc zabawa jeszcze będzie :)
    Strąconych moonów - 54 :E
    Strąconych GS-ów - 1051 ]:-D
    Łączny % ST: Solo - 268.235,81% ; ACS - 78.004,45%



    Gwiazda Biała, Orzeł Biały to są nasze ideały.

    13
  • Jeden Niszczyciel ~ 60.000 Metalu, 50.000 Kryształu i 15.000 Deuteru,
    Jedna Gwiazda ~ 5.000.000 Metalu, 4.000.000 Kryształu, 1.000.000 Deuteru,
    Widok w/w Raportu wojennego ~ bezcenne :quasi:

    SzO kto tam chcę ;)
  • hhyy Jarczyk jak zwykle popisal sie Klasa , nawet w takim st nie umiesz sie obejsc bez zlosliwosci,no trudno, moze sie w ten sposob podnosisz swoje ego , do Twojej wiadomosci, to my zadecydowalismy ze to starcie sie odbedzie,a nie jak wynika z tego co napisales ,o twoim geniuszu :lol: , dla wszystkich uczestniczacych wielkie szo.pozdr dla Tao i Psikus

    Mam nadzieje ze nie zepsujecie tego st ;)
  • Graty akcji :)
    Niby kontra na GŚ Palermo, a Gwiazdki przetrwały :)

    Wielki % i duży próg będzie do pobicia. Albo i nikt go nie pobije :)
    Graty obrońcom, jak i atakującym :)

    Nie wszystkim, ale wielu życzę :gszo:
  • piękne starcie i powalający % ,graty dla obydwu stron za ładną akcje , szkoda tylko że pan jarczyk jak zwykle przemówił w poście zarozumiałością i kozactwem...fakt że straty większe po stronie TAO , ale patrząc na straty PSIKUSÓW to aż tak dużo się nie różnią ,więc jak zwykle panie jarczyk post prze kolorowany :-/ jaszcze raz graty obydwu stronom za ładne starcie !!
  • :top1: Psikus :top1:


    Aj law ju!! :* Przecieram jeszcze niewyspane i zapuchnięte oczy. Pijąc poranną kawkę delektuję się pięknem tego RW :kawa: Gratuluje wszystkim i Psikusom i TAO. Oba sojusze po raz drugi już pokazały niesamowite zgranie. Prawie każdy Psikus był gotowy dzisiaj w nocy do lotu. I moja flota czekała na sygnał, ale narazie jest za mała, a miejsc w ACSie jest tylko 5.. -_- Finezji w locie tym locie więcej niż ktokolwiek mógł zapragnąć ^^ Za akcje takie jak ta i poprzednie top 1 ACS kocham to Uni! Jeszcze raz Wam wszystkich gratuluję i życzę SzO!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez capsel ().

  • leon zawodowiec napisał(a):

    piękne starcie i powalający % ,graty dla obydwu stron za ładną akcje , szkoda tylko że pan jarczyk jak zwykle przemówił w poście zarozumiałością i kozactwem...fakt że straty większe po stronie TAO , ale patrząc na straty PSIKUSÓW to aż tak dużo się nie różnią ,więc jak zwykle panie jarczyk post prze kolorowany :-/ jaszcze raz graty obydwu stronom za ładne starcie !!
    chyba ślepy by nie zauwazyl komu padlo wiecej floty hehe mi tylko 2k puszek a w tao?? melmakowi ponad 10k vatowi 7k lm sie odbuduje a nawet i one w malej liczbie 10k zostaly :D wiec nic nie jest przekolorowane wiadomo bylo co bedzie i ze na + sie nie wyjdzie ale liczy sie ze juz nie ma osoby w tao ktora powalila by mnie solo :D:D:D:D:D a jesli chodzi o jarola to chyba ma troche prawo czuc sie git nawet po takim st nie spadl z 1 top flot to tyle :)
    BEST

    SOLO: 3336,43% ]:-D

    ACS: 75 000% ]:-D
  • Tak, na wstępie gratulacje dla obydwu stron za wykręcenie takiego ST, jak widać ogame procentuje ;)

    Natomiast w opowiadaniu z serii "kolorowy świat Jarczyka" jest trochę przekłamań, ale tak już w bajkach bywa. :D
    Pozdro
  • Och, Jarczyk. Jestem zupełnie oszołomiona. Nigdy nie przypuszczałam, że zobaczę coś takiego, ale - jak widać - w życiu się jednak różne cuda dzieją. Jesteś pierwszym bajkopisarzem z pisemną dysfunkcją, jakiego kiedykolwiek było mi dane oglądać. Przemilczałam już interpunkcję w momencie, kiedy ostatnio nazwałeś mnie i kolegów analfabetami... Ale dzisiaj to mnie normalnie otrzepało, jak zobaczyłam Twojego posta. Gdyby tak wziąć wielki, czerwony marker i skreślić wszystkie wyrazy z błędami, to zostałyby ze dwa zdania i raport wojenny. Ja Cię okrutnie proszę... Zostań przy wysyłaniu flot i zostaw pisanie komuś, kto zna skodyfikowaną polszczyznę i zasady ortograficzne, a wszyscy będziemy szczęśliwsi - ja na pewno (a uważam, że mi się odrobina radości należy, bo te Wasze spory mnie już przyprawiają o migreny). Ocena sytuacji to też niekoniecznie Twoja mocna strona. -Mamy mniejsze straty - super! -Złomu niewiele zebraliśmy - to teraz przelicz, kto i za co się będzie stawiał na nogi.
    Koniec porannego narzekania. Pomijając Twoją postawę, reszta starcia jest naprawdę godna uwagi. To nie lada zaskoczenie obserwować, jak gigantycznych rozmiarów debris znika w tak krótkim przedziale czasowym. Bitwa - sama w sobie - też jest niesamowita. Warto pogratulować wszystkim tym, którzy floty stracili, bo budowanie ich musiało kosztować wiele pracy (i wydaje mi się, że poświęcą kolejne tyle na ich odbudowę; w końcu tylko szaleńcy mogli się pokusić o taki lot :) ). Jestem pod wielkim wrażeniem całej tej synchronizacji i podziwiam wszystkich agresorów i obrońców za nerwy ze stali, bo cała ta niepewność i świadomość ogromnych strat musiała być naprawdę stresująca.
    Pozdrawiam.
  • Powiem wprost " JARCZYK JESTES IDIOTA"
    RW piekne cieszy to nas niezmiernie bo jako sojusz pokazalismy ze jestesmy sila w UNII mogaca sprawic CI lanie Jarol...
    Pracowal na to caly sojusz....
    O kontrze bylo wiadomo jeszcze zanim moon u Pamsa spadl, dlatego sie na to gotowalismy.
    Dziwi mnie fakt, ze Jarol tak ladnie widziales ze gwiazdy leca... CIekawe z kad bo Pamsa nei bylo... Czyzbys mial proroicze sny a moze z fusow...
    Domyslic sie kazdy moze ze w tym wypadku albo Pams to Twoje konto Puschowe, albo walisz multi...
    Co do starcia z Pamsa mialem je wystawic i opisac ale z uwagi na Twoj denny i gburowaty ton daruje sobie bo nie jestes tego wart.
    A kto ma wieksze straty to jeszcze wyjdzie, mu juz idziemy w odbudowe:)))