GOrzka czekolada, czyli elfi po farbowaniu :)

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Smażyłaś już tyłek na plaży?Jeśli nie, to dlaczego?
    A jeśli tak, to sama? ]:-D Podpisze się razem ze mną ręko i nogo, że te wakacje nie przypominają nijak wakacji. Że mimo tego, że ma się mnóstwo czasu, to wszystko między palcami wycieka?
  • @Zimny
    Włosiu mógłby bardzo, bardzo wiele, gdyby nie... no właśnie, gdyby nie psuł. Niesamowite, jak... głębokie są pokłady mojej cierpliwości dla niego :P
    Moje marzenie o Polsce? Śląsk żąda dostępu do morza! Ale tylko w miesiącach wrzesień- kwiecień. Albo nie... chcę emo pogodę cały rok.
    Temat marzeń o Polsce jest bardzo szeroki, jest milion rzeczy, które bym zmieniała. Najogólniej, Polska w moich marzeniach jest krajem ludzi wolnych, wolnych światopoglądowo, wyznaniowo, wolnych od stereotypów, kompleksów i strachu o jutro. Patetycznie, nie? :D

    @fan rocka
    Nie, nie smażyłam. Przyczyna jest prosta- nie lubię! Nad morze jednak w tym roku wyjadę, prawdopodobnie po zakończeniu kampanii wrześniowej. Tzn że biorę tydzień wolnego na start od uczelni. :D Czy sama? Na pewno nie. Wakacje nie przypominają wakacji? Ja już za stara na to jestem, żeby to robiły. Przyzwyczajaj się, będzie tylko gorzej.
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):

    @Zimny
    Włosiu mógłby bardzo, bardzo wiele, gdyby nie... no właśnie, gdyby nie psuł. Niesamowite, jak... głębokie są pokłady mojej cierpliwości dla niego :P
    Ja sobie wypraszam! Osioł niczego nie psuje! :fgrin: :fgrin:
    A może Elfi ma jakiś ukryty cel w stosunku do Włosia, że taka cierpliwa :> ^^

    Co z tymi Katowicami?
    Co z tym morzem? ^^
    Czy będziesz kiedyś dla mnie miła? :D

    Buziaczki :*
    Kozak nad kozakami
    Narcyz nad narcyzami


    ***181ST*** ^^ ***2.226.215%***

  • Włosiu napisał(a):

    Ja sobie wypraszam! Osioł niczego nie psuje! :fgrin: :fgrin: oh really? a przez kogo jestem przeziębiona?
    A może Elfi ma jakiś ukryty cel w stosunku do Włosia, że taka cierpliwa :> ^^ może

    Co z tymi Katowicami? baw się dobrze
    Co z tym morzem? ^^ no jak nic nie zepsujesz...
    Czy będziesz kiedyś dla mnie miła? :D miła? ja? dla osła? jak zasłużysz... mój Ty trenerze ]:-D owned!

    Buziaczki :* mniam :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • ce elfi :*
    dawno mnie tu nie było...

    długo się jeszcze będzie ciągnął ten Twój remont pokoju?
    kiedy w końcu rzucisz te papierosy?
    co byś zmieniła w swoim życiu (oprócz rzucenia palenia ]:-D )?

    Niebawem minie rocznica odkąd poznaliśmy się w Aces High. Jak postrzegasz ten blisko rok naszej znajomości, te setki godzin przegadanych czy to na ircu czy to na gg? ^^

    to na razie tyle...
    pa :*

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez rafalinho ().

  • rafalinho napisał(a):

    ce elfi :* cześć :*
    dawno mnie tu nie było...nom ^^
    długo się jeszcze będzie ciągnął ten Twój remont pokoju? finiszuję! finiszuję! a akurat mam parcie, żeby skończyć jak najszybciej
    kiedy w końcu rzucisz te papierosy? nie wiem :-|
    co byś zmieniła w swoim życiu (oprócz rzucenia palenia ]:-D )? wiele rzeczy, w tym momencie priorytetem jest opuszczenie domku ;)
    Niebawem minie rocznica odkąd poznaliśmy się w Aces High. Jak postrzegasz ten blisko rok naszej znajomości, te setki godzin przegadanych czy to na ircu czy to na gg? ^^ odpowiedź poniżej, bo za dużo zielonkawego by było, a źle by było, jakby się wypisał...
    to na razie tyle...
    pa :*

    Rok? Już? 0_o
    I tylko 7 ST w ACSie nabiliśmy? Oj, coś się z nami stało. Trza poprawić statystyki, a gdzie ta werwa?
    Ano były setki, jak nie tysiące godzin, były nieprzespane noce ( najlepiej wspominam te, kiedy chodziliśmy spać, kiedy słonko już świeciło, tudzież „noce klikaczy”, gdy klikaliśmy na zmianę, jeden spał, drugi klikał, pobudka, zmiana :D, a następnego dnia dwa nieprzytomne zombiaki bez złomu w garści :E ), były też złomy, kłótnia nawet była :> i zdaje się, łzy też były. Jednakże cokolwiek się nie działo, czegokolwiek elf nie zepsuł, Fafi zawsze był i zawsze wierny. Nie przesadzę twierdząc, że jesteś jednym z głównych sensów mojej gry, że takich graczy jak Ty ze świeczką szukać i że duet fafi&elfi jest jedyny w swoim rodzaju. I tym samym dziękuję za ten rok :*, order i szacuneczek za cierpliwość do mnie. :D
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Nie wmówisz mi, że się starzeję. :P Wakacje po prostu trzeba sobie odpowiednio zorganizować!
    W tym roku znowu ominął mnie Woodstock. Chciałabyś tam być, czy czujesz się za stara na takie zabawy? :>

    Też uważasz, że fenistil najlepszym przyjacielem człowieka podczas biwakowania, grillowania i czynności na powietrzu?

    I powiedz mi jeszcze... Czemu to zawsze baby są wredne? Facet może być ewentualnie chamski, bezduszny, niewrażliwy... Ale wredność to cecha przylepiona kobietom. Zgadzasz się? :x
  • Mati napisał(a):

    Cześć :* hej Mati ^^ :*
    Ja tu w ramach rewanżu za moje CT :P już zaczynam łapać o co w tym chodzi :P
    Jaka jest ulubiona Twoja gra karciana? nie umiem grać w karty :-|
    Co jest najlepsza przegryzką do piwa? u mnie działa to tak: piwo => maltoza => wysoki IG => gastrofaza => gastrofaza => kebab :O
    I wyjaśnij dlaczego jesteś oryginalna :P a jestem? 0_o ile znasz elfów, co?
    Narka :P czejść :fgrin:

    fan rocka napisał(a):

    Nie wmówisz mi, że się starzeję. :P młodniejesz? szczęściarz :PWakacje po prostu trzeba sobie odpowiednio zorganizować! nie masz ochoty pomalować mi ścian? piękny kolor, sama przyjemność
    W tym roku znowu ominął mnie Woodstock. Chciałabyś tam być, czy czujesz się za stara na takie zabawy? :> ehm, ja... bardzo cenię sobie świeżą pościel, wieczorny prysznic i jasność umysłu... czy to, że coraz mniej lubię wracać porankami do domu, znaczy, że się starzeję? :O
    Też uważasz, że fenistil najlepszym przyjacielem człowieka podczas biwakowania, grillowania i czynności na powietrzu? fuu, nie lubię mazideł wszelakich na moim ciele, lepi się to to i śmierdzi, już chyba lepiej, żeby mnie zagryzły...
    I powiedz mi jeszcze... Czemu to zawsze baby są wredne? Facet może być ewentualnie chamski, bezduszny, niewrażliwy... Ale wredność to cecha przylepiona kobietom. Zgadzasz się? :x No przestań. :P

    Shax napisał(a):

    :D
    Znowu ja po paru ''latach'' nieobecności fpadaj częściej /me częstuje lodem
    Lubisz spać ? kocham ^^
    Łóżko wodne czy normalne ? normalne, własne, duże, twarde łóżko
    Chomik czy świnka morska ? ani to, ani to, nie lubię tego typu zwierzątek
    Lubisz ciapki ? ^^ fuuu
    I kissek na koniec :* mhm :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • fan rocka napisał(a):

    Zależy jaki kolor i co dostanę w zamian. Ciemny fiolet :> . Ale już mam pomocnika, którego czteropak i porządna kolacja w zupełności satysfakcjonują ]:-D
    Jakoś na Śląsk nie chce mi się darmo dymać. :P I powiedz mi jeszcze, że nie jesteście wredni. ^^
    Ja jestem wiecznie młody. I mam nadzieję, że tak zostanie. I żeby nie było żadnych dyskusji co do tego:
    i97.photobucket.com/albums/l207/guille_abcd/yarly.jpg Hahaha :D
    oO
    W każdym bądź razie... Nie lubisz być wysmarowana? ]:-D Nie, nie lubię. A to dopiero!No co? :>

    Shax napisał(a):

    Dzyń :D cześć :*
    Ulubiony raper ? Raco? 0_o /me fuuuu
    Lubisz pudziana ? Jest mi zupełnie obojętny ;)
    Czemu tak lub czemu nie ? Każdy orze jak może, nie mnie oceniać jego osobę.
    Czy tak jak elfy masz dobry wzrok czy raczej nie ? Całe życie miałam bardzo dobry wzrok... do czasu, kiedy się ostatnio zdiagnozowałam. :E Mam delikatną nadwzroczność. ;)
    Miłego :* Miłej ^^
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Będziesz miała jak w trumnie, zakłady pogrzebowe mają furgony w tym kolorze. ;p
    Okej, nie to nie. Ja byłbym tańszy. :ziew:
    Oczywiście, że nie jesteśmy. Po prostu dbamy o swoje, ot co!
    No bo... A nie wiem. Nie pamiętam. Znaczy pamiętam, ale Ty nie pamiętasz. ;xx
  • fan rocka napisał(a):

    Będziesz miała jak w trumnie, zakłady pogrzebowe mają furgony w tym kolorze. ;p Mam nadzieję, że przez to co napisałeś, nie będę miała takich skojarzeń, bo nie chce mi się od nowa malować. :-|
    Okej, nie to nie. Ja byłbym tańszy. :ziew: Tańszy? Przecie mówiłeś, że na darmo nie pojedziesz.
    Oczywiście, że nie jesteśmy. Po prostu dbamy o swoje, ot co! Oj kręcisz coś, patrz wyżej. ;>
    No bo... A nie wiem. Nie pamiętam. Znaczy pamiętam, ale Ty nie pamiętasz. ;xx Zaraz, zaraz... Ja nie pamiętam, Ty pamiętasz i to coś ma wspólnego ze smarowaniem? 0_o Zepsułeś się. Ale lepiej nie mów przy wszystkich. :-x
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Przepraszam, to naprawdę nie było celowe. Zakłady pogrzebowe czasami jeżdżą jeszcze złotymi furgonami. :glaszcze:
    Owszem, mówiłem, bo za darmo to nic nie ma. Ale czteropakiem i kolacją bym od razu nie szarżował, znaczy się mniej byś się musiała narobić, niż pójście do sklepu i upichcenie czegoś smacznego. No chyba, że poczęstujesz swojego dobrodzieja płatkami, to w sumie wyszłoby na to samo. Uśmiechnąć byś się musiała w moim przypadku, ot co. Bo mnie powoli starość dopada, jakieś wyrzuty sumienia, coś takiego, nie wiem, nigdy o czymś takim nie słyszałem.
    Zepsułem się w sensie moralny, czy takim, o jakim myślę, ale lepiej nie naprowadzać wszystkich na właściwy trop? :-x
  • fan rocka napisał(a):

    Przepraszam, to naprawdę nie było celowe. Zakłady pogrzebowe czasami jeżdżą jeszcze złotymi furgonami. :glaszcze: Doła mam. >_>
    Owszem, mówiłem, bo za darmo to nic nie ma. Ale czteropakiem i kolacją ( lubię gotować dla kogoś) bym od razu nie szarżował, znaczy się mniej byś się musiała narobić ( toć to prawie nic), niż pójście do sklepu i upichcenie czegoś smacznego. No chyba, że poczęstujesz swojego dobrodzieja płatkami, to w sumie wyszłoby na to samo. Uśmiechnąć byś się musiała w moim przypadku, ot co. Bo mnie powoli starość dopada oh rly? :> , jakieś wyrzuty sumienia, coś takiego ale że co przeskrobałeś, że tak Cię sumienie skrobie?, nie wiem, nigdy o czymś takim nie słyszałem. a ja owszem :-x
    Zepsułem się w sensie moralny bingo! ... no chyba, że to ja jakaś dziwna jestem i mam krzywe interpretacje, czy takim, o jakim myślę, ale lepiej nie naprowadzać wszystkich na właściwy trop? :-x o jakim myślisz?
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Znowu wszystko przeze mnie. :quasi:
    Nie, w ogóle źle to ująłem. Nieważne. Ja chyba nadal nie wiem, co to są wyrzuty sumienia, więc pewnie albo do tego nie dorosłem, albo po prostu nigdy nie popełniałem błędów.
    Domyślam się. :-x W Twoim wieku... A nie, przepraszam. xD
    A teraz to ja nie wiem, o co Ci chodzi. Co Ty możesz wiedzieć o moim moralnym zepsuciu? :p
  • Witam,mamy do pogadania. 8-/

    Czemu kochana Pani Modek "zamknęła" mi temat o e-papierosach ( temat ładnie się rozkręcał, rozmowa była na temat i na poziomie)?
    Hydepark już ledwo zipie,a Ty zamykasz ciekawe tematy ( zapewniam,że zakładam wyłącznie ciekawe tematy ).Czy to ma sens?
    Wiesz,że masz u mnie minusa? ;]
  • fan rocka napisał(a):

    Znowu wszystko przeze mnie. :quasi: Nie! No właśnie nie... Po prostu samotne noce czasem przygnębiające są ;)
    Nie, w ogóle źle to ująłem. Nieważne. Ja chyba nadal nie wiem, co to są wyrzuty sumienia gratulacje, więc pewnie albo do tego nie dorosłem, albo po prostu nigdy nie popełniałem błędów gratulacje.
    Domyślam się. :-x W Twoim wieku... pfffff :fangry: A nie, przepraszam. xD ...
    A teraz to ja nie wiem, o co Ci chodzi. Co Ty możesz wiedzieć o moim moralnym zepsuciu? :pDokładnie tyle, ile sam o nim napiszesz. Jak to ktoś wczoraj napisał: elfi ma moc!


    wojas1 napisał(a):

    Witam,mamy do pogadania. 8-/ A witam. Zacznijmy od tego, że dział ten nie służy zadawaniu tego typu pytań, jednak mimo to odpowiem.

    Czemu kochana Pani Modek "zamknęła" mi temat o e-papierosach ( temat ładnie się rozkręcał, rozmowa była na temat i na poziomie)? Nie zamknęłam. Na takowe pytanie z pewnością odpisałabym Ci, gdybyś pofatygował się napisać mi PW. Wiesz, rozmowa, argumenty, te sprawy... Ty natomiast postanowiłeś mnie wkurzyć, w sam wiesz jaki sposób. :}
    Hydepark już ledwo zipie dziękuję, orientuję się,a Ty zamykasz ciekawe tematy ( zapewniam,że zakładam wyłącznie ciekawe tematy ) Taaaak, oczywiście..Czy to ma sens? Ma. ;]
    Wiesz,że masz u mnie minusa? ;] Bywa. ;)


    Edit do posta niżej: Ależ oczywiście, pytania możesz zadawać dowolne, inna sprawa, jaki efekt tego będzie. ;)
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • To co zrobiłaś z moim tematem jest równoznaczne z jego zamknięciem.;)
    A pytania można zadawać dowolne,więc znów się mylisz kotku...ale spokojnie ja zawsze mam rację.

    Jeszcze kilka pytań żeby nie odbiegać od tematu.
    Co czujesz zamykając "nowe,według Ciebie niepotrzebne tematy"? Czujesz wewnętrzne spełnienie,rozkosz? :)
    Czy uważasz się za miłego czy może surowego/wrednego Modka?

    Edit do posta wyżej: Masz ochotę wpisać mi się w profilu? :> Hymm...ciekaw jestem co tam mi naskrobiesz."Za trudne pytania...ban na mies."? ;)
    W dalszym ciągu nie odpowiedziałaś na pytania,a już edytowałaś posta...to niegrzeczne!

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez wojas1 ().

  • Bycie modem to całkiem niezły sposób na zdobycie wielbicieli, jak widzę. Rozgryzłem Cię! ;p
    A ten... Ach, rozumiem. Myślałem, że pan od malowania to i od samotnych nocy, wiesz, taki wielofunkcyjny. O ile pamiętam, to masz 4 koty i 3 psy, albo na odwrót. I Ty narzekasz na samotne noce? :quasi:
    Niezamaco. Dosłownie. xD
    Żeby zobaczyć reakcję, to warto było zażartować. Znaczy żeby przeczytać reakcję. ;x Mam siostrę w Twoim wieku, nie pękaj. Chociaż ona zaczyna nosić już jakieś narzuty na fotel, niedługo w skoczy w moher...
    Ja nic nie piszę, nie wiem o czym mówisz. Żądam adwokata i tyle w tej sprawie. :ziew:
  • fan rocka napisał(a):

    Bycie modem to całkiem niezły sposób na zdobycie wielbicieli, jak widzę.Haha. Trafne, trafne. A grono fanów rośnie :D Rozgryzłem Cię! ;p No niemożliwe :O
    A ten... Ach, rozumiem. Myślałem, że pan od malowania to i od samotnych nocy, wiesz, taki wielofunkcyjny. Wielofunkcyjni mają wysokie wymagania. :ziew: A poza tym, jak coś jest do wszystkiego, to do niczego, nie?O ile pamiętam, to masz 4 koty i 3 psy, albo na odwrót. Nie, nie. 2 koty i 9 psów. Rybka mi zdechła ;( I Ty narzekasz na samotne noce? :quasi: elf ma duży domek, na odludziu i często śpi w nim sam! to jest niefajne >_>
    Niezamaco. Dosłownie. xD To ironia była.
    Żeby zobaczyć reakcję, to warto było zażartować. Mimo, że zepsuty, wciąż zabawny.Znaczy żeby przeczytać reakcję. ;x Mam siostrę w Twoim wieku, nie pękaj. Chociaż ona zaczyna nosić już jakieś narzuty na fotel, niedługo w skoczy w moher... Pod tym względem wciąż mam gust nastolatki. :P
    Ja nic nie piszę, nie wiem o czym mówisz. Żądam adwokata i tyle w tej sprawie. :ziew: No dobrze już, dobrze. :ziew:

    rafalinho napisał(a):

    elfi :* fafi :*

    Lubisz czytać? Bardzo, bardzo. :uhuh:
    Jaki rodzaj literatury preferujesz? Zależy od nastroju i tego, na co mam ochotę. Często zdarza się, że czytam kilka książek jednocześnie, przerywam, wracam... A najcześciej są to... kryminały, thrillery, horrory, od dzwonu jakaś fantastyka czy popularnonaukowa.
    Jaką książkę ostatnio kupiłaś/przeczytałaś? Przeczytałam: M. Roach, Sztywniak, Osobliwe życie nieboszczyków :fgrin: Kupiłam: S.King & P. Straub, Czarny dom
    Poleć mi jakąś pozycję literatury do przeczytania. A co lubisz?

    cześć :* cześć :*
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • elfi napisał(a):


    rafalinho napisał(a):


    [...]
    Jaką książkę ostatnio kupiłaś/przeczytałaś? Przeczytałam: M. Roach, Sztywniak, Osobliwe życie nieboszczyków :fgrin: Kupiłam: S.King & P. Straub, Czarny dom
    Poleć mi jakąś pozycję literatury do przeczytania. A co lubisz?
    [...]

    To poleć mi jakiś kryminał ;)
    Zaciekawiła mnie też pozycja M. Roach, Sztywniak, Osobliwe życie nieboszczyków. Tytuł brzmi zachęcająco ]:-D . Napisz coś więcej o tej pozycji.

    pa :*
  • Ya, rlly. Jesteś rozgryźnięta. A zadowolona jesteś z tego grona fanów?
    Nie wierzę, że nie byłabyś ich w stanie spełnić. Najwyżej Ci się nie chce. Albo kierujesz się takimi właśnie bzdurnymi zasadami. Przecież wiesz, że nie ma reguły. ^^'
    Prawie dobrze. Zaczynam brać lecytynę. Biedna rybka. Nie karmiłaś!
    To pozostaje Ci zmyślony przyjaciel. Zawsze przygnębiały mnie samotne elfy.
    Wiem, że ironia. Tak sobie tylko zażartowałem. Sama mówisz, że jestem jeszcze zabawny, co mi ogromnie schlebia. ;}
    To dobrze, chwała Ci za to. Przynajmniej nigdy nie będziesz jak Rejtan, rozdzierając koszulę pod krzyżem przy pałacu prezydenckim. Chociaż rozedrzeć koszulę zawsze możesz. xD
    Ja myślę. :ziew:
  • @rafalinho
    Mary Roach to niezła świruska. :D Książka jest o tym, co się z nami dzieje w trakcie i po śmierci, i jak można to wykorzystać. :P Autorka porusza mnóstwo wątków, od crash testów :E , poprzez przeczepy... głów aż do kanibalizmu. Tematyka dość makabryczna, a autorka ma wspaniałe poczucie humoru i skojarzenia :D Wprost sypie ciekawostkami, rozmawia z ludźmi od tej roboty, powołuje się na konkretne osoby, wydarzenia, podaje źródła. A co najważniejniejsze, nie ocenia, nie narzuca swojego zdania, tylko po prostu przedstawia fakty i hipotezy, z argumentami i kontrargumentami. Ogółem, fajna, lekka książeczka ]:-D
    Co do polecanych książek, popróbuj może Cobena. Ciężko mi tu wskazać konkretną pozycję, ma on swój styl, który lubię. ;)

    fan rocka napisał(a):

    Ya, rlly. Jesteś rozgryźnięta. A zadowolona jesteś z tego grona fanów? Mówiłam Ci już, że często userzy mają dziwne podejście do modków? Ja nie lubię stereotypów. Czy zadowolona? Robię co mam robić, bez zbędnych emocji, a userki potrafią być bardzo wdzięczni, co jest miłe. ;)
    Nie wierzę, że nie byłabyś ich w stanie spełnić.Nie twierdzę, że nie. Najwyżej Ci się nie chce. Trafne.Albo kierujesz się takimi właśnie bzdurnymi zasadami.Trafne. Bzdurne zasady jednak mają to do siebie, że są tylko nasze, wygodne dla nas i można wiele nimi wytłumaczyć. Przecież wiesz, że nie ma reguły. ^^' Przecież wiem.
    Prawie dobrze. Zaczynam brać lecytynę. Biedna rybka. Nie karmiłaś! Dopóki mieszkała u mnie miała się dobrze. Uznałam jednak, że u mnie ma ciemno, samotnie i smutno, wyniosłam ją do kuchni. Przekarmili ją. :(
    To pozostaje Ci zmyślony przyjaciel. Zawsze przygnębiały mnie samotne elfy. Tak, będę go nosić w uchu. A później przyjadą krasnoludy i maczugą zanihilują mi głowę. ;]
    Wiem, że ironia. Tak sobie tylko zażartowałem. Sama mówisz, że jestem jeszcze zabawny, co mi ogromnie schlebia. ;}
    To dobrze, chwała Ci za to. Przynajmniej nigdy nie będziesz jak Rejtan, rozdzierając koszulę pod krzyżem przy pałacu prezydenckim. Chociaż rozedrzeć koszulę zawsze możesz. xD No mówiłam, żeś zepsuty. :P
    Ja myślę. :ziew:
    Multikonto megalomania 1/2 z b4el
    Multikonto 2/2 z Denior


    [22:58] <Witcher> czy Cie szatan opuscil?!
  • Na chwile obecną MODka nr 1 :*

    Czemu taki odcień zielonego w cudzych postach?
    Skąd się biorą inteligentne kobiety?
    Czemu akurat GiK?
    Skąd masz tyle cierpliwości do n00pków?
    Czemu nick z małej liter?
    Skąd dowiedziałaś się o oGame?
    Czemu zaczęłaś się uczyć właśnie niemieckiego?
    Skąd taki nieelfi awatarek?

    Zdraviam

    • "Dziewczynka miała sześć zapałek, bo to była bardzo biedna dziewczynka z zapałkami. Chciała je sprzedać bardzo bogatemu królewiczowi. Ale on powiedział: Zrób z tych zapałek cztery trójkąty a ożenię się z tobą i będziesz miała całe królestwo. Ponieważ była to dziewczynka biedna ale z wyobraźnią, zrobiła to bez trudu. Jak?"
    • Czy potrafisz być szczęśliwa bez powodu?
    • Czy jesteś szczęśliwa? I Dlaczego?
    • Jak uważasz co myśli Introwertyk gdy Ekstrawertyk dużo mówi (niezależnie od sytuacji) ? Czy ten drugi powinien się opanować?
    • Emocje czy opanowanie- dlaczego?
    • Czy potrafisz być otwarta, i swobodnie rozmawiać o wszystkim z nowo poznaną osobą?



    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Specjal
    • Jaki masaż lubisz najbardziej? I w którym miejscu- dlaczego? :xga:



    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez WizardPL ().