Zamówienia SMS (MindMatics) - Czyli jak sprawdzić, czy moje zamówienie dotarło do firmy Gameforge

  • Zamówienia SMS (MindMatics) - Czyli jak sprawdzić, czy moje zamówienie dotarło do firmy Gameforge

    Zamówienia SMS (MindMatics) - Czyli jak sprawdzić, czy moje zamówienie dotarło do firmy Gameforge
    W związku z problemami graczy dotyczącymi niezrealizowanych SMSów, przedstawiam tutorial jak można sprawdzić swoje zamówienia przesłane do firmy Gameforge.

    Firma MindMatics udostępnia proste informacje na temat dokonanych zamówień.
    Potrzebny do tego będzie numer telefonu, z którego dokonano zamówienie oraz jego aktywność w sieci, w celu uzyskania kodu PIN, potrzebnego do zalogowania się do systemu.

    Strona, pod którą należy się udać: klik



    Po wypełnieniu wymaganych informacji zostaniemy poproszeni o kod PIN, przesłany na podany numer telefonu:



    Po pomyślnym zalogowaniu, udajemy się na stronę naszych zamówień:



    Na liście wyszukujemy nasze zamówienie, czy zostało ono poprawnie zaadresowane do firmy Gameforge.



    Ważne: Zgodnie z informacją podaną na stronie, zamówienie pojawić się może na liście dopiero po 5 dniach od jego zrealizowania.
    Jeśli mimo tego czasu, nadal nie znaleźliśmy naszego zamówienia na stronie, w takim wypadku firma Gameforge nie ma wpływu na pobrane pieniądze przez operatora komórkowego. Pozostaje jedynie kontakt z BOK Twojego Operatora telefonii komórkowej.