Nowy raport Kombat Converter

  • Gra:
  • Nowy raport Kombat Converter

    Nowy raport Kombat Converter
    Witaj, polskich graczy OGame.
    I zaprogramować konwerter do raportów walce z wszechświatów starych i nowych.
    Raport jest konwertowany do utworzenia ponad 130 pozycji, koloru, gradientu, rozmiar czcionki.
    Oczywiście jest on-line podglądu przeliczona wiadomości, wiadomość recyklingu i kolejnych ataków. Również eksperymentalne bilans strat i zysków, w tym započítaného deuteru na drodze.

    Tymczasem nie można Converter języka polskiego Ogame. Nauczyłem go, I need some raporty z walk w języku polskim, więc mogę uszczypnąć. Będę wdzięczny, jeśli umieścisz katalizator do Polski raport.
    Lokalizacja nie jest problem i myślę, że będzie to potrzebne.

    Konwerter można znaleźć na stronie
    crconv.dejma.net/

    Dla języka polskiego, a następnie
    crconv.dejma.net/?FS_lang=pl

    Jeśli ktoś z was chcieli zlokalizować polskim środowisku, niech skontaktuje się ze mną PM tutaj na forum.

    Dziękujemy za uwagi, pozdrowienia
    Czeski Ogame gracz
    Załóżmy, webdeveloper Walutowy

    PS: Dziękuję Google Translate;)

    ----------------------- česky -----------------------------
    Nový kombat report konvertor
    Dobrý den, polští OGame hráči.
    Naprogramoval jsem konvertor pro bitevní zprávy ze starých i nových vesmírů.
    V konvertované zprávě jde nastavit přes 130 položek, barvy, gradient, velikost fontu.
    Samozřejmostí je on-line náhled na konvertovanou zprávu, recyklační zprávy a následující utoky. Součástí je rovněž Experimentální bilance ztrát a zisku včetně započítaného deuteria na cestu.

    Zatím konvertor neumí polský Ogame jazyk. Abych ho to naučil, potřebuji nějaké bitevní zprávy v polském jazyce, abych to mohl doladit. Budu Vám vděčný, když do konvertoru vložíte nějaká polské zprávy.
    Lokalizace není problém a věřím, že se vám to bude hodit.

    Konvertor naleznete na adrese
    crconv.dejma.net/
    Pro váš polský jazyk potom
    crconv.dejma.net/?FS_lang=pl

    Kdyby někdo z Vás měl chuť lokalizovat prostředí do polštiny, nechť mě kontaktuje PM zde na foru.

    Díky za pozornost, s pozdravem
    czech OGame player
    Dejma convertor webdeveloper

    PS: děkuji google translate ;)
  • Pomoglem twórcy z nazwami polskich statków na straym uni i smiga dobrze, jeszcze tylko bilans jest po angielsku ale to chyba nie az taki wielki problem.
    Plusem tego konvertera jest to ze mozna prawie wszystko zmienic, mamy rozwiajne menu gdzie mozemy zmienic nazwy jednostek, ich kolor, texty pomiedzy pierwsza i ostatnia runda, emotki itp Przy pierwszym ST go wybrobuje ^^

    Na nowych uni nazwy jednostek sa identyczne jak na starych uni? wyprobujcie konverter z raportem i zbiorka PZ z nowego uni,
  • Hej, konwerter można przekonwertować bitwy starych uni. Wciąż potrzeba przebudowy przestrzeni walki (szczególnie nazwy statków sprawozdań, nie gra)

    Dzięki dENiOR for your help! :brawo:
    Jeśli chcesz środowiska Walutowy został w języku polskim, nie ma problemu.
    Muszę tylko niektóre dobra dusza, co przekłada się na język angielski łańcuchy Excel język polski.
    crconv.dejma.net/lokalizeEN2PL.xls < Translate this się żółty pasek w trzech arkuszy
    Oczywiście, swoje pomysły i sugestie są mile widziane!

    Konwerter jest multilanguage, tylko muszą posiadać odpowiednią liczbę doniesień walce o siedzibę.
    Przepraszam za moje biedne maszyny przetłumaczone z języka czeskiego na polski

    Oto jeden z wielu setek przykładów (jest to ustawienie domyślne), jak może wyglądać bitwa
    board.ogame.cz/index.php?page=Thread&threadID=28508
    (mój ranking :))
  • trochę popracować nad nim trzeba ;)
    wrzuciłem właśnie niudany farming i tak to wygląda:
    policzył mi że straciłem pance


    bloodsucher is back -vs- tomica31

    Agresor: bloodsucher is back

    Pancernik.................................. 666


    -= V S =-

    Obrońca tomica31

    - after battle -



    Agresor: bloodsucher is back
    Pancernik............... 0 .......(stracił: 666)


    Obrońca: tomica31


    Obrońca tomica31 Zniszczony.

    Agresor wygrał bitwę! Przejął
    0 metalu, 0 kryształu i 0 deuteru

    Agresor stracił 0 jednostek.
    Obrońca stracił 0 jednostek.
    Na tych współrzędnych znajduje się teraz 0 metalu i 0 kryształu.



    -= Result =-
    (Assuming the attacker got the debris..)
    Attacker gain (-lost units): 0
    Agresor stracił: 0
    Obrońca stracił: 0
    Razem szkody: 0

    Advanced bilance
    Agresor Stracił........Wygrana.............Różnica
    Met: 19.980.000..............0.........-19.980.000
    Cry: 26.640.000..............0.........-26.640.000
    Deu: 9.990.000...............0..........-9.990.000
    --------------------------------------------------
    Summary: ..............................-56.610.000

    Obrońca Stracił........Wygrana.............Różnica
    Met: 0.......................0...................0
    Cry: 0.......................0...................0
    Deu: 0.......................0...................0
    --------------------------------------------------
    Summary: ........................................0

  • rozwoju Walutowy mam zaprogramowany bitwy na dwóch lub więcej kół (ASC może, oczywiście)
    Szkoda, że test nazajímavých 1-kół bitwy - które jest jedyną rzeczą, że inwestowanie w drogie czas programisty. 1 runda bitwy i farming niepotrzebnych konwersji :)
    Ale dzięki za ostrzeżenie, ostatnio w liście rzeczy do zrobienia i do konwersji tych "bitew" ;)
  • bloodsucher is back napisał(a):

    trochę popracować nad nim trzeba ;)
    wrzuciłem właśnie niudany farming i tak to wygląda:
    policzył mi że straciłem pance


    Autor wie o tym, przy jedno rundowej wlace wyskakuje taki krzak, pisal mi pw w ktorym pisal ze poprawi kod(o ile dobrze zrozumialem:D)

    Moja sugestia: Przy braku oporu ze strony obroncy czyli nie ma zadnej floty i obrony przydałaby sie informacja o tym ze "brak jednostek" czy cos w tym stylu.
  • Błędy są, bo nie mam polskich raporty z walk, gdzie mógłbym tune! ?(
    Jeśli robimy to niektóre sprawozdaniach Walutowy, więc mógłbym nawet naprawić.
    Jedynym, który pomógł Alien vs Denior Król U46 - dzięki!
    Inne NIC. To źle odlaďuje, kiedy mam polskich danych!

    Dla mnie jest to kwestia 10 minut, ale nie redesign danych z wszechświatów

    Díky Dzięki
    Dejma