OGameKalkulator by Klocek94

  • Narzędzia:
  • OGameKalkulator by Klocek94

    Witam !! Chciałbym zaprezentować mój własnoręcznie robiony programik ktory moze sie przydac kazdemu proogamerowi xD Oblicza on wiele przydatnych rzeczy !!! Jest on pisany w Delphi. Zajmuje tylko jekies 50 kB. Plik w postaci spakowanej zawierabr>- program (*.exe)
    - projekt programu (*.dpr)
    - kod programu zapisany w notatniku (*.txt)

    Mozna go pobrac zbr>chomikuj.pl/Klocek94/OGameKalkulator.rar


    By Klocek94

    Wersja programu 1.0

    Wszelkie bledy z dzialaniem programu kierowac pod adres:
    Klocek94@gmail.com

    Z biegiem czasu beda pojawialy sie nowe (lepsze) wersje programu.
    Program nie jest jeszcze w pelni skonczony z powodu braku czasu !!!

    W najplizszym czasie zamirzam przerobic program z wersji konsolowej na wersje okienkowa oraz dorobic:
    - czas lotu floty
    - czas i koszt budowy budynkow(na dany i od danego poziomu
    - czas i koszt badania(na dany i od danego poziomu
    - koszt burzenia budynkow
    - ulepszyc rozdzial "parametry jednostek"
    - zaokroglic wszystkie wyniki ( np. w max. ilosci planet moze wyjsc 2,7 liczba ta powinna byc zaokraglona w dol do 2)
    - ulepszyc czytelnosc programu oraz jego interface
    - dorobic ikonke

    To moj pierwszy wiekszy program :) Ma on 1500 linijek kodu a jest jeszcze nie skonczony xD Mysle ze po skonczeniu wersja konsolowa bedzie miala jakies 2500 linijek kodu a jak juz ja skoncze to zaczne robic ten program w wersji okienkowej :) Kolejne wersje beda publikowane na forum OGame :) Ucze sie dopiero programowac wiec prosze miec dla mnie litosc w komentowaniu :P

    Zauwazylem ze cala zakladka pobieranie energi jest spieprzona ale tym sie zajme potem bo na razie mi sie niechce :)
    Cala reszta zreszto tez xD


    Nastepnych "wersji testowych" nie bede umieszczal dopiuero ostateczna wersje ale i tak prosil bym o skomentowanie :) I pisanie co by moglo jeszcze znalezc sie w takim kalkulatorze




    Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Klocek94 ().

  • programik jeszcze nie działa jak trzeba, ale już mam parę uwag. Co to w ogóle liczy i w jaki sposób? Ten program zawiera same opisy? Po co to komu? Nie piszę tego aby Ci dopiec, po prostu interesuje mnie idea tego projektu.
  • Wiesz to dopiero poczatki programowani i jeszcze wszystko nie jest skonczone :) Potem bedzie ci to obliczalo koszty burzenia, budynku, badani itd. ale na razie czasu nie mialem :/ Jezeli znasz troche jezyk delphi to tam masz kod i projekt wiec mozesz popatrzec :) 1500 linijek to troche duzo moze poradzisz w jaki prostszy sposob zrobic to co mam na mysli. Wszystko nie jest tam opisowe XD Oblicza pare zeczy (niektore sie spieprzyly) nie sprawdzalem tego przed wstawieniem tak bym cos poprawil :)
  • Lol ... Jak masz jakieś uwagi to je wypisz !! A nie :
    A ploglam mi sie ni podoba no bo jest konsolowy ...
    Pozatym to ja nie mam pojęcia jak ty te 1.1 k linijek :D
    Dobra ty poprawiaj klocek a ja naprawiam te moje bledy i tez wystawiam :D
    Oczywiście 5/5 :D
  • Galq sam na razie robisz konsolowe ! xD Nauke od takich sie zaczyna myslalem ze ty swojego tez wystawisz tak bym jeszcze moze dorobil te brakujace rzeczy a tak ja wstawilem nie skonczony a ty sie cieszysz bo mozesz naprawic swoje bledy :) Termin byl wczoraj o 18. Do dzisiaj to wiesz ile ja bym zrobil jeszcze ?!?!?!