Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

    witajcie ^^
    od kilku dni jestem GO, więc za namową kilku osób zakładam CT :)

    coś o sobie...
    pochodzę z małego miasteczka, położonego nad samym morzem - Międzyzdroje
    studiuję finanse i rachunkowość na uniwerku szczecińskim - nie pytajcie za jakie grzechy :D

    tyle ode mnie w tej chwili, zapraszam do zadawania pytań ^^

    foto.. kiedyś może będzie ^^
    zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na nieodpowiednie pytanka ^^
    i nie spamujmy^^ na raz poproszę max. 10 pytań :)
  • Pffff!

    A mówiła, że nie założy CT, bo to siedlisko spamu :D.

    1. Jak się podoba w Team?
    2. Czemu wolisz mieć takiego brzydkiego pomarańczowego nicka, a nie zielonego?
    3. Kiedy się zobaczymy :D?

    Pozdrawiam!
  • Hellgirl napisał(a):

    Pffff!

    A mówiła, że nie założy CT, bo to siedlisko spamu :D.

    1. Jak się podoba w Team? Baaaardzo mi się podoba, aczkolwiek od dłuższego czasu byłam prawie jak Team ^^
    2. Czemu wolisz mieć takiego brzydkiego pomarańczowego nicka, a nie zielonego? Uwielbiam zielony kolorek, aczkolwiek na modka się nie nadaję :D
    3. Kiedy się zobaczymy :D? hmm przy najbliższej możliwej okazji!! :D

    Pozdrawiam! ja również! :*

    Superman napisał(a):

    Asiulka \o/
    ;*


    Wkońcu przestałaś trialować! Mam się śmiać, czy płakać?! :D

    Foto :P jak już nalegasz to, czekamy ^ ^` Cierpliwości życzę więc ^^

    Pytanie o team juz było więc, jak się IRCuje na kanale teamowym? :) a muszę przyznać, że bardzo przyjemnie, panuje tam iście rodzinna atmosfera :D

    Miłego =)

    Vasco napisał(a):

    Studiujesz na US, na jakiej ulicy jest ten wydział, na Mickiewicza czy na Cukrowej? Na Mickiewicza... aczkolwiek wolałabym na Cukrowej ^^
    Który rok studiów? Kończę 3 ^^

    Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    zastrzegam sobie prawo do nieodpowiadania na nieodpowiednie pytanka ^^

    Coś mało składne zdanie ^^ :( ojj tam, czepiasz się :P


    IHAAAAAAAAAAAAA! Moje nowe królestwo ^^ hmm polemizowałabym :D

    No powiedz kto jest twoim braciszkiem no powiedz :* Oczywista oczywistość, że Damashi! :*
  • Vasco napisał(a):

    Dobra z Ciebie studentka jest, często masz poprawki na sesjach? wiesz... student bez poprawek...hihi ^^ poprawki... najlepszym się zdarzają :D
    Mieszkasz w Międzyzdrojach, zatem czy wynajmujesz kwatery letnikom? Osobiście nie, ale w razie czego trochę znajomości znajdzie się :)
  • Dobry Proboszcz napisał(a):

    Czy ja jestem dziwny? ; <

    A jest sens zadawać pytania retoryczne? :o

    1. Omów krótko teorię superstrun
    2. Parasol, czy parasolka?
    3. Co sądzisz o paradoksie kuli Banacha-Tarskiego?
    4. Mając następujące drogi [punkt A;punkt B;koszt] wyznacz najbardziej opłacalną tak, by odwiedzić wszystkie punkty: A;B;4, B;D;2, D;C;1, C;A;5, A;A;3, C;D;8
    5. Na górze, czy na dole? :P

    :*
  • Doctor Devil napisał(a):

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Czy ja jestem dziwny? ; <

    A jest sens zadawać pytania retoryczne? :o

    Wisz DD, na pytanie retoryczne jak to ująłeś jak to można odpowiedzieć w różnoraki sposób, a co z tego, że puenta jest taka sama. : D

    Asiu :*
    Jaki masz typ na enneagramie? < :
    Dlaczego nie przybył tutaj jeszcze mój ojciec? oO
    Fotke w rzurzowych okularach prosimy. : P

    Mordimer Madderdin, uniżony sługa, licencjonowany inkwizytor biskupa Hez-Hezronu.

    Solo: 2837% ACS: 6058%
    ST: 25

    #superniebo
  • Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):


    hmm polemizowałabym :D Przecież rodzina dzieli się wszelkimi dobrami nie ?^^ niektórymi owszem, ale nie wszystkimi :D
    Czemu nie jesteś Modem? Miałaś być :> Miałam? Hmm może kiedyś o tym wspomniałam... ale ja nie umiem modkować :P

    Jak się czujesz jako GO? Hmm ciekawe pytanie, tylko nie wiem co odpowiedzieć... jako świeża GO poproszę o to pytanie za jakiś miesiąc ^^ dotychczas nie narzekam =)

    Jak jaki GO chciałabyś być? (Ideał GO ^^?) a są ideały? :P hihi jest kilka osób, które są dla mnie wzorem GO, ale niech to pozostanie moją słodką tajemnicą :D

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Czy ja jestem dziwny? ; < Słonko nie jesteś dziwny, jesteś po prostu inny ... po mamie to masz! o! :D

    Doctor Devil napisał(a):

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Czy ja jestem dziwny? ; <

    A jest sens zadawać pytania retoryczne? :o /me pac pac DD - nie jest ono oczywiste! :D

    1. Omów krótko teorię superstrun że co? że jak? hm korki mi potrzebne chyba :D
    2. Parasol, czy parasolka? parasolka?
    3. Co sądzisz o paradoksie kuli Banacha-Tarskiego? a z czym to się je? :P
    4. Mając następujące drogi [punkt A;punkt B;koszt] wyznacz najbardziej opłacalną tak, by odwiedzić wszystkie punkty: A;B;4, B;D;2, D;C;1, C;A;5, A;A;3, C;D;8 Ojj taak, algorytm transportowy to to, co Asiulka w czasie sesji lubi najbardziej. Pogadamy o tym po sesji :D
    5. Na górze, czy na dole? :P Zależy, zależy... a jaki jest sens pytania? xD

    :* :*

    vaizard napisał(a):

    Doctor Devil napisał(a):


    5. Na górze, czy nadole? :P
    trza było się jeszcze spytać o ulubioną pozycję hehe :E ^^
    Witamy w teamie również witam :)

    Wybierasz się do Lipska na zlot? Chciałabym... ale niestety z powodu pracy nie dam rady ;/ Wypijcie moje zdrówko! :D

    Co mi powiesz? Hmm zależy co chcesz wiedzieć ^^

    Ktoś cię zmusił do założenia CT? A kilka spamerskich osób XD

    Skąd pomysł by wejść do teamu:) Hmm zaczęło się od zlotów, gdzie poznałam kilka osób z teamu... i tak mi się zachciało dołączyć do tej zwariowanej ekipy :D

    buziaczki dla kolejnej Kobiety w teamie:* buziaczki od kolejnej kobiety w teamie ^^ :*

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Doctor Devil napisał(a):

    Dobry Proboszcz napisał(a):

    Czy ja jestem dziwny? ; <

    A jest sens zadawać pytania retoryczne? :o

    Wisz DD, na pytanie retoryczne jak to ująłeś jak to można odpowiedzieć w różnoraki sposób, a co z tego, że puenta jest taka sama. : D

    Asiu :* Probciu :*
    Jaki masz typ na enneagramie? < : yyy jeszcze nie mam? :P
    Dlaczego nie przybył tutaj jeszcze mój ojciec? oO Hmm tego jeszcze nie wiem, ale dowiem się i ściągnę go tu! :D
    Fotke w rzurzowych okularach prosimy. : P haha rzurzoffe okularki rulezz :D fotko może kiedyś się pojawi ^^

    Vasco napisał(a):

    Daleko od morza mieszkasz? Hmm w Międzyzdrojach mam 10 min spacerkiem na plażę =)
    Pytanie całkiem serio, lubisz naukę? Nie lubię, lubię studiowanie ^^ a nauka, czyli w gruncie rzeczy sesja i czas jak ja to nazywam "przedsesyjny" jest prawdziwą męką :P
    Jakiej muzyki słuchasz? uuuu temat rzeka.. bardzo różna, wszystko zależy od nastroju w danej chwili, towarzystwa, okoliczności i kilku innych czynników.. ale nie zamykam się w jednym lub kilku rodzajach, jestem otwarta jeśli chodzi o muzyczkę =)
    Studiujesz w Szczecinie sama czy z koleżankami/kolegami/chłopakami;) z miasta rodzinnego? Z mojego miasta rodzinnego, biorąc pod uwagę mój rocznik, niewiele osób zdecydowało się na studia... ale mimo wszystko znajomych jest wielu :)
  • parasolka?

    Niestety - parasol :D
    Zależy, zależy... a jaki jest sens pytania? xD

    A jaki chciałabyś, żeby był? ;) Odpowiedz na sens taki, jaki uważasz za słuszny :P

    2. Po ciemku, czy w świetle? :P
    3. Patrzeć na gwiazdy, czy w kominek? ;)
    4. Dawać radość, czy być szczęśliwą?
    5. Ile jest gwiazd na niebie?

    :*
  • Doctor Devil napisał(a):

    parasolka?

    Niestety - parasol :D Ojjj tam, znowu pudło :XP:
    Zależy, zależy... a jaki jest sens pytania? xD

    A jaki chciałabyś, żeby był? ;) Odpowiedz na sens taki, jaki uważasz za słuszny :P HyHy, oki, ale to po 22, jak dzieci pójdą spać, a odpowiedz możesz otrzymać na IRCu na wiadomym kanale ^^

    2. Po ciemku, czy w świetle? :P Znowu podchwytliwe pytanie! /me się tak nie bawi!! XD
    3. Patrzeć na gwiazdy, czy w kominek? ;) Późną wiosną, latem, wczesną jesienią, gdy nie ma chmurek na niebie, to zdecydowanie gwiazdy, późną jesienią i zimą - zdecydowanie kominek.. =)
    4. Dawać radość, czy być szczęśliwą? Dawać radość i czerpać z tego szczęście :)
    5. Ile jest gwiazd na niebie? Dużo, dużo i jeszcze więcej :D

    :* :*

    Vasco napisał(a):

    To teraz troszkę się opisz:) ooki :)

    Kolor oczu? Niebieski
    Kolor włosów? Jasny brąz, aczkolwiek wiele osób twierdzi, że ciemny blond ^^
    Długie włosy czy krótkie? Raczej dłuższe.. aktualnie do łopatek ;)
    Wysoka czy niska jesteś? /me jest malutka ^^

    Lubisz kino? Lubię, zwłaszcza w odpowiednim towarzystwie ^^
    Lubisz czytać książki? Czy lubię.. lekkim leniuszkiem jestem jeśli chodzi o czytanie książek, ale jak już mnie jakaś wciągnie, to czytam, aż skończę :D

    Black Grucha napisał(a):

    Matko świeta :| O, Gruszek :D
    damshi w kolejnym temacie bedzie miał raj :p Hmm myślisz, że do tego dopuszczę?

    Czy lubisz gruszki? Owocki? Lubięęę :) /me uwielbia owocki :D
    Twój pierwszy sojusz? Zbusz oczywiście :)

    Dlaczego zmienilas nick z coolfona :P? HaHa :D To był nick początkowo na jakiś max miesiąc... a że wytrzymał dłużej... później mi się znudził^^ i swoją drogą nie coolfon, tylko coolfan! :P

    Yamato Damashi napisał(a):

    Dużo masz tajemnic? Przed Tobą? Hmm no kilka by się znalazło... a może nawet i więcej ^^

    Ile czasu masz zamiar poświęcić na wylęgarnie spamuuuu? Wylęgarnię spamuuu? hmm nic? :D

    Lubisz sprzątać? Hmm to zależy .. jeśli u siebie, to owszem... jeśli u kogoś, to różnie to bywa ^^

    Jak często to robisz ?:) Większe porządki zazwyczaj raz w tygodniu.. w sobotę :)
  • Więc jedziemy dalej;)

    Nie zdziw się pytaniem;)
    Paznokcie, długie naturalnie zadbane czy tipsy?

    Ubiór, chodzi mi o kolory ale także o styl. Szyk i elegancja czy luz i wygoda, aczkolwiek nie niedbałość

    Bywasz w kinie, zatem jakie kino lubisz i na jaki film z chęcią byś poszła?

    Byłaś już w Galaxy w kinie?
    Ex

  • jak Damshi może to ja też, o!

    jakie lubisz piffko?
    czy piłaś kiedyś tanie winko, z półki a`la 5zl? :>

    rozwin skrót Z.B.U.S.Z. x_x

    przypomnialo mi się cos ;x
    jestes jeszcze w Szczecinie? :>

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Black Grucha ().

  • Czemu wszystko traktujesz jako podchwytliwe i zbereźne? :P
    Masz lęk wysokości?
    Jeżeli nie, to wolisz na górze, czy na dole? :P Mieszkać, spać, stać...
    "Dawno, dawno temu", czy "w odległej galaktyce"?
    Iść naprzód, czy czekać na innych?
  • Vasco napisał(a):

    Więc jedziemy dalej;) już się boję ^^

    Nie zdziw się pytaniem;) ^^
    Paznokcie, długie naturalnie zadbane czy tipsy? może nie najdłuższe, ale ale też nie za bardzo krótkie, oczywiście naturalne, nienawidzę tipsów:)

    Ubiór, chodzi mi o kolory ale także o styl. Szyk i elegancja czy luz i wygoda, aczkolwiek nie niedbałość uuu temat rzeka ^^ generalnie cenie sobie wygodę, ale w dobrym guście :) wiadomo, kiedy trzeba zadbać o elegancję, to nie wymiguję się ^^ Kolory... Generalnie większość kolorów tęczy, aczkolwiek latem więcej bieli (kontrast z opalenizną^^)

    Bywasz w kinie, zatem jakie kino lubisz i na jaki film z chęcią byś poszła? Bardzo zróżnicowane, otwarta jestem na różne filmy, no i oczywiście zależy w jakim towarzystwie idę:) W tej chwili chyba nic mnie nie kusi, żeby iść ^^

    Byłaś już w Galaxy w kinie? ojj tak... swego czasu bywało się w multikinie w Galaxy średnio raz/dwa razy w miesiącu.. ale ostatnio jakoś wolę kino w Kupcu ;)

    Black Grucha napisał(a):

    jak Damshi może to ja też, o! ojj Gruszek ^^

    jakie lubisz piffko? z piwka... hmm warka strong jeśli już :)
    czy piłaś kiedyś tanie winko, z półki a`la 5zl? :> chyba nie... takie najtańsze chyba za ~9 zł piłam ^^

    rozwin skrót Z.B.U.S.Z. x_x ulala i tu mnie masz! xD
    zbiórka bardzo uhahanych i szalonych znajomych ? nic więcej dziś nie wymyślę :p

    przypomnialo mi się cos ;x tak?
    jestes jeszcze w Szczecinie? :> tak, ostatnie dni ^^

    Kseras napisał(a):

    Jakie masz IQ ? ;] hm nie skomentuję pytania ^^ jeszcze niektórzy w kompleksy wpadną ^^
    Lubisz plażę ? ^^ uwielbiam! istny raj na ziemi :D
    Masz chłopaka ? ;P a co Cię to? :p

    Doctor Devil napisał(a):

    Czemu wszystko traktujesz jako podchwytliwe i zbereźne? :P HyHy nie wiem ^^ to chyba wpływ otoczenia ;p
    Masz lęk wysokości? Hmm raczej nie... wystarczy nie zakładać okularów, będąc gdzieś wysoko xD
    Jeżeli nie, to wolisz na górze, czy na dole? :P Mieszkać, spać, stać... mieszkać - obojętnie, aczkolwiek na parterze mieszkam, spać.. nie posiadam łóżka piętrowego.. ;p (nie ma jeszcze 22 ;p)a stać.. też obojętnie, aczkolwiek z góry często ładniejsze widoczki ^^
    "Dawno, dawno temu", czy "w odległej galaktyce"? Dawno, dawno temu.. z dzieciństwem mi się kojarzy :D
    Iść naprzód, czy czekać na innych? Iść naprzód ze wszystkimi ^^
  • osz ty mała wredna maupko :[
    mówiłaś ze ci forum nie działa w Szczecinie ]:
    ja ci dam >_>

    foch z przytupem, żagielkiem i helikopterkiem :roll:

    wyjasnienia prosze w formie rozprawki :>
    minimum 5000 znaków
  • Black Grucha napisał(a):

    osz ty mała wredna maupko :[ że mała, ok, że wredna, ok, że maupka, też ok! wsjo się zgadza ^^
    mówiłaś ze ci forum nie działa w Szczecinie ]: że forum mi się nie ładuje do końca! słuchaj co mówię/ czytaj co piszę Gruszko! Poza tym blueconnect mi przyspieszył, a to nowe forum lepiej chodzi, przynajmniej u mnie :)
    ja ci dam >_> co mi dasz? :D

    foch z przytupem, żagielkiem i helikopterkiem :roll: ojjj Kamilku ^^

    wyjasnienia prosze w formie rozprawki :> to już wolę 3 zdjęcia dać .. ;p
    minimum 5000 znaków ble ble ble ^^ ;*
  • Jakby to Al bundy powiedział (polish version) "no to walimy"

    Prawo jazdy posiadasz? Jeśli takowe posiadasz to czy dużo jeździsz samochodem?
    Jakie miejsce chciałbyś odwiedzić?
    Jakbyś miała możliwość wypowiedzenia jednego życzenia to jakie ono by było?
    Wierzysz w św. Mikołaja?
    Jesteś osobą religijną?
    Ex