Asiulka - małe, wredne zuo`tko ;p

  • O co wy się kłócicie? O Asiulkę ? Powodzenia :D Na Davidka się nie ma co wkurzać tylko go polubić trzeba inaczej marny wasz los.

    1) Ile już baników dałaś?
    2) Czemu na urlopie?
    3) Lubisz sałatę czy marchewkę (ZI :D)?
    4) Czy wolisz być pomarańczowa czy zielona?
    5) Ulubiony kolor?
    6) Tramwaj czy autobus?
    7) PKS czy PKP?

    Jak już pytania na któreś pytań padły to nie odpowiadaj tylko daj mi znać :P
    "Run, run you clever boy and remember me." [ Clara @ Doctor Who ]
  • yodek napisał(a):

    O co wy się kłócicie? O Asiulkę ? Powodzenia :D Na Davidka się nie ma co wkurzać tylko go polubić trzeba inaczej marny wasz los. o mnie ktoś się kłóci? :D

    1) Ile już baników dałaś? ojj troszkę już było, ale to Ty miałeś się statystykami moich banów zająć! :P
    2) Czemu na urlopie? kampania wrześniowa :D poza tym troszkę odpoczynku po sezonie pracy było potrzebne ;)
    3) Lubisz sałatę czy marchewkę (ZI :D)? w ZI wolę... wszystko ;D
    4) Czy wolisz być pomarańczowa czy zielona? zielona nie byłam, więc nie wiem, ale na pomarańcz jeszcze nie narzekam :P
    5) Ulubiony kolor? zielony!
    6) Tramwaj czy autobus? tramwaj :)
    7) PKS czy PKP? PKP :)

    Jak już pytania na któreś pytań padły to nie odpowiadaj tylko daj mi znać :P ok:P
  • Yamato Damashi napisał(a):

    Asiulka :* braciszek ^^ :*

    Chciałabyś urodzić się w jakimś innym kraju? *Jakim? hmm chyba nie, mimo wszystko tu jest znośnie... :)

    Co najbardziej Ci się nie podoba w Polsce? to, że gdziekolwiek nie pojadę, podróż zajmuje mi wieki ;x

    Co najbardziej Ci się podoba? jest kilka ciekawych miejsc ;)

    yodek: Są pewne cechy których się polubić nie da. Ziaf już nic nie piszę. Damashi nie czepiaj się już :P


    kiciak napisał(a):

    hejka! :* :* hejo :*

    jesteś zadowolona, że już nie pracujesz? hmm z jednej strony tak, z drugiej nie... tak, ponieważ już trochę zmęczona byłam,poza tym chciałam już powoli wracać na uczelnię, nie, ponieważ z niektórymi ludźmi spotkam się dopiero w czerwcu...

    będziesz teraz częściej na IRCu? hmm zobaczymy... zależy od tego jak mi się ułożą zajęcia na uczelni, no i od tego jak będę teraz pracować, bo zaczynam pracę :P

    lubisz żelki? uwielbiam ^^ tylko ciiii ^^

    ulubiony dzień tygodnia? piątek ;)


    C y Z i Q napisał(a):

    Asiu a co Ty tutaj robisz ? ;> a tak sobie czasem spamuję :D a Ty co tutaj robisz? :P

    no no ! :kwiat: :} no no ! :*
  • hmm no tak do czerwca trochę czasu jest, ale pewnie gdybyś bardzo chciała mogła byś wcześniej 8-/ no chyba, że to jest aż tak bardzo niewykonywalne

    jaką pracę tym razem? :>

    czemu cii? jakie żelki lubisz najbardziej? :>

    ulubiony miesiąc?
    :*
  • kiciak napisał(a):

    hmm no tak do czerwca trochę czasu jest, ale pewnie gdybyś bardzo chciała mogła byś wcześniej 8-/ no chyba, że to jest aż tak bardzo niewykonywalne no właśnie pewne osoby są z drugiej części Polski ;)

    jaką pracę tym razem? :> to się jeszcze okaże :)

    czemu cii? jakie żelki lubisz najbardziej? :> a takie dłuuuugie, sprzedawane u nas w Międzyzdrojach w wakacje ^^

    ulubiony miesiąc? wszystkie wiosenne i letnie :P
    :* :*


    Yamato Damashi napisał(a):

    Wierzysz w cuda? dobre pytanie! hmm nie wiem ^^

    Jesteś przesądna? niby tak, ale nie :P

    Wolałaś stare forum? hmm i znów wyjdzie, że jestem inna... nie! wolę to forum, głównie dlatego, że będąc w Szczecinie z moim netem poprzednie forum nie ładowało mi się do końca, aktualnie działa bez problemów :D
  • Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Jesteś przesądna? niby tak, ale nie :P Sprecyzuj się:P zastanowię się :P
    Czego aktualnie słuchasz? aktualnie creed, bo ktoś mi przypomniał, czego się słuchało jakiś czas temu :P

    Słuchałaś Michaela Jacksona? kilku piosenek swego czasu owszem

    Ulubiona piosenka LP ? a jest ich kilka, zależy od mojego nastroju, chyba nie każesz mi ich wymieniać ;P


    kiciak napisał(a):

    oj, czasami można się spotkać i z kimś z drugiej części Polski^^ fakt, kto jak kto, ale ja coś o tym wiem :D

    a ja wiem jakie długi! :D takie dobre! nuu i bardzo kaloryczne :P

    czego Ci najbardziej brakuje z lat dzieciństwa? totalnej beztroski, całych dni spędzanych na świeżym powietrzu, bez znaczenia, czy pada deszcz, czy nie, bo to nie miało znaczenia... i tego, że nie było żadnych problemów :P
  • przejmujesz się kaloriami?

    najlepszy czas w twoim życiu?

    opisz w kilku zdaniach swoje samopoczucie :E
    E: albo lepiej kilkunastu! :P

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kiciak ().

  • Yamato Damashi napisał(a):

    Już się zastanowiłaś? nad? :P

    Bliżej Ci do diabełka czy aniołka ? haha Damashi trudne pytania zadajesz ^^ nie mnie to oceniać, ale to zależy od wielu ważnych czynników i aspektu zadanego pytania ^^ ogólnie chyba tak po środku :)

    Masz na coś uczulenie ? :> na coś? hmm chyba nie, jak narazie - nie ^^ ale na kogoś.... ojjj tak... :D


    kiciak napisał(a):

    przejmujesz się kaloriami? aż tak przesadnie to nie, ale czasem trzeba ;)

    najlepszy czas w twoim życiu? hmm taki najlepszy najlepszy? to chyba go jeszcze nie było, albo nie zauważyłam ^^ ale ogólnie bardzo dobrze wspominam czasy liceum, no i pierwsze 3 lata studiów ^^ no i oczywiście wiele spontanicznych akcji :)

    opisz w kilku zdaniach swoje samopoczucie :E aktualnie? wstałam chwilę temu, wczoraj zaliczyłam niesamowitą imprezę, więc niesamowicie pozytywnie jest. Oprócz tego w tej chwili nie mam czasu na zbytnie smutki, jest dobrze ;)
    E: albo lepiej kilkunastu! :P taaa a może jeszcze frytki do tego? :P znaczy się wypracowanko... :P
  • asiulka:) napisał(a):

    Już się zastanowiłaś? nad? :P Czy jesteś przesądna!

    Bliżej Ci do diabełka czy aniołka ? haha Damashi trudne pytania zadajesz ^^ nie mnie to oceniać, ale to zależy od wielu ważnych czynników i aspektu zadanego pytania ^^ ogólnie chyba tak po środku :) Znaczy sie masz ogon diabełka i aureole ?:)

    Masz na coś uczulenie ? :> na coś? hmm chyba nie, jak narazie - nie ^^ ale na kogoś.... ojjj tak... :D Kogo? Kogo :D?
    Czemu tak wolno odpisujesz? :*
  • Yamato Damashi napisał(a):

    asiulka:) napisał(a):

    Już się zastanowiłaś? nad? :P Czy jesteś przesądna! niech będzie, że nie jestem :P

    Bliżej Ci do diabełka czy aniołka ? haha Damashi trudne pytania zadajesz ^^ nie mnie to oceniać, ale to zależy od wielu ważnych czynników i aspektu zadanego pytania ^^ ogólnie chyba tak po środku :) Znaczy sie masz ogon diabełka i aureole ?:) no coś w tym jest :P

    Masz na coś uczulenie ? :> na coś? hmm chyba nie, jak narazie - nie ^^ ale na kogoś.... ojjj tak... :D Kogo? Kogo :D? nie bądź taki ciekawski :D
    Czemu tak wolno odpisujesz? :* obiecuję się poprawić! :*
  • Yamato Damashi napisał(a):

    /me reanimuje Asiulka przed następnymi pytaniami :* ciii nie tak głośno! :P

    Ulubiony film? hmm ulubiony.. nie mam chyba... jest kilka, do których wracam, ale ulubionego ni mam.. wczoraj np oglądałam Surogatów i powiem, że film ma w sobie coś :)

    Łatwo się wzruszasz? czasem tak, czasem nie.... zależy od wielu czynników :D

    Popłakałaś się kiedyś przed filmem? ojjj tak ;] było kilka takowych, ale nie pamiętam tytułów :P
  • Belit napisał(a):

    ASIAAAAAAAAAAAAA :* tak to ja :D :*
    Co tam jak tam? a dobrze... emeryturka mi służy :D poza tym wszystko jest raczej oki :)
    Czemu nie grasz już w ogame? znudzenie... wreszcie przyszedł czas, by powiedzieć papa ;) motywacją było odejście kilku kluczowych osób jakiś już czas temu... no i zrobiłam w na u26 to co chciałam... top3 eko, top 10 pkt, a z ludzikami się nie żegnam, bo zlotować się nadal będę, no i gg, kom, irc to nadal moje uzależnienia ^^
    Wrócisz? nie :)
    Kiedy? nigdy :)

    Yamato Damashi napisał(a):

    Co tutaj Belit ?! a przyszedł na kawusię ;)

    Co mu dałaś, że tutaj przylazł ?:D ojj nie wnkaj :D

    Czemu pyta czy wrócisz, skoro sam nie gra ? zapytaj się Belitka :)
  • Aś !!!!!!
    Mnie tu jeszcze nie bylo :D hrhrhrhr
    Cieszysz sie że wreszcie odwiedziłam Siostrę? :)
    Czy u Ciebie tez tak sypie śnieg jak u mnie?
    Pomyślałam że musimy iść na kurs z fryzjerstwa :D co o tym myślisz?

    exModeratorka Wojen
    exModeratorka Starć Tytanów
    exModeratorka Porozmawiajmy o Ogame
    exSMOD MN
    :fa:
    exFA :fa:
  • Asia wredotko Ty słodka ... obiecałem pościka więc dotrzymam słowa ;)

    Poprowadzisz mi moonówke na u Draco ?:D ewentualnie pozasiadasz mojego kontulca ?? :lol:
    Jak idzie na u26? czemu gruszki już nie rosną w ST ? ;> zrób tam porządek ;D

    Buziol crejzol :*********** duuuupcio moja słodka ha !