Keyra - o dziwo facet :)

  • David napisał(a)
    Wyobraź sobie, że net Ci padł, rakietowanka nie będzie, na dworze leje jak z cebra, a w TV masz do wyboru tylko 3 kanały - jak zabijesz nudę?


    Weatherwax dobrze prawi - parasolkę mam więc zawsze gdzieś się mogę wybrać. Zostaje jeszcze opcja wymiany rybkom wody, bo gdzieś teraz by się przydało ;).
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Parasolkę powiadasz... :D Uważaj Keyra, bo skończysz jak Mary Poppins :D

    Najbardziej znienawidzony przedmiot na studiach...
    Ulubiony przedmiot na studiach...
    Na studiach alergicznie reagujesz na...
  • David napisał(a)
    Parasolkę powiadasz... :D Uważaj Keyra, bo skończysz jak Mary Poppins :D

    Najbardziej znienawidzony przedmiot na studiach... Programowanie o dziwo pomimo, iż na przykład statystykę matematyczną to powtarzam :).
    Ulubiony przedmiot na studiach... A to można mieć taki?! :) Z takich milszych to statystyka opisowa.
    Na studiach alergicznie reagujesz na... ludzi chroniących notatki z wykładów/ćwiczeń jak złota w Fort Nox. >_>
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • David napisał(a)
    Co najbardziej podoba Ci się w życiu studenckim? Wymień trzy rzeczy. Ekonomiczne podejście do życia, początek życia na własną rękę no i imprezy daleko szukać nie trzeba :).
    Czy jest już jakiś zamysł pracy licencjackiej? Zamysł? Toć ona w trakcie jest :). Analiza rentowności funduszy inwestycyjnych pod kątem zabezpieczenia luki emerytalnej.
    Jak to brzmi: inż. Keyra? :D Inżem nigdy nie będę - licencjatem a potem jak się dobrze złoży to magistrem ;).
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • No i tu jest kwestia warta dysputy z połową społeczeństwa. My produkujemy magazynierów niestety, ale patrząc na państwa zachodnie to oni produkują magistrów. No bo co nam po absolwencie polonistyki, który składa cheeseburgery w McD, bo lepiej jest to płatne niż pensja nauczyciela? Ja to mam inne podejście - robię studia bo tak wypada, a praca daje mi rozwój - finansowy i przede wszystkim osobowościowy. A do tego każdy woła mnie per prezes, więc lans jest :).
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Keyra napisał(a)
    Liliah napisał(a)
    cześć Zło!
    wiesz że Cie nie lubię i wiesz dobrze za co o! :P


    Ja jestem zUo, przez wielkie U :P. I pamiętaj, - dobry informator to anonimowy informator :E.


    znajdę tego informatora i mu urwę nóżki :E
  • Oznacza to, że musisz pomyśleć nad programem naprawczym :D Sprzedaj się jak stocznie :D
    Co porabiałeś w długi weekend?
    Jak sesja? Czemu znowu za mało się uczysz? :D
    Co to za diabelski opis na GG? :P
  • No już mam na oku jedną firmę PR co po kosztach mi tu kampanię odstawi :). Póki co negocjuję inwazyjność tejże kampanii 8-) . W długi weekend jak na porządnego obywatela przystało pracowałem, szkoliłem się i nawet w domu zawitałem na jedną noc. Sesja jest w trakcie i idzie jak woda pod górkę, a co do opisu - taki się nawinął ]:-D .
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Za drobną opłatą wrzucę Cię do sygny :D Przewiniesz się prawie 8k razy na tym boardzie i to w różnych działach - od komisji rekrutacyjnej i innych teamowych, przez GiK, ZŻU aż po MN i kosz :D

    Przewidujesz 'kampanię wrześniową'?
    Godzina na zegarku w Twojej sygnaturze wskazuje czas, w której strefie czasowej?
    Czy jednonocna wizyta w domu rodzinnym to z Twojej strony 'promocja'?
  • Kampania wrześniowa, jak przystało na genialnego stratega, którym jestem, została już odpowiednio zaplanowana :E .Godzina w moim zegarku jest w strefie czasowej SBT+69:00 (Sexy Body Timezone), więc taka wymarzona :D. Co do wizyty w domu, to nawet ciężko to nazwać promocją, a jak już to kiepską, bo przyjechałem, najadłem się, przespałem jedną noc i zwinąłem mandżur z powrotem do Krakowa.
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Hej moja kochana :fgrin:

    Czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji?

    Jaki jesteś z natury ?

    Jakie masz poczucie humoru?

    pozdrowka :fkiss:



    <AQQ> marcik jak zwykle bezlitosna, brutalna, nieczułą, mściwa, ... Takie lubię ^
    <+Rozpruwacz`ziew> marcik to dobro narodowe Ogame
    <@LordSidius>marciki to male futrzaste zwierzatka zyja w malych stadach zywia sie mazurkami i chinszczyzna
    <NhAfK>taki jeden marcik lepszy niz cale stadko <M
    azuczi> dojrzale marciki sa soczste i rozpylywaja sie w ustach
    <pad> ja wieszam marciki na scianach
    <Ender> hmm , nie wiem o co taki rumor , marcik jest tylko jeden , klony nie sa tak interesujace
    <ReYc> ostatnio w ksiazce jednej marcika znalazlem
    <ReYc> pisalo ze marciki sa male i trzeba je tulic zeby nie znikly z kanalow
  • marcik napisał(a):

    Hej moja kochana :fgrin: Hej kochany ;)

    Czy jesteś zadowolony ze swojej obecnej sytuacji? Pytanie o jakiej sytuacji mówimy ;). Ale ogólnie - tak.

    Jaki jesteś z natury ?Marudny, ale zarazem kreatywny i pomysłowy. Inteligencji też sobie odmówić nie mogę, chociaż nie wiem, czy to już nie narcyzm :).

    Jakie masz poczucie humoru? Poczucie humoru mam raczej sarkastyczne - uwielbiam ironie i gry słowne, szczególnie po angielsku.

    pozdrowka :fkiss:
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Keyra napisał(a):

    No jakoś właśnie tak słabo mnie ludzie odwiedzają, ale ja to się tam nie łamię ;] - więcej na ircu posiedzę i będzie :D.



    wybacz ^^
    jak ja to mowie, keyra przyszla ;x
    ale juz na ircu sie bywam to nie widze kiedy przychodzisz
    jak tam sprawy z wro
  • mialem okazje widziec zrypke jaka Ci zafundowali, jak, jak sie okazalo, postanowiles sie pojawic :X

    i bylo keyra przyszla :fgrin:
    siedz na tym ircu bo masz maly ruch w pu, to nie po mesku ^^
  • E tam, mały czy duży ruch to mnie to wiele nie obchodzi, ale z ciekawości jak napisałeś, to sprawdziłem i rzeczywiście - niewiele osób mnie odwiedza :-/ :E . A na IRCu to sukcesywnie siedzę ostatnio z tą różnicą, że teraz zamiast "Keyra przyszła" mam:
    [00:23] * David kopie Keyra

    :D
    "The circus is gone, all that's left is the clowns..."
    Robbie Williams "Ego a go go "
  • Uwaga! Ostatni post w tym temacie był napisany 47 dni temu. Temat może być już nieaktualne. Proszę rozważyć rozpoczęcie nowego tematu.

    okej... no to... lecimy :D
    tutaj mnie JESZCZE nie było wiec spam... startujemy :D

    jak bardzo się cieszysz, że Ci topic odświeżyłam?
    dlaczego tak strasznie się tu obijasz?
    ulubiony kanał IRCowy i dlaczego ten?
    ulubiony GO i dlaczego?

    dokończ:
    na bezludną wyspę zabrałbym...
    kiedy jestem szczęśliwy...
    gdy jest mi smutno...


    na razie starczy ^^ szo ^^ :*
  • Heej ;*

    1. Co tam?
    2. Jak bardzo cieszysz się, że tu wpadłam? :D
    3. Czemu nie mogę się skupić na wymyśleniu jakiegoś sensownego pytania?
    4. Jakiej słuchasz muzyki?
    5. Jesteś praworęczny czy leworęczny?

    I na razie tyle, ponieważ mam pustkę w głowie... :P
    Iść dokądkolwiek, to iść donikąd.