Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • film polski i wyjątkowo dobrze oceniany. dość nowy. obciach nie znac.
      a to, że miesiąc leży to chyba nie moja wina, że ludziom się nie chce ;)

      podpowiedź: tytuł filmu jest wyjątkowo adekwatny do załączonego obrazka:
      brud, bałagan, coś leży... jak w chlewie.
      Sprawiedliwie bedzie dodać, że to moje luźne skojarzenie bo tytuł oczywiście odnosi się do szerszego spektrum ;P
    • Tytułu filmu niestety nie znam:( Wiem za to że w ramach odpowiedzi chciałbyś zobaczyć : Alice - Mila


      Zagadka odświeżająca:):)

      Tytuł filmu z którego pochodzi niżej wklejona fotka i w ramach odpowiedzi : plakat lub zdjecie najładniejszej pani w filmie:)

    • Tam wyżej chodziło o film Świnki, więc Istarii potraktuj zagadkę jako rozwiązaną :E

      Powyżej niezniszczalny Tom Cruise w filmie Mission Impossible Ghost Protocol
      poniżej zdjęcie Pani Patton :D


      zagadka:
      Poproszę o plakat.

      Jednocześnie dodam że film nie jest najwyższych lotów, miejscami trochę psychodeliczny.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • land rover 88" seria 2 oznacza, że to:



      zagadka dla pana Władka:


      w tle szczęśliwy autor dzieła
      z lewej dzieło

      do kogo należą ręce szczęśliwie zapoznane z dziełem?

      prosze o tytuł filmu i mokre zdjęcie tytułowej postaci z niego pochodzące. może być na lub z boku auta ;p

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • STEALTH dobrze mówił że zgadniesz co to za film cytuję: Istarii to taka sama menda jak Ty, więc zgadnie" :D


      Rączki chyba należą do Justina Timberlake'a
      Film to "Zła kobieta"


      zagadka:

      Jadąc dalej ze starszymi produkcjami:


      Plakat poproszę.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • rączki nie należą do JT ale ok. Ważne , że mimo iż nie czytałes dokładnie fotka się zgadza.
      Macantem oczywiście była sama zainteresowana ;p

      Odpowiedź:


      o lol ale wywaliło: a na podglądzie był taki maluski (no w sam raz taki jak modek lubi , a teraz juz zapewne zaciera łapki ;P )

      zagadka:

      z dedykacją Dla Matki wszystkich mend co ma nick na duże "s":

      co to za movie?


      plakat poproszę skoro taka moda ;)

      co? za trudne bo czarno-białe? ;p
      ta dwójka +rezyser to klasyczna trójca gangsterki (choć ten film akurat o sporcie prawi... ;p

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().

    • z tyłu chyba jest zagajnik a z przodu będzie las.
      krzyży.

      ;p

      tytuł filmu doskonale obrazuje poniższe zdjęcie (że tak pozwolę sobie na nieszablonowość):


      poprosze o plakat z tego filmu (lub równie adekwatne zdjęcie do tytułu ;) :(

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • prosze:




      zagadka:
      było ich trzech
      w każdym z nich inna krew
      ten z prawej zły
      ten z lewej legł


      proszę o muzyczke przy której lewy legał i plakat.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • prosze , muzyczki nie mam i ale sobie na tubie znajdziesz :)



      niech ktoś wstawi bo coś nie moge skreena wstawić .
      "Dziwny jest ten świat"... Ludzkość składa się ze średniaków (większość), mądrych (parę procent) i głupich (też parę procent)... Mała jest szansa, by "średniacy" zrozumieli przesłanie geniusza..

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez artb33 ().

    • Panie Ober,
      jak bym chciał sobie szukac muzyczki na YT to bym sie z zadawaniem zagadki nie męczył.
      Gol był , ale ze spalonego.
      Następni maja łatwiej bo plakat juz jest.
      Muzyczke pliz, bo zrobie to co mój dziadek....
    • youtube.com/watch?v=9HzIVc2vwVE&feature=related

      zacny film a i scena śmierci Eliasa wzruszająca...

      Plakat kolega wstawił be, mi się podoba ten:


      ZAGADKA:
      skoro już jest muzycznie, to poproszę o plakat, tytuł filmu, oraz opis głównego bohatera filmu. Nieśmiertelny utwór dotyczący filmu tutaj: youtube.com/watch?v=FjC-korP-QI
      8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
      Czytaj FAQ, będziesz wielki.
      :D


      A, F, I, J, 1, 50

      ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Leniwy ().

    • Dr Strangelove, czyli jak przestałem się martwić i pokochałem bombę



      Miałem mały problem, bo uparcie mi się wcięło że tytuł ma związek w nazwie z 3 wojną światową i że reżyserem jest Alen albo Lynch. A tymczasem to Kubrick. Starość nie radość. :D

      ZAGADKA: cisnę dalej muzycznie : youtube.com/watch?v=k3EmA-eJPxs
      W jakim znanym filmie pojawiła się bardziej "taneczna" wersja tej piosenki? Plakat, tytuł oraz co najmniej dwa inne covery z owego filmu poproszę. (co by googlistów przystopować. :P )
      8-) Nie mam FC, nie mam CT, nie mam multi. 8-)
      Czytaj FAQ, będziesz wielki.
      :D


      A, F, I, J, 1, 50

      ____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
      board.ogame.onet.pl/index.php?page=Thread&threadID=1110292

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Leniwy ().

    • Przekwitasz stary i na nic ci kamuflaż ze zmiana nicka.
      Coraz młodsze i coraz bardziej przesłodzone niunie... ;p
      Tytułu już nie łaska podać (wiadomo - braki w koncentracji, skleroza, rozbiegany wzrok XD)
      Ale masz:


      taka słodka małpka z Genezy Planety Małp ;p


      skoro kręcimy się koło małych czarnych:
      proszę o tytuł filmu i zdjęcie przodem głównej bohaterki kobiecej.


      może mała podpowiedź, bo kadr choć piękny to niejednoznaczny ;)
      w filmie, o który pytam pojawia się postać jednego z naszych prezydentów, któremu nie wyszło lądowanie.

      oj cieniutko z Wami, cieniutko ;p podpowiedź 2:
      w filmie tym gra pewien święty obwieszony lustrzankami i taki utyty, że aż nieprawdopodobne , że dziś "zmieścił by się w DRZWI" ;)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Przekazuję, wolę zgadywać niż zadawać ;)


      Edit: wzięło mnie jednak na zagadkę. Kto widnieje na zdjęciu, i tradycyjnie plakat z tego filmu ;)


      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rav4 ().

    • oszukiwałem bo ten pan - Daniel Negreanu - chyba widnieje w filmie ze 2 sekundy


      przy okazji: Rav4 - tradycyjnie, tradycyjnie ale plakaciku sam wcześniej nie wkleiłeś ;p

      druga rzecz - jeśli wklejacie fotke - upewnijcie się, że jest to ostateczne źródło:
      chodzi o takie , gdzie zdjęcie widnieje w całkowicie białej karcie przegladarki.
      można skorzystać z funkcji pokaż zdjecie (prawy klawisz i z menu kontekstowego)
      ale wiele stron (np google) korzysta z odnośników i nie wyświetla źródła od razu.
      Trzeba wtedy wejśc na stronę i tak wyswietlic obraz.
      Brzmi to skomplikowanie ale w praktyce jest szybkie i łatwe.

      W imageshack trzeba np skorzystac z linku bezpośredniego, albo jesli wklejacie niezalogowani
      to właśnie spróbować "pokaz obrazek"

      Dzięki temu będziemy się cieszyć fotkami a nie linkami do nich.


      ZAGADKA:

      pan po prawej proszony przez brata zrobił "przysługę" jemu i jego dziewczynie, która ma bardzo ograniczona swobode poruszania się.

      przysługa obecnie ma się dobrze i zapewne już chodzi.

      proszę o tytuł filmu oraz zdjęcie tej dziewczyny
      poniewaz chyba rzucę dla niej Monikę ;p

      podpowiedź:
      tytuł filmu nawiązuje do trudności jakie najczesciej mają meżczyźni z okresleniem własciwej barwy ;)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().

    • istarii napisał(a):

      oszukiwałem bo ten pan - Daniel Negreanu - chyba widnieje w filmie ze 2 sekundy

      Owszem, jest on zawodowym pokerzystą i pojawia się tylko w scenie przy stole z kartami ;) P.S. W jaki sposób oszukiwałeś? :D
      przy okazji: Rav4 - tradycyjnie, tradycyjnie ale plakaciku sam wcześniej nie wkleiłeś ;p

      Aj bo nie doczytałem...
    • Czy to może "GranatowyPrawieCzarny" ??

      I zdięcie bardzo fajnej Marty (Pauli) :>

      "...Krótko mówiąc, Mort należał do takich osób, które są groźniejsze niż worek grzechotników. Chciał mianowicie zrozumieć logikę praw rządzących wszechświatem..."
      _____________________________________________________________________
      MEMENTO MORI

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Mort ().