Przyklejony Filmowa Foto-Zagadka

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Film to Eksperyment , na fotce Foreścik:)
      Odnosnie fotki: pierwszy raz od dawna mam problem z wyborem fotki a nie ze znalezieniem fotki...


      Zagadka: hmm po takiej dawce erotyzmu zafundowanej przez rozwiazanie zagadki od Istariego czas ochłonąć:) Jaki to film, plakat poprosze..

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Starcie Gigantów?
      (mówie o sobie i Stealthu ;P )



      ponieważ w tym filmie to chyba akurat najładniejsza damska istota,
      poproszę zdjęcie reżysera. I tytuł filmu łoczywista.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • Misiek, Ty masz chyba cos z oczami albo jestes "kochający inaczej" :D:D:D rozumiem ze Ben Affleck ( no przystojniak ) ale jak mozna napisac że w Mieście zlodziei nie gra fajna laska skoro pojawia sie tam Rebecca Hall? No wstyd mi za Ciebie:)
      Fotka dla Istariego;)

      Fotka dla reszty : Rebecca Hall - niby ta brzydka:P



      Z racji cieżkiego urazu psychicznego bedacego wynikiem działań podstepnego Istariego , zadaje zagadke której rozwiazaniem ma byc tytuł filmu oraz bardzo ladne zdjęcie jednej z bohaterek a dokładniej tej o wdziecznym imieniu Josie...
    • Znów sie udało , dzięki Stealth za odkręcenie mnie bo dziś jak słój z konfiturami byłem zakręcony

      Cena Uczuć
      Shannyn Sossamon


      co to za film?

      zdjęcie "wscibskiej" pani poproszę.

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez istarii ().

    • mister SKY KAPITAN i wścibska lala: Gwyneth Paltrow


      Zagadka: Bedzie latwo bo widze że za bardzo z Istarim zawyzylismy poziom zabawy i chłopaki wymiekaja az wstyd, a przewijaja sie znane klasyki:)
      Poprosze o tytul filmu oraz o fotke pani dla tórej stracił głowe pan w kajdanach...Swoją droga to jeden z moich ulubionych filmow że o muzyce nie wspomne bo GENIALNA.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Ostatni Mohikanin

      pani

      swoja drogą zaczynamy wykopki. wiek aktorek coraz bardziej zaawansowany - niedługo zaczniemy ekshumacje ;)


      Skoro wykopki to prosze bardzo - ale ja wale takim kanonem, że niech się znajdzie taki co powie, że nie.

      Żeby było śmieszniej to wklejam zdjęcie pewnej Pani


      prosząc o tytuł filmu oraz zdjęcie tej samej Pani ale ubraną w lateksowa kreację z bardzo znanego dzieła ;)

      lub jakies inne bo wiem, że Stealth się nudzi, że zaraz zgadnie i zginie w fotach do wyboru bo się nie będzie mógł zdecydować ;P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • Poszedłem wczoraj spac przed TV i przegapiłem:) Ale skoro nikt nie odgadł to szkoda zmarnowac;)
      Monica Bellucci - Doberman miało być z Matrixa ale to ładniejsze;)


      Zagadka: poproszę o plakat z filmu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • spokojnie - juz jestem. ;p

      link sie wysypał - to z innej beczki:
      ;)

      proszę o tytuł filmu


      oraz ładniejszą wersję tej Pani - bo tu ogólnie niesmacznie wyszła ;)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Shia LaBeouff spieszy sie w filmie Eagle Eye, a z cieślą zagrał w najnowszej części : Indiana Jones ;)


      Zagadka: poprosze o plakat z filmu z którego pochodzi poniższa fotka:

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().



    • zagadka:

      okej, soł czekerap :D
      w pewnym filmie spotkali się:
      Pan grający w filmie którego tytuł sugeruje piach rewolwery i whisky jednak fabuła ma więcej wspólnego z inną produkcją w której był dość ciemnym charakterem. Oraz Pan który w pewnym filmie był kumplem pewnego przyszłego pirata, a w innym stracił kolory :). No i żeby było łatwiej trzecią osobą z drużyny jest Pani która zagrała w filmie o honorze, krwi i poświęceniu.
      indżoj.


      dobra bo już się nasłuchałem :D

      Pan ciemny charakter jest nawet czarny ale tylko z ubioru i z racji wykonywanej pracy. A Pirat to chyba najbardziej znany pirat :D

      nu już nie płaczcie :)
      Pana w czerni już znacie, Kumpel pirata jest znany głównie jako zawadiaka, łobuz i w ogóle co najgorsze. Lubi wypić i niekiedy baaardzo lubi hazard. A Pani o którą pytałem grała w filmie z mieczami, wiecznym miastem i przebiegłymi władcami :)

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Johny ().

    • Nie wiem co ten Dżony pije, pali albo wciaga ale odpowiedz na Jego zagadke rodziła się w bólach..Ten "oczywisty" film to "Nożownik" Z T.L Jonesem , panią Connie i Benicio Del Toro.
      Plakat:


      Zagadka: poprosze o plakat z filmu

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Eragon i Sienna Guillory , niby ma fajniejsze foty ale mi sie najbardziej podoba w Residencie:D:D:D:D


      Zagadka: Łatwe bedzie bo nie mam weny, poprosze o okładkę książki na podstawie której powstał ten film....

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • Ty mi tu nie cwaniakuj ;)
      Niby, że weny nie ma , że sie nie chce - a tu zmyła ukryta.
      Nie ze mna te numery Hans ;)



      o , ja już jak i Johny się nasłuchałem więc pokornie dopiszę:
      Fotka przedstawia pierwszą część sagi
      A Song of Ice and Fire
      To dla tych niezorientowanych ;P

      zagadka:

      interesuje mnie (i nie tylko mnie) ta Pani:

      co to za film?

      jako odpowiedź poproszę zdjęcie tej Pani z innego filmu, w którym skacowana wyszła rano z dziury w ziemi ;)

      widzę problem :E
      podpowiem tylko , że wyszła z tego dołu nie tylko skacowana, ale i w samej bieliźnie :P

      Post był edytowany 4 razy, ostatnio przez istarii ().

    • Zły, podstępny i niegodziwy Istarii! Za kare dostaniesz zdjęcie tej ładnej Pani w bluzeczce.

      Film to "Poznaj Naszą rodzinkę"


      zagadka jak wrócę z zajęć (czyli za jakieś 2h :E )
      *******
      już jestem- kocham poniedziałki :D
      do dzieła,

      co to za film, a jako dodatek do odpowiedzi poproszę o zdjęcie tej jedynej z filmu ale w białym fartuchu :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Johny ().

    • Nareszcie jakiś film, który oglądali normalni ludzie XD

      Ten film to "Tron: Legacy"
      Oto zdjęcie Olivii Wilde w fartuchu :P



      A teraz zagadka.



      Oczywiście pytanie brzmi - jaki jest tytuł tego filmu ? A oprócz tego ...
      Poproszę o zdjęcie Pana, który w tym filmie został niesłusznie skazany. Zdjęcia chciałbym z innego filmu, w którym również został skazany. Nie na śmierć ... ale jednak :)

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez ^MoonSet ().

    • Priscilla - królowa pustyni:)
      Agentos Smithos :)
      Daje taka fotke bo ma mine która mówi: własnie znalazłem ciasteczka:):):)


      Zagadka: Poprosze o tytuł filmu i zdjecie głównej bohaterki ( ciepłe :):):):) )

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez [ STEALTH ] ().

    • ciało

      głos

      a film to Final Fantasy: The Spirits Within

      Zagadka

      Będę samolubny bo mam wielką słabość do tej Pani więc najpierw wkleje ładne zdjęcie:

      a teraz proszę o fotki tej Pani z 2 filmów. Oba bardzo kojarzą się z owadami ;)

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().

    • to nie jest tak , że zagadka jest trudna.
      Potrzebujemy jeszcze chwilke.



      Stealth gorączkowo szuka odpowiedzi szpadlem
      Regis mu pomaga
      ja na wszelki wypadek włożyłem kask (lubie czerwoność)

      Johny oczywiście po prawej.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez istarii ().