Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P

  • Zoraya napisał(a)
    romantyczny spacer czy dyskoteka? :* Z dwojga złego wolę spacer :)


    Dlaczego 'z dwojga złego' i co Twoim zdaniem jest dużo lepszą alternatywą? ;)

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez burdhard ().

  • David napisał(a)
    Co tam u mojego ulubionego psa-demolki-poznańskich-ogródków? :D Ostatnio po krótkiej walce został wyprany :D teraz jest czyściutki, pachnący, lśniący i puszysty :D:D
    Jak duża biba szykuje się na urodziny? Wątpię :( Nie mam głowy do tego teraz :( Może jakiś mini-zlocik się skręci ale imprezy jako takiej robić nie będę :(


    ==========

    Yamato Damashi napisał(a)
    Jesteś tajemnicza? Raczej nie :)

    Dużo masz znajomych? Raczej tak :)

    Łatwo zawierasz znajomości? Tak

    3 przyczyny dlaczego David jest zły! :D To pomówienie! David jest koffany :)


    ==========

    Rettior napisał(a)
    O, się przypomniało...

    Czemu chciałaś zostać Go? Bo lubię pomagać i lubię rozmawiać z ludźmi :)
    Jak się podoba praca? Bardzo fajna :)


    ==========

    burdhard napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    romantyczny spacer czy dyskoteka? :* Z dwojga złego wolę spacer :)


    Dlaczego 'z dwojga złego' i co Twoim zdaniem jest dużo lepszą alternatywą? ;)


    Dlatego że jak już pisałam - dyskotek nie trawię, a jednym z najidiotyczniejszych "sportów" jest spacer :) Wolę inne sposoby na wolny czas :) Na przykład - cały dzień na torze wyścigów konnych i oddanie się w szpony hazardu... :D Tak jak dziś :)
  • Rettior napisał(a)
    hmh...
    Zawsze zastanawiałem się czym właściwie zajmuje się GO, na jakiej podstawie banujecie, oglądacie zgłoszone wiadomości (jeśli to nie tajemnica ;) )?
    GO zajmuje się pilnowaniem porządku i przestrzegania zasad - czyli inaczej wyłapywaniem wszelkiej maści oszustów i tych co nie doczytali regulamin. Nasza praca pomaga wyrównać szanse graczy i eliminować tych, co za wszelką cenę chcą być najlepsi:) O ile ta cena jest sprzeczna z zasadami gry:) A tak na prawdę to jest głównie siedzenie i sprawdzanie i analizowanie bardzo wielu danych. Ponadto, GO są też po to żeby pomagać graczom - rozwiązywać ich problemy, wyjaśniać niejasności, odpowiadać na pytania :) A banujemy na podstawie dowodów jakie widzimy w panelu :)


    ==========

    Yamato Damashi napisał(a)
    Często chodzisz do parku? Nie. Ale cały sezon grzybny śmigam w każdej wolnej chwili do lasu:) Po lesie mogę chodzić i chodzić - niezależnie czy są grzyby czy ich nie ma:) Aczkolwiek nie jestem aż tak ambitna żeby jeździć na grzyby np. w lutym :E A tak poza tym to do parku mam daleko.

    A ja jestem koffany czy nie? ?( A czemu miałbyś nie być? :)

    Co robisz jak ktoś Cie zdenerwuje? Liczę do 10. Jak nie pomaga - liczę dalej:) Albo idę sobie gdzieś żeby się uspokoić - dalsza dyskusja w takich sytuacjach jest już niekonstruktywna:)

    Kiedy ostatnio pisałaś list? :> Taki tradycyjny - ze 3 lata temu :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    A lubisz słuchać śpiewu ptaków? Uwielbiam. Jest to jeden z powodów dlaczego tak bardzo lubię chodzić po lesie ;)

    Jakiegoś specjalnie? Słowiki pięknie śpiewają - jak kiedyś się wsłuchasz to stwierdzisz, że każdy trel słowiczy jest inny od poprzedniego :) Słowik nigdy dwa razy nie śpiewa tego samego :)

    A no nie wiem. Może nie lubisz takich spamerków. Nie każdy leci na posty :D No na pewno jak dla mnie ilość postów nie determinuje poziomu atrakcyjności osobnika :D

    Często używasz maila? :> Służbowo - nagminnie. Prywatnie - szalenie rzadko.
  • Yamato Damashi napisał(a)
    A czym się zajmujesz? Prywatnie czy zawodowo? :) Bo ogólnie to mnóstwem rzeczy ;)

    Lubisz robić dziwne, szalone rzeczy? Czasem jest to konieczne do zachowania zdrowia psychicznego :)

    Co musisz robić, a nie lubisz? Zmywać naczyń
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Zawodowo. Aktualnie marketing:)

    A czasem ktoś zmywa za Ciebie? Na szczęście tak :D
    Często się śmiejesz? Chyba za często :)

    Masz jakieś kompleksy? Kiedyś - jako nastolatka tak. Teraz już nie:) Za stara jestem na kompleksy :) :>
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Zoraya napisał(a)
    Yamato Damashi napisał(a)

    A czasem ktoś zmywa za Ciebie? Na szczęście tak :D Kto?
    Często się śmiejesz? Chyba za często :) Nie uważasz że śmiechu nigdy za dużo?


    W jakim wieku chciałabyś się zatrzymać?


    Niestety - w tym który już minął.... :(
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Nie nie nie. Duchem zawsze będziesz słodką 18-nastką! :D

    Jesteś pomysłowa?

    Czemu nie odpowiedziałaś kto zmywa za Ciebie!


    Przepraszam - ślepa jestem i zauważyłam tylko ostatnie pytanie :D
    Mieszkam z moją matulą i to ona najczęściej zmywa:) Żeby nie było że jestem wyrodną córką - nie lubię zmywać dlatego że jestem uczulona na wodę i mycie naczyń wiąże się dla mnie z krwawiącymi rękoma później :D:D (hrhr - ciekawe czy znasz kogoś kto jest uczulony na wodę?? :D Dokładniej na to co leci z kranów w miastach :) )

    Śmiechu nigdy za wiele - świat jest o wiele przyjemniejszy gdy się uśmiechamy:) Wtedy i świat do nas się uśmiecha :)

    A co do trzeciej kwestii - hmm... na 18-tkę czuję się za staro, na 30-tkę za młodo. Chyba duchem jestem gdzieś w okolicach 23-25 lat :)
    I jeszcze jedno - nigdy nie byłam "słodka" :D
  • Yamato Damashi napisał(a)
    A co? Może wredna jesteś! :D Prędzej wredna niż słodka :)
    Dobrze gotujesz? Nie mnie to oceniać ale raczej tak :)

    A twoja mama? Ona mnie uczyła ;) Mama gotuje wspaniale ;)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Twoja specjalność? Hmm... kiedyś risotto po mediolańsku ale dawno już tego nie robiłam ;) Na pewno robię dobry rosół:) Ale co jest moją specjalnością to nie mam pojęcia :)

    Specjalność twojej mamy? Zdecydowanie pomidorówka i barszcz czerwony :)

    Jak objawia się twoja wredota? Lepiej nie pytaj.. :D

    Ulubiony kolor? Zielony i czarny


    =========

    Rettior napisał(a)
    Trudne pytanie mi przyszło:
    Co jest najtrudniejsze w byciu kobietą?
    Powiem szczerze że nigdy się nad tym nie zastanawiałam... Ogólnie fajnie jest być kobietą :) I nie potrafię powiedzieć co jest w tym trudne.. ;) Chyba za bardzo pozytywnie do świata jestem ustosunkowana :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Co robisz jak się denerwujesz? Zoraya - jaka jest, każdy widzi:P - powtarzasz pytania :)
    Co jesteś w stanie zrobić wtedy osobie denerwującej? Raczej nic - ponieważ mam charakter choleryczki, od lat staram się panować nad emocjami.

    Jesteś cierpliwa? Aż za bardzo :)

    Kto jest bardziej odpowiedzialny (płeć)? Z moich obserwacji i doświadczeń wychodzi że jednak kobiety :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Kurde faktycznie. Chyba staje się szablonowy. Pytania często zależą od mojego humoru :O

    Handel czy farming? Eko :) I w święta jakieś złomowanko :D

    Łatwo dochodzisz do kompromisu? Staram się :)

    Mogłabyś być sportowcem? Chyba nie bardzo... :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    Skąd pomysł na synge? Ktoś to wrzucił na kanale i pokazał i mi się spodobało :)

    Zdjęłaś komuś bana kiedyś? Zdarza się :) Aczkolwiek rzadko :)

    Najbardziej rażąca pomyłka w twoim wykonaniu? Hrhrhr - w życiu czy w teamie? :)
  • Yamato Damashi napisał(a)
    W teamie. Przyznam się szczerze że nic sobie nie przypominam:) Jedno co kojarzę to kiedyś zamiast do kolegi z teamu to do gracza napisałam coś czego gracz widzieć nie powinien :) Po prostu pomyliłam okna - tak to jest jak się rozmawia z kilkoma osobami na raz na kilka tematów :) Na szczęście gracz był wyrozumiały i moja wpadka rozeszła się po kościach :)

    Ale jak w życiu coś ciekawego to też możesz napisać :D Haha - tu to by byłą niezłą książka:) Ale ten temat chyba nie ma na celu mojej kompromitacji w oczach graczy? :D

    Umiesz przyznać się do błędu? Zdecydowanie tak

    Rumienisz się czy umiesz to ukryć ?:D Staram się ukryć ale nie zawsze z pozytywnym skutkiem :)