Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Wang Jinrei napisał(a)
      mam pytanie czemu została zdjęta flota Gordona 1,5mln statków? ]:-D
      pewnie dlatego to jest bug co jest pewne ale dlaczego w rekordach przy powłokach ochronnych dalej widnieją nazwy graczy którzy mają je po 2 ? czy to tez nie jest bug?



      Tylko, że te 1,5mln statków, to był bug tymczasowy, a powłoki były na stałe (chyba). :)
    • -d( - _ - )b- napisał(a)
      12345 napisał(a)
      Gwiazda Śmierci - 792 - chosen

      Przydałoby się jakby sam zainteresowany potwierdził to choćby jakimś skromnym wlotem w bunkierek =f
      Póki co Kaktus wędruje na listę ze swoimi GŚkami ;>



      Gwiazda Śmierci - 800 - chosen :E
    • = chosen = napisał(a)
      -d( - _ - )b- napisał(a)
      12345 napisał(a)
      Gwiazda Śmierci - 792 - chosen

      Przydałoby się jakby sam zainteresowany potwierdził to choćby jakimś skromnym wlotem w bunkierek =f
      Póki co Kaktus wędruje na listę ze swoimi GŚkami ;>



      Gwiazda Śmierci - 800 - chosen :E


      Wielkie Gratulacje naprawdę ładny wynik (ale może jakiś wjazd w bukier żeby sie nie czepiali )
      I pochwal sie Eko bo spadłeś na top 2 ekowców :D (aktualka z twoim eko była przy 15kk pkt :P)

      Edit//
      Do Chosena :D
      W takim wypadku
      To też upkka powinieneś zrobić ... bo s 8kk pkt już doszło :P

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez mblumek ().

    • Hoho!
      Ja tez sie przeraziłem jak zobaczyłem tą ilość GS :D
      Chciałbym kiedyś zobaczyć jak leci na mnie 800 gwiazdek:)
      Wielkie gratulacje chosen, takie cos mozna przypisac tylko Tobie- top1 graczowi ogame.pl:)

      Mam nadzieje ze przy nastepnej aktualizacji wpiszesz juz czterocufrowa liczbe:)

      No i wlasnie, tak jak moj poprzednik napisał- zaktualizuj swoje eco bo jestem strasznie ciekawy jakie juz tam kopalnie mas zuchowane:D

      Pozdrawiam!
    • mblumek napisał(a)
      I pochwal sie Eko bo spadłeś na top 2 ekowców :D (aktualka z twoim eko była przy 15kk pkt :P)


      zajrzyj do rekordów uni 10 :P
      Tam jest eko zauktualizowane z poziomu 20 kk pktów.
    • Abrams napisał(a)
      Chosem, pokaż screen z floty, screen z jakiegoś RW lub dużo prościej, neich ktoś go zeszpieguje i wklei nam screen z RS



      RS to wiesz:)moze ktos u niego zastacjonowac:)
      Niech wysle gdzies gs najedzie kursorem myszki na flota i zrobi zdjecie;pi nam tutaj ladnie pokaze:):)
    • Ariel Szary napisał(a)
      podobno klamczuszek z Ciebie chosen,
      wiem ze zrodel zblizonych do dobrze poinformowanych :>


      po co mialby łgac?, poza tym jezeli Miag sam wpisal do rekordow Uni10 792 sztuki to znaczy ze wlasnie tyle ich jest, mysle ze niedlugo zobaczymy wiekszosc z nich w jakims RW

      gratulacje dla Chosena wysmienitego rekordu
    • jesli tak to liczycie to slabeuszek z Uni42 ma najzimniejsza planete

      Średnica 13.728 km (133 /188 pól)
      Temperatura od -90°C do -50°C
      Położenie [x:xxx:15]


      poza tym niezniszczalny Ksavi z Uni32 posiada juz :):

      Obrona (na moonie)
      Wyrzutnia rakiet 3.000 Lekkie działo laserowe 5.000
      Działo Gaussa 500 Wyrzutnia plazmy 2.274
      Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1
    • Ciernik napisał(a)
      jesli tak to liczycie to slabeuszek z Uni42 ma najzimniejsza planete

      Średnica 13.728 km (133 /188 pól)
      Temperatura od -90°C do -50°C
      Położenie [x:xxx:15]


      Średnica 12.768 km (44 /163 pól)
      Temperatura od -90°C do -50°C

      UenTe uni 51
    • slipknot666 napisał(a)
      co to za bzdury on ma okolo 30kk pkt a nie 8 :]


      Ale ty g.... jesteś, tu chodzi o pkt za same gosie >_> Myślenie tak boli??
      A co do rekordów to niech lepiej dobuduje 201 GS i będzie rekord światowy, bo dotychczasowy wynosi 1000 :D
    • UenTe napisał(a)
      Ciernik napisał(a)
      jesli tak to liczycie to slabeuszek z Uni42 ma najzimniejsza planete

      Średnica 13.728 km (133 /188 pól)
      Temperatura od -90°C do -50°C
      Położenie [x:xxx:15]


      Średnica 12.768 km (44 /163 pól)
      Temperatura od -90°C do -50°C

      UenTe uni 51


      Najzimniejsza Planeta - - 95°C Dardfazer - U16
    • Starszy Mgr Bubu napisał(a)
      slipknot666 napisał(a)
      co to za bzdury on ma okolo 30kk pkt a nie 8 :]


      Ale ty g.... jesteś, tu chodzi o pkt za same gosie >_> Myślenie tak boli??
      A co do rekordów to niech lepiej dobuduje 201 GS i będzie rekord światowy, bo dotychczasowy wynosi 1000 :D


      oo myślę ze taki jest jego cel w końcu gs to najskuteczniejszy możliwy rodzaj floty maja praktycznie same wady i jeden minus prędkość ale obczajcie od momentu w którym powstały statystyki przyrostów tygodniowych jeszcze nie widziałem zęby chosen wyleciał z top 10 . przy jego flocie wątpię żeby w ogolę istniała potrzeba robienia fs postawił by sobie jeszcze chłopak ze 300k lm i nawet by z takiej walki zwycięsko wyszedł
    • Hunt the Kyuubi napisał(a)
      Starszy Mgr Bubu napisał(a)
      slipknot666 napisał(a)
      co to za bzdury on ma okolo 30kk pkt a nie 8 :]


      Ale ty g.... jesteś, tu chodzi o pkt za same gosie >_> Myślenie tak boli??
      A co do rekordów to niech lepiej dobuduje 201 GS i będzie rekord światowy, bo dotychczasowy wynosi 1000 :D


      oo myślę ze taki jest jego cel w końcu gs to najskuteczniejszy możliwy rodzaj floty maja praktycznie same wady i jeden minus prędkość ale obczajcie od momentu w którym powstały statystyki przyrostów tygodniowych jeszcze nie widziałem zęby chosen wyleciał z top 10 . przy jego flocie wątpię żeby w ogolę istniała potrzeba robienia fs postawił by sobie jeszcze chłopak ze 300k lm i nawet by z takiej walki zwycięsko wyszedł

      jeszcze troche mu brakuje... 5 najlepszych mordek mogłoby go chyba rozwalić: Miag 50kKRĄ,15kOW,25kPAN,100kLM i ponad 100GS (w przypadku kontry mogłby ich użyć) Domin (28kOW, 25kKRĄ, 5kPAN, 80kLM) Owoc (15kOW, 25kKRĄ, ~15kPAN, 80k LM) Rolnik (tu największe mam problemy z oszacowaniem floty ale myśle że ma ok 40kKRĄ 13kOW, ~10kPAN 120kLM) i cezaryba (15kKRĄ, 12kOW, 10kPAN i z 90k LM) co łącznie daje:
      155k KRĄ, 83k OW, 65k PAN i 470k LM dla porównania flota chsena to ok:
      50k KRĄ, 8k OW!!!, 35k PAN, 140k LM, 800 GS a reszta nie mam pojęcia... gdyby dociągnął ow do 20k, pan do 40k, LM do 260k, GS do 1k to w symulacjach zdecydowanie lepiej by wychodził...
    • Ale o czym tu gadac czy dali by rade chosenowi czy nie.......jakby ktos naprawde sie bardzo na niego uwziol to znalazloby sie kilkunastu wariatow ktory by sie rozbijali o niego az by nic nie zostalo ;) Byly takie akcje nie raz, i to nie na jednym uni :P
    • Alk napisał(a)
      Mam pytanie - czy jest gdzies potwierdzenie tego:
      Największa ilość S.T. w ciągu 24h - 10 Tonnrund [Uni17]?


      Ilość ST tej samej ekipy w ACS w ciągu tygodnia - 3 Ariel Szary, Kide, Leon 1964 [Sojusz TA] [Uni3]
      + Selene, Alf33, Alk [Sojusz TA] [Uni3]

      o to samo miałem zapytać... może 10ST zamieszczonych w ciągu 24h??? jeżeli się okaże że są tylko zamieszczone w ciągu 24h to rekord przejmuje chyba John na D jakiś z u4 z 5 trafieniami :)
    • Evileye napisał(a)
      Alk napisał(a)
      Mam pytanie - czy jest gdzies potwierdzenie tego:
      Największa ilość S.T. w ciągu 24h - 10 Tonnrund [Uni17]?


      Ilość ST tej samej ekipy w ACS w ciągu tygodnia - 3 Ariel Szary, Kide, Leon 1964 [Sojusz TA] [Uni3]
      + Selene, Alf33, Alk [Sojusz TA] [Uni3]

      o to samo miałem zapytać... może 10ST zamieszczonych w ciągu 24h??? jeżeli się okaże że są tylko zamieszczone w ciągu 24h to rekord przejmuje chyba John na D jakiś z u4 z 5 trafieniami :)


      tak jest dowód, tyle ze nie chce mi sie sukac - uwierz mi na slowo
      tonnrud podzielil flote na 10 czesci i porozbijal ją o 'tajemniczego nieznajomego' ( dalw :D )i z kazdego rw wychodzilo ST
      jezeli Ci tak bardzo zalezy moge poszukac linka
    • piterpl napisał(a)
      Evileye napisał(a)
      Alk napisał(a)
      Mam pytanie - czy jest gdzies potwierdzenie tego:
      Największa ilość S.T. w ciągu 24h - 10 Tonnrund [Uni17]?


      Ilość ST tej samej ekipy w ACS w ciągu tygodnia - 3 Ariel Szary, Kide, Leon 1964 [Sojusz TA] [Uni3]
      + Selene, Alf33, Alk [Sojusz TA] [Uni3]

      o to samo miałem zapytać... może 10ST zamieszczonych w ciągu 24h??? jeżeli się okaże że są tylko zamieszczone w ciągu 24h to rekord przejmuje chyba John na D jakiś z u4 z 5 trafieniami :)


      tak jest dowód, tyle ze nie chce mi sie sukac - uwierz mi na slowo
      tonnrud podzielil flote na 10 czesci i porozbijal ją o 'tajemniczego nieznajomego' ( dalw :D )i z kazdego rw wychodzilo ST
      jezeli Ci tak bardzo zalezy moge poszukac linka


      Jakbyś nie widział, to linka podałem wyżej. :)

      PS. to nie jest 10 ST w ciągu 24h, tylko 10 RW w ST w ciągu 24h. Jest różnica, bo on wstawił 9 ST i jeden mniejszy atak. :)