Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • To mój ostatni post w tym topicu na temat RW Milfusa.
      Team gubi się w zeznaniach, jeden mówi że to solo drugi że ACS.
      Każdy gracz ma swoje zdanie i ja mam swoje, kredek prowadzi Top10 OGame.pl wg zasad które przyjął na początku i ja tutaj mam tak samo.

      Milf sam (solo, w pojedynkę) rozwalił 4 floty dlatego dla mnie zasługuje na rekord SOLO.

      I to by było na tyle, dzięki za troskę o moje logiczne myślenie, na dalsze posty nt. tego RW nie będę zwracał uwagi.
    • właśnie looknąłem do tematu kololowego kledka :) on to zapisał jako bitwa łączona :D cosik chyba ci to twoje porównanie nie wyszło...

      tak czy siak - żeby jedna flota złomnęła 4... to jest rekord... nie chodzi czy solo czy acs... to się nazywa po prostu potęga! :]
    • dj juhas napisał(a)
      właśnie looknąłem do tematu kololowego kledka :) on to zapisał jako bitwa łączona :D cosik chyba ci to twoje porównanie nie wyszło...

      tak czy siak - żeby jedna flota złomnęła 4... to jest rekord... nie chodzi czy solo czy acs... to się nazywa po prostu potęga! :]


      OMG. Miałem na myśli to, że on ma tam swoje zasady i sie ich trzyma. Nie czy zgadzam się z jego zdaniem czy nie -.-
      Czasem warto poświęcić parę sekund więcej aby zapoznać się z sensem posta.

      Aktualizacja w najbliższą niedzielę, ave i bez odbioru.
    • [ PimP ] napisał(a)
      dj juhas napisał(a)
      właśnie looknąłem do tematu kololowego kledka :) on to zapisał jako bitwa łączona :D cosik chyba ci to twoje porównanie nie wyszło...

      tak czy siak - żeby jedna flota złomnęła 4... to jest rekord... nie chodzi czy solo czy acs... to się nazywa po prostu potęga! :]


      OMG. Miałem na myśli to, że on ma tam swoje zasady i sie ich trzyma. Nie czy zgadzam się z jego zdaniem czy nie -.-
      Czasem warto poświęcić parę sekund więcej aby zapoznać się z sensem posta.

      Aktualizacja w najbliższą niedzielę, ave i bez odbioru.

      heh człowieku niezłe Pisowskie zasady tutaj wprowadzasz , bitwa solo od zawsze była i na zawsze będzie starciem jeden na jednego ,acha śmieszni jesteście podając ten cytat z regulaminu
      - jezeli gracz A zaatakuje gracza B, który zjednoczy swoją flote w celu obrony z graczami C,D,.. (A vs B+C+..+F) to w przypadku jeżeli mniejsze straty poniesie gracz A, stosujemy próg 'solo', ale jeżeli zwyciężą obrońcy których bylo wiecej niż 1 to stosujemy próg 'ACS'. Jeżeli dołączane floty graczy C,D... F nie przekraczają 5% floty głównej stosujemy próg 'solo'

      lub to
      w przypadku bitew remisowych: A+B+..+E vs F jak i A vs B+C+..+F, próg bedzie zależeć od tego która strona poniosła zdecydowanie mniejsze straty (różnica strat > 10%), jeżeli mniejsze straty poniósł gracz 'solo' to stosujemy próg 'solo', jeżeli mniejsze straty (w sumie) ponieśli gracze ze zjednoczonymi flotami to stosujemy próg 'ACS'.

      jako dowód że jest to bitwa solo , jeżeli masz problemy ze zrozumieniem tekstu to Cię oświecę - chodzi o tutaj próg procentowy na danym uni kwalifikujący RW do Starć Tytanów w zależności od progu acs / solo a nie o sam rodzaj bitwy.
      Milf sam (solo, w pojedynkę) rozwalił 4 floty dlatego dla mnie zasługuje na rekord SOLO.
      haha idąc twoim tokiem rozumowania wpisz jeszcze tą bitwę do rekordów "magazyn kryształu", " stacja księżycowa", "najszybciej zdjęty ban"bo to był wyczyn przecież !zasługuje na to też ! bo Milf rozwalił 4 floty lam samobójców no po prostu szczena opada !!

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Tekila ().

    • w nawiazaniu do dyskusji proponuje PIMP abys zalozyl nowy rekord
      najwiekszy lomot na ogame.pl wykonany w pojedynke i wrzucil
      tam wynik Milfa bo naprawde zasluguje na szczegolne wyroznienie


      [URL=http://ogejm.bloog.pl/id,2733310,title,Kontrowersje-wokol-tematu-TOP-ST-OgamePL,index.html]KREDEK ZROB ANKIETE DOTYCZACA ZMIANY KWALIFIKACJI RW[/URL]
    • Tekila napisał(a)

      heh człowieku niezłe Pisowskie zasady tutaj wprowadzasz , bitwa solo od zawsze była i na zawsze będzie starciem jeden na jednego


      Milcz wstydu oszczędź, nie Ty jesteś od ustalania regulaminu, więc schowaj się pod kołdre i dalej ciumkaj paluszka.
    • Takie coś znalazłem :)

      Poziomy sumaryczne budynków


      Depozyt sojuszniczy: 48 Thomas Uni18
      Stocznia: 120 Thomas Uni18
      Fabryka robotów: 124 Thomas Uni18


      Obrona na planecie

      Działo Gaussa: 23.353 krolik Uni18

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Rozpruwacz1987 ().

    • a moze ktos skan dalby, bo znowu sie okaze, ze jakies zero przybylo





      12-25 01:36:12 Dowództwo floty Raport szpiegowski z Zuczek

      Surowce na Zuczek o 12-25 01:36:12
      Metal: 1.513.879 Kryształ: 626.532
      Deuter: 686.390 Energia: 10.896
      Skan planety wykazał zaburzenia atmosfery, co sugeruje aktywność w ciagu ostatnich 15 minut.

      Obrona
      Wyrzutnia rakiet 134.410 Lekkie działo laserowe 56.430
      Ciężkie działo laserowe 56.580 Działo Gaussa 23.390
      Działo jonowe 2.660 Wyrzutnia plazmy 2.485
      Mała powłoka ochronna 1 Duża powłoka ochronna 1
      Przeciwrakieta 80



      Wartość obrony 2.046.360
    • RE: Rekordy OGame.pl

      Największa sumaryczna wielkość (9) księżycy:

      Nick: Mac Abra Sojusz: Senate Universum: 15

      Księżyc 1: 8.602
      Księżyc 2: 8.426
      Księżyc 3: 8.888
      Księżyc 4: 8.944
      Księżyc 5: 8.544
      Księżyc 6: 8.888
      Księżyc 7: 8.544
      Księżyc 8: 8.660
      Księżyc 9: 8.485
      ________________________________
      Średnio: 8.664,(5) w zaokrągleniu 8.665

      W razie czego podam koordy na PW.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez UnnamedSoldier ().

    • # Satelita słoneczny (na księżycu) - 3.125 Feris [Uni10]
      # Niszczyciel - 11.000 Gudy [Uni15]
      # Gwiazda Śmierci - 415 chosen [Uni10]

      Skoro pan gudy wpisal sie do rekordow jako posiadacz najwiekszej ilosci niszczycieli (mimo iz ich nie zrobil, a nawet wrecz przeciwnie) powinien miec tez na tyle odwagi zeby poinformowac innch o stracie 10k z 11k jakie zostaly zrobione na jego koncie zanim je dostal...

      GUDY[FRIENDS]vsATENA[SABAT] 3570%

      Tym samym szansa dla innych graczy, poniewaz 11k niszczarek nie jest juz najwieksza iloscia niszczycieli na ogame.pl.

      Wesolych Swiat (^_^)
    • Napęd impulsowy - 15 lvl - p1ryba / u6


      ex-IRC Support
      ex-GO

      BRACIA (Bobo/Ranger/Witcher)

      Zaprawdę, nie masz nic wstrętniejszego ponad monstra owe, naturze przeciwne, wiedźminami zwane, bo są to płody plugawego czarostwa i diabelstwa. Są to łotry bez cnoty, sumienia i skrupułu, istne stwory piekielne, do zabijania jedynie zdatne.