Rekordy OGame.pl (wszystkie speed zapraszam!)

    • Rekordy:

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • ARIEL10 napisał(a)
      ja stawiam ze do konca grudnia ta technologia bedzie oscylowac z granicach ok 14-15 lvl spokojnie ale kto wie moze sie myle :)


      Szczerze w to wątpię ;) Wystarczy popatrzeć na poziomy innych "nieprzydatnych" technologii i ich koszty (bo śmiało można założyć że powyżej 9 lvl nowe badanie staje się właśnie nieprzydatne) tj. laserowa, plazmowa, jonowa, żeby stwierdzić do którego poziomu zostanie rozwinięta techn. eksp. Ja bym postawił na max 12 lvl ;]
    • co prawda nic to nie zmienia formalnie ale Gudy dostał złoma na 10k NN co może okazać sie miłą wiadomością dla tych którzy starają się go gonić. Ges może ty sie pokusisz na przebicie 11k NN????
    • Abrams napisał(a)
      żeby c o to coś dało trzeba mieć te technologie na 16 lvl, daje wtedy możliwość wysłania 4 ekspedycji, ale ten level kotuje ponad 130kk krychy

      a nie ponad 260 kk ;>coz ktos zrobi 13 zeby byc w rekordach
    • Evileye napisał(a)
      co prawda nic to nie zmienia formalnie ale Gudy dostał złoma na 10k NN co może okazać sie miłą wiadomością dla tych którzy starają się go gonić. Ges może ty sie pokusisz na przebicie 11k NN????


      Szkoda trochę tej wtopy... teraz kto ma tyle Niszczarek, kelban? Albo kto ma Niszczarki i nimi lata? >_> Szkoda że tak wtopił... x_x
      Te badania to beznadzieja, po co to wpisywać, co dziennie ktoś ma lepszy poziom, lepiej poczekać z 2/3 tyg aż to się w miarę ustawi na jednym poziomie x_x
    • Evileye napisał(a)
      co prawda nic to nie zmienia formalnie ale Gudy dostał złoma na 10k NN co może okazać sie miłą wiadomością dla tych którzy starają się go gonić. Ges może ty sie pokusisz na przebicie 11k NN????


      ehh szkoda tych niszczarek mozolnie budowanych przez Oksego i jeszcze podkreconych przez Gudy :(, dosyc niefortunna wtopa, ale rekord zostaje

      ja odpadam z wyscigu, poprzestane na swoich 8k :)
    • Ciernik napisał(a)
      Evileye napisał(a)
      co prawda nic to nie zmienia formalnie ale Gudy dostał złoma na 10k NN co może okazać sie miłą wiadomością dla tych którzy starają się go gonić. Ges może ty sie pokusisz na przebicie 11k NN????


      ehh szkoda tych niszczarek mozolnie budowanych przez Oksego i jeszcze podkreconych przez Gudy :(, dosyc niefortunna wtopa, ale rekord zostaje

      ja odpadam z wyscigu, poprzestane na swoich 8k :)

      można linka do tego RW
    • Tommy napisał(a)
      mala zmianka chyba powinna byc.

      Kopalnia metalu: 39 Sauron [HaW]

      Pozdro ;)


      ukończona już czy w budowie dopiero? bo rekord może zostać dopiero wtedy zapisany jeżeli już stoi.
    • Evileye napisał(a)
      Tommy napisał(a)
      mala zmianka chyba powinna byc.

      Kopalnia metalu: 39 Sauron [HaW]

      Pozdro ;)


      ukończona już czy w budowie dopiero? bo rekord może zostać dopiero wtedy zapisany jeżeli już stoi.


      U nas w rekordach juz jest czyli ukonczone :)
    • Tommy napisał(a)
      Evileye napisał(a)
      Tommy napisał(a)
      mala zmianka chyba powinna byc.

      Kopalnia metalu: 39 Sauron [HaW]

      Pozdro ;)


      ukończona już czy w budowie dopiero? bo rekord może zostać dopiero wtedy zapisany jeżeli już stoi.


      U nas w rekordach juz jest czyli ukonczone :)


      [ PimP ] napisał(a)

      Rosso napisał(a)
      Uni15
      39 lvl Metalu
      nick: Sauron sojusz: HaW

      :D

      Klik!


      Jak się skończy budować to wtedy proszę o zgłoszenie, tak jak to było z Teleporterem JeSz'a - musiał czekać na ukończenie budowy.

      wypowiedź PIMPA z 25.11.2007. Rosso go wpisał do rekordów na u15 już ale tu musi czekać zgodnie z procedurą :P
    • venomiC napisał(a)
      Technologia Ekspedycji (Poziom 4) uni1 nick SPARTAN ^^


      n/c

      Skoro już oscyluje w granicach 9-10 lvlu (przynajmniej u mnie)
      U1: Definitywny koniec 7.06.2010
      U10: Emerytura
      U40: Emerytura
      U60: Definitywny koniec 7.06.2010
      [b]
      7 czerwca 2010 umarło polskie OGame
      [/b]
    • nununu troszke mi w tym temacie spamikiem pachnie :>
      a ze mam katar i nadal spamik czyje to chyba jest zle :>

      prosilabym o nieco bardziej rozbudowane wypowiedzi...
      nabijaniu postow mowimy stanowcze nie :bicz:


      smacznego sniadanka ^^
      "The best love is the kind that awakens the soul and makes us reach for more,
      that plants a fire in our hearts and brings peace to our minds..."

      Soczysta różoffa Truskawka Króliczka ;*

      Multikonto 1/2
      Lady Claire/khartvin

    • Spr1te napisał(a)...

      a może dodaj

      Planety-> SUMARYSTYCZNA ILOSC PÓL

      Jesli dodasz to:

      2.081


      se podziel 2081 na 9 i już :E

      Średnia ilość pól na 9 planetach - 296,5 Helluin [Uni19]
    • Spr1te napisał(a)
      a może dodaj

      Planety-> SUMARYSTYCZNA ILOSC PÓL

      Jesli dodasz to:

      2.081



      pzreciez osoba z najwieksza srednia pol planet ma ich najwieksza sume ;)


      oj , niezauwazylem posta wyżej ;/

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez munchlax27 ().

    • _omegus_ napisał(a)
      moze autor dodalby nowy rekord, zatytulowany: "najlepszy wynik ekspedycji" :D


      nie ma sensu bo zaraz bedzie to standard

      Rekord: Flota warta 500k pkt strukturalnych...coprawda ja mam zawsze max 498 ale napewno już nie raz sie trafiło 500k...