Problem z ogame na telefonach komórkowych

Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

  • Niestety nic narazie nie pomaga. Jutro przetestuje u sąsiada HTC - bardziej zaawansowany telefon od mojej starej noki n70 i zobaczę czy strawi ogame.
    Ponoć opera mobile też daje rade....???
    Syn Nocy,
    zlatuje na czarnych skrzydłach,
    wchodzi niepostrzeżony do pokoju
    i złotym nożem odcina konającemu pukiel włosów.
    W ten sposób,
    niby kapłan umarłych,
    poświęca człowieka na ofiarę bóstwom podziemnym
    i na zawsze odrywa od ziemi
  • Jazz86 napisał(a):

    Też miałem problem z logowaniem na ogame przez nową stronę startową, żadna wersja mini opery nie uporała się z tym aż do dziś :D Proponuję ściągnąć przeglądarkę Bolt Browser, Klik , są 4 wersje ale pobieramy tylko jedną Unsigned Version, pozostałe nie chcą coś działać.


    Działa i to bardzo sprawnie. Dzięki kolego :super:
  • d[Oo]b napisał(a):

    -inflex napisał(a):

    Logowanie na nowej stronie głównej nie działa w Operze Mini 5.
    Przecież ta gra jest zrobiona żebyście mogli grać na przeglądarkach na kompie a nie na telefonie ludzie! . Więc to nie żaden błąd bo programiści nie zrobili nic w tym kierunku abyś mogli przez telefon się zalogować.

    Nie musieli nic robić w tym kierunku, bo "wszystko" działało. Teraz podczas logowania za każdym razem "wybiera się" domyślne uniwersum (wcześniej Draco, obecnie Capella) - więc to tutaj tkwi problem. Czy ktoś kompetentny mógłby powiedzieć czy usunięcie tego "błędu" w ogóle jest w planach?

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -inflex ().

  • Jak była ta stara strona startowa to wszystko działało na mini operze, wprowadzili nowa strona startowa i wszyscy mieli problem się zalogować przez telefon. Raczej nikt nie będzie usunąć tego problemu bo to nie żaden błąd. Gdybyś przeczytał wszystkie posty w tym wątku to byś zrozumiał że nie da się nic z tym zrobić. Chcesz się zalogować przez tel? to ściągnij sobie BOLT'a, ponoc na bolcie da się zalogować.
    Szukam to czego nie ma :komp:
  • d[Oo]b napisał(a):

    Raczej nikt nie będzie usunąć tego problemu bo to nie żaden błąd.

    Prosiłem o odpowiedź osobę kompetentną - najlepiej taką, która ma kontakt z deweloperami. To, że jeden czy drugi szeregowy użytkownik wyraził swoją opinię nie ma dla mnie znaczenia.

    d[Oo]b napisał(a):

    Gdybyś przeczytał wszystkie posty w tym wątku to byś zrozumiał że nie da się nic z tym zrobić.

    Czego nie zrozumiałeś z tego, co napisałem? Jest to dział z błędami? Jest. Jest to temat, w którym należy zgłaszać błędy w dzianiu gry w telefonie (mobilne przeglądarki)? Jest. Więc zgłaszam błąd, a czy zostanie naprawiony to już zależy od dobrych chęci deweloperów. Także zostaw swoje mądrości dla siebie.

    d[Oo]b napisał(a):

    Chcesz się zalogować przez tel? to ściągnij sobie BOLT'a, ponoc na bolcie da się zalogować.

    Równie dobrze mogę zalogować się z "pełnoprawnej" Opery Mobile czy ze Skyfire, ale błąd dotyczy Opery Mini (a jest to jedna z najpopularniejszych przeglądarek mobilnych) - skoro istnieje błąd to go zgłaszam. Chyba właśnie po to jest ten dział?

    Co miałem napisać to napisałem. Miło byłoby gdyby jednak ktoś dał znać czy w planach jest naprawienie tego błędu.
  • Prosiłem o odpowiedź osobę kompetentną - najlepiej taką, która ma kontakt z deweloperami. To, że jeden czy drugi szeregowy użytkownik wyraził swoją opinię nie ma dla mnie znaczenia.

    Temat już był przerabiany tysiąc razy i powtarzano ze OGame jest grą przeglądarkową dla PC a nie dla telefonów. OGame w telefonie jedynie może działać ale NIE MUSI, deweloperzy nie pisali skrypt żeby ludzie mogli grać przez telefon. Nawet w OWU jest napisane że w Ogame można grać wyłącznie przez przeglądarkę. To że na mini operze nie możesz się łączyć to znaczy że to błąd i wina developerów? Nawet taki noobek ci powie że Niemcy nie będą już zmienić stronę startową na inny (poki co nie ma info o tym żeby była nowa zmiana jakaś).

    w którym należy zgłaszać błędy w dzianiu gry w telefonie (mobilne przeglądarki)? Jest. Więc zgłaszam błąd, a czy zostanie naprawiony to już zależy od dobrych chęci deweloperów.
    A ja ci powiedziałem że deweloperzy nie będą tego naprawić bo to nie żaden błąd iż gra (jeszcze raz powtarzam) nie jest grą dla telefonów a tylko i wyłącznie dla PC!. Może zadziałać na telefonie ALE NIE MUSI! Nie wiem czego tu nie rozumiesz, napisz do GO albo do GA i to samo ci odpowie (zresztą gdybyś przeczytał poprzednie posty to kilka GO to samo napisał innym). Chcesz aby w telefonie zadziałało to ściągnij BOLT na telefonie albo kup se smartfona typu iPhone, Google Androide albo Blackberry i będziesz mógł grać jak na PC.

    Miło byłoby gdyby jednak ktoś dał znać czy w planach jest naprawienie tego błędu.
    Nie, nie będzie w planach naprawienie tego błędu. Trzeba z tym się pogodzić. Nawet jak byś pisał na Niemieckim boardzie to i to samo ci odpowiedzą.
    Szukam to czego nie ma :komp:
  • Dobra, widzę, że dałem dupy i niepotrzebnie w ogóle podjąłem tą dyskusję - drugi post w tym temacie, który wcześniej mi umknął, rozwiewa wszelkie wątpliwości. Co nie zmienia faktu, że zamiast się ze mną sprzeczać i marnować swój czas (i pewnie nerwy), wystarczyło dać coś na potwierdzenie swoich słów.

    Na szczęście Opera Mobile 10 nie sprawia problemów.
  • gra przeglądarkowa, tak ? Od wczoraj nie mogę wysłać flot na mozilli 3,6,6, suport każe mi casze czyścić, już zużyłem całego Ludwika i ściereczka się wytarła, kasza świeci jak lustro a flot dalej nie da się wysłać. Mam net przez proxy może to dlatego ? A może dlatego że dekle piszą ten program , hmm ?? Może trochę pół serio ale problem jak najbardziej realny i muszę włączyć urlop :/ Najbardziej to mi szkoda antymaterii którą władowałem przez pół roku w konto :/
  • Old Smuggler napisał(a):

    gra przeglądarkowa, tak ? Od wczoraj nie mogę wysłać flot na mozilli 3,6,6, suport każe mi casze czyścić, już zużyłem całego Ludwika i ściereczka się wytarła, kasza świeci jak lustro a flot dalej nie da się wysłać. Mam net przez proxy może to dlatego ? A może dlatego że dekle piszą ten program , hmm ?? Może trochę pół serio ale problem jak najbardziej realny i muszę włączyć urlop :/ Najbardziej to mi szkoda antymaterii którą władowałem przez pół roku w konto :/


    Don't worry, be happy ^^
    Jak straciłeś jakąś poważna flotkę, postępuj tak jak tutaj Arkanis przykazał.
  • no i rozgryzlem wszystko wiec do wszystkich
    komurkowcow oto jest stronka przegladarki internetowej na komurki i
    wszystko chodzi jescze szybciej niz na operze hehe program nazywa sie
    Bolt i opslugoje wszystkie kom z java wiec podaje stroinke az mi kamien z
    serca spadl spedzilem nad tym az 2 godzinki boltbrowser.com/dnld.html

    a oto sa
    skroty do plikow jeden z nich napewno bedzie wam dzialal na kom

    1)
    VeriSign Signed Version: boltbrowser.com/boltvs.jad
    2)
    Thawte Signed Version: boltbrowser.com/boltts.jad
    3)
    Dual Signed Version: boltbrowser.com/bolts2.jad
    4)
    Unsigned Version: boltbrowser.com/bolt.jad

    Ja
    osobiscie zainstalowalem 2 wiec mi smiga i jestem uratowany

    na przegladarkach typu safari tez wszystko chodzi bez zazutow i wszystkie z symbianow.


    pozdrawiam
    samjuzyk
  • Osobiście od czasu nowej Strony Głównej obchodzę problem, tak jak dawniej w sytuacjach "awaryjnych". Chyba wiadomo, jak ;-P Bezpieczne.
    Nie widzę innego sposobu, gdyż z wysyłaniem flot i atakami na BOLT są wciaż problemy. Przydaje się jednak do długich i ważnych PW.
    Na co dzień korzystam z Opery Mini 5 w SE k770i. Czasem nie daje się wysłać floty, więc przechodzę na wersję 4.

    W razie problemów z grą przez przeglądarki mobilne (java), piszcie PW. Znam chyba wszystkie metody, jak zmusić je do działania ;-P
  • Witam. Już dawno nie
    grałem Ogame :) postanowiłem wrócić wraz
    z otwarciem uni jupiter.
    Dużo czasu w grze siedzę
    przez telefon. Jednak
    wchodząc z telefonu , w
    galaktyke , nie mam
    żadnych ikon tam gdzie
    jest miejsce na szpieguj,
    napisz wiadomość i budda.
    Nie wiem czy to wina
    telefonu czy przeglądarki.
    A może designu. Wie ktoś
    o co chodzi? Ps. Mam lg
    kp500 i najnowsza operę
    mini.
  • mam to samo na fonie, przeglądarka chrome w opcjach oznaczone ukaż wersję mobilną.

    Ruchy flot będąc w wiadomościach nie wyświetlają się.
    Dodatkowo będąc w wiadomościach nie działa wyszukiwanie graczy oraz teleportować się nie da, tak jakby nie działał przycisk teleportuj.

    Wszystko dzieje się w opcji wersja mobilna będąc w wiadomościach.

    Po wyłączeniu wersji mobilnej usterka znika.
    Dzieje się tak od ostatniej aktualizacji.
  • problemy powyższe w nowej wersji usunięto, ale w zamian nowe problemy zaobserwowane z komórki.
    - nie da się skanować w menu wiadomości przez kliknięcie w ikonę skanowania na raportach szpiegowskich - tragiczne utrudnienie, bo przecież gra polega na farmieniu..........
    - przy wysyłaniu floty na pozycję 16 nie wybiera automatycznie misji ekspedycja tylko trzeba ją zaznaczyć.....