Problem z ogame na telefonach komórkowych

  • Aramil napisał(a)
    Może masz nowszy model telefonu?
    Hmm... Pozatym mowisz opere mini...
    Hmm... Nawet teraz siedzę na fonie...
    Komp mi się spalił jakis czas temu i jest nie do naprawy...
    Opere mogę spróbować ściągnąć, jeśli się da od razu na fona...
    / Tylko jak to zrobic :D /


    Wyślij na pw nr fona to Ci wyśle opere ;)

    E:// ewentualnie mini.opera.com
    Uni 5 - BUSH forever - 1 ST 424,49%
    Uni Wasat - Valeria Victrix - 1ST
    Uderzenia bitu są dla mnie jak bicie serca

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez [Onar] ().

  • Aramil napisał(a)
    Dzięki Wielkie ;)
    Wszystko działa tylko koszty będą troszkę wyższe...
    / Płace za pobrany rozmiar strony czy jakoś tak... /

    Nie wiem w jakiej masz sieci, ale właściwie każda ma opcję pakietów internetowych. Wykup se taki i koszty masz w sumie z głowy.
    W operze wyłącz też pobieranie obrazków, będzie chodzić i szybciej i mniej danych zeżre ;]
  • Pytanie do graczy uzywajacych mini opery.czy po zmianie wersji ogame nie muli wam ogame.bo u mnie jak normalnie czekam na logowanie lub przejscie zakladki powiedzmy 5-15s tak teraz ponad minute a i czasem nawet wiecej.ma ktos jakis podobny problem?a drugie pytanie jak temu zaradzic?

    Edit.po 30 minutach od posta wszystko zaczelo dzialac.:D
    olx.pl/nakarm-psa/

    TOP SOLO 1584% TOP SOLO 3696,63% TOP ACS 6763,88% TOP ACS 5546% TOP ACS 8275,52%

    -jako że światło jest szybsze od dźwięku niektórzy ludzie wyglądają na oświeconych dopóty dopóki się nie odezwą-

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czester18 ().

  • RE: Problem z ogame na telefonach komórkowych

    ja tam mam opere mini, wchodze na ogame i wszystko śmiga. może spróbuj pobrać nowszą wersję, albo zmienić protokół z socket na html
  • A jak zaradzić i czy w ogóle można zaradzić temu, że podczas logowania, gdy kliknę zaloguj, strona się przeładuje i nadal widnieje mi strona startowa? Podobnie rzecz się ma na kompie,z tą różnicą, że na kompie przeładuje się raz i drugi i jest ok, na telefonie nie chcę się drugi raz przeładować. Da się coś z tym zrobić?

    na telefonie mam opere mini 3.1

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez magisterZF ().

  • Witam.
    Zainteresowalem sie ogame w telefonie wiec sciagnalem opere mini i skonfigurowalem gprs. Opera dziala ladnie ale po wpisaniu adresu wyskakuje mi ekran z warunkami umowy licencyjnej który trzeba zaakceptować. Akceptuję i zamiast połączyć ze stroną mam komunikat: "oops żądanie nie powiodło się z powodu wewnętrznego błędu serwera"

    Czy ktos ma pomysl czym to jest spowodowane i jak to usunac ?
  • Od trzech dni korzystam z OGame na telefonie, gdyż dorwałem fajny pakiet transferu w Play.
    Telefon- SE K550i@W610i
    Przeglądarka- Opera Mini (aktualna i 5 beta)
    Wczoraj bardzo często zdarzała się sytuacja, że po kliknięciu gdziekolwiek musiałem się znów logować. Dziś już wszystko OK, ale wciąż nie działa pisanie wiadomości i BuddyLista. Poza tym wszystko OK.
  • Witam zainstalowalem dzis opere mini 4.2 na Nokii 5300 ... net z konfigurowany mam w sieci HEYAH i teraz tak włączam opere mini loguje sie na og bez problemu moge przełączać planetyki widzę powrót flot w zakladce flota tyle ze jak wejde w zakladke flota to widac TYLKO POWROTY FLOT nie widac jakeis statki mam na moonie i nie moge i ch zaznaczyc zeby je wyslac w podgladzie tez nie widac flot lecacyh ;/ poprostu widac przelacznik do planet moonow widac surowce i caly sluopek zakladek po lewej

    podglad
    budynki
    itp... i na srodku od gory od surowcow do samego dolu jest bialem pole ;/ jesli ktos wiec o co BE to prosze o odpowiedz :) pozdro Nowatek



    pobralem z stąd

    translate.google.pl/translate?…B5300%26sl%3Dpl%26tl%3Den


    i DZIALA ;)
    TOP ACS 52097,79%

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Nowatek ().

  • A, i Operę trzeba ustawić na tryb Socket, nie HTTP. Zauważyłem problemy przy wysyłaniu floty, ale reset Opery pomaga.
    Polecam ściągnięcie wersji 5 beta - ma karty i menedżer haseł ;)
  • dobra - pomóżcie mi :D

    nie gram z tel. kom. - ale mam laptopa na łączu komórkowym blueconecct i mam identyczny problem.

    NIE POBIERAM ŻADNYCH PAKIETÓW.

    mam stałe łącze (tak jak w przypadku kompów stacjonarnych), tyle że bez kabla (idzie przez GSM).

    wiem, że problem może być z dostawcą - i że GF nic do tego nie ma, ale ja sie pytam, co mam zrobić, żeby u siebie problem rozwiązać, co zmienić w ustawieniach?

    grałem na rożnych laptopach z łączami komórkowymi rożnych sieci i problem nie wystąpił.
    jest tylko u mnie!
  • Ja tak mam i wchodzę ;)
    kologospodynwiejskichdraco.fora.pl/ogame-w-komorce,34/przegladarki-do-telefonu,82.html - porównanie funkcji działających w przeglądarkach na forum mojego sojuszu. W razie pytań - PW.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Maciek93@PCLab.pl ().

  • sam miałem podobny problem, ale go rozwiązałem definitywnie :p

    rozwiązanie jest bardzo proste!
    (o tym na końcu, najpierw powody dlaczego tak sie dzieje).
    Za te błędy:
    - niemożność zalogowania (gdy nonstop wywala złe hasło)
    - wyrzuca nas z gry, (bla bla bla, error, wyczyść ciasteczka, zmieni przeglądarkę itp - o dupę roztrzasł)

    Problem dotyczy w 90 % łącz przez komórki, w to też wchodzą laptopy podłączające się do sieci w ten sam sposób (ja MIAŁEM akurat ten problem na laptopie).

    Jak to się dzieje że inny laptop i ta sama sieć - nie ma problemu?
    Bo TAK - nasz komp/kom problem akurat ma!
    Ale nie każę robić formata, czy ściągać inny program do obsługi modemu (bo zaraza tez potrafi się zepsuć, wieszac i mieszać).
    Ale jest to możliwe, że po formacie problem zniknie!

    Ale po co - jest prostsze rozwiązanie :)

    Problem robi nam to, że w trakcie trwania połączenia nasz "dostawca komórkowy" zmienia nam IP - my to widzimy jako LAG - nic więcej...
    Za to gra (lub i nasz komp) robi strajk i wywali nas z gry/uniemożliwi logowanie (nie wiem czemu akurat logowanie).
    Ale gnój dotyczy właśnie IP.
    I tego, że jednym kompom/telefonom to nie przeszkadza, a innym tak.

    rozwiązanie brzmi - dezaktywacja IP-cheka.

    problem znika jak ręka odjął.
    problem pojawi się za to ze strony GO - tego nie wolno robić, ale jeden modek z forum poradził mi właśnie takie rozwiązanie powołując się na to że za to bana nie powinno się dostać (mimo że mam już jedno ostrzeżenia za jednorazowa dezaktywacje rok temu)

    pozdrawiam.

    P.S. po formacie czy innych "cudownych perturbacjach" problem sam może zniknąć, więc nie można przeginać i co jakiś włączać spowrotem (u mnie pojawił się bez powodu nagle w listopadzie i męczył do teraz).
    A że z laptopa korzystam "od święta" to nie przeszkadzał.
  • Czart` napisał(a):

    rozwiązanie brzmi - dezaktywacja IP-cheka.

    problem znika jak ręka odjął.
    problem pojawi się za to ze strony GO - tego nie wolno robić, ale jeden modek z forum poradził mi właśnie takie rozwiązanie powołując się na to że za to bana nie powinno się dostać (mimo że mam już jedno ostrzeżenia za jednorazowa dezaktywacje rok temu)


    Problemu ze strony GO już od dawna nie ma.
    Nie ma już w tabeli kar zapisu odnośnie IP-Checka.
    Dezaktywacja jest dozwolona, bez zgody GO.
  • Witam mam pytanie. Zna ktoś skina do ogame który pokaże np w nawiasie rodzaj lecącej np wrogiej floty tzn jej skład. Mi opera tego nie wyświetla i wydaje mi się, że wszyscy tak mają. Gdzieś ktoś pisał, że jest taki skin wiec może jest ktoś kto go zna. Byłbym niezmiernie wdzięczny.

    Pozdrawiam
  • Logowanie na nowej stronie głównej nie działa w Operze Mini 5 - wcześniej problem nie występował.

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez -inflex ().

  • d[Oo]b napisał(a):

    -inflex napisał(a):

    Logowanie na nowej stronie głównej nie działa w Operze Mini 5.
    Przecież ta gra jest zrobiona żebyście mogli grać na przeglądarkach na kompie a nie na telefonie ludzie! . Więc to nie żaden błąd bo programiści nie zrobili nic w tym kierunku abyś mogli przez telefon się zalogować.

    czyli od teraz łańcuch i do kompa albo komp na plecy i można wyjść z domu bo to wszystko w tym kierunku zmierza :wrr:
  • trafiłem na takie cuś =)

    Przemo1982 napisał(a):

    A ja mam jeszcze jeden pomysł jak ułatwić wejście na ogame :)
    Nie wiem czy się przyda klikaczom na telefonach komórkowych bo nie mam mozliwości sprawdzenia
    Do rzeczy, wchodzimy na stronę pl.mmogame.com/home/index/
    Rejestrujemy się tam, po czym klikamy na link dotyczący ogame, pl.mmogame.com/games/gamedetails/ogame
    Ukazuje nam się
    A tam klikamy po lewej stronie pod napisem Szybki login w niebieską strzałkę, która odsyła nas do zalogowanej strony ogame na danym uniwersum.
  • Ja używam mimi opery 4.2 jest ona lepsza niż 5.0 ją wyszłam flotę bez problemu w ustawieniach wyłaczam obrazki i włączam mały ekran wchodzę w flota wybieram np DT wpisuje 2 przerywam łączenie i naciskam dalej wybieram gdzie na lecie wybieram kolonie i czekam kiedy odświerzy naciskam dalej wybieram misję przez znaczk+wybieram transportuj czekam wpisuje surowce 25k metalu przerywam łączenie kryształ 20k też przerywam lub nie jak się nie przerwie to będzie wiadomo ile jest miejsca ale lepiej jest to przerywać i samemu policzyć ile zostało miejsca i wysli flotę
  • ziomeczek napisał(a):

    trafiłem na takie cuś =)

    Przemo1982 napisał(a):

    A ja mam jeszcze jeden pomysł jak ułatwić wejście na ogame :)
    Nie wiem czy się przyda klikaczom na telefonach komórkowych bo nie mam mozliwości sprawdzenia
    Do rzeczy, wchodzimy na stronę pl.mmogame.com/home/index/
    Rejestrujemy się tam, po czym klikamy na link dotyczący ogame, pl.mmogame.com/games/gamedetails/ogame
    Ukazuje nam się
    A tam klikamy po lewej stronie pod napisem Szybki login w niebieską strzałkę, która odsyła nas do zalogowanej strony ogame na danym uniwersum.

    Trzy konta każde na innym meilu to trzeba sie trzy razy rejestrować - dramat :(
    jeszcze mnie tam zbanują za jakie multi i będzie gitara :E

    Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez edes ().

  • Otogi napisał(a):

    Ja używam mimi opery 4.2 jest ona lepsza niż 5.0 ją wyszłam flotę bez problemu w ustawieniach wyłaczam obrazki i włączam mały ekran wchodzę w flota wybieram np DT wpisuje 2 przerywam łączenie i naciskam dalej wybieram gdzie na lecie wybieram kolonie i czekam kiedy odświerzy naciskam dalej wybieram misję przez znaczk+wybieram transportuj czekam wpisuje surowce 25k metalu przerywam łączenie kryształ 20k też przerywam lub nie jak się nie przerwie to będzie wiadomo ile jest miejsca ale lepiej jest to przerywać i samemu policzyć ile zostało miejsca i wysli flotę

    No wlasnie ja tak robie i mi nie dziala ;/
  • Witam.
    Dotychczas grałem tylko z komórki.
    Teraz jednak po wprowadzeniu nowego interfejsu nie mogę się zalogować. Po wybraniu uniwersum strona się przeładowywuje i zamiast zapisać wybrane UNI , restartuje się.
    Czy można coś z tym zrobić.
    Czy istnieje jakaś przeglądarka na komórkę, która poradzi sobie z obsługą nowego interfejsu??
    Czy mogę logować się przez "awaryjne strony" i nie zostanę ukarany??
    Czy logowanie z mmogame jest legalne??
    Proszę o wypowiedź kogoś z teamu, dla pewności...
    Czy opera mobile rozwiązuje ten problem(jest bardziej rozbudowana niż opera mini i jest w stanie obsłużyć logowanie ogame)???
    Syn Nocy,
    zlatuje na czarnych skrzydłach,
    wchodzi niepostrzeżony do pokoju
    i złotym nożem odcina konającemu pukiel włosów.
    W ten sposób,
    niby kapłan umarłych,
    poświęca człowieka na ofiarę bóstwom podziemnym
    i na zawsze odrywa od ziemi
  • michael9k napisał(a):

    Witam.
    Dotychczas grałem tylko z komórki.
    Teraz jednak po wprowadzeniu nowego interfejsu nie mogę się zalogować.
    Czy można coś z tym zrobić.
    Czy istnieje jakaś przeglądarka na komórkę, która poradzi sobie z obsługą nowego interfejsu??
    Czy mogę logować się przez "awaryjne strony" i nie zostanę ukarany??
    Czy logowanie z mmogame jest legalne??
    Proszę o wypowiedź kogoś z teamu, dla pewności...
    Czy opera mobile rozwiązuje ten problem(jest bardziej rozbudowana niż opera mini i jest w stanie obsłużyć logowanie ogame)???
    Ja niestety mam to samo posiadam Nokie N900 i niestety ni chu chu nie da się zalogować bo wyskakujące okienko logowanie - nie wyskakuje... ot co:/
    Dodam tylko że firefox mobile też nie radzi sobie z logowaniem:/
  • A Jakiego używasz telefonu bo bardzo duży wpływ mam sam telefon czym nowszy to lepiej to wszystko działa .
    A co masz ustawione w ustawieniach mini opery 4.2 ?? HTTP czy socket ??
    Jak za 2 razem nie da się wysłać floty to najlepiej się wylogować i zalogować ponownie i spróbować wysłać po zalogowaniu