Announcement Regulamin działu - Spam

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

 • Regulamin działu - Spam

  REGULAMIN DZIAŁU "SPAM"

  I. Regulamin spamu, a pozycja moderatora:
  Spam jest ciągle rozwijającym się podforum, w którym codziennie pojawia się coś nowego. Codziennie pojawiają się sytuacje będące nowym wyzwaniem zarówno dla użytkowników, jak i samego moderatora. Naturalne jest, że nie da się każdej pojawiającej się sytuacji opisać w regulaminie, ponieważ brakło by na to miejsca. Dlatego podjęte zotały następujące kroki.

  a) w chwili pojawienia się nowego tematu Moderator kierując się swoim doświadczeniem jak i opinią użytkowników w danym temacie, ma prawo go zamknąć, jako że nie przyjmie się on spamie.
  b) jeśli decyzja Moderatora wyda Ci się nie słuszna, przysługuje autorowi tematu odwołanie od decyzji Moderatora.
  c) jeśli decyzja Moderatora w dalszym ciągu wydaje Ci się krzywdząca, można odwoływać się od decyzji Moderatora u Super Moderatora podforum 'Między Nami'
  d) jeśli decyzja Super Moderatora również jest w Twojej opinii niesłuszna, można odwoływać się od decyzji Super Moderatora u Administratora Forum
  e) decyzja Administratora Forum jest ostateczna i w tym wypadku nie ma od niej odwołań.


  II. Podstawa zachowania użytkownika w dziale spam:

  a) na terenie całego podforum spam obowiązuje regulamin działu spam jak i Regulamin Forum. Wszyscy użytkownicy zobowiązani są go przestrzegać.


  III. Niedozwolone zachowania w spamie:

  a) kategoryczny zakaz umieszczania wszelkich "tuningowanych" wulgaryzmów (poprzez zastąpienie liter literkami "q", "f" etc), pseudocenzury, jak i wulgaryzmów wykropkowanych.
  b) wszelki flaming z użytkownikami.
  c) celowe wykorzystywanie lagów na forum jak i innych bugów, celem napisania wiecej niż jednego posta pod rząd. Wszelki double posting będzie kasowany, a autor zamieszania będzie karany stosownie do rozmiarów double topicu.
  d) celowe i nagminne "kalecznie" języka polskiego, poprzez zamienianie literek "b" na "p", czy też "w" na "f".
  e) reklamy innych for, radyjek internetowych, portali internetowych jak i zamieszczanie linków referencyjnych.


  IV. Niedozwolone jest:

  a) zakładanie tematów, które ogólnie mówiąc - są bez sensu, typu "Spamujemy!!!", "kaskaksakdsjdasjd" etc.
  b) zakładanie tematów, które są trudne do czytania, rozpychają forum lub ilość grafiki uniemożliwia szybkie ich przeczytanie.
  c) zakładanie tematów, które zawierają wulgaryzmy lub obrażają zarówno użytkowników jak i administracje forum i gry.
  d) zakładanie "double topiców" - tematy, które już są, jak i jeśli znajduje się już temat "Liczymy do 1000" to nie wolno zakładać tematów "Liczymy od 2000 do 0" etc.
  e) zakładanie tematów, szczególnie z mylącym użytkownika tematem jak i treścią, celem zaprezentowania swoich linków referencyjnych.


  V. Wszelkie sytuacje sporne, nie występujące zarówno w regulaminie spamu jak i w FAQ spamu, rozstrzyga Super Moderator działu "Między nami".


  VI. Tematy niezbyt popularne (z małą ilością postów lub z długim okresem braku posta) będą kasowane po kilku(nastu) dniach.


  Każdy z nas wie, iż spam to jest specyficzny dział na naszym forum. Moderatorzy, mimo iż mają go ciągle pod pełną kontrolą, często patrzy na użytkowników "przez palce". Aby dostać ostrzeżenie w spamie, trzeba więc naprawdę na to zapracować. Ale jeśli jednak ktoś nagminnie będzie łamał regulamin - nie będzie dla niego litości.

  Obecny regulamin powstał na bazie starego regulaminu Siriusa.
  Fakt, iż możecie go dzisiaj czytać, można zawdzięczać dużemu wkładowi pomysłów i dyskusji 6 wspaniałych: Sierściuch Eustachy, NieustraszonA, Jeth, Stivi, Superman i Żubrzyk oraz użyczeniu mojej taśmy klejącej do przyklejenia go w Spamie ;)

  //Ostatnia aktualizacja: Mati: 8.12.2016, 22:19


  Ułożone by kasai <3

  The post was edited 1 time, last by Zaqes ().