Superman - mrumciumciumcium

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Originally posted by Superman
      spam o_o ojjj zaraz ich zgłosze :P
      1. własnie, nie wiem o_o chyba moja szybkość ich poraziła :D
      2. wiesz że jestem wstydliwy :rumieniec: tak jakoś wyszło :P bałem się raczej ich treści ^^
      3. :E gigi i białe m.... =) nio ale niech będzie yattaman, ze względu na ta piękna kobiete co chciałem Ci dać na avka :E
      bleblop ;p
      A wogole Ty jeszcze żyjesz o_o

      więc masz pilnie strzeżone tajemnice :> trzeba je wydobyć ;o

      achhh..., tą, co topless biegała :quasi:

      tak, żyję, czyżbyś wolał inaczej? ale cóż, ku Twemu rozczarowaniu, jeszcze trochę pomęczę o_o

      czemu zabrałeś mi warnika? ; (
    • Superman napisał(a)
      czym pyska napisał(a)
      jump in xDD

      lubisz anime? :quasi:

      ^^

      mhy ... jeśli stare bajeczki z Poloni 1 nazwiesz anime to ... tak :O nowszych produkcji nie oglądałem, z nazwy znam Bleach, Naruto itp ... ale oglądać to, ich nie oglądałem :rolleyes: a polecasz coś :> :P

      ps.
      widze że wpadłeś z meloonem xD


      To raczej melon wpadł przeze mnie xD

      a polece :O

      Elfen Lied
      to tytuł mangi autorstwa Lynn Okamoto oraz serialu anime bazującego na niej. Fabuła serii skupia się na historii tajemniczych istot zwanych "Diclonius", które zagrażają ludzkości.

      Historia rozpoczyna się pokazując nam młodą dziewczynę o imieniu Lucy, uciekającą w dziwnych okolicznościach z umieszczonego na wyspie u wybrzeży Kamakury laboratorium naukowego. Dziewczyna ucieka, zabijając przy tym dużą liczbę strażników przy użyciu swych nadprzyrodzonych mocy. Trafiona kulą z karabinu przeciwczołgowego w dziwny hełm który ma na głowie wpada z klifu do wody, tym samym wydostając się z wyspy.

      Lucy nie jest zwykłym człowiekiem, lecz "Dicloniusem" - istotą podobną do człowieka, posiadającą jednak dwa małe rogi na swej głowie, przypominające nieco kocie uszy. "Dicloniusy" swe telekinetyczne moce zawdzięczają "vectorom" - wyrastającym im z pleców niewidzialnym ramionom stanowiącym potężną broń.

      Dzień po ucieczce Lucy, chłopak o imieniu Kouta przybywa do Kamakury, by spotkać się ze swą kuzynką Yuką. Chce on studiować na lokalnym uniwersytecie, dostał więc zakwaterowanie w postaci starego zajazdu należącej do rodziny Yuki, pod warunkiem spełniania w nim obowiązków dozorcy. Gdy Kouta w końcu spotyka Yukę, udaje się wraz z nią na plażę, którą to ostatnim razem odwiedzał, gdy był jeszcze dzieckiem. Dwójka bohaterów nieoczekiwanie znajduje u brzegu morza nagą, krwawiącą dziewczynę. Dziewczyną tą jest Lucy, która jednak w wyniku urazu głowy spowodowanego postrzeleniem wykształciła w sobie podwójną osobowość. W przeciwieństwie do okrutnej i wręcz sadystycznej Lucy, jej druga osobowość jest niezwykle łagodna, nieszkodliwa i na początku nie będąca w stanie wymówić niczego innego, poza "Nyk". Nie wiedząc co z nią zrobić, Kouta i Yuka biorą dziewczynę do opustoszałego hotelu w którym odtąd ma mieszkać Kouta i opiekują się nią, nadając jej imię "Nyk". Yuka szybko decyduje, iż najlepiej będzie jeśli zamieszka w zajaździe razem z Koutą i Nyk.

      Kouta, Nyk i Yuka zaczynają przyzwyczajać się do mieszkania w zajaździe, a Nyk zaczyna pogłębiać stłumione w Koucie bolesne wspomnienia z jego przeszłości. Tymczasem laboratorium, gdzie Lucy była przetrzymywana zaczyna wysyłać zarówno ludzi, jak i Dicloniusy których celem jest schwytanie dziewczyny.


      pl.wikipedia.org/wiki/Elfen_lied


      według mnie najlepsze anime jakie wyszło na świat :quasi:
      niestety 13 odcinków :( + 1 specjalny :quasi:
      elfenlied.wbijam.pl/
      tu masz je wszystkie z napisami PL. Obczaj sobie zobaczysz jak sie wciągniesz ^^
      um mam nadzieje, ze to nie jest reklamowanie i nie dostane za to warna :quasi:


      a swoją drogą bajeczki z Poloni 1 to też było coś :quasi: za mooooich czasów były takie hity jak generał daimos, tshubasa, yataman i wieeele innych wspaniałych bajek :P

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez czym pyska ().

    • VI - zbanować ezmo xD


      djezmo napisał(a)
      rozwin skrót

      Superman

      kogo ze starych spamerów brakuje Ci najbardziej :>
      czemu spam to zło :> minimum 5 zdan :P
      jak Ci sie układa współpraca w team :>
      ponawiam pytanie : < ulubiony temat w spamie :>


      :rolleyes:


      1. Seksualnie uogolniony proces erotycznych robótek materialno amatorskich nadruków =) :quasi:
      2. ojjj brakuje, pare osób, wole nie wymieniać :-/ ehhh
      3. nie wiem co mam o tym pytaniu myśleć :O
      4. szuperaśnie ... :rolleyes:
      5. regulamin forum? :E xD

      :quasi:

      Selene77 napisał(a)
      więc masz pilnie strzeżone tajemnice :> trzeba je wydobyć ;o

      achhh..., tą, co topless biegała :quasi:

      tak, żyję, czyżbyś wolał inaczej? ale cóż, ku Twemu rozczarowaniu, jeszcze trochę pomęczę o_o

      czemu zabrałeś mi warnika? ; (

      pffff ... a foty od Ciebie do dzisiaj nie dostałem >_>

      1.Jaki tam topless :P pokazywała swoje wdzięki :D
      2. ciesze się, mam nadzieje że częsciej się bedziesz pojawiać :?
      3.Nie chciałem ;( mam nadzieje że mi wybaczyłaś :|

      czym pyska napisał(a)
      a polece :O
      według mnie najlepsze anime jakie wyszło na świat :quasi:
      niestety 13 odcinków :( + 1 specjalny :quasi:
      elfenlied.wbijam.pl/
      tu masz je wszystkie z napisami PL. Obczaj sobie zobaczysz jak sie wciągniesz ^^
      um mam nadzieje, ze to nie jest reklamowanie i nie dostane za to warna :quasi:


      a swoją drogą bajeczki z Poloni 1 to też było coś :quasi: za mooooich czasów były takie hity jak generał daimos, tshubasa, yataman i wieeele innych wspaniałych bajek :P

      Jestem podatny na propozycje :P
      Na pewno zobacze jeden odcinek, od niego będzie zalezeć dalszy los tego czegoś :P
      Ojjj nie wiem, nie mam tutaj praw więc warna Ci nie dam :D

      P1 ... nuu własnie o te bajeczki mi chodzi :P w linkowni kiedyś o nich było :P pierwsze posty :D ... za twoich czasów :quasi: to chyba taśma była już zjechana :lol: ;)




      djezmo napisał(a)
      Selene77 napisał(a)

      czemu zabrałeś mi warnika? ; (


      to moja wina ;( nie win go .....


      dzien dobry Clark ;)

      piec skojarzen do kazdego ze słów :>

      spam --->>
      moderka --->>
      ogame --->>
      Truskawa --->>
      Iwonka --->>


      8-/


      //Jeśli od Twojego ostatniego posta teamowiec się nie wypowiedział, zedytuj swój poprzedni post zamiast pisać następny,
      Superman :O

      1. 319 | ciekawi ludzie | multikonta xD | bzitkie mejle ;( | forum ogame |
      2. ciekawość | zabawa | utrapienie | kradziej czasu | władza xD |
      3. nałog | ciekawość | nowe znajomości | strata czasu | zuo :P |
      4. Claire :* | koktajl :P | pozeracz mózgu | lato | muss |
      5. Różowa dama xD | I wanna xD | imię | koleżanka | brak fotki ;( | Sesese
    • Supcio masz taki sam kolorek jak ja :O.

      1. Ulubione piwko?
      2. Lubisz alkohol?
      3. Palisz?
      4. Jesteś od czegoś uzależniony?
      5. Lubisz jakiś dział poza Spamem?

      Buźki :*:*:*

      djezmo :* - już Superman powiedział, ale powtórzę dla formalności ^^: Jeśli od Twojego ostatniego posta teamowiec się nie wypowiedział, zedytuj swój poprzedni post zamiast pisać następny.
    • Hellgirl napisał(a)


      djezmo :* - już Superman powiedział, ale powtórzę dla formalności ^^: Jeśli od Twojego ostatniego posta teamowiec się nie wypowiedział, zedytuj swój poprzedni post zamiast pisać następny.


      Karolinko, ale ja chciałem :( ale to jego wina, on mi kazał, a co gorsza ... chciał zebym został zbanowany przez ten czyn :(

      VI - zbanować ezmo xD

      :(
      ja sam z siebie nie łamie regulaminu :O


      Superman 8-/

      Ile masz lat :>
      Mówisz ze Silesia :> to czemu nie godosz po waszemu, ke ??
      Najwieksza przygoda :>
      Złozuł bys znowu podanie na moda jesi czas miał by sie cofnac :>
      5 pytanie to za mało 8-/


      //djezmo "zmieniam regulamin tego tematu :ziew: liczba pytan dowolna ]:-D"

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez djezmo ().

    • VII


      Hellgirl napisał(a)
      Supcio masz taki sam kolorek jak ja :O.

      1. Ulubione piwko?
      2. Lubisz alkohol?
      3. Palisz?
      4. Jesteś od czegoś uzależniony?
      5. Lubisz jakiś dział poza Spamem?

      Buźki :*:*:*


      Nio, co nas łączy ^^

      1. Kiedyś była to Warka ... obecnie nie posiadam takiego :)
      2. Jeśli jest dobre towarzystwo to lubię się napić :E
      3. Nie :O papierosy to zuo
      4. Od forum? :quasi:
      5. Kiedyś lubiałem zaglądać do HP ...

      :*



      djezmo napisał(a)
      VI - zbanować ezmo xD

      :(
      ja sam z siebie nie łamie regulaminu :O


      Superman 8-/

      Ile masz lat :>
      Mówisz ze Silesia :> to czemu nie godosz po waszemu, ke ??
      Najwieksza przygoda :>
      Złozuł bys znowu podanie na moda jesi czas miał by sie cofnac :>
      5 pytanie to za mało 8-/


      //djezmo "zmieniam regulamin tego tematu :ziew: liczba pytan dowolna ]:-D"


      pffff 8-/

      djezmo

      1. Ziemskich czy Kryptonskich <: xD
      2. Pierona chopie, ja godam po swojemu :O
      3. Pierwszy wyjazd do Irlandii? o_o
      4. Jeśli czas by się cofnął to najpierw posłałbym se toto lotka ]:-D Co do podania to, pewnie tak ;) wprawdzie wolałbym odejść z forum ... :P
      5. :ban:
    • /me podaje Supciowi kisielek ^^


      Ja tez mam rumience xD


      Czemu nie zagladasz do HP juz? :>
      Ale w sensie wilgotnym bo wilgotnym czy bardziej wilgotnym? :quasi:
      Dlaczego sie zarumieniles? xD

      mrrrum :*
    • Wpadnij to się przekonasz


      Pf :P
      Opisz ją a nie ...:P
      Dlaczego nie chcesz dac n...f...:>
      snieg czy deszcz :>
      Opalasz sie na rozowym reczniczku? xDD
      ulubione piwo:>
      lubisz truskawki?
      Jak myslisz kto wygra euro 2008 :>




      ;*
    • osz wy! a więc to jakiś spisek! już żadnemu z was nie zaufam :quasi: i trzeba było wybrać sobie ładniejsze imię do skojarzeń >_>
      pozwolę sobie więc rozwinąć pytanie Mateusza, ile masz Ziemskich lat :o
      aż tak strasznie było założyć ct? ]:-D
      kiedy odwiedzisz Kraków? <:
    • VIII - jestem prawie jak mulat = )


      Little Princess napisał(a)
      /me podaje Supciowi kisielek ^^


      Ja tez mam rumience xD


      Czemu nie zagladasz do HP juz? :>
      Ale w sensie wilgotnym bo wilgotnym czy bardziej wilgotnym? :quasi:
      Dlaczego sie zarumieniles? xD

      mrrrum :*

      Kuje ^^ odwdzięcze się galaretka =)

      Lubie rumieńce u kobiet ^^ są takie ... ^^


      Straciłem zajawke, zaglądałem czasami ale nic nie pisałem
      Bardzo wiglotnym ^^ tak wilgotnym że ... az wilgotno :D
      Często się rumienie ... teraz też jestem zarumieniony, chyba ze to pozostałości ze słonca :P

      :*


      Pysia napisał(a)
      Wpadnij to się przekonasz


      Pf :P
      Opisz ją a nie ...:P
      Dlaczego nie chcesz dac n...f...:>
      snieg czy deszcz :>
      Opalasz sie na rozowym reczniczku? xDD
      ulubione piwo:>
      lubisz truskawki?
      Jak myslisz kto wygra euro 2008 :>




      ;*

      ^^

      1. Jest taka wspaniała, gdy w nią wchodze zaczyna mnie przeszywać wspaniałe uczucie, zaczynam się jej oddawać, powoli wilgotnieje ... napięcie rośnie ... więcej nie powiem :ziew:
      2. jak to nie chce, to Ty nie chcesz ;(
      3. deszczyk o poranku :)
      4. opalam sie w pocie czoła :P dzisiaj trawe kosiłem i ziemie przenosiłem ^^ ... potem połozyłem się na kocyku .... jestem cały cieplutki :D
      5. zimne ^^
      6. własnie zjadłem zimniusia galaretke z całymi truskaweczkami ^^
      7. pewnie ten kto walnie najwięcej bramek, przy najmniejszej ich stracie 8-)

      :***

      Selene77 napisał(a)
      osz wy! a więc to jakiś spisek! już żadnemu z was nie zaufam :quasi: i trzeba było wybrać sobie ładniejsze imię do skojarzeń >_>
      pozwolę sobie więc rozwinąć pytanie Mateusza, ile masz Ziemskich lat :o
      aż tak strasznie było założyć ct? ]:-D
      kiedy odwiedzisz Kraków? <:

      łoszOni o_o spiskuja w moim temacie :quasi: :] ufaj tylko mi :D daj tą focie 8-/
      Iwonko, rózowiutka ... to było piękne imie do skojarzen :P
      Ziemskich lat ... ale tych spędzonych w Polsce czy tak ogólnie? :D
      Bałem się jak to się potoczy :P nio ale narazie jest dobrze ^^
      A kiedy nie masz jazd :> :E pytasz o Kraków jako centrum czy tak ogólnie :> ^^

      set napisał(a)
      o juz 2 strona niedługo bedzie 100

      To je pytanie czy spamerski post do skasowania :> :P
      100 nie będzie ... exmodki nie mogą mieć tutaj temacika 8-/
    • a nio :P
      nie mow mi o opalaniu 8-/
      na rozowym kocyku moze jeszcze co? xD
      Jak myslisz czy Polska ma jakeis szanse na euro 2008?
      Bedziesz ogladal:>
      Ulubiony zapach?
      o czym myslisz po przebudzeniu sie?
      chcialbys przez chwile byc kobieta? :>
    • jak tam elfen? obejrzałeś jakiś odcinek :quasi: ?
      co wolisz nad morze, czy w góry?
      :quasi:
      jaki sport najbardziej lubisz? :quasi:
      zimna czy lato ? :quasi:

      a właśnie, nie wiem czy to pytanie padło. Ale zadam :quasi:
      jakie zespoły lubisz :quasi: ? albo jakiś rodzaj muzyki?

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez czym pyska ().

    • IX


      Pysia napisał(a)
      a nio :P
      nie mow mi o opalaniu 8-/
      na rozowym kocyku moze jeszcze co? xD
      Jak myslisz czy Polska ma jakeis szanse na euro 2008?
      Bedziesz ogladal:>
      Ulubiony zapach?
      o czym myslisz po przebudzeniu sie?
      chcialbys przez chwile byc kobieta? :>

      Opalanie :D rączki już murzyńskie xD
      Nie mam nic rózowego ... ooo oprocz napoju który właśnie pije :P nawet nie wiem kogo to był eczniczek :rolleyes: xD
      Chciałbym żeby z Niemcami wygrali ^^ mam nadzieje że coś pokaza o_0
      Będe kibicować ^^ chciałbym wspierać przy okazji Polski browar w jakies knajpie 8-) :E Do boju Do boju ... ^^
      Zapach kobiety :> ... lubie zapach natury ;) drzew ...
      Po przebudzeniu ... mhy ... pewnie o tym że chciałbym jeszcze pare godzin pospać ;(
      Jeśli tą kobieta byłabyś Ty ... to tak :D

      czym pyska napisał(a)
      jak tam elfen? obejrzałeś jakiś odcinek :quasi: ?
      co wolisz nad morze, czy w góry?
      :quasi:
      jaki sport najbardziej lubisz? :quasi:
      zimna czy lato ? :quasi:

      a właśnie, nie wiem czy to pytanie padło. Ale zadam :quasi:
      jakie zespoły lubisz :quasi: ? albo jakiś rodzaj muzyki?

      Kilkanaście minut temu zakupił się pierwszy odcinek :O nie lubie oglądać ze stronek :P napisy są, przeleciałem na szybkensa żeby zobaczyć co i jak ... widziałem golizne, krew i coś tam jeszcze :P zacikawiła mnie ta postać z pierwszych sekund o_0 znałem kogoś z takim avkiem, mam nadzieje że mnie nie oszukali i to ten 'serial' xD

      W wakacje mieszkałem pomiędzy górami i morzem ^^ więc raz jezdziłem nad morze a raz w góry :D lubie to i to :)
      Ogólnie lubie chodzić na siłownie ^^ kiedyś przesadzałem z bicepsem xD teraz chodze tak na lajcie :D jutro ide na rolki :quasi: ...
      lato :O piwo, plaza, k... :D

      Czo do muzyki ... lubie to co wpada mi w ucho :quasi: techno, H-H, Polszki rock ... raz to raz tamto :P
    • Superman napisał(a)
      Kilkanaście minut temu zakupił się pierwszy odcinek :O nie lubie oglądać ze stronek :P napisy są, przeleciałem na szybkensa żeby zobaczyć co i jak ... widziałem golizne, krew i coś tam jeszcze :P zacikawiła mnie ta postać z pierwszych sekund o_0 znałem kogoś z takim avkiem, mam nadzieje że mnie nie oszukali i to ten 'serial' xD

      W wakacje mieszkałem pomiędzy górami i morzem ^^ więc raz jezdziłem nad morze a raz w góry :D lubie to i to :)
      Ogólnie lubie chodzić na siłownie ^^ kiedyś przesadzałem z bicepsem xD teraz chodze tak na lajcie :D jutro ide na rolki :quasi: ...
      lato :O piwo, plaza, k... :D

      Czo do muzyki ... lubie to co wpada mi w ucho :quasi: techno, H-H, Polszki rock ... raz to raz tamto :P


      to ten "serial" xD :quasi:
      ano plaża, piwko, delikatny wiatr od morza, szum fal... to jest coś ^^
      z tym tylko może sie równać ognisko nocą, krata piwa, gwiazdy świecące na niebie ach <3 8-)
      (nie jestem żadnym poetą, żeby potem nie było xD )

      widze, że wyznajesz naszą świętą trójce - biceps, triceps i przedramie :O
      xD


      a teraz kolejna świeża i jeszcze ciepła porcja pytań, niczym rumiane bułczeki prosto z piekarni :quasi:

      1) jaka jest jedyna, najlepsza gra według Ciebie ? ( nie wierze, że moderatorzy nie grają w gry xD )
      2) ulubiony przedmit szkolny :quasi: (albo były ulubiony przedmiot szkolny :quasi: )
    • X


      set napisał(a)
      Lubisz swoje ct??
      Ile dałbys za super laske??

      Odwiedzają mnie świetni ludzie, czego chciec więcej ;)
      Za młody jestem żeby chodzić o lasce :P



      czym pyska napisał(a)
      to ten "serial" xD :quasi:
      ano plaża, piwko, delikatny wiatr od morza, szum fal... to jest coś ^^
      z tym tylko może sie równać ognisko nocą, krata piwa, gwiazdy świecące na niebie ach <3 8-)
      (nie jestem żadnym poetą, żeby potem nie było xD )

      widze, że wyznajesz naszą świętą trójce - biceps, triceps i przedramie :O
      xD


      a teraz kolejna świeża i jeszcze ciepła porcja pytań, niczym rumiane bułczeki prosto z piekarni :quasi:

      1) jaka jest jedyna, najlepsza gra według Ciebie ? ( nie wierze, że moderatorzy nie grają w gry xD )
      2) ulubiony przedmit szkolny :quasi: (albo były ulubiony przedmiot szkolny :quasi: )

      Właśnie obejzałem pierwszy odcinek :O oj nie wiem co mam o tym myśleć o_0 Poćzatek bardzo krwisty o_o potem zaczyna się robić inny klimat, zamowiłem sobie 3 odcinki ... najbardziej podoba mi się ta początkowa melodia =) ... zobaczymy co z tego wyjdzie :]

      Ano ... ognisko, grill, noc ... już niedługo moje urodzinki :D będzie się działo :E
      Poeta :O

      1. od paru lat nie grywam w gierki o_0 no chyba że czasami odswieze Heroes3 :P kiedyś lubiałem GTA =) Max Payne 1 ^^ serie Call od Duty :P nie wiem jaka jest najlepsza, wazne żeby wciągała na godziny ;)
      2. szkoła to zuo ... ulubiony przedmiot ?( niech będzie dzwonek :rolleyes: ludzie tworzą klimat zajęc, nie musisz lubieć przedmiotu żeby lubiec zajęcia :D w ostatnich latach LO lubiałem język polszki :E zaczynałem pisać bardzo ciekawe opowiadania ... xD


      Little Princess napisał(a)
      Jakie sa rumience u kobiet? ^^
      Dlugo siedziales na sloneczku?
      Lubisz jak jest baaardzo goraco?

      Bede czekac na galaretke z niecierpliwoscia ^^


      1. wspaniałe =) wtedy człowiek wygląda/zachowuje się 'prawdziwie' (sam nie wiem jak to opisac o_0)
      2. na słoneczku byłem 5h ^^ ale cięzko pracowałem :O z tych 5h lezałem ok 45min :P
      3. zalezy gdzie ... na dworze nie za bardzo, wtedy człowiek się gotuje :P

      /podaje superasna galercie, o superasnym smaku, z kawałkami owocow [wizualizacji nie bedzie bo ... baterie siadły?]

      Shawty napisał(a)
      o0 Ct
      scielo mnie ;x ^^
      jak tam samopoczucie ? ;x

      A Ty czo, mleko że cie scieło? :E

      Witaj ^^

      A dobrze, dobrze ^^
    • Hmm..a gdybys byl inna kobieta:>
      chcialbys :>
      Lubisz chodzic na zakupy:>
      Masz różowa bluzke? xD
      Nosisz latem japonki ? :P
      Uprawiasz jakis sport?
      Kubek czy szklanka:>
      Czytasz czasopisma:> czy tylko ogladasz obrazki xD :
      Jakie :>
      elfy czy krasnoludki xD



      ;*
    • Superman napisał(a)

      Właśnie obejzałem pierwszy odcinek :O oj nie wiem co mam o tym myśleć o_0 Poćzatek bardzo krwisty o_o potem zaczyna się robić inny klimat, zamowiłem sobie 3 odcinki ... najbardziej podoba mi się ta początkowa melodia =) ... zobaczymy co z tego wyjdzie :]

      Ano ... ognisko, grill, noc ... już niedługo moje urodzinki :D będzie się działo :E
      Poeta :O

      1. od paru lat nie grywam w gierki o_0 no chyba że czasami odswieze Heroes3 :P kiedyś lubiałem GTA =) Max Payne 1 ^^ serie Call od Duty :P nie wiem jaka jest najlepsza, wazne żeby wciągała na godziny ;)
      2. szkoła to zuo ... ulubiony przedmiot ?( niech będzie dzwonek :rolleyes: ludzie tworzą klimat zajęc, nie musisz lubieć przedmiotu żeby lubiec zajęcia :D w ostatnich latach LO lubiałem język polszki :E zaczynałem pisać bardzo ciekawe opowiadania ... xD


      lilium jest piękne :quasi:
      tak samo ja myślałem, zobaczysz jak sie wciągniesz :quasi:
      melun tak samo myślał :quasi:

      widze, że dobre tytuły wymieniłeś :O
      a wiesz, że niedługo max payne 3 :quasi: ?

      wrzuć jakieś "opowiadanie" :O o_o xD
      poczytamy sobie xD

      jakas ulubiona książka? albo polecił byś jakieś fajne tytuły do czytania? :quasi:
      na którym uni najdłużej grałeś i ile czasu? :quasi:
      5 najlepszych filmów jakie oglądałeś? :quasi:
    • XI - elfia pieśń


      Little Princess napisał(a)
      :rumieniec:
      dziekuje za galaretke ^^ moze zjemy razem? ^^

      =)



      ^^

      Pysia napisał(a)
      Hmm..a gdybys byl inna kobieta:>
      chcialbys :>
      Lubisz chodzic na zakupy:>
      Masz różowa bluzke? xD
      Nosisz latem japonki ? :P
      Uprawiasz jakis sport?
      Kubek czy szklanka:>
      Czytasz czasopisma:> czy tylko ogladasz obrazki xD :
      Jakie :>
      elfy czy krasnoludki xD



      ;*


      A że tak zapytam ... chcesz być mężczyzna :> :)
      1. chciałbym zobaczyć jak to jest być kobieta, ale tak na chwilunie ^^
      2. uwielbiam spacerować na zakupy ^^ często to robie :P
      3. nie mam nic rózowego :P chociaz czasami jakies pokrecone mysli na temat r. koszulki mnie przechodza ;)
      4. nie :O
      5. zależy od zawartości ;)
      6. wszystko zależy od czasopisma :D ost najwięcej przeglądam: oferty z marketów xD czasopisma przestałem czytać jakiś czas temu :P
      7. elfice =)

      czym pyska napisał(a)
      lilium jest piękne :quasi:
      tak samo ja myślałem, zobaczysz jak sie wciągniesz :quasi:
      melun tak samo myślał :quasi:

      widze, że dobre tytuły wymieniłeś :O
      a wiesz, że niedługo max payne 3 :quasi: ?

      wrzuć jakieś "opowiadanie" :O o_o xD
      poczytamy sobie xD

      jakas ulubiona książka? albo polecił byś jakieś fajne tytuły do czytania? :quasi:
      na którym uni najdłużej grałeś i ile czasu? :quasi:
      5 najlepszych filmów jakie oglądałeś? :quasi:


      Muzyka mnie oczarowała, cały dzień jej słucham =)
      Jak wróce z rolek to powinienem mieć kolejne odcinki ;)

      Jedynka miała swój klimat, lubiałem grać po ciemku :P muzyczka na full :D był taki mroczny klimacik ^^ ahhhh ... dwójka według mnie to kaszanka, ale da sie pograć :P Jedynke przeszedłem kilka razy :P po ang i PL ^^ ... ciekawe jak będzie wyglądać 3 :quasi:

      Nic nie wrzucam, chyba że coś na ruszt :P

      Czytasz ksiązki :> :O toś mnie zaskoczył :P lubie przygodówki :P co do tytułow ... google.pl xD
      Najdłuzesz grałem na U22 chyba 2 lata ?( :rolleyes: potem U32 rok :O
      5 :O ojjj nie wiem ... polece od prawej strony z połeczki z DVD :P 12 małp, Efekt motyla, Obłęd, Powrót do przyszłości, Adrenalina :P

      Miłego :uhuhaua:
    • yyy..nio chcialabym tak na chwilke;)
      Ulubony kwiat:>
      drink czy piwo?:P
      zapalniczka czy zapałki?
      Nosiles kiedys rajstopy (wiek dzieciecy sie nie liczy) :>
      ksiazka czy film:>
      herbata czy kawa :>
    • Czeeeść :*

      1. Jakie znasz języki?
      2. Jaki jest Twój ulubiony?
      3. Kim chcesz być jak będziesz duży xD?
      4. Czemu akurat Spam?
      5. Pamiętasz swój egzamin na moda? Miałeś problem z jakimś pytaniem ^^?

      :*:*:*
    • XII


      set napisał(a)
      wymien jedna osobe z teamu ktora bys zbanował na forum, nie ma odpowiedzi 0

      No no no ... ogólnie to jestem za zbanowaniełm całego forum ]:-D nio ale jesli jedna osoba to ... Stivi, bo zamknął mi kiedyś temat :E

      Pysia napisał(a)
      yyy..nio chcialabym tak na chwilke;)
      Ulubony kwiat:>
      drink czy piwo?:P
      zapalniczka czy zapałki?
      Nosiles kiedys rajstopy (wiek dzieciecy sie nie liczy) :>
      ksiazka czy film:>
      herbata czy kawa :>

      Ja Toba Ty mną :P
      1. kiedyś był to tulipan =) teraz sam nie wiem, chyba nie mam takiego ...
      2. wszystko zależy od okoliczności :P ostatnio w parku były drinki :D
      3. zapalniczka? :P
      4. rajstopy :> chyba nigdy, w dziecinstwie rajtuzy :P Pysiuniu, zaczynam się bać ^^
      5. film, ale do ksiązki często mnie ciągnie :)
      6. rano kawa, potem herbacia ;)

      Hellgirl napisał(a)
      Czeeeść :*

      1. Jakie znasz języki?
      2. Jaki jest Twój ulubiony?
      3. Kim chcesz być jak będziesz duży xD?
      4. Czemu akurat Spam?
      5. Pamiętasz swój egzamin na moda? Miałeś problem z jakimś pytaniem ^^?

      :*:*:*


      Witam urlopowiczke :*

      1. Polszki :D Angielski 8-) małe podstawy Niemieckiego o_o oraz kilka słowek Włoskiego :rolleyes:
      2. Angielski, przydał się w Irlandii ^^ lubie filmy USA ^^
      3. Osobą która wygrała w totka pare milionów zł =) ... jestem własnie na etapie gdzie rozmyslam nad swoją przyszłoscią ... wszystko się wyjaśni do ~września :-/
      4. wróciłem z pracujących wakacji, kumpel miał w opisie swoje ST :D wszedłem na forum, przypomniało mi się hasło :) skomentowałem je, a potem przeglądnałem całe forum i wylądowałem w Spamie :P klimat, który tam był bardzo mnie wciągnał ... to było coś =) szkoda że już nie powroci ... bo wiadomo, klimat tworza ludzie ;( ...
      Co do modkowania, bez spamu nie byłbym modem :P bo nie miałbym po co siedzieć na forum :quasi: ...
      5. A ić o_0 pytają o warnowanie, banowanie bez praktyk :quasi: człowiek nie wie co i jak a oni o takie coś pytają :quasi: ... wiem ze po egzaminie byłem "naćpany", wypiłem tyle kawy że umierałem ... nie pij na noc kawy :E egzamin ogolnie przebiegł spokojnie, kilka pytań o_0

      :****

      ps.
      Czo tak się skradasz gdy odpisuje na pytanka :P odświezam a tutaj figielek i nowe pytaania :P


      Miłego
    • Hmm..ciekawe to by bylo taka wymiana cial ? xDD
      Dlaczego chcial bys byc mna? :D
      Czemu sie zaczynasz mnie bac:>
      Lubisz :bicz: ? xD
      Jaka ostatnio przeczytałeś ksiaże a jaki obejrzaleś film :>
      z czym kojarzy Ci sie moj nick ;>
      Ulubione imie męskie:>
      żeńskie:>

      milego ;)