Superman - mrumciumciumcium

    • MOD

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Gootek napisał(a):

      \o Supcio
      Gooootek o/
      Lubisz miejscowość w której mieszkasz ? Jak tak to dlaczego ?
      Tak, żyje tutaj od urodzenia, mam znajomych, rodzinę...umiem się odnaleźć :)

      Najgorszy dzień w Twoim życiu ?
      Śmierć bliskich..
      Co robisz w pochmurne dni ?
      Czytam książkę, oglądam film, ide na siłownie..

      Zdarza Ci się czasem "wyłączyć" - tzn. odcinasz się i nie masz kontaktu z rzeczywistością ?
      Czasami tak, ale gdy przykładowo nie odbieram telefonu prez jeden dzień to potem dostaje mi sie od znajomych :O

      Czy jest jakaś piosenka, która w idealny sposób opisałaby Ciebie, Twój styl życia ?
      hehe...a bo ja wiem, od lat lubię ten kawałek... Bezimienni - Lustro
      Jesteś zadowolony ze swojego dotychczasowego życia ?
      Ciężko stwierdzić...zobaczę za kilka lat, zobaczę jak los się potoczy i wtedy ocenie czy było dobrze...czy szkoda gadać ;)

      /me do usłyszenia =)

      \o

      Indestructible napisał(a):

      Leniwcuu! ;*
      hrhr :*
      Cześć, co tam? :D
      Cześć! A kawusie sobie właśnie piję :kawa: 3maj, jedna dla Ciebie :kawa:

      Gdzie znikasz, jak Cię nie ma?
      mhy...w dzień pracuje, wieczorami chodzę na siłownie :P a w weekendy Ratuję Świat i bezbronne kobiety :ziew: ]:-D

      Czemu nie pojawia się teraz nick Supcio`kawusia? :<
      Pojawia się ale tylko w weekendy :kawa:
      Wolisz pokochać kogoś i w pełni zaakceptować jego wady, czy zdobyłbyś się na szczerość, by tą osobę uświadomić i pomóc jej nad nimi pracować?
      Zależy od wad :P często co mnie początkowo drażni po czasie...jest mi obojętne lub nawet zaczynam to lubić :) Ale gdy coś jest złe to zawsze szczerze mówię co i jak..

      Co Cię w życiu motywuje?
      Piękne kobiety :E

      Masz się dla kogo starać? Myślisz, ze warto?
      Czasami tak, czasami nie....zawsze warto się starać, aby ocenić właśnie...czy to coś da, czy coś to zmieni...

      Ulubiony język obcy?
      mhy...no raczej angielski :)

      Co zdawałeś na maturze? No bo chyba już skończyłeś szkołę średnią, co Maleństwo? :P
      Matura to zUo :E wolałem bardziej ten czas pomiędzy...imprezy i wyjazdy ze znajomymi :E Ale powiem Ci, że nauka matmy to było zUo!

      Co mi zrobisz na deser? <;
      Wygilgam Cię na całego =)

      .me mac mac Supcia. ;*

      /me szmyra Leniwca po tym i po tamtym :*
    • Cześć Pupciuu! :*

      Tęskniłeś? Jak bardzo? <;
      To co tam ostatnio uratowałeś z opałów? :P
      Wiesz, że męczę i męczę tą wstrętną Lamę, żeby w końcu coś ogarnęła, ale on pozostaje głuchy na moje groźby. :< Może przejmiesz inicjatywę? :P Bo to już styczeń mamy!
      Co Cię najbardziej pociąga w kobietach? Pytam całkowicie o walory estetyczne. :P

      Superman napisał(a):

      Indestructible napisał(a):

      Ulubiony język obcy?
      mhy...no raczej angielski

      Powiem Ci szczerze, że się zawiodłam.. Myślałam, że wybierzesz język miłości.. Ale dam Ci szansę, możesz się poprawić. ;P
      Idealny sposób na bardzo zimny, późny i deszczowy wieczór jesienny? :>
      Zastanawiałeś się kiedyś jak się oświadczysz swojej wybrance serca? :rumieniec:

      .me klaps Supcia po tyłku! :*



    • Indestructible napisał(a):

      Cześć Pupciuu! :*
      Cześć Tygrysico :*

      Tęskniłeś? Jak bardzo? <;
      Oj bardzo, TAK BARDZO =)
      To co tam ostatnio uratowałeś z opałów? :P
      No to co zawsze, bezbronne i niewinne kobiety :E

      Wiesz, że męczę i męczę tą wstrętną Lamę, żeby w końcu coś ogarnęła, ale on pozostaje głuchy na moje groźby. :< Może przejmiesz inicjatywę? :P Bo to już styczeń mamy!
      A ić, szkoda czasu na takiego szkodnika :O nie przegadasz...ale jak się ociepli to będę jakieś piwko organizować dla chętnych...bardziej jako spotkanko niż jak zlot..

      Co Cię najbardziej pociąga w kobietach? Pytam całkowicie o walory estetyczne. :P
      Ojoj :rumieniec: różnie to bywa, sam nie wiem od czego zacząć.. opowiem Ci przy piwku ^^

      Powiem Ci szczerze, że się zawiodłam.. Myślałam, że wybierzesz język miłości.. Ale dam Ci szansę, możesz się poprawić. ;P
      No to już zależy od formy kontaktu, od osoby i miejsca :fgrin: jak w Irlandii byłem to poznałem kobitke z Francji, bardzo miła, fajnie mi się z nią gadało! Przyjazna, poczęstowała mnie nawet swoimi ulubionymi przysmakami...tj. owocami morza :uhuh: Ale jak przez telefon rozmawiała to za chiny nie czaiłem o co chodzi...
      Idealny sposób na bardzo zimny, późny i deszczowy wieczór jesienny? :>
      W chwili obecnej jest to łóżeczko, kołderka, herbatka i...dobra książka :baby: Ale znam insze i cieplejsze przykłady :fgrin:
      Zastanawiałeś się kiedyś jak się oświadczysz swojej wybrance serca? :rumieniec:
      :uhuh: z różnymi kandydatkami miewałem różne myśli i plany. :ffreak: Może w piance? tak nagle wyciągnę mokry i wilgotny...pierścionek? :fgrin:
      .me klaps Supcia po tyłku! :*

      /me szmyra za uszkiem :*
    • Gootek napisał(a):

      Hej ho Supcio ;)
      Cześć =)
      Czemu jesteś piankowym stworkiem ?
      A tak jakoś wyszło...kocham piankę, nie widzę kąpieli bez niej! Musi być duża, wilgotna i taka taka fajnista <3
      Jak byś siebie opisał w 3 słowach ?
      Realista, pesymista, specjalista :ziew:
      Wobec czego - kogo nie możesz przejść obojętnie ?
      Wobec ładnych krąglości ^^
      Najlepszy sposób na relaks ?
      Obecnie...dobra książka, tak na zimowe wieczory. Teraz czytam "Dżuma w Breslau - Marek Krajewski", moja 3 książka tego autora. Lubię klimat lat 20-40. Polecam :) Nooooo i oczywiście dobra pianka na koniec dnia :fgrin:

      Kim chciałeś być w dzieciństwie ? Informatykiem, chciałem iść w kierunku tworzenia gier...chyba za dużo grałem na Commodore :komp:

      /me dobrej nocy :)

      Miłego Dnia ^^
    • Hej =)

      Bziumciumcurimcium czy hrumuciumcmicum ? (Uzasadnij)
      Co sądzisz o ludziach z teamu OG ?
      Dostajesz szacunek od innych czy raczej jesteś z nimi na luzie ?
      Spoglądasz w nocy na niebo i widzisz mnóstwo jasno świecących gwiazd, o czym myślisz ?
      Najbardziej bezsensowne święto w roku ?
      Jaka jest Twoja pierwsza myśl gdy budzisz się rano ?

      Bajo.
    • Hop, hop, Leniwcu! :*

      Ładnie to tak długo nie odpisywać? :D
      No wybaczam! Ale żeby mi to było ostatni raz, cwaniaczku jeden. :P
      Wierzysz w fatum?
      Jaki jesteś znak w chińskim kalendarzu? Internetowa charakterystyka się sprawdza? :D
      Uzdolnienia kulinarne są?
      Sprzątać lubi? Tak? Cudownie, mogę wychodzić za mąż. :D
      Ulubiony tygrys na forum? :D

      .me gryzie Supcio w.. mięso! ]:-D



    • Indestructible napisał(a):

      Hop, hop, Leniwcu! :*
      Cześć Łobuzie :*
      Ładnie to tak długo nie odpisywać? :D upsssss...tak czasami wychodzi :rumieniec:
      No wybaczam! Ale żeby mi to było ostatni raz, cwaniaczku jeden. :P tak jest, będzie poprawa! to ten zlot tak dużo czasu pochłania o.O
      Wierzysz w fatum? czy ja wiem, chyba nie..
      Jaki jesteś znak w chińskim kalendarzu? Internetowa charakterystyka się sprawdza? :D a poczytałem to badziewie i jakoś nie przemawia do mnie, chyba że złą stronke znalazłem :P dziękuję ale odpuszczę! hrhr
      Uzdolnienia kulinarne są? Dobrze gotuje jajka na twardo i suchy ryż...przynajmniej mam dzisiaj takie śniadanko ;) Czyli szef kuchni ze mnie!
      Sprzątać lubi? Tak? Cudownie, mogę wychodzić za mąż. :D Nuuu często sprzątam...ale dowodzi to tego, że często mi się pobałagani :rumieniec: ale to wina tego, że tak malo miejsca, tak mało szafek, szuflad itp heh Dopsz, ale musisz stanąć w kolejce :uhuh:
      Ulubiony tygrys na forum? :D Muszę zrobić kasting, wtedy zobaczę jakie będę mieć z tego korzyści :fgrin:

      .me gryzie Supcio w.. mięso! ]:-D

      mrum :kwiat:

      kwachu napisał(a):

      Supcio \o/
      kwachuszkuje \o/
      Lubisz moje ircowe wierszyki? hehe...no czasami aż nie wiem jak mam zareagować ^^ :bicz:
      Co z sygną? zapisana na dysku c: ujdzie od biedy :E
      W Marcu jak w ...? a bo ja wiem, tydzień temu była zimnica, wczoraj się ociepliło...więc z tym mracem to dziwnie jest :P
      Co Supermany lubią najbardziej? :rumieniec:
      Mandarynka czy Cytryna? mandarynka do przegryzienia, cytrynka do herbatki :ziew:
      /me odlatuje od Supermana ale wróci o/

      Fly fly away \o
    • Cześć Leniu nad leniami! :*

      Nadal nie wrzuciłeś zdjęć, a święta już minęły.. Czy mam się stać niedobrym tygrysem?
      Tygrysem-supcio-jadem? :O
      Najdroższe piwo, jakie sobie kupiłeś?
      Bardziej butelkowe, czy bardziej z beczki?
      Jak często pozwalasz sobie na piwne wypady? :P
      Czemu Elrond to Lama? :D
      Masz 5 złotych.. co mi kupisz? :D
      Lubisz rano wstawać?
      A późno kłaść się spać?
      Najlepszy dodatek do kurczaka? :P

      .me macu mac Pupcia! ;*



    • Indestructible napisał(a):

      Cześć Leniu nad leniami! :*
      Hej Hej :* Leniuszku!
      Nadal nie wrzuciłeś zdjęć, a święta już minęły.. Czy mam się stać niedobrym tygrysem?
      Aj no zapomniałem, jeszcze z aparatu ich nie zgrałem..ale teraz szykuje się wyjazd wiec ogarnę (zgram przynajmniej na dysk) :P
      Tygrysem-supcio-jadem? :O
      Bo już nigdy na kolanka nie wpuszczę o!

      Najdroższe piwo, jakie sobie kupiłeś? Guinness - kilka dobrych euro, w Irlandii jak byłem :beer:
      Bardziej butelkowe, czy bardziej z beczki? Beczuszka <3
      Jak często pozwalasz sobie na piwne wypady? :P Ostatnio mniej, ale wychodziło zazwyczaj co weekend :fgrin:
      Czemu Elrond to Lama? :D Bo taka jego natura :fshocked:
      Masz 5 złotych.. co mi kupisz? :D Hamburgera z McDonaldsa...bo wiem, że marzyłaś o tym czymś ostatnio :E
      Lubisz rano wstawać? Straszny ze mnie śpioch...poranki bywają ciężkie X(
      A późno kłaść się spać? uwielbiam :uhuh:
      Najlepszy dodatek do kurczaka? :P chyba frytki, jeśli o takie cuś chodzi :)

      .me macu mac Pupcia! ;*

      mrum :*
    • Mari napisał(a):

      Grasz w Ogame?
      Nie, pozbyłem się tego uzależnienia...bo to jednak za bardzo wciągało ;)
      Jeśli tak to na jakim uni?
      Grasz w coś poza Ogame?
      Obecnie w gierki ze sklepu play ;) Pykam na tablecie w różne gierki, niestety też wciągają :(
      Jeśli tak to w co?
      Dokładnych tytułów nie podam, musiałbym zerknąć na tablet. Obecnie mam 3 gierki - jedna z wyspą i żołnierzami (wzmacniasz armie, rozbudowujesz swoją obrone, atakujesz wroga i zdobywasz jego surowce), druga na podobnej zasadzie (masz swoją baze, ogradzasz ją, wzmacniasz wojsko i obronę. Atakujesz przeciwnika, zdobywasz surowce itp), trzecia - od niej już prawe odszedłem (masz zamek, swoje wojsko i rycerza - reszta na podobnej zasadzie jak poprzednie gry)

      Miłego :)
    • Leniwiec! :*

      Nie wiem, czy wiesz, że dzisiaj jest już sobota. :. Do niedzieli mało czas, a.. ja pamiętam. c;
      Nad może chcę Ci się jechać? :P
      A do Łodzi? :D
      Czo Ty tu tyle czasu robisz.. na tym padole łez? :P
      Nie znudziło Ci się?
      Co najlepsze do kawy?! :P
      Co robisz, gdy masz czas, a gdy go nie masz? :E

      .me głask Supcio. :*



    • Indestructible napisał(a):

      Leniwiec! :*
      z Ciebie jest :*
      Nie wiem, czy wiesz, że dzisiaj jest już sobota. :. Do niedzieli mało czas, a.. ja pamiętam. c;
      No do niedzieli jakieś 6-7 dni :-/
      Nad może chcę Ci się jechać? :P
      Może? a po co :P W sierpniu jadę na cieplusie morze 8-)
      A do Łodzi? :D
      Łuć już lepiej brzmi, bliżej niż dalej!
      Czo Ty tu tyle czasu robisz.. na tym padole łez? :P
      A nie wiem, tak kiedyś z nudów wszedłem i się zaklinowałem :quasi:
      Nie znudziło Ci się?
      Ludzie się zmienili i już jest lipowato :|
      Co najlepsze do kawy?! :P
      Dobre towarzystwo? ;> a tak ogólnie to może jakiś jabłecznik? Nie wiem, zazwyczaj pijam zwykłą kawe bez dodatków.
      Co robisz, gdy masz czas, a gdy go nie masz? :E
      Marnuje go :O ogólnie wróciło ciepełko i zdrówko...więc rowerek, bieganie, rolkasy trza odświeżyć i na siłkowanie wrócić :E bo o wieczorach w weekendy nie będę się wypowiadać :E

      .me głask Supcio. :*

      mrumciumciumcium :*
    • Indestructible napisał(a):

      Supek!
      Tygrys!
      Jak myślisz.. Jaką karę dla Ciebie przewidziałam?
      Masowanie,masowanie i masowanie? ^^
      Myślisz, że to tak ładnie?
      Będzie ładnie, będzie fajnie, będzie miło :D
      Czemu jesteś takie leniwo-uparty? :|
      Wcale, że nie jestem...coś Ci się pomyliły CeTki :ziew:
      .me nie pogłaska na do widzenia!

      Dopsz...wrócimy potem do masażu :E
    • Supcio!
      Ulubiona gra PC?
      Ulubiony film?
      Ulubiony serwer Ogame?
      Ulubiony okręt w Ogame?
      Najlepsza technologia w Ogame?
      Najważniejszy budynek w Ogame?
      Kiedy przejdziesz na słuszną stronę Mocy?
      Co sadzisz o Krakowie?
      .me ma dobrą książkę i kawę. Stworek chcieć?
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Ok dotarłem i tu!
      Hej Supcio :)
      1.Czy lubisz gry typu Earn to die 2 na androida?Czy wolisz na WinterSun lub PianoTiles?
      2.Polecasz jakąś grę na androida która się nie nudzi ?
      3.Co chciałbyś robić w niebie,gdy takie coś istnieje?
      4.Czy szkoda było Ci porzucić sojusz na ulubionym serwerze ogame?
      .me nie ma pomysłu co tu wpisać (może innym razem :E )
    • Drakensang napisał(a):

      Supcio!
      Ulubiona gra PC? Obecnie nie gram w nic - z gry do jakiej mogę chętnie wrócić to - Heroes 3 <3
      Ulubiony film? Kilka tytułów będzie - jednym z nich to - Powrót do przyszłości <3
      Ulubiony serwer Ogame? Ostatnio nie gram...więc ominę pytania o Ogame :P
      Ulubiony okręt w Ogame?
      Najlepsza technologia w Ogame?
      Najważniejszy budynek w Ogame?
      Kiedy przejdziesz na słuszną stronę Mocy? Jak zostanę Jedi :D a tak serio to nie wiem ;)
      Co sadzisz o Krakowie? Byłem tam wiele razy, mam blisko, znam tam kilka osób...takie zwykłe miasteczko ;)
      .me ma dobrą książkę i kawę. Stworek chcieć?
      mrum <3 Kawka to podstawa, właśnie kończę pierwszą tego dnia! Jaka książka? Obecnie czytam jeden tytuł z uniwersum Star Wars :)

      Pozdrawiam!

      sanecrossek napisał(a):

      Ok dotarłem i tu!
      Hej Supcio :)
      Witam :)
      1.Czy lubisz gry typu Earn to die 2 na androida?Czy wolisz na WinterSun lub PianoTiles? oj musiałbym poczytać i zobaczyć te tytuły...a przez google wolno mi się to teraz ładuje...ciężko powiedzieć.
      2.Polecasz jakąś grę na androida która się nie nudzi ? Kilka postów wyżej pisałem o gierkach w jaki gram na tablecie, niestety tytuły musiałbym w domu przepisać. Ogólnie powoli zaczynają mnie nudzi gierki z androida, musiałbym sobie coś na PC zainstalować ;)
      3.Co chciałbyś robić w niebie,gdy takie coś istnieje? Ciężko stwierdzić, zależy w jakiej formie ono istnieje...wole jeszcze o tym nie myśleć. Chce jak najlepiej przeżyć swój czas na ziemi ;)
      4.Czy szkoda było Ci porzucić sojusz na ulubionym serwerze ogame? Tak, była fajna i zgrana ekipa. Dużo się działo, poznało dużo ludzi. To były fajne czasy, niestety przeminęły...
      .me nie ma pomysłu co tu wpisać (może innym razem :E )

      Dziękuję i pozdrawiam o/
    • sanecrossek napisał(a):

      Grałeś w Twierdzę,Massive Assault,Army Men RTS ? :)
      Z tych wszystkich tytułów kojarzę jednie Twierdzę :)
      Czy te gry na androida w które grałeś to któraś z :Boom Beach ,war of nations,Clash of Clans,Clash of Kings,Clash of Lords,Jungle Heat?
      Boom Beach - cały czas w to gram, raz musiałem zacząć od zera - z poziomu 14... Wciągneło mnie klikanie!
      Tribal Wars 2 - kiepski tytuł, nie polecam ;)

      Czy lubisz gry typu RTS?Jakie jeszcze?
      Lubię strategie :) Wyścigi samochodowe, uwielbiałem serie NFS U! Swego czasu lubiałem strzelanki - COD, Wolfenstein, miło wspominam Max Payn ;)
      Co robisz około 3 godziny w nocy gdy masz niestandardowy dzień?
      Zależy, czasami wracam do domu z wieczornego wyjścia, innego dnia oglądam jakiś film lub doczytuję książke ;)
      Czy byłeś kiedyś w szoku że nie wiedziałeś jak sie nazywasz?
      heh...a nie wiem, ale czasami zdarzyły się różne sytuacje, że zgłupiałem i czegoś nie wiedziałem - czy to gdzie jestem, czy co się dzieje...taki chwilowy zanik ;)
      Co sadzisz o słuchawkach,czy sa lepsze od głośników?
      Zleży do czego, zależy kiedy - do biegania wole słuchawki, w domu raczej głośniki. Jednak czasami więcej można usłyszeć na słuchawkach. Nieraz jak włączyłem jakiś utwór na słuchawkach to dostrzegłem niesłyszane wcześniej dzwięki lub słowa w tle. :)


      Pozdrawiam i przepraszam za tuki długi czas reakcji :)


      Przy okazji pozdrawiam Tygrysiowego Leniwca :*
    • Dobry
      Można nazywać Cię Leniwcem? Czy wolisz, żeby nazywać Cię Piankowym Stworkiem?
      Ulubiona gra strategiczna?
      Jaki film polecasz?
      Znasz uniwersum Warhammer 40k?
      Jestes leniwy czy pracowity?
      Co sprawia ci największą frajdę w moderowaniu?
      /me nadeptuje na Supcia.
      However strong you become, never seek to bear everything alone. If you do, failure is certain. - Uchiha Itachi do Uzumaki Naruto
      “The man once wrote: Do not meddle in the affairs of wizards, for they are subtle and quick to anger. Tolkien had that one mostly right."
      GO - 2015-2016
    • Draken napisał(a):

      Dobry
      Cześć :)

      Można nazywać Cię Leniwcem? Czy wolisz, żeby nazywać Cię Piankowym Stworkiem?
      Tygrys jest Leniwcem ;) Wole Piankowy Stworek, lub Supcio =)
      Ulubiona gra strategiczna?
      Sim City :) strategia ekonomiczna.
      Jaki film polecasz?
      Edge of Tomorrow - widziałem go już 5-6 razy, mogę go w każdej chwili włączyć i przeżywać jakbym oglądał go za pierwszym razem. Takie S-F z cofaniem się w czasie..
      Znasz uniwersum Warhammer 40k?
      Nie.
      Jestes leniwy czy pracowity?
      Zależy, jak się w coś wkręce to daje z siebie więcej niż 100% Niestety często odwlekam różne sprawy na ostatni termin...
      Co sprawia ci największą frajdę w moderowaniu?
      Frajda w moderowaniu...heh...powiedziałbym, że ogólnie to co z tym związane, poznawanie ludzi, możliwość spotkania przeróżnych osób, różnych osobowości itp
      /me nadeptuje na Supcia.
      :quasi:

      Pjonteczka o/
    • Denaya napisał(a):

      Ty ej ;o
      Dają tu sprajta?


      /ME CZEKA NA FOTECZKI 8-)

      Dzisiaj nie, na zamułe dają Cole :O

      Siema mała ;}

      To chyba ja jestem fotkowym maniakiem! -_- więc wiesz!

      Valefor napisał(a):

      Podobała się nutka czy bardziej "tło"?:D
      Noo tło skłoniło mnie do włączenia bita :D tak szczerze to chyba podobał mi się, jednak to tło zapamiętałem :E tak jakoś, bo się nie zmieniało!
      Masz ulubiony gatunek muzyki czy słuchasz wszystkiego?
      Głównie HH i Techno w różnych jego odmianach 8-) jednak wieczorami lubię włączyć sobie Budkę Suflera i inne PL klasyki. Różnie to bywa, zależy od nastroju :)
      Dlaczego tak wielbisz piankę?:o
      Bo to moja miłość <3 lubię w nią wejść, wtulić się, tak poleżeć po całym ciężkim dniu. Taka odskocznia, relaks.. ^^