Juventus Turyn F.C.

    • DLuGi xD napisał(a):

      Moim zdaniem priorytetem na przyszły sezon powinien być środkowy pomocnik, który bardzo dobrze potrafi rozdzielać piłki oraz prawy obrońca, bo mamy tam do dyspozycji jedynie Lichtsteinera i Alvesa.
      a do mnie przemawia Alexis. na flanki mamy jeszcze Sandro Cuadrado czy chociażby Bonucci.
      trzeba takiego Vidala tylko z lepszą techniką.
      kto będzie ciągnął ten zespół szczególnie przy pojawiających się plotkach o odejściu Mandzu.
    • DLuGi xD napisał(a):

      No i po losowaniu Ligi Mistrzów. Barcelona.. Moim zdaniem mamy minimalne szanse na awans.
      Akurat nie jestem tak sceptyczny. P$G pokazało że można spektakularnie Barcę ograć i z nią spektakularnie przegrać.
      Juve nie jest gorsze od P$G, uważam (i nie dlatego że jestem kibicem Juve) że jest lepsze o klasę.
      dlatego bym od razu chłopaków nie skreślał.
    • Różnica między nami, a PSG jest taka, że PSG lubi grać ofensywnie i potrafi strzelić kilka bramek w spotkaniu. My niestety nie, bo gramy minimalistycznie. Więc nawet gdybyśmy zgnietli Barcelonę u siebie, to było by 1/2:0 niestety. No a potem wiadomo.. Barcelona dwa razy z rzędu nie da "dupy".
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • DLuGi xD napisał(a):

      Różnica między nami, a PSG jest taka, że PSG lubi grać ofensywnie i potrafi strzelić kilka bramek w spotkaniu. My niestety nie, bo gramy minimalistycznie. Więc nawet gdybyśmy zgnietli Barcelonę u siebie, to było by 1/2:0 niestety. No a potem wiadomo.. Barcelona dwa razy z rzędu nie da "dupy".
      Gramy minimalistycznie ale spinamy się przeciwko teoretycznie silniejszym zespołom. olewamy walkę z ogórkami albo gramy z nimi na jedną/dwie bramki maks.
      tutaj upatruję naszej szansy.
    • Sęk w tym, że gdyby były drużyny rezerw, to młodzież trenowała by z seniorami i sztabem Juve.. a nie kopała się po czole w innych ekipach.
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • Świetny mecz w wykonaniu naszych chłopaków! Jednak widać mankament.. ogromny.. Gdy w końcówce Barcelona się wybudziła i zaczęła naciskać, nie mieliśmy NIKOGO, kogo moglibyśmy wpuścić z ławki, aby dał nam kopa :thumbdown: Gdybyśmy wpuścili świeżego napastnika, dobrego pomocnika i prawego obrońcę, to moglibyśmy wgnieść Barcelonę jeszcze 1-2 bramkami.

      W letnim okienku transferowym musimy zająć się prawą stroną, pomocą i atakiem.. koniecznie!
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • DLuGi xD napisał(a):

      Świetny mecz w wykonaniu naszych chłopaków! Jednak widać mankament.. ogromny.. Gdy w końcówce Barcelona się wybudziła i zaczęła naciskać, nie mieliśmy NIKOGO, kogo moglibyśmy wpuścić z ławki, aby dał nam kopa :thumbdown: Gdybyśmy wpuścili świeżego napastnika, dobrego pomocnika i prawego obrońcę, to moglibyśmy wgnieść Barcelonę jeszcze 1-2 bramkami.

      W letnim okienku transferowym musimy zająć się prawą stroną, pomocą i atakiem.. koniecznie!
      z atakiem jest ten problem że mamy Igłę, Dybale i Mandzu. i wszyscy się znaleźli na boisku od pierwszej minuty. Mandzu dawał więcej w obronie i pomocy niż w ataku ale to dobrze.
      środkowego pomocnika ala Vidal nam potrzeba, takiego przecinaka typowego, b2b.
      z obroną chwilowo bym nic nie robił bo jest zgrana i w miarę ogarnięta.
    • Śmieszy mnie tylko jak środowisko Barcelony mówi, że wyszliśmy na Camp Nou aby się bronić przez cały mecz.. catenaccio. Przecież mieliśmy praktycznie tyle samo sytuacji bramkowych, a do tego więcej strzałów na bramkę :)
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31
    • DLuGi xD napisał(a):

      No to mamy półfinał, a do tego trafiliśmy na Monaco!
      teoretycznie najsłabszy zespół z całej czwórki chociaż wolałbym osobiście Real. jak z przytupem to z przytupem.

      Tyski DTB napisał(a):

      Po pierwszym meczu już było wiadomomo my nie p$g że wbija nam za raz 6 bramek z taka obroną i Gigim :) .Losowanie ok damy radę :)
      oczywiście że nie było takiej opcji. ci którzy wierzyli że Juve podłoży się jak PSG i sędzie zrobi wszystko żeby Barca przeszła po raz kolejny byli naiwni.
      niestety sama gra Barcelony mnie mocno rozczarowała. to nie ta kosmiczna drużyna którą niedawno jeszcze była. cały klub trzyma się na Neymarze, Messim i Suarezie.
      wsio.

      DLuGi xD napisał(a):

      Śmieszy mnie tylko jak środowisko Barcelony mówi, że wyszliśmy na Camp Nou aby się bronić przez cały mecz.. catenaccio. Przecież mieliśmy praktycznie tyle samo sytuacji bramkowych, a do tego więcej strzałów na bramkę :)
      jakoś trzeba się pocieszać. ale i tak sporo komentarzy kibiców Barcy (nawet w moim otoczeniu) było takich że zasłużenie wygraliśmy i nam gratulują.
      wszędzie znajdą się idioci.

      Tyski DTB napisał(a):

      Dokladnie :) po raz pierwszy dobry sędzia który nie dał sie nabierać na teatrzyk :-). Płaczący Neymar i Messi z cipka na oku bezcenne :) :)
      trochę szacunku dla chociażby Messiego. szkoda chłopa ale niestety klub mu nie zapewnił nikogo kto by mu pomagał bo nic nie umniejszając ale pomoc i obrona FCB to jakiś żart.
    • Mam do niego szacunek za całą jego kariere i wgl. Wolę jego niż żelka i placzka z Madrytu Messi z byle powodu sie nie przewraca musi być na prawde faul. Ale po dwu meczu z nami co mu zostalo tonam co napisałem wcześniej trochę mnie rozbawilo w końcu mam biało czarne serce pozdro :) . Z realem fakt lubimy grać więc rozrachunków nie ma z barca zalatwione za rok bayern i happy :)
    • Najważniejsze, że nie trafiliśmy na Atletico! Jeśli przejdziemy Monaco, to oby finał był z Realem :) Swoją drogą Inter ładnie w plecy z Fiołkami, a Napoli remis :P

      // edit: Milan też sobie bardzo dobrze dziś poradził :D
      Juve per sempre sarà! 01.11.1897! 120 anni!

      UNII 64 PLAYER
      UNII Mizar / top 77
      UNII Rigel / top 34
      UNII Fidis / top 58
      UNII Libra / top 31

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez DLuGi xD ().