Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Chatek napisał(a):


      Dasz mi link do profilu Starucha?:D


      ogólnie dostępny chociażby z poziomu Googla.

      Chatek napisał(a):


      W TV jest zakaz pokazywania rozrób, rac, 'złych zachowań', oraz kontrowersyjnych spalonych ;)


      pewnie dlatego tak często to widać w TV.w końcu to nie rozróby tylko "kibicowanie"

      Chatek napisał(a):


      Jesteś tego pewien, że klub dysponuje biletami na wszystkie mecze wyjazdowe?;>


      cytat oficjalna strona Legii Warszawa:
      "BILETY NA MECZE WYJAZDOWE
      Zgodnie z przepisami Ekstraklasy S.A. każdy Klub prowadzi sprzedaż biletów dla swoich Kibiców na mecze rozgrywane na wyjeździe. Klub, który jest gościem meczu kolejki wysyła do gospodarza meczu zapotrzebowanie na bilety dla swoich Kibiców. O ewentualnych terminach sprzedaży, godzinach otwarcia kas, liczbie dostępnych biletów i ich cenie Kibice informowani są za pośrednictwem oficjalnej strony legia.com. Informacja ta dotyczy zarówno meczów w rozgrywkach krajowych, jak i europejskich."


      Chatek napisał(a):


      Uwierz, że wiele z...'rozrób' znam nieco lepiej. W przypadku 'rozróby' :D jaką jest rasizm w stosunku do czarnoskórego bramkarza jestem krytyczny dla sprawców tej sytuacji - jak jasno mam to napisać, żebyś zrozumiał? :D


      na tyle jasno aby większość kretynów zrozumiała że szkodzi swojemu klubowi.
      ich żadne reperkusje nie spotkają,na razie płaci za to klub.wyrzucone w błoto 100tys euro.można to było wydać znacznie lepiej
    • GamBit napisał(a):

      klub oficjalnie wam je załatwia i wszystko

      Poczytaj o tym jak sprawę biletów w Lokkeren chciał Leśny załatwić, a potem się udzielaj

      PS Staruch nie ma żadnego fejsa i tłitera.
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chatek ().

    • Kar(L)ik napisał(a):

      Dalej brnij w gówno :quasi: Zapytam jeszcze raz byłeś na meczu na Ł3 nie mówiąc o wyjazdach czy nie ? Prosta odpowiedź tak/nie


      nie,nie bywam na meczach klubowych w ogóle.
      na reprezentacji tak.jak widać po poziomie standardowych kibiców bywających na meczach polskich klubów to dobry wybór.nie skretyniałem do reszty

      Kar(L)ik napisał(a):


      Widzisz Chatek bagin ma ostrą konkurencje :D


      fakt,przyślę tu Shadiego. na pewno się dogadacie patrząc po spojrzeniu na rzeczywistość
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Skoro nie bywasz na meczach Legii to skąd wiesz jak są sprzedawane bilety ? Z formułki ze strony Legii ? Na tryyyyyy się wypowiadasz skoro najzwyczajniej w świecie nie masz pojęcia ? Proszę wytłumacz mi ?


      znaczy klub na swojej oficjalnej stronie kłamie tak? nie załatwia żadnych biletów na mecze wyjazdowe dla swoich kibiców?
      to kto wam te bilety załatwia? kibice Wisły czy Polonii stoją w kolejkach żeby i dla Was kupić?

      Kar(L)ik napisał(a):


      a jak tam TT Starucha coś nowego jest ? :D


      widocznie masz lepsze wiadomości niż ja więc powinieneś wiedzieć.
      w końcu ty twierdzisz że żadnego konta nie ma więc musisz mieć informacje z pierwszej ręki
    • Bo nie ma S. konta ;)
      Klub nie kłamie,ale zawsze można jechać i kupić na miejscu jak pisałem gówno wiesz bo swoją wiedzę czerpiesz tylko z formułki z sieci, a nie z życia codziennego( wyjazdowego)
      Bilety załatwiamy sami jak trzeba. Czaisz to czy mam jeszcze bardziej łopatologicznie tłumaczyć ? Napisałem tryyyy wiesz, a chcesz być najmądrzejszy.
      Jeszcze czegoś ciekawego się dowiemy od janusza ? Dawaj może twoje rady wprowadzimy na wyjazdowy szlak.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • to znaczy sprecyzuj - klub nie kłamie że bilety załatwia czy kłamie bo załatwiacie sami? nie można mieć ciastka i zjeść ciastka.
      chyba że oficjalnie nie załatwia a tak naprawdę załatwia.
      chyba że chcecie mi wmówić że na Lokeren pojechaliście też w ciemno licząc na cud i że kupicie bilet na miejscu? hehe jasne,jasne

      zresztą zapomniałem - o jakości i smaku kiełbasy może się wypowiadać tylko rzeźnik według Was.nie mogę nazwać bandy idiotów którzy narazili klub na straty idiotami bo przecież to prawdziwi kibice.w takim razie dzięki że mi uświadomiliście że ja takim "prawdziwym" kibicem nie jestem.
      to bardzo dobra rzecz bo stać w jednym rzędzie z kimś takim to dla mnie wstyd.

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • Słuchaj tłumaczę:
      1. Klub sprzedaje bilety na mecze wyjazdowe. Rozumiesz mam nadzieje.
      2. Kibice kupują w klubie bilety na mecze wyjazdowe. Jasne ? Czy coś trzeba wyjaśnić ?
      3. Brak biletów ( czytaj wszystkie bilety,które dostał klub zostały sprzedane)kibice kombinują i kupują na miejscu. Zagwozdka jakaś czy ok ?
      4. Zakaz na wyjazd - kibice kombinują i kupuja bilety na sektory gospodarzy ( jeśli się dogadają z rywalem) Wyższy level myślenia,ale mam nadzieje,że coś świta chociaż jak nie jeździsz to i wątpię.

      Zrozumiałeś wszystko czy jeszcze wolniej i tłumaczyć jak dla przedszkolaka ?

      Daj bóg oby jak najdalej od Legii trzymali się tacy jak ty.

      edit: podaj link do konta S. daj się innym pośmiać :D
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Kar(L)ik napisał(a):

      Słuchaj tłumaczę:
      1. Klub sprzedaje bilety na mecze wyjazdowe. Rozumiesz mam nadzieje.
      2. Kibice kupują w klubie bilety na mecze wyjazdowe. Jasne ? Czy coś trzeba wyjaśnić ?
      3. Brak biletów ( czytaj wszystkie bilety,które dostał klub zostały sprzedane)kibice kombinują i kupują na miejscu. Zagwozdka jakaś czy ok ?
      4. Zakaz na wyjazd - kibice kombinują i kupuja bilety na sektory gospodarzy ( jeśli się dogadają z rywalem) Wyższy level myślenia,ale mam nadzieje,że coś świta chociaż jak nie jeździsz to i wątpię.


      więc miałem rację.ciężko to po prostu przyznać prawda? boli przyznać człowiekowi rację bez wycieczek osobistych co?

      Kar(L)ik napisał(a):


      Zrozumiałeś wszystko czy jeszcze wolniej i tłumaczyć jak dla przedszkolaka ?


      problem jest że ty nie rozumiesz.napisałem to wcześniej.że Legia sprzedaje bilety na mecze wyjazdowe.więc chyba ja ci muszę wytłumaczyć mój wcześniejszy post bo widzę że nie kumasz

      Kar(L)ik napisał(a):


      Daj bóg oby jak najdalej od Legii trzymali się tacy jak ty.


      dzięki panu buczkowi trzymam się z daleka od takich jak ty.

      Kar(L)ik napisał(a):


      edit: podaj link do konta S. daj się innym pośmiać :D


      google wzywa
    • Jaką racje ? potrafisz używać głowy ? To,że klub sprzedaje bilety nie oznacza, że nie można kupić sobie samemu poza klubem ? Co wg.ciebie jest niemożliwe !!
      Legia sprzedaje bilety
      Można kupić bilet bez pośrednictwa klubu.
      Ale dalej się upieraj,że można kupić tylko klubie. W końcu janusz taki jak ty wie najlepiej jak funkcjonuje życie na wyjazdach :E

      Szkoda,że ZS już nie gra tej jesieni ;)

      Dawaj link do tego prawdziwego co ty znalazłeś :D czy teraz nie potrafisz przedstawić stronki i wzywasz google ?
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Jaką racje ? potrafisz używać głowy ? To,że klub sprzedaje bilety nie oznacza, że nie można kupić sobie samemu poza klubem ? Co wg.ciebie jest niemożliwe !!
      Legia sprzedaje bilety
      Można kupić bilet bez pośrednictwa klubu.
      Ale dalej się upieraj,że można kupić tylko klubie. W końcu janusz taki jak ty wie najlepiej jak funkcjonuje życie na wyjazdach :E


      nigdzie nie napisałem że nie można kupić samemu.ale rozumiem że na Lokeren wszyscy obecni kupili sobie sami w tym na pewno ci którzy narobili 100tys euro kary.
      napisałem że Legia sprzedaje bilety na mecze wyjazdowe.to że ktoś z zakazem stadionowym kombinuje mało mnie obchodzi.nie dostał tego zakazu za przekrzywiony krawat więc jego brocha.
      nadinterpretujesz fakty.

      Kar(L)ik napisał(a):


      Dawaj link do tego prawdziwego co ty znalazłeś :D czy teraz nie potrafisz przedstawić stronki i wzywasz google ?


      czytanie ze zrozumieniem cię przerasta ale liczyłem że wyszukanie czegoś w necie już nie.
      i rozumiem że muszę ci wierzyć na słowo że to nie jego profil?
      sorry,nie wierzę na słowo ludziom których ani nie lubię ani nie szanuję a co najgorsze zupełnie nie znam
    • GamBit napisał(a):

      czytanie ze zrozumieniem cię przerasta ale liczyłem że wyszukanie czegoś w necie już nie.

      Jesteś taki pro, że szukasz Starucha pod starym nazwiskiem.

      Rada na przyszłość - staraj się pisać w tematach o których masz jakieś pojecie - unikniesz kompromitacji.


      Dziś początek nowej kolejki, sporo dobrych meczy i wielka szansa Legii, żeby jeszcze bardziej odskoczyć w tabeli, na dziś typuje 1:4
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Chatek ().

    • Co brakuje link'a :) wybaczam spoko będzie z czego się jutro pośmiać :D S.ma twittera lub fb 8-o nie musisz mi wierzyć na słowo,że to nie profil S. poprostu twoje zdanie mam tam gdzie światło nie dochodzi( pozdrawiam Toadie mam nadzieje,że może być).

      To ja wkleiłem formułkę,że bilety można nabyć TYLKO w Legii ? :) w Lokeren bilety na miejscu kupiło ok.200 osób w tym gromadka z Hagi ;) Reszta czyli 850 sztuk sprzedał klub. Fakty, o których nie masz pojęcia,ale dalej próbujesz udowadniać swoją racje :)
      Nie trzeba mieć zakazu,żeby nie dostać biletu, a ogólnie zakaz na wyjazd czytaj zakaz wyjazdowy dla klubu za słabo wytłumaczyłem w poprzednim poście więc rozumiem,że mogłeś nie zrozumieć w końcu nic o tym nie wiesz. Jeśli pula biletów się skończyła kupuje się na sektory gospodarzy poprostu.
      I to nie nad interpretuje fakty tylko ty poprostu nie znasz realiów i faktów.
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Chatek napisał(a):

      GamBit napisał(a):

      czytanie ze zrozumieniem cię przerasta ale liczyłem że wyszukanie czegoś w necie już nie.

      Jesteś taki pro, że szukasz Starucha pod starym nazwiskiem.

      Rada na przyszłość - staraj się pisać w tematach o których masz jakieś pojecie - unikniesz kompromitacji.


      starałem się napisać co sądzę o wybrykach za które cierpi klub.zapomniałem że nie można napisać swojego zdania bo niektórzy są widocznie święci.
      ale to dobrze,wyleczę się całkowicie z oglądania polskiej ligi skoro taki poziom umysłowy panuje wśród kibiców.
      brawo,czekam aż jednak wywalą ten klub z LE.może wtedy myślenie się zmieni.chociaż szanse marne

      Kar(L)ik napisał(a):

      Co brakuje link'a :) wybaczam spoko będzie z czego się jutro pośmiać :D S.ma twittera lub fb 8-o nie musisz mi wierzyć na słowo,że to nie profil S. poprostu twoje zdanie mam tam gdzie światło nie dochodzi( pozdrawiam Toadie mam nadzieje,że może być).


      ja twoje też ale nie wspominam o tym w co drugim poście żeby się dowartościować.

      Kar(L)ik napisał(a):


      To ja wkleiłem formułkę,że bilety można nabyć TYLKO w Legii ? :) w Lokeren bilety na miejscu kupiło ok.200 osób w tym gromadka z Hagi ;) Reszta czyli 850 sztuk sprzedał klub. Fakty, o których nie masz pojęcia,ale dalej próbujesz udowadniać swoją racje :)


      czytanie ze zrozumieniem.wkleiłem formułkę o załatwianiu biletów przez klub.gdzieś tam wyczytałeś że to jedyny sposób na kupno biletów?
      czyli większość biletów załatwiła wam Legia.więc jednak klub te bilety załatwia.próbujesz mi udowodnić że nie mam racji mimo że sam mi ją przyznałeś.a potem szukasz sposobu żeby mi udowodnić że jednak się mylę.dziwne trochę ale po poprzednich postach już się przyzwyczaiłem.

      Kar(L)ik napisał(a):


      Nie trzeba mieć zakazu,żeby nie dostać biletu, a ogólnie zakaz na wyjazd czytaj zakaz wyjazdowy dla klubu za słabo wytłumaczyłem w poprzednim poście więc rozumiem,że mogłeś nie zrozumieć w końcu nic o tym nie wiesz. Jeśli pula biletów się skończyła kupuje się na sektory gospodarzy poprostu.
      I to nie nad interpretuje fakty tylko ty poprostu nie znasz realiów i faktów.


      jak widać wy o kibicowaniu bez narażania klubu na kary też nic nie wiecie a jednak próbujesz mi udowodnić że wszystko jest cacy

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • GamBit napisał(a):

      czekam aż jednak wywalą ten klub z LE.może wtedy myślenie się zmieni.chociaż szanse marne

      tupiesz nóżką, bo ktoś obalił Twoje argumenty i rzucił nimi o ziemie? Sam sprowokowałeś dyskusję.
      Weź oddech i przeczytaj wszystko jeszcze raz - może wyciągniesz jakieś inne wnioski
      Pozdro
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • Chatek napisał(a):


      tupiesz nóżką, bo ktoś obalił Twoje argumenty i rzucił nimi o ziemie? Sam sprowokowałeś dyskusję.
      Weź oddech i przeczytaj wszystko jeszcze raz - może wyciągniesz jakieś inne wnioski
      Pozdro


      problem jest taki że mi to ogólnie zwisa czy mi ktoś przyzna rację czy dalej będzie żył w swoim świecie.za stary jestem żebym się tym podniecał.
      może po prostu po takiej karze część tych kibiców by się zreflektowała i sama zrobiła porządek z tymi którzy przyczyniają się do różnej maści kar.
      ale widać to ta zła i niedobra UEFA się uparła na Legię i wymierza kary za niewinność.taki widocznie typ ludzi że o wszystkie porażki muszą obwinić wszystkich wokół oprócz siebie.
      na to już nie ma rady
    • Nie no przesadziłeś - chciałem Ci jakoś spokojniej wytłumaczyć o co chodzi w związku z wyjazdem do Lokkeren, ale się nie da, jak grochem o ścianę.
      Mów do słupa, a słup dupa.
      żeby po tych wszystkich tłumaczeniach, że winni są kibice krzyczący do murzyna, a nie Legia(jako KP) napisać takie coś... DEBEŚCIAK JESTEŚ!
      ale widać to ta zła i niedobra UEFA się uparła na Legię i wymierza kary za niewinność.taki widocznie typ ludzi że o wszystkie porażki muszą obwinić wszystkich wokół oprócz siebie.

      bez odbioru w temacie Lokkeren z Gambitem
      "Nigdy nie poznacie bohatera, którym było pisane Nam się stać"
      u50 - OFF
      uDraco - ON
      Chatek_emeryt

    • Chatek napisał(a):

      Nie no przesadziłeś - chciałem Ci jakoś spokojniej wytłumaczyć o co chodzi w związku z wyjazdem do Lokkeren, ale się nie da, jak grochem o ścianę.
      Mów do słupa, a słup dupa.
      żeby po tych wszystkich tłumaczeniach, że winni są kibice krzyczący do murzyna, a nie Legia(jako KP) napisać takie coś... DEBEŚCIAK JESTEŚ!
      ale widać to ta zła i niedobra UEFA się uparła na Legię i wymierza kary za niewinność.taki widocznie typ ludzi że o wszystkie porażki muszą obwinić wszystkich wokół oprócz siebie.

      bez odbioru w temacie Lokkeren z Gambitem


      nieee,uznajmy że klub który toleruje takie wyskoki od dawna nie ponosi winy w temacie ukrócenia bandytyzmu na trybunach czy to u siebie czy na wyjeździe.
      tak szumnie zapowiadane szukanie winnych z monitoringu pewnie skończy się na zapowiedziach jak zawsze.
      nie przyjmuje do wiadomości że Legia jako klub jest w tym temacie całkowicie niewinna.skoro nie potrafi zrobić porządku to nie obraź się - należy im się.

      a wystarczyło sypnąć karami i się ich trzymać a nie srać po nogach jak tylko kibice pismo wystosowali.to jest mój zarzut do Legii jako klubu.
      i zresztą nie tylko do Legii bo to standard w polskiej lidze.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GamBit ().

    • Obecnie władze stołecznego klubu, tak jak mówił prezes Bogusław Leśnodorski na antenie „TOK FM”, zastanawiają się nad odwołaniem do UEFA odnośnie postępowania z Lokeren. Pewne jest, że ciężko będzie wytoczyć procesy cywilne około 50 osobom, które wydawały odgłosy uznawane za rasistowskie. Zapis monitoringu z Lokeren jest słabej jakości. W przypadku nie pojawienia się dodatkowych zapisów wideo z meczu trudno będzie go przedstawić jako dowód w sprawie. Są też zdjęcia, ale nieruchome obrazki nie mogą być dowodem w sprawie zachowań niezgodnych z prawem. Dodatkowo w Belgii sprzedano bilety prawie 250 osobom podającym się za fanów Legii. Trudno identyfikować tę grupę, ponieważ klub z Warszawy nie ma ich danych - na stadionie nie wymagano podawania przez nich danych osobowych. Wcześniejsze wewnętrzne ustalenia były takie, że zakup wejściówki w Lokeren nie będzie możliwy.


      łap :)

      a linku do profilu S. dalej brak ;(
      Menelinho
    • Kar(L)ik napisał(a):

      Obecnie władze stołecznego klubu, tak jak mówił prezes Bogusław Leśnodorski na antenie „TOK FM”, zastanawiają się nad odwołaniem do UEFA odnośnie postępowania z Lokeren. Pewne jest, że ciężko będzie wytoczyć procesy cywilne około 50 osobom, które wydawały odgłosy uznawane za rasistowskie. Zapis monitoringu z Lokeren jest słabej jakości. W przypadku nie pojawienia się dodatkowych zapisów wideo z meczu trudno będzie go przedstawić jako dowód w sprawie. Są też zdjęcia, ale nieruchome obrazki nie mogą być dowodem w sprawie zachowań niezgodnych z prawem. Dodatkowo w Belgii sprzedano bilety prawie 250 osobom podającym się za fanów Legii. Trudno identyfikować tę grupę, ponieważ klub z Warszawy nie ma ich danych - na stadionie nie wymagano podawania przez nich danych osobowych. Wcześniejsze wewnętrzne ustalenia były takie, że zakup wejściówki w Lokeren nie będzie możliwy.


      łap :)

      a linku do profilu S. dalej brak ;(



      ok może zapis jest kijowy.trudno.
      ale dziwi mnie że sami kibice nie potrafią próbować utemperować kilku kretynów za których cierpią wszyscy.przecież sami stwierdziliście że tam ludzi z przypadku nie było.więc ja tu czegoś jednak nie rozumiem.chyba że chodzi tylko o słowa potępienia pod publiczkę a reszta niech zostanie jak jest.

      btw.tym razem zapis wideo uniemożliwia identyfikację.ciekawi mnie co następnym razem przeszkodzi w ukaraniu osób odpowiedzialnych.
      chyba tylko ja tutaj nie jestem tak zaślepiony żeby widzieć że władze Legii potępiają,dadzą jakiś zakaz a potem po proteście kibiców wycofują się rakiem

      ps.skoro to nie jego to po kiego ci link? skoro to nie jego to niech interweniuje bo gościu baaardzo dobrze się pod niego podszywa

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez GamBit ().

    • Następnym razem na przeszkodzie stanie brak wniosku gambita o wyrzucenie Legii z pucharów :E

      Koniec dyskusji nie mam zdrowia.

      Linku dalej brak.
      Przecież na niego się powoływałeś to go podaj daj się innym pośmiać.

      dla publiki podaj czy głupio teraz ?

      tylko się nie popłacz za ten nick chlip chlip
      Menelinho

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Kar(L)ik ().

    • Kar(L)ik napisał(a):

      Następnym razem na przeszkodzie stanie brak wniosku gambita o wyrzucenie Legii z pucharów :E

      śmieszne gdyby nie to że sami sobie poradzicie bez mojej pomocy.jeszcze parę takich wyskoków i słowa ciałem się staną :]

      btw odrobina kultury wymaga pisania nicków w takiej formie w jakiej one są.wiem że kultura to też wymysł UEFY i się od niej odcinasz

      Kar(L)ik napisał(a):


      Koniec dyskusji nie mam zdrowia.

      Linku dalej brak
      Przecież na niego się powoływałeś to go podaj daj się innym pośmiać.


      przerasta jednak używanie internetu.
      skoro wiesz że to nie jego to już tego linka znasz.

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez GamBit ().

    • Coś trzeba pisać żeby temat żył :P a jak jeszcze się takie kwiatki zdarzają to tym bardziej :P

      Dziś był Leśny w tvp w 4-4-2 czy jakoś tak. Dariusz Szpakowski mistrz poziom dna i mułu już dawno osiągnięty teraz jakiś nowy level wraz z tvp wyznaczają. Dobrze,że przypomniał,że Żewłak zagrał 103 mecze w reprze ;D

      ps. gdzie link do profilu S. ? Bo nie wiem co nowego na (L) się dzieje w światku kibolskim :D
      Menelinho

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Kar(L)ik ().