Legia Warszawa

    Ta strona wykorzystuje pliki cookies (ciasteczka). Kontynuując jej przeglądanie, zgadzasz się na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Więcej informacji

    • Proceder napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Brawo dla pilkarzy Legii. Swietne zachowanie. Moze oni wam uswiadomia co robicie :]


      Niech oni sobie uswiadomia co oni robia patrz FK Moskwa


      Nie zebym sie czepial ale Legia nie byla chyba faworytem od poczatku co? Wielu uwazalo ja za slabszy zespol... Wieksza sensacja byloby odpadniecie Rosjan niz Legii...

      Proceder napisał(a)
      bez kibicow wygrywa z Legia tez bez kibicow(ktorzy mimo to pojechali do Moskwy) i to bez problemow wygrywa


      No bo byli lepsi w obu spotkaniach mimo zapewne slabej i beznadziejnej gry

      Proceder napisał(a)
      tak wiec kibice tutaj maja malo do gadania

      Inaczej sie gra jak kibice sa z druzyna na dobre i na zle, a inaczej jak od roku olewaja zespol i walcza z klubem, bo tak to trzeba nazwac.

      Proceder napisał(a)
      na dodatek za 350k rocznie jak niektóre grajki Legii dostaja mógłbym grac gdzies w jakims klubiku w Swietokrzyskim czy gdzies indziej :) bez kibicow


      A czemu bys za tyle w Legii nie gral? bo co cwiczyc trzeba mocniej i trenowac wiecej? Taka sama mentalnosc maja pilkarze w Legii, wiec oco wam chodzi? Wyglada na to ze pilkarze Legii mysla tak samo jak jej kibice...


      Niechce rozpoczynac klotni, ale uwazam ze chociaz w pucharach, w waznych dla Legii meczach kibice powinni zapomniec o sporze i byc z druzyna..

      ps. Grzelusek: Liga, Puchar Ligi i Puchar Ekstraklasy, a jesli sie nie myle mialo byc cos jeszcze.. :] I jak piszesz Legia z duzej litery to pisz tez Lech z duzej litery. Legionisci prosili o szacunek dla nazwy swojego ukochanego klubu to ja do Ciebie apeluje po raz 3 oto samo.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 3 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • Inaczej sie gra jak kibice sa z druzyna na dobre i na zle, a inaczej jak od roku olewaja zespol i walcza z klubem, bo tak to trzeba nazwac.


      jeżeli uważasz że przejechanie tylu kilometrów znając aktualną sytuację polityczną w Rosji (mimo telefonów od KP żeby NIE przyznawano wiz kibicom) zdzierając gardło przez pełne 90min OLEWANIEM drużyny to powiem tylko jedno: DOBRANOC ^^
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Rassija napisał(a)
      Nie zebym sie czepial ale Legia nie byla chyba faworytem od poczatku co? Wielu uwazalo ja za slabszy zespol... Wieksza sensacja byloby odpadniecie Rosjan niz Legii...


      Wiesz ale tu nie chodzi o jeden mecz tylko tu chodzi o caly poprzedni sezon(nawet 2 sezony w tył)plus sezon aktualny

      "No bo byli lepsi w obu spotkaniach mimo zapewne slabej i beznadziejnej gry"
      Wina kibicow?

      "Inaczej sie gra jak kibice sa z druzyna na dobre i na zle, a inaczej jak od roku olewaja zespol i walcza z klubem, bo tak to trzeba nazwac." Dostaja pieniadze za granie to sie chyba nazywa profesjonalizm a niestety u nas tego brakuje(mowie tu o calej Polsce)

      "A czemu bys za tyle w Legii nie gral? bo co cwiczyc trzeba mocniej i trenowac wiecej? Taka sama mentalnosc maja pilkarze w Legii, wiec oco wam chodzi? Wyglada na to ze pilkarze Legii mysla tak samo jak jej kibice..." Chodzi mi mniej wiecej o to ze nie wazne gdzie bym gral czy w Realu czy w Naprzod Jedrzejow za 350k euro rocznie gral bym swoje nie patrzac na kibiców

      "Niechce rozpoczynac klotni, ale uwazam ze chociaz w pucharach, w waznych dla Legii meczach kibice powinni zapomniec o sporze i byc z druzyna.." No przeciez pojechalo Legionistow troche a to ze wyzywali ich no cóż niech zaczna grac
    • Bemek napisał(a)
      Inaczej sie gra jak kibice sa z druzyna na dobre i na zle, a inaczej jak od roku olewaja zespol i walcza z klubem, bo tak to trzeba nazwac.


      jeżeli uważasz że przejechanie tylu kilometrów znając aktualną sytuację polityczną w Rosji (mimo telefonów od KP żeby NIE przyznawano wiz kibicom) zdzierając gardło przez pełne 90min OLEWANIEM drużyny to powiem tylko jedno: DOBRANOC ^^


      a jesli Ty powiesz ze to co robicie na stadionie od dawna juz to normalna rzecz to ja Ci powiem niech Ci sie Walter przysni ^^


      Proceder napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Nie zebym sie czepial ale Legia nie byla chyba faworytem od poczatku co? Wielu uwazalo ja za slabszy zespol... Wieksza sensacja byloby odpadniecie Rosjan niz Legii...


      Wiesz ale tu nie chodzi o jeden mecz tylko tu chodzi o caly poprzedni sezon(nawet 2 sezony w tył)plus sezon aktualny


      Jakos dziwnie to sie zbiega z kibicowaniem... ale to przeciez przypadek.

      Proceder napisał(a)
      "No bo byli lepsi w obu spotkaniach mimo zapewne slabej i beznadziejnej gry"
      Wina kibicow?

      A gdzie ja tak napisalem? Cytowalem wszystko osobno, byc moze nie skojarzyles ze na poczatku brakuje slowa o Rosjanach. Wtedy mysle ze wszystko jest jasne na ten temat ;)


      "Inaczej sie gra jak kibice sa z druzyna na dobre i na zle, a inaczej jak od roku olewaja zespol i walcza z klubem, bo tak to trzeba nazwac." Dostaja pieniadze za granie to sie chyba nazywa profesjonalizm a niestety u nas tego brakuje(mowie tu o calej Polsce)

      Za bardzo Ci oczy Legia przeslonila ;)


      "A czemu bys za tyle w Legii nie gral? bo co cwiczyc trzeba mocniej i trenowac wiecej? Taka sama mentalnosc maja pilkarze w Legii, wiec oco wam chodzi? Wyglada na to ze pilkarze Legii mysla tak samo jak jej kibice..." Chodzi mi mniej wiecej o to ze nie wazne gdzie bym gral czy w Realu czy w Naprzod Jedrzejow za 350k euro rocznie gral bym swoje nie patrzac na kibiców

      A moze oni po prostu graja swoja? Lepiej nie potrafia? Przeciez sam mowisz ze oni tak graja od paru lat.. Czyli poziom trzymaja. To ze poziom jest niski jak na wymagania kibicow Legii to juz przeciez inna sprawa


      "Niechce rozpoczynac klotni, ale uwazam ze chociaz w pucharach, w waznych dla Legii meczach kibice powinni zapomniec o sporze i byc z druzyna.." No przeciez pojechalo Legionistow troche a to ze wyzywali ich no cóż niech zaczna grac

      TO zostawie bez komentarza. Za szybko poziom kibicowania w Poznaniu poszedl do gory zebym mogl to zrozumiec :]
      ps. W Poznaniu tez kibice wyzywali sie na pilkarzach w podbny sposob. Wtedy oni z ligi spadli ;) To sie zmienilo to i podejscie pilkarzy do meczy sie zmienilo a i wyniki lepsze ;)
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 5 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • "Jakos dziwnie to sie zbiega z kibicowaniem... ale to przeciez przypadek."
      Jakos dziwnie sie to tez zbiega z zatargami z ITI ale to tylko przypadek :D

      "Za bardzo Ci oczy Legia przeslonila ;) "
      No wybacz jezeli od ilu tam juz lat 20? nie mozemy do LM sie dostac a od kilku lat do P.Uefa


      "A moze oni po prostu graja swoja? Lepiej nie potrafia? Przeciez sam mowisz ze oni tak graja od paru lat.. Czyli poziom trzymaja. To ze poziom jest niski jak na wymagania kibicow Legii to juz przeciez inna sprawa"No to niech nie mowia o mistrzostwie czy awansie a ITI niech nie mowi o budowaniu potegi europejskiej czy czego tam jeszcze

      "Za szybko poziom kibicowania w Poznaniu poszedl do gory zebym mogl to zrozumiec :] " Wlasnie dla tego nie mozesz zrozumiec Legionistow :D

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Proceder ().

    • MISTRZEM PO(L)SKI JEST LEGIA, LEGIA NAJ(L)EPSZA JEST, LEGIA TO JEST POTĘGA, LEGIA CWKS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      -------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      nie ma bata legia jest najlepsza i każdy o tym wie :)
    • Proceder napisał(a)
      "Jakos dziwnie to sie zbiega z kibicowaniem... ale to przeciez przypadek."
      Jakos dziwnie sie to tez zbiega z zatargami z ITI ale to tylko przypadek :D
      Tak dokladnie. Ciekawe kto byl glownym prowodyrem ^^

      Proceder napisał(a)
      "A moze oni po prostu graja swoja? Lepiej nie potrafia? Przeciez sam mowisz ze oni tak graja od paru lat.. Czyli poziom trzymaja. To ze poziom jest niski jak na wymagania kibicow Legii to juz przeciez inna sprawa"No to niech nie mowia o mistrzostwie czy awansie a ITI niech nie mowi o budowaniu potegi europejskiej czy czego tam jeszcze

      To jest normalna gadka kazdego klubu z ekstaklasy. Jedni mowia o potedze teraz za chwie, inni za kilka lat. Nie zauwazyles tego?

      Proceder napisał(a)
      "Za szybko poziom kibicowania w Poznaniu poszedl do gory zebym mogl to zrozumiec :] " Wlasnie dla tego nie mozesz zrozumiec Legionistow :D

      Albo odwortnie. Co nie zmienia faktu ze to nie jest powod do dumy jaka reprezentujesz emotkiem uwaga cytuje " :D "

      piotrekzegrze chyba jednak jest bat. W tym sezonie byl juz Wodzislawski i dwa razy Moskiewski ;) :P
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • "Tak dokladnie. Ciekawe kto byl glownym prowodyrem ^^ " No wlasnie chyba ITI przypomnijmy konflikt z ITI nie zaczol sie po Wilnie tylko wczesniej kiedy Legionisci o ile pamietam nie rozrabiali

      "To jest normalna gadka kazdego klubu z ekstaklasy. Jedni mowia o potedze teraz za chwie, inni za kilka lat. Nie zauwazyles tego?"Jakos nie slysze zeby Polonia,Odra,Piast,Lechia,Slask,ŁKS mowily o tym ze chca mistrza zdobyc

      "Albo odwortnie. Co nie zmienia faktu ze to nie jest powod do dumy jaka reprezentujesz emotkiem uwaga cytuje " :D " "Ciekawe ze emotka " :D " wyraza dume no ale okej tam u Was w Poznanskim moze tak jest nie wnikam uwaga " :D " ale jestem dumny :O
    • Proceder napisał(a)
      "Tak dokladnie. Ciekawe kto byl glownym prowodyrem ^^ " No wlasnie chyba ITI przypomnijmy konflikt z ITI nie zaczol sie po Wilnie tylko wczesniej kiedy Legionisci o ile pamietam nie rozrabiali

      a od czego sie zaczelo? nadal tego nie wiem :> pamietasz chociaz czy od razu zwalasz na ITI?

      Proceder napisał(a)
      "To jest normalna gadka kazdego klubu z ekstaklasy. Jedni mowia o potedze teraz za chwie, inni za kilka lat. Nie zauwazyles tego?"Jakos nie slysze zeby Polonia,Odra,Piast,Lechia,Slask,ŁKS mowily o tym ze chca mistrza zdobyc

      Wisła Legia Lech Widzew Górnik Zabrze cos bylo o Cracovii, Arka, wydaje mi sie ze Lechia jednak tez, ale moge sie mylic :] ktos jeszcze byl ale nie pamietam. To malo?

      Proceder napisał(a)
      "Albo odwortnie. Co nie zmienia faktu ze to nie jest powod do dumy jaka reprezentujesz emotkiem uwaga cytuje " :D " "Ciekawe ze emotka " :D " wyraza dume no ale okej tam u Was w Poznanskim moze tak jest nie wnikam uwaga " :D " ale jestem dumny :O
      Nie zrozumiales. Nie mam sily zeby tlumaczyc
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • "a od czego sie zaczelo? nadal tego nie wiem Podstępny pamietasz chociaz czy od razu zwalasz na ITI?" Wiesz co nie bo ja co chwile slysze ze ITI cos kombinuje tak wiec wszystko sie nawarstwia

      "Wisła Legia Lech Widzew Górnik Zabrze cos bylo o Cracovii, Arka, wydaje mi sie ze Lechia jednak tez, ale moge sie mylic :] ktos jeszcze byl ale nie pamietam. To malo?"
      No daj spokoj Widzew?ma realne szanse(na spadek chyba)? Gornik/Cracovia,Arka,Lechia maja realne szanse? jedynie Legia,Wisla i od kilku lat Lech cos tam psioczy o mistrzostwie a tak to ciagle Wisla/Legia i niespodzianki tyku GKS,Zaglebie :O ale masz racje chyba trzeba bedzie z tego grona wylaczyc Legie chociaz jak sie napompowuje balon(jak to robi ITI i ludzie typu Urban)to potem nie ma sie co dziwic ze kibice chca sukcesów

      "Nie zrozumiales. Nie mam sily zeby tlumaczyc "No fakt i tez juz nie mam sily ide spac jutro sie dalej bedziemy droczyc czy kiedy tam indziej okazji nie bedzie brakowac zapewne
      :P

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez Proceder ().

    • Nie wiem po co wy z Rassiją dyskutujecie. On się nawet nie stara dowiedzieć o co w tym wszystkim tak naprawde chodzi, a to jest podstawą do dyskusji. Może przyjedź do Warszawy i zatrudnij się u Miklasa czy Waltera jak dla ciebie tacy są wspanial?

      Zachowanie piłkarze zrozumiałe: kibice ich powinni na rękach nieść do Warszawy po takim meczu i poziomie gry jaki zareprezentowali, a kibice obrażali najlepszego prawego obrońce w lidze, który od kilku spotkań gra na swoim stałym poziomie ( co z tego że to nie jest poziom polskiej III ligi ).
      W tym klubie prawie nic nie jest normalne. Prezes klubu nie chce zakończenia konfliktu, ale gazety o tym nie wpomną. Ceny biletów są porównywalne z cenami biletów BVB. Szkoda, że o tym gazety też nie wspomną. Piłkarze nic nie grają, Hiszpanie są na wakacjach, Urban udaje że nic się nie dzieje, Mirosław "a co to ten FM?" Trzeciak chce sprowadzać zawodniki z ligi okręgowej... Dla mnie to wszystko to obraz nędzy i rozpaczy. Dlaczego gazety nie chcą zwrócić na to uwagi, powiedzieć jak naprawde jest, a jest mega źle. Mógłbym dalej, ale każdy kto chce to widzi jak jest, a kto nie, niech dalej uważa że to wszystko bo kibice nie dopingują. obudzą sie wtedy, jak ITI sprzeda klub, Legia spadnie do X ligi, a zostaną jedynie kibice. To jest najcenniejsze w tym klubie, a zarząd i właściciele na każdym kroku zrównują ich do poziomu g****.
    • Rassija napisał(a)
      "a od czego sie zaczelo? nadal tego nie wiem Podstępny pamietasz chociaz czy od razu zwalasz na ITI?"

      Rasialdinho czytasz moje posty? Widac ze nie. NIechce sie dowiedziec? To co to jest za pytanie? :E Zal.. No ale skoro jestes taki cudny bo uwazasz ze nie chce sie dowiedziec to powiedz mi ;) Proceder sie wykrecil bo najwyrazniej juz nie pamieta (na pytanie ktore zacytowalem) :D

      Proceder napisał(a)
      "Wisła Legia Lech Widzew Górnik Zabrze cos bylo o Cracovii, Arka, wydaje mi sie ze Lechia jednak tez, ale moge sie mylic :] ktos jeszcze byl ale nie pamietam. To malo?"
      No daj spokoj Widzew?ma realne szanse(na spadek chyba)? Gornik/Cracovia,Arka,Lechia maja realne szanse? jedynie Legia,Wisla i od kilku lat Lech cos tam psioczy o mistrzostwie a tak to ciagle Wisla/Legia i niespodzianki tyku GKS,Zaglebie :O ale masz racje chyba trzeba bedzie z tego grona wylaczyc Legie chociaz jak sie napompowuje balon(jak to robi ITI i ludzie typu Urban)to potem nie ma sie co dziwic ze kibice chca sukcesów

      A co mnie obchodzi czy ma realne szanse czy nie? Pytales sie troche o co innego ;) Sa dwa rodzaje tego o czym mowisz, czyli: kluby ktore mowia o mistrzostwie i kluby ktore maja na to realne szanse i o tym mowia ;) A to juz co innego.. Tez nie zalapales.. :|

      PRasialdinho napisał(a)
      Może przyjedź do Warszawy i zatrudnij się u Miklasa czy Waltera jak dla ciebie tacy są wspanial?

      Mialbym przyjechac do tego "przyjaznego" czlowiekowi miasta? ROtfl... Nigdy w zyciu ;) ALe gdyby firma tych panow zalozyla cos w Poznaniu i dobrze placila, a do tego chciala mnie zatrudnic to bym mial prace :D

      Jesli ty dalej uwazasz ze ja twierdze iz to dlatego ze kibice nie dopinguja to:
      a) nie umiesz czytac
      b) byc moze umiesz ale jestes leniwy i moich postow nie czytasz
      c) jestes spamerem i piszesz swoje majac gdzies to co inni napisali mimo ze nijak to sie ma z twoim pogladem :D
      d) ewentualnie pisze za madre posty i ich nie trawisz ale w to watpie ^^
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

      Post był edytowany 2 razy, ostatnio przez Rassija ().

    • Rassija może i nie przeczytałem wszystkich twoich postów w tym temacie, ale odkąd sam zacząłem trochę się tu udzielać to mam wrażenie że starasz się prowadzić inteligentną dyskusję, ale nie przyjmując żadnych argumentów. Zawsze coś jest "nie tak", zawsze sprawy ci nie pasują, i są niby niezrozumiałe. Piszę "niby", bo skoro inteligentnie piszesz to postaraj sie jakiekolwiek argumenty przyjąć. Mam wrażenie że doskonale rozumiesz o co chodzi i wczym jest rzecz, ale złośliwie udajesz że nie wiesz :)

      A żeby już nie było totalnego OT to czemu nie potępiasz zachowania kibiców Lecha we wczorajszym meczu? Przecież to "bydło i bandyci" wnieśli i odpalili race. I to na dodatek w PUEFA co jest srogo karane przez Federację europejską...

      I teraz pomyśl: wyglądało to naprawde kozacko i was chwalili, a u nas za cos takiego klub wieszałby psy na SKLW, szukał winnych i karał ich dozywotnimi zakazami. A w Poznaniu zapłacą karę i dalej będą robili wszystko żeby przyciągnąć kibiców na stadion. Taka jest różnica.
    • kaLasz napisał(a)
      Rassija może i nie przeczytałem wszystkich twoich postów w tym temacie, ale odkąd sam zacząłem trochę się tu udzielać to mam wrażenie że starasz się prowadzić inteligentną dyskusję, ale nie przyjmując żadnych argumentów. Zawsze coś jest "nie tak", zawsze sprawy ci nie pasują, i są niby niezrozumiałe. Piszę "niby", bo skoro inteligentnie piszesz to postaraj sie jakiekolwiek argumenty przyjąć. Mam wrażenie że doskonale rozumiesz o co chodzi i wczym jest rzecz, ale złośliwie udajesz że nie wiesz :)


      Wasza postawa wobec ITI i zawodnikow nie jest dobra. Fakt, oni wcale lepsi nie sa ale jesli uwazacie ze idziecie dobra droga to taka paranoja bedzie trwac caly czas ;) Probuje wam uswiadomic zebyscie nie zachowywali sie jak uparciuchy, ale w koncu spojrzeli na to wszystko z boku. Nikomu z was to sie nie udaje.

      kaLasz napisał(a)
      A żeby już nie było totalnego OT to czemu nie potępiasz zachowania kibiców Lecha we wczorajszym meczu? Przecież to "bydło i bandyci" wnieśli i odpalili race. I to na dodatek w PUEFA co jest srogo karane przez Federację europejską...


      A mialem napisac o racach, pomyslalem o tym w czasie meczu ale zapomnialem :P Ciekaw jestem jaka kara bedzie ^^ Poza tym kwestia rac byla wczesniej poruszana i doszlismy do wniosku, ze to powinno byc dopuszczone i ze to normalni kibice robia w 99%. Nie bylo Cie wtedy wiec rozgrzeszam :P Nie zmienia to faktu ze w kibice nie powinni tego robic :] pasuje? :>

      kaLasz napisał(a)
      I teraz pomyśl: wyglądało to naprawde kozacko i was chwalili, a u nas za cos takiego klub wieszałby psy na SKLW, szukał winnych i karał ich dozywotnimi zakazami. A w Poznaniu zapłacą karę i dalej będą robili wszystko żeby przyciągnąć kibiców na stadion. Taka jest różnica.


      Dla mnie SKLW jest jak PZPN - chore i do kasacji. Zaraz sie uczepicie dlaczego i ze to swietosc, ale ja tak nie uwazam ;) Tutaj miedzy nami byl wielki, nierozwiazalny spor wiec nie ciagnijmy dalej tego watku :P Mysle ze dozywotnie zakazy dla niektorych byly dane prawidlowo.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      Wasza postawa wobec ITI i zawodnikow nie jest dobra. Fakt, oni wcale lepsi nie sa ale jesli uwazacie ze idziecie dobra droga to taka paranoja bedzie trwac caly czas ;) Probuje wam uswiadomic zebyscie nie zachowywali sie jak uparciuchy, ale w koncu spojrzeli na to wszystko z boku. Nikomu z was to sie nie udaje.


      Przecież nasza postawa nie wzięła się znikąd. To przecież nie było tak, ze przyszło ITI a kibicom sie nie podobało i postanowili z nimi walczyć. Powiem więcej: jak sie okazało, ze w końcu jest sponsor (inwestor, właściciel - jak zwał tak zwał) bogaty, "z mediami", świetlana przyszłość itd. Czas niestety pokazał że kibica ma się gdzieś, a wszędzie przytaczane Wilno było tak naprawdę naszym strzałem w stopę dajacym ITI wolną rękę w walce z chuligaństwem. Szkoda że chuliganka, ultrasi i ci co siedzą na żylecie to dla klubu to samo...
      I to nie my jesteśmy uparciuchami tylko klub, bo niejednokrotnie SKLW występowało z propozycja rozmów, mediatorzy mieli być, a KP dalej swoje jak kobieta podczas okresu: NIE BO NIE!

      Rassija napisał(a)
      A mialem napisac o racach, pomyslalem o tym w czasie meczu ale zapomnialem :P Ciekaw jestem jaka kara bedzie ^^ Poza tym kwestia rac byla wczesniej poruszana i doszlismy do wniosku, ze to powinno byc dopuszczone i ze to normalni kibice robia w 99%. Nie bylo Cie wtedy wiec rozgrzeszam :P Nie zmienia to faktu ze w kibice nie powinni tego robic :] pasuje? :>


      No to "powinno byc dopuszczone" czy "niepowinni tego robić"? ;) Jakby było dopuszczone to co innego. Ale nie jest i pewnie nie będzie (nad czym ubolewam)

      Rassija napisał(a)
      Dla mnie SKLW jest jak PZPN - chore i do kasacji. Zaraz sie uczepicie dlaczego i ze to swietosc, ale ja tak nie uwazam ;) Tutaj miedzy nami byl wielki, nierozwiazalny spor wiec nie ciagnijmy dalej tego watku :P Mysle ze dozywotnie zakazy dla niektorych byly dane prawidlowo.


      No i znowu brak argumentów...
      Wiara Lecha jest jak PZPN - chora i do kasacji. To łatwe jest. :quasi:
      Nie mówie że SKLW to świętość, ale jest JEDYNĄ organizacja kibicowską na Legii. A jak komuś się nie podoba SKLW to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć własne stowarzyszenie. SKLW jest matrią łączącą wiele nieformalnych grup kibiców, a nie Bosmanem, który robi jak mu sie podoba.
      Zakazy? Owszem, ale sądowe, a nie "wyssane z palca" że sie tak ładnie wyrażę ;)
    • kaLasz napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      A mialem napisac o racach, pomyslalem o tym w czasie meczu ale zapomnialem :P Ciekaw jestem jaka kara bedzie ^^ Poza tym kwestia rac byla wczesniej poruszana i doszlismy do wniosku, ze to powinno byc dopuszczone i ze to normalni kibice robia w 99%. Nie bylo Cie wtedy wiec rozgrzeszam :P Nie zmienia to faktu ze w kibice nie powinni tego robic :] pasuje? :>


      No to "powinno byc dopuszczone" czy "niepowinni tego robić"? ;) Jakby było dopuszczone to co innego. Ale nie jest i pewnie nie będzie (nad czym ubolewam)

      Powinno byc dopuszczone. Teraz jest nielegalne. Oczywistym jest ze nie powinni tego robic. Czytanie ze zrozumieniem nie boli.
      kaLasz napisał(a)
      Rassija napisał(a)
      Dla mnie SKLW jest jak PZPN - chore i do kasacji. Zaraz sie uczepicie dlaczego i ze to swietosc, ale ja tak nie uwazam ;) Tutaj miedzy nami byl wielki, nierozwiazalny spor wiec nie ciagnijmy dalej tego watku :P Mysle ze dozywotnie zakazy dla niektorych byly dane prawidlowo.


      No i znowu brak argumentów...
      Wiara Lecha jest jak PZPN - chora i do kasacji. To łatwe jest. :quasi:
      Nie mówie że SKLW to świętość, ale jest JEDYNĄ organizacja kibicowską na Legii. A jak komuś się nie podoba SKLW to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby założyć własne stowarzyszenie. SKLW jest matrią łączącą wiele nieformalnych grup kibiców, a nie Bosmanem, który robi jak mu sie podoba.
      Zakazy? Owszem, ale sądowe, a nie "wyssane z palca" że sie tak ładnie wyrażę ;)


      Brak argumentow? To ja Ci powiem zes len bo argumenty byly wczesniej, tylko czytac Ci sie niechce ;) Nad ta czescia wypowiedzi pastwic sie nie bede bo i tak do niczego nie dojdziemy - wczesniejsze proby to pokazaly.
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Owszem... czytanie ze zrozumieniem nie boli...

      A do niczego nie dojdziemy, bo nie przyjmujesz naszych argumentów :)

      Ps. Zajefajny wyjazd wam sie do wiednia szykuje :D

      Post był edytowany 1 raz, ostatnio przez kaLasz ().

    • O północy w niedzielę zamknięte zostanie okienko transferowe. Na ewentualne sprowadzenie nowych piłkarzy Mirosław Trzeciak ma więc coraz mniej czasu. Jednak dyrektor ds. sportowych Legii latem i tak nie próżnował. Na Łazienkowskiej pojawiło się kilku nowych piłkarzy. Nie można jednak powiedzieć, że po ich pozyskaniu gra "wojskowych" stała się zdecydowanie lepsza. Poniżej przedstawiam subiektywną ocenę letnich transferów Legii.

      Mikel Arruabarrena
      Sprowadzenie hiszpańskiego napastnika wywołało falę radości wśród kibiców Legii. Dziś w umiejętności, które miał posiadać "Arru" wierzy chyba tylko Jan Urban i Mirosław Trzeciak. Póki co zawodnik pozyskany do Legii z Tenerife CD w Warszawie nie zachwyca. Początkowo dostał kredyt zaufania od trenera, ale nie potrafił go wykorzystać. "Rozmawiałem z Arrubarreną i mam nadzieję, że szybko zacznie dawać sobie radę z odpowiedzialnością, która na nim spoczywa. Widać, że chce wziąć zbyt dużo na siebie, a to przynosi odwrotne skutki. Gra nerwowo, niedokładnie i podejmuje złe decyzje w nieodpowiednich momentach. Widać jednak, że bardzo chce" - ocenia zawodnika Urban. Na razie "Arru" zaczął strzelać gole w rozgrywkach Młodej Ekstraklasy, ale i tak ma problemy z załapaniem się do kadry na spotkania ligowe.

      Inaki Astiz
      Chyba pierwszy zawodnik w historii Legii, który w jednym okienku transferowym zdążył i odejść, i wrócić na Łazienkowską. Jego powrót do Warszawy jest iskierką nadziei na lepsze czasy dla defensywy "wojskowych". O Inakim można napisać wiele, ale najlepiej świadczy o nim jego postawa w poprzednim sezonie. Jak słusznie zauważono Astiz nawet po dwóch miesiącach urlopu i z 10 kg nadwagi i tak nie zagrałby gorzej niż niektórzy z obrońców Legii. Lepiej jednak, żeby był przygotowany do gry i nie miał wspomnianej nadwagi.

      Inaki Descarga
      Piłkarz, który najbardziej jest znany z tego, że ma pięć tygodni zaległości treningowych. Właśnie taką opinię najczęściej powtarza Jan Urban mówiąc o byłym kapitanie Levante UD. Descarga ma dać Legii nową jakość gry na prawej obronie. Ale póki co wspomniane już zaległości nie pozwalają mu na pokazanie swoich umiejętności. Hiszpan wybiega więc tylko na boiska Młodej Ekstraklasy. A kibice niecierpliwie czekają, kiedy 33-letni zawodnik zamiast siedzieć na trybunach, zacznie grać. Tym bardziej, że postawa Descargi, choćby w sparingu z Jagiellonią Białystok pokazuje, że po jego grze można spodziewać się wielu pozytywów. Tylko kiedy Urban zacznie na niego stawiać?

      Maciej Iwański
      Jedyny letni transfer Legii, o którym spokojnie można powiedzieć, że jest wzmocnieniem. Iwański szybko przebił się do pierwszego składu i zaczął odgrywać w nim pierwszoplanową rolę. Nie obawia się brać na siebie ciężaru gry. W trudnych momentach nie tylko rozgrywa, ale stara się sam strzelać gole. Tak było choćby w Homlu, gdy przy stanie 0-1 pewnie wykonał rzut karny. Gdyby na Łazienkowskiej wszyscy aklimatyzowali się tak szybko. Oby tylko nie spoczął na laurach.

      Pance Kumbev
      Chyba największe rozczarowanie letnich zakupów. Macedończyk wydawał się być solidnym ligowcem, a tymczasem w Legii jeszcze nie pokazał się z dobrej strony. Po jego błędach "wojskowi" tracą bramki choćby pierwszy mecz z FK Moskwa i przestrzelony wślizg i przegrywają mecze. Jednak z powodu kontuzji innych graczy Urban i tak musiał na niego stawiać. Po przyjściu Inakiego Astiza Kumbev straci miejsce w pierwszym składzie. Może to lepiej i Macedończyk formę odbuduje na treningach.

      Piotr Rocki
      Wejście smoka do Legii i równie szybkie wypadnięcie z pierwszego składu. Rocki furorę robił już na zgrupowaniu w Grodzisku Wielkopolskim. Zachowanie godne starego piłkarskiego wyjadacza z marszu dało mu zaufanie Urbana. Dodatkowo "Rocky" okazał się charakterniakiem, który potrafi przyznać się do błędu i przeprosić. Po kilku przyzwoitych spotkaniach Rocki wypadł jednak z pierwszego składu i jest rezerwowym. W sumie nie jest to zaskoczeniem, bo sprowadzono go do Legii jako uzupełnienie składu. Po znakomitym początku wydawało się jednak, że na stałe zadomowi się w wyjściowym składzie.

      Kostiantyn Machnowskyj
      Sympatyczny bramkarz, który póki co większe zainteresowanie wzbudza oryginalnymi ubiorami niż grą. Nie może być jednak inaczej, bo Kostia został sprowadzony do Warszawy jako golkiper numer trzy. Kilka razy pokazał się jednak z dobrej strony. W jednym ze sparingów obronił rzut karny wykonywany przez Arrubarrenę. Machnowskyj to przy Łazienkowskiej melodia przyszłości. Coś musi się w nim jednak kryć, skoro trener Krzysztof Dowhań chciał mieć go u siebie.

      Alberto Ortiz Moreno "Tito"
      Ostatni z trójki hiszpańskich muszkieterów, którzy pojawili się w Polsce i mecze obserwują z trybun. Choć Urban wciąż powtarza: "Dajmy im jeszcze trochę czasu", to wydaje się, że to właśnie "Tito" najszybciej ma szansę zacząć regularnie grać. Póki co awansował do szerokiej kadry meczowej. Ciężko cokolwiek powiedzieć o jego grze, ale skoro na murawie pojawia się słaby Kumbev, to z "Tito" nie jest raczej za dobrze.


      latem wykupiono jeszcze na stałe 2 zawodników:

      Takesure Chinyama
      Zawodnik z niesamowitym ciągiem na bramkę jednak im bardziej zbliża się do pola karnego przeciwnika tym mniej ludzi rozumie jego decyzje. Strzela kiedy nie ma szansy na bramkę i podaje kiedy wychodzi na przysłowiową "setkę". Mimo tego jest to najlepszy napatnik w klubie i na kilka(naście?) bramek w sezonie zwsze można liczyć. Brak konkurencji w klubie nie wpływa pozytywnie na niego

      no i na deser zostawiłem Piota Gizę
      Człowiek "żywa legenda" w Legii. Na plus można mu zapisać to że walczy i się stara. Na minus - całą resztę ;) Jak to opisał mój przyjaciel "Giza to chyba jedyny zawodnik który by strzelił samobója z karnego". Ma ogromny kredyt zaufania u Urbana. Na razie spłaca go 1 bramką na rok. Jak na ilość sytuacji jakie dostaje w meczu jest to ilośc fatalna. Czy kiedykolwiek się przełamie? Tą odpowiedź zna chyba sam Piotrek.
      Bíg číťÝ (L)ífë
    • Dla mnie Giza już przebił Piotrka Włodarczyka. Włodar trafiał 1 na 10, a Giza nie trafia w ogóle.. Póki co, to oprócz Astiza, Rockiego i Iwańskiego transfery są bardzo słabe...
    • Włodar to byl bostwo i smiesznie i potrafil bramki strzelic co prawda nie duzo ale zawsze mial z 10 na sezon choc spokojnie moglby miec 30.
      i trybuny zyl piotrkiem wystarcZy wspomniec Piotreeek Włoooodarczyk.
      a giza zalosny zalosny i jeszcze raz zalosny dobrzxe ze jest Iwanski bo giza stracil dzieki niemu miejsce w 11. szkoda ze jarza nie jest w (L).
      Menelinho
    • no Legia wkońcu się przebudziła, szkoda że kilka dni za późno no ale trudno ...
      choc Górnik w tym sezonie nie strzelił jeszcze gola i ma ostatnie miejsce w tabeli no ale jednak jest pewne zwycięstwo dla Legii ;)
      tak więc mecz z Górnikiem Legia musiała wygrac no i wygra ;)
    • Gratulacje dla Legii, zasłużone zwycięstwo. Jednak to co zrobili kibice Legii na koniec to żenada była. Poco jeździcie na mecz jak macie zamiar się odwracać plecami do własnych zawodników. o_o
    • Szyszka napisał(a)
      Gratulacje dla Legii, zasłużone zwycięstwo. Jednak to co zrobili kibice Legii na koniec to żenada była. Poco jeździcie na mecz jak macie zamiar się odwracać plecami do własnych zawodników. o_o


      a wiesz dlaczego chociaż? żenujący jest twój post.
    • Rasialdinio napisał(a)
      Szyszka napisał(a)
      Gratulacje dla Legii, zasłużone zwycięstwo. Jednak to co zrobili kibice Legii na koniec to żenada była. Poco jeździcie na mecz jak macie zamiar się odwracać plecami do własnych zawodników. o_o


      a wiesz dlaczego chociaż? żenujący jest twój post.


      a kibice jak zawsze zachowali sie najlepiej jak tylko sie dalo... Szyszka popieram. Ale im sie nie wytlumaczy. Stolyca :lol:
      5 ST
      Gram:
      U17 top71
      Emeryt:
      U1 jp top35 flota top14; U28 top167; U35 top450; U39 top235

    • Rassija napisał(a)
      a kibice jak zawsze zachowali sie najlepiej jak tylko sie dalo... Szyszka popieram. Ale im sie nie wytlumaczy. Stolyca :lol:

      Tobie też się nie wytłumaczy... Pyrlandia :lol: Ciekawe jak Ty byś się zachował, gdyby np. piłkarze Lecha nie podeszli pod sektor w Zurichu...
      Co do meczu, to b. pozytywne wrażenie wywarł na mnie Borysiuk i nielubiany przeze mnie Rzeźniczak. Nie można było tak w Moskwie?